Ajalooliste kursside tabelid

Koostage ajalooliste kursside tabeleid valitud baasvaluutaga Xe valuutatabelite abil. Ärilistel eesmärkidel hankige automatiseeritud valuutavoog Xe valuutaandmete API kaudu.

Vali valuuta ja kuupäev

cad
CAD – Kanada dollar
VõiTutvu meie API-ga

Valuutatabel: CAD — Kanada dollar

Kõik arvud on keskmised turukursid, mis ei ole tarbijatele kättesaadavad ja on mõeldud ainult teavitamiseks.

15. okt 2026, 16:00 UTC

USDUSA dollar0.70428125420828891.4198872879615978
EUREuro0.62859686997444991.5908447015344607
GBPSuurbritannia naelsterling0.53133286954475081.88205935924274
INRIndia ruupia66.732690173920660.014985159408286573
AUDAustraalia dollar1.0187949125104990.9815518194293051
CADKanada dollar11
SGDSingapuri dollar0.90348829407535551.1068212023968902
CHFŠveitsi frank0.58439953463484041.7111581045745456
MYRMalaisia ringgit2.88226638578697570.3469491941935684
JPYJaapani jeen111.416662979689760.008975318172850778
CNYHiina jüaan4.7127351271577930.21219100437819233
NZDUus-Meremaa dollar1.2562578670825620.7960149155701004
THBTai baat23.6197849877373760.04233738793639178
HUFUngari forint228.725141491085960.004372059815903415
AEDAraabia Ühendemiraatide dirhem2.5864729060799410.38662689937688166
HKDHongkongi dollar5.5265761666338580.1809438556257305
MXNMehhiko peeso12.9977496588829950.07693639485636457
ZARLõuna-Aafrika rand11.647284652435660.08585692114864572
PHPFilipiini peeso44.4198408892395950.022512462448784753
SEKRootsi kroon7.0203619735832920.14244279764531656
IDRIndoneesia ruupia12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLBrasiilia reaal3.55694399675776250.2811402150024075
SARSaudi Araabia riaal2.64105470328108360.37863661012309274
TRYTürgi liir34.8069481817153560.028729895961557353
KESKeenia šilling91.474795007865880.010931973117993982
KRWLõuna-Korea vonn946.3941582289640.0010566421942749006
EGPEgiptuse nael37.632299398042640.026572917839084068
IQDIraagi dinaar1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKNorra kroon6.6804340652917030.14969087191437383
KWDKuveidi dinaar0.219045234736671044.565267083770013
DKKTaani kroon4.6990122847912090.21281068007346843
PKRPakistani ruupia194.88262818759250.005131293688411302
ILSIisraeli uus seekel2.18568008940505680.4575234979937986
PLNPoola zlott2.7467696740812960.36406401651950193
QARKatari riaal2.5635837653181720.3900789252641752
XAUKullaunts0.00016972248177322285891.971349653989
OMROmaani riaal0.27086999216406493.691807985117465
COPColombia peeso2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPTšiili peeso693.01831687274260.0014429633036432826
TWDTaiwani uus dollar22.8021274271843520.043855557039288146
ARSArgentina peeso1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKTšehhi kroon15.3113524784645780.06531101686846412
VNDVietnami dong18211.8624053941280.00005490926615521828
MADMaroko dirhem6.8773777853189990.1454042559846981
JODJordaania dinaar0.49933540923367682.00266190121523
BHDBahreini dinaar0.26480975158231663.776295978621271
XOFLääne-Aafrika CFA frank412.33251703783020.0024252271132627
LKRSri Lanka ruupia233.020798751157680.004291462416056249
UAHUkraina grivna31.6238646693821720.03162168857142206
NGNNigeeria naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDTuneesia dinaar2.1129618211140710.47326931798168714
UGXUganda šilling2842.97920702408240.0003517436911002808
RONRumeenia leu3.35353314708795120.29819296727940575
BDTBangladeshi taka86.649388503542840.011540762344319522
PENPeruu soll2.41695216783478630.41374422436164493
GELGruusia lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFKesk-Aafrika CFA frank412.33251703783020.0024252271132627
FJDFidži dollar1.5936813173651670.6274780215490634
VESVenezuela bolivar618.23111745897650.0016175180636493216
UZSUsbekistani somm8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDAlžeeria dinaar94.726474625760460.010556710823988104
DOPDominikaani peeso43.1214790073031860.023190299197080808
ISKIslandi kroon85.618548967920090.011679712072376794
CRCCosta Rica koloon320.467010454362540.0031204459971782626
XAGHõbeunts0.01234990849750117980.97225985134507
JMDJamaica dollar111.88249227221050.008937948911318461
LYDLiibüa dinaar4.5223133820670660.2211257636335938
GHSGhana sedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURMauritiuse ruupia33.324815745560.0300076677883278
AOAAngola kvanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUUruguay peeso28.3128412083676470.0353196626449647
AFNAfganistani afgaani45.70167072086440.021881038137703472
LBPLiibanoni nael63141.651620730610.00001583740643983536
XPFCFP frank75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidadi ja Tobago dollar4.7800087017238460.20920464007510353
TZSTansaania šilling1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLAlbaania lekk57.3588711544309650.0174340948465955
XCDIda-Kariibi dollar1.90677569035180320.5244455365463037
GTQGuatemala ketsaal5.37928067861521250.18589846110380503
NPRNepali ruupia106.82235379590350.009361336503693002
