Tabuľky historických kurzov

Vytvárajte tabuľky historických kurzov s vybranou základnou menou pomocou menových tabuliek Xe. Pre komerčné účely získajte automatizovaný menový kanál prostredníctvom Xe Currency Data API.

Vyberte menu a dátum

cad
CAD – Kanadský dolár
AleboZistite viac o našom API

Menová tabuľka: CAD — Kanadský dolár

Všetky údaje sú stredové trhové kurzy, ktoré nie sú dostupné pre spotrebiteľov a slúžia len na informačné účely.

15. 10. 2026, 16:00 UTC

USDAmerický dolár0.70428125420828891.4198872879615978
EUREuro0.62859686997444991.5908447015344607
GBPBritská libra0.53133286954475081.88205935924274
INRIndická rupia66.732690173920660.014985159408286573
AUDAustrálsky dolár1.0187949125104990.9815518194293051
CADKanadský dolár11
SGDSingapurský dolár0.90348829407535551.1068212023968902
CHFŠvajčiarsky frank0.58439953463484041.7111581045745456
MYRMalajzijský ringgit2.88226638578697570.3469491941935684
JPYJaponský jen111.416662979689760.008975318172850778
CNYČínsky jüan renminbi4.7127351271577930.21219100437819233
NZDNovozélandský dolár1.2562578670825620.7960149155701004
THBThajský baht23.6197849877373760.04233738793639178
HUFMaďarský forint228.725141491085960.004372059815903415
AEDEmirátsky dirham2.5864729060799410.38662689937688166
HKDHongkonský dolár5.5265761666338580.1809438556257305
MXNMexické peso12.9977496588829950.07693639485636457
ZARJuhoafrický rand11.647284652435660.08585692114864572
PHPFilipínske peso44.4198408892395950.022512462448784753
SEKŠvédska koruna7.0203619735832920.14244279764531656
IDRIndonézska rupia12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLBrazílsky real3.55694399675776250.2811402150024075
SARSaudskoarabský rial2.64105470328108360.37863661012309274
TRYTurecká líra34.8069481817153560.028729895961557353
KESKenský šiling91.474795007865880.010931973117993982
KRWJuhokórejský won946.3941582289640.0010566421942749006
EGPEgyptská libra37.632299398042640.026572917839084068
IQDIracký dinár1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKNórska koruna6.6804340652917030.14969087191437383
KWDKuvajtský dinár0.219045234736671044.565267083770013
DKKDánska koruna4.6990122847912090.21281068007346843
PKRPakistanská rupia194.88262818759250.005131293688411302
ILSIzraelský šekel2.18568008940505680.4575234979937986
PLNPoľský zlotý2.7467696740812960.36406401651950193
QARKatarský rial2.5635837653181720.3900789252641752
XAUZlatá unca0.00016972248177322285891.971349653989
OMROmánsky rial0.27086999216406493.691807985117465
COPKolumbijské peso2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPČílske peso693.01831687274260.0014429633036432826
TWDNový taiwanský dolár22.8021274271843520.043855557039288146
ARSArgentínske peso1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKČeská koruna15.3113524784645780.06531101686846412
VNDVietnamský dong18211.8624053941280.00005490926615521828
MADMarocký dirham6.8773777853189990.1454042559846981
JODJordánsky dinár0.49933540923367682.00266190121523
BHDBahrajnský dinár0.26480975158231663.776295978621271
XOFFrank CFA412.33251703783020.0024252271132627
LKRSrílanská rupia233.020798751157680.004291462416056249
UAHUkrajinská hrivna31.6238646693821720.03162168857142206
NGNNigérijská naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDTuniský dinár2.1129618211140710.47326931798168714
UGXUgandský šiling2842.97920702408240.0003517436911002808
RONRumunský lei3.35353314708795120.29819296727940575
BDTBangladéšska taka86.649388503542840.011540762344319522
PENPeruánsky sol2.41695216783478630.41374422436164493
GELGruzínske lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFStredoafrický frank CFA BEAC412.33251703783020.0024252271132627
FJDFidžijský dolár1.5936813173651670.6274780215490634
VESVenezuelský bolívar618.23111745897650.0016175180636493216
UZSUzbecký som8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDAlžírsky dinár94.726474625760460.010556710823988104
DOPDominikánske peso43.1214790073031860.023190299197080808
ISKIslandská koruna85.618548967920090.011679712072376794
CRCKostarický colón320.467010454362540.0031204459971782626
XAGStrieborná unca0.01234990849750117980.97225985134507
JMDJamajský dolár111.88249227221050.008937948911318461
LYDLíbyjský dinár4.5223133820670660.2211257636335938
GHSGhanský cedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURMaurícijská rupia33.324815745560.0300076677883278
AOAAngolská kwanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUUruguajské peso28.3128412083676470.0353196626449647
AFNAfganský afgání45.70167072086440.021881038137703472
LBPLibanonská libra63141.651620730610.00001583740643983536
XPFFrank CFP75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidadský dolár4.7800087017238460.20920464007510353
TZSTanzánsky šiling1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLAlbánsky lek57.3588711544309650.0174340948465955
XCDVýchodokaribský dolár1.90677569035180320.5244455365463037
GTQGuatemalský quetzal5.37928067861521250.18589846110380503
NPRNepálska rupia106.82235379590350.009361336503693002
BOBBolívijské boliviano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDBarbadoský dolár1.40856250841657780.7099436439807989
LAKLaoský kip15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDBrunejský dolár0.90348829407535551.1068212023968902
BWPBotswanská pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLHonduraská lempira18.929594494656490.05282733342662377
PYGParaguajské guaraní4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBEtiópsky birr114.436749814544230.008738451604231999
NADNamíbijský dolár11.647284652435660.08585692114864572
PGKPapuánska kina3.19524051886539070.3129654854136281
SDGSudánska libra422.69958826207140.0023657463308906883
MOPMacajská pataca5.6923734516328730.17567364623857332
BMDBermudský dolár0.70428125420828891.4198872879615978
NIONikaragujská córdoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMBosniansko-hercegovinská konvertibilná marka1.22942861620212840.8133859801385912
KZTKazašské tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABPanamská balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDGuyanský dolár147.234579118487770.006791882762779829
YERJemenský rial166.32203641931420.006012432396383734
MGAMalgašský ariary3172.548165323160.00031520404037684285
KYDKajmanský dolár0.58566325642290351.7074658330245438
MZNMozambický metical44.981003053966620.022231607392130304
RSDSrbský dinár73.810585185043920.01354819227476641
SCRSeychelská rupia9.9206595489618370.10079974976105763
AMDArménsky dram254.59851768291840.003927752640121095
AZNAzerbajdžanský manat1.19727791157962350.83522797032199
SBDŠalamúnsky dolár5.6807144268682920.1760341965563806
TOPTongská pa'anga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDBelizský dolár1.4176066588364760.7054142937087827
GMDGambijské dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKMalawijská kwacha1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFBurundský frank2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGHaitské gourde92.18092145123270.010848231762675955
SOSSomálsky šiling402.44813958331590.0024847922046188943
GNFGuinejský frank6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTMongolský tugrik2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRMaldivská rupia10.887507273115530.09184838870044158
CDFKonžský frank1627.76957070169530.0006143375684120463
STNSvätotomášska dobra15.524922969590430.06441255792114127
TJSTadžický somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSKirgizský som61.597569738864510.016234406718306903
LRDLibérijský dolár120.448034525184870.008302335558584036
LSLLesothské loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKMjanmarský kyat1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPGibraltárska libra0.53133286954475081.88205935924274
XPTPlatinová unca0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLMoldavský lei12.6245810080714590.07921054959056902
KHRKambodžský riel2859.52390728372030.000349708564230857
MKDMacedónsky denár38.6972597439079560.025841623066279993
VUVVanuatské vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUMauritánska ouguiya28.2646091400850570.035379933790833616
SZLSvazijské lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVEKapverdské escudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDSurinamský dolár26.506377119531950.037726770259490595
SVCSalvádorský colón6.1624609743225280.16227283290989689
XPDPaládiová unca0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDBahamský dolár0.70428125420828891.4198872879615978
XDRZvláštne práva čerpania MMF0.52067485527191321.920584391342977
RWFRwandský frank1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGArubský alebo holandský gulden1.26066344503283710.7932331217662557
BTNBhutánsky ngultrum66.732690173920660.014985159408286573
DJFDžibutský frank125.738736524925030.007952998635402792
KMFKomorský frank309.24938777837270.0032336361510169327
ERNEritrejská nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFalklandská libra0.53133286954475081.88205935924274
SHPSvätohelenská libra0.53133286954475081.88205935924274
SPLSeborgské luigino0.117380208565193978.519323761846882
WSTSamojská tala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPJerseyská libra0.53133286954475081.88205935924274
TMTTurkménsky manat2.464715572090080.4057263285564425
GGPGuernseyská libra0.53133286954475081.88205935924274
IMPLibra ostrova Man0.53133286954475081.88205935924274
TVDTuvalský dolár1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWZambijská kwacha14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHČínsky jüan renminbi (offshore)4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESierraleonský leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGKaribský gulden1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar Lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGZimbabwiansky dolár18.7460517829095930.05334456618282044

Aktuálne menové kurzy

MenaKurzZmena
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Sadzby centrálnych bánk

MenaÚroková sadzba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %