Jste u Xe nový? Vaše první tři převody získají zvýhodněnou sazbu. Začněte.

Historické tabulky kurzů

Vytvářejte historické tabulky kurzů s vybranou základní měnou pomocí tabulek Xe. Pro komerční účely získejte automatický měnový feed přes Xe Currency Data API.

Vyberte měnu a datum

usd
USD – Americký dolar
NeboZjistěte více o našem API

Měnová tabulka: USD — Americký dolar

Všechny hodnoty jsou střední tržní kurzy, které nejsou dostupné spotřebitelům a slouží pouze pro informaci.

12. 10. 2022 16:00 UTC

USDAmerický dolar11
EUREuro1.03186329994245440.9691206190352624
GBPBritská libra0.9014521815057161.1093211825497802
INRIndická rupie82.26783122896630.012155419500689383
AUDAustralský dolar1.59457265254482340.6271272735074641
CADKanadský dolar1.37975559407551220.7247660413872338
SGDSingapurský dolar1.4359478220647480.6964041343522503
CHFŠvýcarský frank0.99807751222377371.0019261908545989
MYRMalajsijský ringgit4.6818847588683480.21358919569855211
JPYJaponský jen146.893743106512180.006807641897142639
CNYČínský jüan renminbi7.1742441910376120.13938750527187865
NZDNovozélandský dolar1.78448675421664250.5603852186837789
THBThajský baht37.9800813763807450.02632959076864657
HUFMaďarský forint446.45391116295550.0022398728625652032
AEDEmirátský dirham3.67250.27229407760381213
HKDHongkongský dolar7.8501505606350620.12738609180498342
MXNMexické peso20.031657800814440.04992098057702156
ZARJihoafrický rand18.2846657540437750.054690636047248685
PHPFilipínské peso58.8998273305949740.016977978464812225
SEKŠvédská koruna11.3472191646925180.08812731872770675
IDRIndonéská rupie15342.3284678663550.00006517915465663793
BRLBrazilský real5.2936924303857370.18890406141845545
SARSaúdskoarabský riál3.750.26666666666666666
TRYTurecká lira18.5837581138443040.05381042918628133
KESKeňský šilink120.971133537832150.008266434898597219
KRWJihokorejský won1428.19426868663550.000700184857148039
EGPEgyptská libra19.6877431440908740.05079302349086885
IQDIrácký dinár1459.3300412391740.0006852459496762371
NOKNorská koruna10.779807682990480.09276603344027239
KWDKuvajtský dinár0.31078424715672173.217666304353328
DKKDánská koruna7.6755196971362420.13028433766811945
PKRPákistánská rupie217.46134087707570.004598518504331625
ILSIzraelský šekel3.5716683510814660.2799812025372428
PLNPolský zlotý5.0000867700624460.19999652925773345
QARKatarský riál3.640.2747252747252747
XAUZlatá unce0.0005991582790722321669.0080650282464
OMROmánský riál0.384542414027609362.6004933747781642
COPKolumbijské peso4611.4023678863650.0002168537725018235
CLPChilské peso935.03635188535260.001069477136352676
TWDTchajwanský nový dolar31.8555562526785930.03139169795272102
ARSArgentinské peso151.030213771724360.006621191714072899
CZKČeská koruna25.3357195391620740.03946996644221113
VNDVietnamský dong23909.8080478695670.00004182384057613139
MADMarocký dirham11.0261279519127770.09069366910679857
JODJordánský dinár0.7091.4104372355430184
BHDBahrajnský dinár0.3762.6595744680851063
XOFFrank CFA676.85795464035250.0014774148595643652
LKRSrílanská rupie366.214826069002470.0027306376717025085
UAHUkrajinská hřivna36.977453205444090.027043506605067453
NGNNigerijská naira434.79612620945180.0022999284945751236
TNDTuniský dinár3.2843334213548050.304475786014288
UGXUgandský šilink3834.3820361357960.0002607982174378684
RONRumunský leu5.097716492591850.19616626414066554
BDTBangladéšská taka101.424530388970770.009859547746141136
PENPeruánský sol3.98206613700804370.2511259144358054
GELGruzínské lari2.78167796842097560.3594952440047012