BOBBoliivia boliviaano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDBarbadose dollar1.40856250841657780.7099436439807989
LAKLaose kiip15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDBrunei dollar0.90348829407535551.1068212023968902
BWPBotswana pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLHondurase lempiira18.929594494656490.05282733342662377
PYGParaguay guaranii4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBEtioopia birr114.436749814544230.008738451604231999
NADNamiibia dollar11.647284652435660.08585692114864572
PGKPaapua Uus-Guinea kina3.19524051886539070.3129654854136281
SDGSudaani nael422.69958826207140.0023657463308906883
MOPMacau pataaka5.6923734516328730.17567364623857332
BMDBermuda dollar0.70428125420828891.4198872879615978
NIONicaragua kordoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMBosnia ja Hertsegoviina konverteeritav mark1.22942861620212840.8133859801385912
KZTKasahstani tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABPanama balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDGuyana dollar147.234579118487770.006791882762779829
YERJeemeni riaal166.32203641931420.006012432396383734
MGAMadagaskari ariari3172.548165323160.00031520404037684285
KYDKaimanisaarte dollar0.58566325642290351.7074658330245438
MZNMosambiigi metikal44.981003053966620.022231607392130304
RSDSerbia dinaar73.810585185043920.01354819227476641
SCRSeišelli ruupia9.9206595489618370.10079974976105763
AMDArmeenia dramm254.59851768291840.003927752640121095
AZNAserbaidžaani manat1.19727791157962350.83522797032199
SBDSaalomoni Saarte dollar5.6807144268682920.1760341965563806
TOPTonga pa'anga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDBelize dollar1.4176066588364760.7054142937087827
GMDGambia dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKMalawi kvatša1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFBurundi frank2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGHaiti gurd92.18092145123270.010848231762675955
SOSSomaalia šilling402.44813958331590.0024847922046188943
GNFGuinea frank6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTMongoolia tugrik2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRMaldiivi ruupia10.887507273115530.09184838870044158
CDFKongo frank1627.76957070169530.0006143375684120463
STNSão Tomé ja Príncipe dobra15.524922969590430.06441255792114127
TJSTadžikistani somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSKõrgõzstani somm61.597569738864510.016234406718306903
LRDLibeeria dollar120.448034525184870.008302335558584036
LSLLesotho loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKMyanmari kjatt1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPGibraltari nael0.53133286954475081.88205935924274
XPTPlaatinaunts0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLMoldova leu12.6245810080714590.07921054959056902
KHRKambodža riaal2859.52390728372030.000349708564230857
MKDMakedoonia denaar38.6972597439079560.025841623066279993
VUVVanuatu vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUMauritaania ugia28.2646091400850570.035379933790833616
SZLSvaasimaa lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVERoheneemesaarte eskuudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDSuriname dollar26.506377119531950.037726770259490595
SVCEl Salvadori koloon6.1624609743225280.16227283290989689
XPDPallaadiumiunts0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDBahama dollar0.70428125420828891.4198872879615978
XDRIMF arvestusühik0.52067485527191321.920584391342977
RWFRwanda frank1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGAruba floriin1.26066344503283710.7932331217662557
BTNBhutani ngultrum66.732690173920660.014985159408286573
DJFDjibouti frank125.738736524925030.007952998635402792
KMFKomooride frank309.24938777837270.0032336361510169327
ERNEritrea nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFalklandi saarte nael0.53133286954475081.88205935924274
SHPSaint Helena nael0.53133286954475081.88205935924274
SPLSeborga luigino0.117380208565193978.519323761846882
WSTSamoa taala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPJersey nael0.53133286954475081.88205935924274
TMTTürkmenistani manat2.464715572090080.4057263285564425
GGPGuernsey nael0.53133286954475081.88205935924274
IMPMani saare nael0.53133286954475081.88205935924274
TVDTuvalu dollar1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWSambia kvatša14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHHiina jüaan (offshore)4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESierra Leone leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGKariibi kulden1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar Lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGZimbabwe dollar18.7460517829095930.05334456618282044

Reaalajas valuutakursid

ValuutaKurssMuutus
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Keskpankade intressimäärad

ValuutaIntressimäär
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%