Vēsturisko kursu tabulas

Veidojiet vēsturisko kursu tabulas ar izvēlēto bāzes valūtu, izmantojot Xe valūtu tabulas. Komerciāliem nolūkiem iegūstiet automatizētu valūtu plūsmu caur Xe valūtas datu API.

Izvēlieties valūtu un datumu

cad
CAD – Kanādas dolārs
VaiUzziniet par mūsu API

Valūtas tabula: CAD — Kanādas dolārs

Visi skaitļi ir vidējie tirgus kursi, kas nav pieejami patērētājiem un ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

2026. g. 15. okt. 16:00 UTC

USDASV dolārs0.70428125420828891.4198872879615978
EUREiro0.62859686997444991.5908447015344607
GBPLielbritānijas mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
INRIndijas rūpija66.732690173920660.014985159408286573
AUDAustrālijas dolārs1.0187949125104990.9815518194293051
CADKanādas dolārs11
SGDSingapūras dolārs0.90348829407535551.1068212023968902
CHFŠveices franks0.58439953463484041.7111581045745456
MYRMalaizijas ringits2.88226638578697570.3469491941935684
JPYJapānas jena111.416662979689760.008975318172850778
CNYĶīnas juaņa4.7127351271577930.21219100437819233
NZDJaunzēlandes dolārs1.2562578670825620.7960149155701004
THBTaizemes bats23.6197849877373760.04233738793639178
HUFUngārijas forints228.725141491085960.004372059815903415
AEDAAE dirhēms2.5864729060799410.38662689937688166
HKDHonkongas dolārs5.5265761666338580.1809438556257305
MXNMeksikas peso12.9977496588829950.07693639485636457
ZARDienvidāfrikas rands11.647284652435660.08585692114864572
PHPFilipīnu peso44.4198408892395950.022512462448784753
SEKZviedrijas krona7.0203619735832920.14244279764531656
IDRIndonēzijas rūpija12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLBrazīlijas reāls3.55694399675776250.2811402150024075
SARSaūda Arābijas riāls2.64105470328108360.37863661012309274
TRYTurcijas lira34.8069481817153560.028729895961557353
KESKenijas šiliņš91.474795007865880.010931973117993982
KRWDienvidkorejas vona946.3941582289640.0010566421942749006
EGPĒģiptes mārciņa37.632299398042640.026572917839084068
IQDIrākas dinārs1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKNorvēģijas krona6.6804340652917030.14969087191437383
KWDKuveitas dinārs0.219045234736671044.565267083770013
DKKDānijas krona4.6990122847912090.21281068007346843
PKRPakistānas rūpija194.88262818759250.005131293688411302
ILSIzraēlas šekelis2.18568008940505680.4575234979937986
PLNPolijas zlots2.7467696740812960.36406401651950193
QARKataras riāls2.5635837653181720.3900789252641752
XAUZelta unce0.00016972248177322285891.971349653989
OMROmānas riāls0.27086999216406493.691807985117465
COPKolumbijas peso2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPČīles peso693.01831687274260.0014429633036432826
TWDTaivānas jaunais dolārs22.8021274271843520.043855557039288146
ARSArgentīnas peso1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKČehijas krona15.3113524784645780.06531101686846412
VNDVjetnamas dongs18211.8624053941280.00005490926615521828
MADMarokas dirhēms6.8773777853189990.1454042559846981
JODJordānijas dinārs0.49933540923367682.00266190121523
BHDBahreinas dinārs0.26480975158231663.776295978621271
XOFCFA franks412.33251703783020.0024252271132627
LKRŠrilankas rūpija233.020798751157680.004291462416056249
UAHUkrainas grivna31.6238646693821720.03162168857142206
NGNNigērijas naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDTunisijas dinārs2.1129618211140710.47326931798168714
UGXUgandas šiliņš2842.97920702408240.0003517436911002808
RONRumānijas leja3.35353314708795120.29819296727940575
BDTBangladešas taka86.649388503542840.011540762344319522
PENPeru sols2.41695216783478630.41374422436164493
GELGruzijas lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFCentrālāfrikas CFA franks412.33251703783020.0024252271132627
FJDFidži dolārs1.5936813173651670.6274780215490634
VESVenecuēlas bolivārs618.23111745897650.0016175180636493216
UZSUzbekistānas sums8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDAlžīrijas dinārs94.726474625760460.010556710823988104
DOPDominikānas peso43.1214790073031860.023190299197080808
ISKIslandes krona85.618548967920090.011679712072376794
CRCKostarikas kolons320.467010454362540.0031204459971782626
XAGSudraba unce0.01234990849750117980.97225985134507
JMDJamaikas dolārs111.88249227221050.008937948911318461
LYDLībijas dinārs4.5223133820670660.2211257636335938
GHSGanas sedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURMaurīcijas rūpija33.324815745560.0300076677883278
AOAAngolas kvanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUUrugvajas peso28.3128412083676470.0353196626449647
AFNAfganistānas afgāns45.70167072086440.021881038137703472
LBPLibānas mārciņa63141.651620730610.00001583740643983536
XPFCFP franks75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidādas un Tobāgo dolārs4.7800087017238460.20920464007510353
TZSTanzānijas šiliņš1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLAlbānijas leks57.3588711544309650.0174340948465955
XCDAustrumkarību dolārs1.90677569035180320.5244455365463037
GTQGvatemalas ketsals5.37928067861521250.18589846110380503
NPRNepālas rūpija106.82235379590350.009361336503693002
BOBBolīvijas boliviano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDBarbadosas dolārs1.40856250841657780.7099436439807989
LAKLaosas kips15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDBrunejas dolārs0.90348829407535551.1068212023968902
BWPBotsvānas pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLHondurasas lempīra18.929594494656490.05282733342662377
PYGParagvajas guarani4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBEtiopijas birs114.436749814544230.008738451604231999
NADNamībijas dolārs11.647284652435660.08585692114864572
PGKPapua-Jaungvinejas kina3.19524051886539070.3129654854136281
SDGSudānas mārciņa422.69958826207140.0023657463308906883
MOPMakao pataka5.6923734516328730.17567364623857332
BMDBermudu dolārs0.70428125420828891.4198872879615978
NIONikaragvas kordoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMBosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka1.22942861620212840.8133859801385912
KZTKazahstānas tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABPanamas Balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDGajānas dolārs147.234579118487770.006791882762779829
YERJemenas riāls166.32203641931420.006012432396383734
MGAMadagaskaras ariari3172.548165323160.00031520404037684285
KYDKaimanu salu dolārs0.58566325642290351.7074658330245438
MZNMozambikas metikals44.981003053966620.022231607392130304
RSDSerbijas dinārs73.810585185043920.01354819227476641
SCRSeišelu rūpija9.9206595489618370.10079974976105763
AMDArmēnijas drams254.59851768291840.003927752640121095
AZNAzerbaidžānas manats1.19727791157962350.83522797032199
SBDZālamana salu dolārs5.6807144268682920.1760341965563806
TOPTongas paanga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDBelizas dolārs1.4176066588364760.7054142937087827
GMDGambijas dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKMalāvijas kvača1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFBurundijas franks2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGHaiti gurds92.18092145123270.010848231762675955
SOSSomālijas šiliņš402.44813958331590.0024847922046188943
GNFGvinejas franks6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTMongolijas tugriks2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRMaldīvijas rūfija10.887507273115530.09184838870044158
CDFKongo franks1627.76957070169530.0006143375684120463
STNSantome un Prinsipi dobra15.524922969590430.06441255792114127
TJSTadžikistānas somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSKirgizstānas soms61.597569738864510.016234406718306903
LRDLibērijas dolārs120.448034525184870.008302335558584036
LSLLesoto loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKMjanmas kjats1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPGibraltāra mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
XPTPlatīna unce0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLMoldovas leja12.6245810080714590.07921054959056902
KHRKambodžas riels2859.52390728372030.000349708564230857
MKDMaķedonijas denārs38.6972597439079560.025841623066279993
VUVVanuatu vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUMauritānijas ugija28.2646091400850570.035379933790833616
SZLSvazilendas lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVEKaboverdes eskudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDSurinamas dolārs26.506377119531950.037726770259490595
SVCSalvadoras kolons6.1624609743225280.16227283290989689
XPDPallādija unce0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDBahamu dolārs0.70428125420828891.4198872879615978
XDRSVF speciālās aizņēmuma tiesības0.52067485527191321.920584391342977
RWFRuandas franks1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGArubas vai Nīderlandes guldenis1.26066344503283710.7932331217662557
BTNButānas ngultrums66.732690173920660.014985159408286573
DJFDžibutijas franks125.738736524925030.007952998635402792
KMFKomoru franks309.24938777837270.0032336361510169327
ERNEritrejas nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFolklenda salu mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
SHPSvētās Helēnas mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
SPLSeborgas luidžino0.117380208565193978.519323761846882
WSTSamoa tala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPDžērsijas mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
TMTTurkmenistānas manats2.464715572090080.4057263285564425
GGPGērnsijas mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
IMPMenas salas mārciņa0.53133286954475081.88205935924274
TVDTuvalu dolārs1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWZambijas kvača14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHĶīnas juaņa (ārzonas)4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESjerraleones leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGKarību guldenis1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar Lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGZimbabves dolārs18.7460517829095930.05334456618282044

Reāllaika valūtas kursi

ValūtaKurssIzmaiņas
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Centrālo banku likmes

ValūtaProcentu likme
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%