XAFStředoafrický frank CFA BEAC676.85795464035250.0014774148595643652
FJDFidžijský dolar2.3317713657246050.42885851275956766
VEFVenezuelský bolívar825223.18598253860.0000012117933875177856
VESVenezuelský bolívar8.2522318598253860.12117933875177855
UZSUzbecký som11094.854054774060.0000901318751074247
BGNBulharský lev2.01814919792645050.49550350441258306
DZDAlžírský dinár141.00556797380750.007091918527541799
DOPDominikánské peso53.778834674474170.018594675880447154
ISKIslandská koruna144.7419957512490.00690884490579073
CRCKostarický colón632.44814604836480.0015811572952631086
XAGStříbrná unce0.0527276541304133618.965380055154
JMDJamajský dolar152.268225414049370.00656735833940922
LYDLibyjský dinár5.0344347231883240.19863203219103348
GHSGhanský cedi10.6618761591129290.09379212298815524
MURMauricijská rupie43.9499441642554560.02275315746164932
AOAAngolská kwanza441.17281937881090.002266685425924562
UYUUruguayské peso41.119192890751710.02431954349534215
AFNAfghánský afghání87.095992744476970.011481584496474014
LBPLibanonská libra1507.50.0006633499170812604
XPFCFP frank123.134045338744360.008121230787545224
TTDTrinidadský dolar6.79202271659052850.1472315452593159
TZSTanzanský šilink2331.65434762476250.0004288800357646029
ALLAlbánský lek119.971639773306790.008335303259083202
XCDVýchodokaribský dolar2.6999747959723210.3703738277452615
GTQGuatemalský quetzal7.8818565361252180.12687366173396603
NPRNepálská rupie131.69023083976780.007593577698384747
BOBBolivijský boliviano6.9213590350032310.14448029569665766
ZWDZimbabwský dolar361.90.002763194252555955
BBDBarbadoský dolar20.5
LAKLaoský kip16879.3893255362270.000059243849449407246
BNDBrunejský dolar1.4359478220647480.6964041343522503
BWPBotswanská pula13.40276774040270.07461145484044283
HNLHonduraská lempira24.690011882878970.04050220812949221
PYGParaguayské guaraní7127.0158746592330.0001403111789824396
ETBEtiopský birr52.679657861700020.018982659352596812
NADNamibijský dolar18.2846657540437750.054690636047248685
PGKPapuánská kina3.5167487385830050.28435355333430146
SDGSúdánská libra566.02360593999990.0017667107687837364
MOPMacajská pataca8.0856550774541130.12367581728639167
BMDBermudský dolar11
NIONikaragujská córdoba35.997906863425350.027779392946205482
BAMBosensko-hercegovská konvertibilní marka2.01814919792645050.49550350441258306
KZTKazašské tenge478.608796150816940.0020893890961521
PABPanamská balboa11
GYDGuyanský dolar209.456737402923270.004774255592821258
YERJemenský riál250.219059700196740.003996498113285867
MGAMadagaskarský ariary4231.5677026875370.00023631903593670112
KYDKajmanský dolar0.81999269639930211.2195230572066484
MZNMosambický metical63.806545494912210.01567237330031819
RSDSrbský dinár120.955708110426060.008267489113345967
SCRSeychelská rupie14.676704008858390.06813518889502929
AMDArménský dram401.80121016767920.0024887929022978333
AZNÁzerbájdžánský manat1.69994955935665380.5882527481453333
SBDDolar Šalamounových ostrovů8.168729107158240.12241806367696807
SLLSierraleonský leone16469.7459788319570.00006071739061945875
TOPTonžská pa'anga2.4447071908964480.40904694178664014
BZDBelizský dolar2.01646148664581350.49591822438592775
GMDGambijský dalasi55.787086267496460.017925295384760676
MWKMalawijská kwacha1022.66123629220260.0009778409159475292
BIFBurundský frank2050.43169190729170.00048770217703268605
HTGHaitský gourde122.271096362239660.00817854774964482
SOSSomálský šilink568.74566970850730.0017582551450677744
