Tabuľky historických kurzov

Vytvárajte tabuľky historických kurzov s vybranou základnou menou pomocou menových tabuliek Xe. Pre komerčné účely získajte automatizovaný menový kanál prostredníctvom Xe Currency Data API.

Vyberte menu a dátum

try
TRY – Turecká líra
AleboZistite viac o našom API

Menová tabuľka: TRY — Turecká líra

Všetky údaje sú stredové trhové kurzy, ktoré nie sú dostupné pre spotrebiteľov a slúžia len na informačné účely.

6. 12. 2021, 17:00 UTC

USDAmerický dolár0.0726705483551608913.760732822776099
EUREuro0.0644111593185972615.525260072617147
GBPBritská libra0.0548350005032996118.236527597730696
INRIndická rupia5.4783935267257280.18253526241253246
AUDAustrálsky dolár0.103163535646354059.693347496619474
CADKanadský dolár0.0929173361020784510.762254299901645
SGDSingapurský dolár0.0995044195685035210.049804866321068
CHFŠvajčiarsky frank0.0672668369026026314.866166539805128
MYRMalajzijský ringgit0.30751110244591313.251915108254948
JPYJaponský jen8.2345595498277910.12143940352230652
CNYČínsky jüan renminbi0.46326172359991092.158607001306318
NZDNovozélandský dolár0.107679877530509389.286786193796198
THBThajský baht2.45830197942888070.4067848492040521
HUFMaďarský forint23.546115282538750.04246985067390614
AEDEmirátsky dirham0.266882588834328363.7469660511303196
HKDHongkonský dolár0.56683107667210341.7641940273829997
MXNMexické peso1.54237598214521050.6483503449069221
ZARJuhoafrický rand1.15612159175080030.8649609237775987
PHPFilipínske peso3.66283021059712380.27301292784657294
SEKŠvédska koruna0.66078487269025291.5133518355659397
IDRIndonézska rupia1049.31069262630470.0009530065852060598
BRLBrazílsky real0.41288039229385782.4220089368842532
SARSaudskoarabský rial0.27251455633185333.669528752740293
TRYTurecká líra11
KESKenský šiling8.1916045105442730.12207620603665557
KRWJuhokórejský won85.798391490638350.011655230157888358
EGPEgyptská libra1.14245047570495940.8753114653682831
IQDIracký dinár105.988450232537930.009434990301358373
NOKNórska koruna0.66286055839646341.5086129161450126
KWDKuvajtský dinár0.02199605810379278245.462691327750676
DKKDánska koruna0.479001939918785042.0876742172892877
PKRPakistanská rupia12.8293834209330360.07794606858255965
ILSIzraelský šekel0.23011791339945164.345598242341716
PLNPoľský zlotý0.296029892573794143.3780372357184185
QARKatarský rial0.26452079601278563.780421105158269
XAUZlatá unca0.00004072277251215070524556.284808496865
OMROmánsky rial0.0279418258425593635.78864193179739
COPKolumbijské peso286.510393497001360.0034902747777995216
CLPČílske peso61.5390750556996340.016249837994719452
TWDNový taiwanský dolár2.01639120021009970.4959355108749751
ARSArgentínske peso7.3602262644101630.1358653883828853
CZKČeská koruna1.63778295468282890.6105815163973659
VNDVietnamský dong1679.8180636174320.000595302563806543
MADMarocký dirham0.66949923559861421.4936536844674329
JODJordánsky dinár0.0515234187838090619.408649961602396
BHDBahrajnský dinár0.0273241261815404936.597693677596006
XOFFrank CFA42.25095083314910.02366810640425691
LKRSrílanská rupia14.7302578240814020.06788747433634017
UAHUkrajinská hrivna1.98367221947826970.5041155439798478
NGNNigérijská naira29.7954801383676050.03356213745695949
TNDTuniský dinár0.209778605795446084.7669303369052525
UGXUgandský šiling259.549297898161170.003852832614451409
RONRumunský lei0.318689134416717153.1378540778626056
BDTBangladéšska taka6.2288216928725650.16054400804959099
PENPeruánsky sol0.29646025614632743.3731334277280594
GELGruzínske lari0.22457221565156324.452910602046861
XAFStredoafrický frank CFA BEAC42.25095083314910.02366810640425691
FJDFidžijský dolár0.155761143533912466.420086404811731
VEFVenezuelský bolívar33662.759291378710.000029706418043279884
VESVenezuelský bolívar0.33662759291378712.9706418043279883
UZSUzbecký som783.41708427300050.001276459270642515
BGNBulharský lev0.12597727773009217.937939428588961
DZDAlžírsky dinár10.1299121820347990.09871753891149031
DOPDominikánske peso4.1163777308871790.2429320303859665
ISKIslandská koruna9.4814142680704450.10546949766424552
CRCKostarický colón45.728155377804770.021868365162295032
XAGStrieborná unca0.003259537051738299306.7920333860613
JMDJamajský dolár11.2751588069323460.0886905468138654
LYDLíbyjský dinár0.33423044921203842.9919476288217894
GHSGhanský cedi0.446150591745335672.2413956599004212
MURMaurícijská rupia3.1209471963433050.32041554601489636
AOAAngolská kwanza42.410060187495920.023579311030896333
UYUUruguajské peso3.20953780469048140.3115713416862018
AFNAfganský afgání7.00524775143406050.14275012611727939
LBPLibanonská libra109.550851645405030.009128180976965904
XPFFrank CFP7.6862958613796550.13010167940900788
TTDTrinidadský dolár0.49361614246359862.025865675723408
TZSTanzánsky šiling167.261155809970230.005978674457661443
ALLAlbánsky lek7.7756691446652220.12860629502042098
XCDVýchodokaribský dolár0.19634548909152945.093063276507641
GTQGuatemalský quetzal0.56231625150114231.7783587035417001
NPRNepálska rupia8.8065175942116070.11355226277606996
BOBBolívijské boliviano0.50133755092234421.994664070465564
ZWDZimbabwiansky dolár26.299471449732720.038023577846853
BBDBarbadoský dolár0.145341096710321786.880366411388049
LAKLaoský kip791.03155649913440.0012641720697284145
BNDBrunejský dolár0.0995044195685035210.049804866321068
BWPBotswanská pula0.85363857586522811.1714559630654267
HNLHonduraská lempira1.75506201124832950.5697804371531728
PYGParaguajské guaraní495.125634324863940.002019689409463853
ETBEtiópsky birr3.5026161891088760.2855008787743931
NADNamíbijský dolár1.15612159175080030.8649609237775987
PGKPapuánska kina0.25497693863519093.9219233133501277
SDGSudánska libra31.7878544113604880.031458556059153694
MOPMacajská pataca0.58383600897226651.7128097353233007
BMDBermudský dolár0.0726705483551608913.760732822776099
NIONikaragujská córdoba2.56007266132393240.390613913076535
BAMBosniansko-hercegovinská konvertibilná marka0.12597727773009217.937939428588961
KZTKazašské tenge31.851980111040030.03139522241675003
PABPanamská balboa0.0726705483551608913.760732822776099
GYDGuyanský dolár15.1795184599302980.06587824262276314
YERJemenský rial18.188753977669350.0549790272180116
MGAMalgašský ariary289.40212264468770.0034553996731659974
KYDKajmanský dolár0.0595854237630681416.782627979224234
MZNMozambický metical4.6389483312554720.21556610002796964
RSDSrbský dinár7.5731610411406750.13204525753084728
SCRSeychelská rupia1.0861019124539790.9207239104667101
AMDArménsky dram35.580797707651840.0281050472284646
AZNAzerbajdžanský manat0.123465815478788778.099407889723114
SBDŠalamúnsky dolár0.58510159696177481.7091048891212153
SLLSierraleonský leone809.11659161819160.0012359158251841694
TOPTongská pa'anga0.16602048327577656.0233531445568715
BZDBelizský dolár0.146441845005077546.82864928371619
GMDGambijské dalasi3.8076381564468060.26262999762907496
MWKMalawijská kwacha59.5253967356315740.01679955203728034
BIFBurundský frank145.287007374271470.006882927923650574
HTGHaitské gourde7.1892357873023210.13909684277794965
SOSSomálsky šiling41.982180597125990.023819629799516844
GNFGuinejský frank687.37311802529540.0014548139486060027
MNTMongolský tugrik207.351812579102640.004822721284958673
MVRMaldivská rupia1.11988500091326260.8929488288391247
CDFKonžský frank143.200458929806640.006983217843527831
STNSvätotomášska dobra1.57711365691656820.6340697105845311
TJSTadžický somoni0.82077343916819931.2183630125914346
KGSKirgizský som6.16206416109689050.16228328265604963
LRDLibérijský dolár10.3162858336114490.09693411137775032
LSLLesothské loti1.15612159175080030.8649609237775987
MMKMjanmarský kyat129.44103857184470.007725525158274762
GIPGibraltárska libra0.0548350005032996118.236527597730696
XPTPlatinová unca0.0000770729674934034612974.717758020517
MDLMoldavský lei1.28479331982664660.7783353046503441
KHRKambodžský riel296.58439174726390.003371721600414346
MKDMacedónsky denár3.96433249634354330.25224927548896026
VUVVanuatské vatu8.354754428136820.1196923271176276
ANGHolandský gulden0.130069510981783827.688196814548259
MRUMauritánska ouguiya2.6374670187626890.37915166062214056
SZLSvazijské lilangeni1.15612159175080030.8649609237775987
CVEKapverdské escudo7.102618538061720.14079314475938287
SRDSurinamský dolár1.56451633543157720.639175173408558
SVCSalvádorský colón0.63586729810765771.57265517974584
XPDPaládiová unca0.0000395950432900962725255.68649271121
BSDBahamský dolár0.0726705483551608913.760732822776099
XDRZvláštne práva čerpania MMF0.05203223690408824419.218854685092897
RWFRwandský frank75.155041576071370.013305827247634579
AWGArubský alebo holandský gulden0.130080281555737987.687560236187765
BTNBhutánsky ngultrum5.4783935267257280.18253526241253246
DJFDžibutský frank12.919274791941150.07740372552674435
KMFKomorský frank31.688213124861830.031557475205675874
ERNEritrejská nakfa1.09005822532741310.9173821881850732
FKPFalklandská libra0.0548350005032996118.236527597730696
SHPSvätohelenská libra0.0548350005032996118.236527597730696
SPLSeborgské luigino0.01211175801074644782.56439726691418
WSTSamojská tala0.190995447429810845.235726890126484
JEPJerseyská libra0.0548350005032996118.236527597730696
TMTTurkménsky manat0.253893338359093953.93866182729714
GGPGuernseyská libra0.0548350005032996118.236527597730696
IMPLibra ostrova Man0.0548350005032996118.236527597730696
TVDTuvalský dolár0.103163535646354059.693347496619474
ZMWZambijská kwacha1.28453968598172060.7784889878553977
ADACardano0.0550637549032645518.160766583332173
BCHBitcoin Cash0.000163238917794998876125.990134630976
BTCBitcoin0.0000014811792240302466675137.7441543018
CLFCLF0.0022305134347322918448.3272704968132
CNHČínsky jüan renminbi (offshore)0.46329646308271272.158445141899279
DOGEDogecoin0.42884850209052552.3318257965814473
DOTPolkadot0.0027224125756508317367.3212535616265
ETHEthereum0.00001774392281147406556357.323610163156
LINKChainlink0.003967029910262192252.0777565637026
LTCLitecoin0.000485756895590260862058.6429324587634
MXVMXV0.22829180529545664.380358719866419
UNIUniswap0.004498409961676133222.30077038763147
VEDVED0.33662759291378712.9706418043279883
XBTXBT0.0000014811792240302466675137.7441543018
XLMStellar Lumen0.27262187621833213.668084211991628
XRPRipple0.0927146479862107510.785782200766462

Aktuálne menové kurzy

MenaKurzZmena
EUR / USD1,12391▲
GBP / EUR1,18595▲
USD / JPY158,027▼
GBP / USD1,33289▲
USD / CHF0,824535▼
USD / CAD1,41414▼
EUR / JPY177,608▲
AUD / USD0,694683▲

Sadzby centrálnych bánk

MenaÚroková sadzba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %