Tabuľky historických kurzov

Vytvárajte tabuľky historických kurzov s vybranou základnou menou pomocou menových tabuliek Xe. Pre komerčné účely získajte automatizovaný menový kanál prostredníctvom Xe Currency Data API.

Vyberte menu a dátum

myr
MYR – Malajzijský ringgit
AleboZistite viac o našom API

Menová tabuľka: MYR — Malajzijský ringgit

Všetky údaje sú stredové trhové kurzy, ktoré nie sú dostupné pre spotrebiteľov a slúžia len na informačné účely.

20. 10. 2026, 16:00 UTC

USDAmerický dolár0.244961182559936764.082279443418842
EUREuro0.218096151085878574.585133644134028
GBPBritská libra0.18312977770103215.460608386870576
INRIndická rupia23.2065044414359920.0430913670140888
AUDAustrálsky dolár0.349761283371664342.8590928943309515
CADKanadský dolár0.34410900301710882.9060559044724585
SGDSingapurský dolár0.313010301405376453.194783032731278
CHFŠvajčiarsky frank0.202302473409745644.943093295624662
MYRMalajzijský ringgit11
JPYJaponský jen38.753159423210540.025804347694063548
CNYČínsky jüan renminbi1.63608693069382730.6112144661994964
NZDNovozélandský dolár0.43105854480601222.3198704956655636
THBThajský baht8.2338955828448770.12144919618406091
HUFMaďarský forint79.397235626416470.012594896939551471
AEDEmirátsky dirham0.89961994295136771.111580515566737
HKDHongkonský dolár1.92261614077964030.5201246253942765
MXNMexické peso4.5111190962302670.22167448446121796
ZARJuhoafrický rand4.0143544177584910.24910605689827794
PHPFilipínske peso15.453859924199840.06470875269382108
SEKŠvédska koruna2.42572978301646950.41224707178903885
IDRIndonézska rupia4405.5508905996440.00022698636897686342
BRLBrazílsky real1.22710367358175350.8149270689420497
SARSaudskoarabský rial0.91860443459976291.088607851578358
TRYTurecká líra12.1444250453675230.08234230902363293
KESKenský šiling31.803831412902910.03144275251045058
KRWJuhokórejský won325.11806375099850.003075805719505885
EGPEgyptská libra13.3306480355672240.07501510784261357
IQDIracký dinár371.33774125561710.0026929662377399763
NOKNórska koruna2.3036279230774160.4340978809911717
KWDKuvajtský dinár0.0758837933560671513.178044425213843
DKKDánska koruna1.63016120482703060.6134362644865577
PKRPakistanská rupia67.781496382597250.014753288926456156
ILSIzraelský šekel0.75754027812124581.3200618222968576
PLNPoľský zlotý0.95251525748385431.0498519495021847
QARKatarský rial0.89165870451816991.121505341598583
XAUZlatá unca0.00005928853178509068616866.668306525182
OMROmánsky rial0.0942260879438994310.612772129469946
COPKolumbijské peso779.28194845659050.0012832325989079478
CLPČílske peso238.604642993876240.004191033281886576
TWDNový taiwanský dolár7.997189010591110.12504393714787107
ARSArgentínske peso373.351119736936540.002678443821742387
CZKČeská koruna5.300274481008760.1886694743042209
VNDVietnamský dong6335.9955283180670.00015782839421691586
MADMarocký dirham2.40076823024162160.4165333360394213
JODJordánsky dinár0.173677478434995185.757798932889763
BHDBahrajnský dinár0.0921054046425362210.85712617930543
XOFFrank CFA143.061696977839630.006989991179504188
LKRSrílanská rupia81.234845821867010.012309988280064136
UAHUkrajinská hrivna11.0335168639102630.09063293348206307
NGNNigérijská naira325.44029400217990.0030727602525866134
TNDTuniský dinár0.73313466856504871.3640058816987635
UGXUgandský šiling1023.53016543705290.0009770107748343641
RONRumunský lei1.1617756408187670.8607513919772368
BDTBangladéšska taka30.275173499968170.033030363971359285
PENPeruánsky sol0.84166210654870061.1881252490985676
GELGruzínske lari0.63588260234096631.5726173295488128
XAFStredoafrický frank CFA BEAC143.061696977839630.006989991179504188
FJDFidžijský dolár0.55318592713775431.8077104838405988