GNFGuinejský frank8684.8411675233970.00011514315353739094
MNTMongolský tugrik3366.3259700376930.00029705976453278616
MVRMaledivská rupie15.4776207506981190.0646094135595676
CDFKonžský frank2035.56372539141580.0004912644038239143
STNSvatotomášská dobra25.385048624953450.039393267067332
TJSTádžikistánský somoni10.1624811210897850.09840116681001655
KGSKyrgyzský som83.338053217819310.011999320375127031
LRDLiberijský dolar153.58737076819090.006510952007305977
LSLLesothský loti18.2846657540437750.054690636047248685
MMKBarmský kyat2098.6310026511170.00047650110893088867
GIPGibraltarská libra0.9014521815057161.1093211825497802
XPTPlatinová unce0.0011177620415130881894.6448017203408
MDLMoldavský leu19.430420457236280.05146569021503494
KHRKambodžský riel4135.3080962033380.00024181995071131666
MKDMakedonský denár63.4923265016165960.015749934757462995
VUVVanuatské vatu124.695063857720560.00801956363838924
ANGNizozemský gulden1.7889715143754840.5589803929041833
MRUMauritánská ouguiya37.972127279020660.02633510608062491
SZLSvazijský lilangeni18.2846657540437750.054690636047248685
CVEKapverdské escudo113.783566084654440.008788615389818287
SRDSurinamský dolar27.831940781409480.03592994135241752
SVCSalvadorský colón8.750.11428571428571428
XPDPalladiová unce0.00046234728499411642162.8763322633667
BSDBahamský dolar11
XDRZvláštní práva čerpání MMF0.78432241535487071.2749858736952517
RWFRwandský frank1054.3685077178770.0009484350041566068
AWGArubský nebo nizozemský gulden1.790.5586592178770949
BTNBhútánský ngultrum82.26783122896630.012155419500689383
DJFDžibutský frank177.88216112561660.00562169918372996
KMFKomorský frank507.643465980264470.0019698864794191534
ERNEritrejská nakfa150.06666666666666667
FKPFalklandská libra0.9014521815057161.1093211825497802
SHPSvatolenská libra0.9014521815057161.1093211825497802
SPLSeborgský luigino0.1666666666.000000024
WSTSamojská tala2.8175477291657280.3549185661163932
JEPJerseyská libra0.9014521815057161.1093211825497802
TMTTurkmenský manat3.50474351783305060.2853275838621967
GGPGuernseyská libra0.9014521815057161.1093211825497802
IMPManská libra0.9014521815057161.1093211825497802
TVDTuvalský dolar1.59457265254482340.6271272735074641
ZMWZambijská kwacha15.9171321569575460.06282538777331753
ADACardano2.55412154387301140.3915240456738887
BCHBitcoin Cash0.008916756902355496112.14839778079347
BTCBitcoin0.0000523116847810104419116.1879833587
CLFCLF0.0380809881532525226.25982277496624
CNHČínský jüan renminbi (offshore)7.1819097492443350.1392387310499436
DOGEDogecoin16.6883103947553730.059922183633057874
DOTPolkadot0.161561604696501776.189589425523034
ETHEthereum0.00076951705804585081299.5163519044643
LINKChainlink0.138955794172749787.196533300056567
LTCLitecoin0.01912747464724734452.280816910867586
LUNATerra3.6186557693793616e+402.7634571059836143e-41
MXVMXV2.85653466442134360.3500745194711554
SLESierraleonský leone16.469745978831960.060717390619458744
UNIUniswap16.3962755663187780.060989460439064565
VEDVED8.2522318598253860.12117933875177855
XBTXBT0.0000523116847810104419116.1879833587
XLMStellar Lumen8.625427079945070.1159362882245094
XRPRipple2.02258179255206240.49441758236052125
ZWLZimbabwský dolar627.81100636044320.0015928360443968914

Live směnné kurzy

MěnaKurzZměna
EUR / USD1,12003▲
GBP / EUR1,19652▲
USD / JPY157,249▼
GBP / USD1,34014▲
USD / CHF0,820800▼
USD / CAD1,39648▼
EUR / JPY176,124▲
AUD / USD0,703831▼

Kurzy centrálních bank

MěnaÚroková sazba
JPY1,25 %
CHF0,00 %
EUR2,50 %
USD4,00 %
CAD2,50 %
AUD4,60 %
NZD2,75 %
GBP3,75 %