VESVenezuelský bolívar215.60731577907960.004638061544370982
UZSUzbecký som2943.72417421713770.00033970574035386414
DZDAlžírsky dinár32.941021405484020.030357285759011712
DOPDominikánske peso15.0605042975385630.06639883899262501
ISKIslandská koruna29.7082941286533320.03366063348065181
CRCKostarický colón111.267400575787930.008987358335192406
XAGStrieborná unca0.0042359741438470445236.07320678586956
JMDJamajský dolár38.902478393333610.025705303140052937
LYDLíbyjský dinár1.57069389420029770.6366612894418486
GHSGhanský cedi2.84900508687868740.3509997242916754
MURMaurícijská rupia11.5738438887017330.08640171835877186
AOAAngolská kwanza224.547829324141420.004453394196727996
UYUUruguajské peso9.8270719217188930.10175971112920133
AFNAfganský afgání15.7938082881855930.06331595152690567
LBPLibanonská libra21968.5841555386650.00004551954704590657
XPFFrank CFP26.025793685570440.03842341993798379
TTDTrinidadský dolár1.66304454865926550.6013068025184248
TZSTanzánsky šiling647.83640632558650.0015435995727251933
ALLAlbánsky lek19.7898569748863340.050530936189635785
XCDVýchodokaribský dolár0.66319061754949031.50786210410369
GTQGuatemalský quetzal1.87193072682821440.5342078024940552
NPRNepálska rupia37.147811984628660.026919485874801686
BOBBolívijské boliviano2.8658611058277670.34893526345937925
BBDBarbadoský dolár0.48992236511987352.041139721709421
LAKLaoský kip5498.755784420050.000181859322218557
BNDBrunejský dolár0.313010301405376453.194783032731278
BWPBotswanská pula3.35929295247630040.2976816890181759
HNLHonduraská lempira6.5740772167094420.15211260334123902
PYGParaguajské guaraní1406.451134598320.000711009416111423
ETBEtiópsky birr39.951333849155450.02503045339551634
NADNamíbijský dolár4.0143544177584910.24910605689827794
PGKPapuánska kina1.09572644393060910.9126365486012936
SDGSudánska libra147.022071059594280.00680169985902768
MOPMacajská pataca1.98029462500302930.5049753644604627
BMDBermudský dolár0.244961182559936764.082279443418842
NIONikaragujská córdoba9.0133079139693760.11094705845454794
BAMBosniansko-hercegovinská konvertibilná marka0.42655899517829392.3443416064453597
KZTKazašské tenge110.27679566701690.009068090834081914
PABPanamská balboa0.244961182559936764.082279443418842
GYDGuyanský dolár51.230431380000140.0195196482454448
YERJemenský rial57.854475624841180.01728474744952362
MGAMalgašský ariary1114.04989186487640.0008976258669403384
KYDKajmanský dolár0.2037120775401244.908889114849048
MZNMozambický metical15.6494067400200920.06390018590562342
RSDSrbský dinár25.6170360002440450.039036522413852776
SCRSeychelská rupia3.50008015269607630.2857077427868931
AMDArménsky dram88.544602240186250.011293743206247606
AZNAzerbajdžanský manat0.416434278201600842.4013393045321982
SBDŠalamúnsky dolár1.97559996900067740.5061753470799215
TOPTongská pa'anga0.58989344500480021.6952214140841362
BZDBelizský dolár0.493162568283903262.0277289160038623
GMDGambijské dalasi18.154161038972720.055083790314145335
MWKMalawijská kwacha424.60190579154490.0023551472246357333
BIFBurundský frank734.80010684413330.0013609143366824813
HTGHaitské gourde32.093831077578740.031158635987793178
SOSSomálsky šiling139.691777103447040.007158617498719788
GNFGuinejský frank2167.8352267528550.0004612896716776184
MNTMongolský tugrik881.25607915706150.0011347439452066184
MVRMaldivská rupia3.7869250232162740.26406649032377455
CDFKonžský frank566.12828878978950.0017663840860835565
STNSvätotomášska dobra5.38336314135980750.1857574853751006
TJSTadžický somoni2.25974410059209330.442527983472988
KGSKirgizský som21.4237186780326430.046677237272788476
LRDLibérijský dolár41.7521699878016360.023950850944805053
LSLLesothské loti4.0143544177584910.24910605689827794
MMKMjanmarský kyat514.22628924240050.0019446691484273982
GIPGibraltárska libra0.18312977770103215.460608386870576
XPTPlatinová unca0.000148102081379655436752.099570002185
MDLMoldavský lei4.3817839118795370.22821755251072087
KHRKambodžský riel996.79923813568710.0010032110396375295
MKDMacedónsky denár13.466458434238140.07425857398835647
VUVVanuatské vatu29.183703392532070.03426569913179332
MRUMauritánska ouguiya9.829429941589260.10173529959951229
SZLSvazijské lilangeni4.0143544177584910.24910605689827794
CVEKapverdské escudo24.049462580239830.041580970745751594
SRDSurinamský dolár9.2263967264628130.10838467384909177
SVCSalvádorský colón2.1434103473994470.4665462221050105
XPDPaládiová unca0.000220321036577650434538.83122344315
BSDBahamský dolár0.244961182559936764.082279443418842
XDRZvláštne práva čerpania MMF0.180758143153314155.532254218565562
RWFRwandský frank361.45676772240390.0027665825882889337
AWGArubský alebo holandský gulden0.438480516782286832.280603041016113
BTNBhutánsky ngultrum23.2065044414359920.0430913670140888
DJFDžibutský frank43.6100853589369850.02293047564042593
KMFKomorský frank107.296272733379740.009319988239338916
ERNEritrejská nakfa3.67441773839905170.2721519628945895
FKPFalklandská libra0.18312977770103215.460608386870576
SHPSvätohelenská libra0.18312977770103215.460608386870576
SPLSeborgské luigino0.0408268635966820124.49367675848776
WSTSamojská tala0.67968856990802841.4712620518766621
JEPJerseyská libra0.18312977770103215.460608386870576
TMTTurkménsky manat0.85713119570515471.1666825393950435
GGPGuernseyská libra0.18312977770103215.460608386870576
IMPLibra ostrova Man0.18312977770103215.460608386870576
TVDTuvalský dolár0.349761283371664342.8590928943309515
ZMWZambijská kwacha4.92349653984391460.2031076881861081
ADACardano1.1074647572406890.9029632712570975
ARBARB1.29966920111062430.7694265580391196
AVAXAVAX0.02551234333981160639.19671300595567
BCHBitcoin Cash0.0008568238398373251167.101046336267
BNBBNB0.00033405269586139742993.539679185563
BTCBitcoin0.0000029696194148467947336743.48807137995
CLFCLF0.006077530556736672164.54051372749487
CNHČínsky jüan renminbi (offshore)1.63512825511719660.6115728211964179
DAIDAI0.245033011405905284.081082766205191
DOGEDogecoin3.0452291788368570.3283825095824006
DOTPolkadot0.212178089159499374.713021989976901
ETHEthereum0.000100503463940341169949.905812137977
EURCEURC0.218062135057054184.585848889988893
LINKChainlink0.02011520554340574549.71363567934429
LTCLitecoin0.0041052939040448514243.5879192509757
LUNATerra4.4575420304670510.22433888299090748
MXVMXV0.51055385059594791.958657248070389
POLPOL2.62314212811072740.3812221950475221
SLESierraleonský leone5.6218246129158120.1778781923759341
SOLSOL0.002316632908855284431.66096630049566
SSPSSP1417.72615377392140.0007053548369253443
TRXTRX0.7412327691366861.3491038734899703
UNIUniswap0.0337114848247606829.66348130906153
USDCUSDC0.244977148697052284.082013384997948
USDPUSDP0.24557812633678444.07202390097482
USDTUSDT0.245227023370344354.0778540075079315
VEDVED215.60731577907960.004638061544370982
XBTXBT0.0000029696194148467947336743.48807137995
XCGKaribský gulden0.441526595726403852.2648692279901965
XLMStellar Lumen1.36811440384789920.7309330251822825
XRPRipple0.185578793202889115.388546733929466
ZWGZimbabwiansky dolár6.52366114123129750.15328815803747536

Aktuálne menové kurzy

MenaKurzZmena
EUR / USD1,12278▲
GBP / EUR1,19118▲
USD / JPY158,350▼
GBP / USD1,33743▲
USD / CHF0,826054▼
USD / CAD1,40664▼
EUR / JPY177,792▲
AUD / USD0,701350▲

Sadzby centrálnych bánk

MenaÚroková sadzba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %