Vēsturisko kursu tabulas

Veidojiet vēsturisko kursu tabulas ar izvēlēto bāzes valūtu, izmantojot Xe valūtu tabulas. Komerciāliem nolūkiem iegūstiet automatizētu valūtu plūsmu caur Xe valūtas datu API.

Izvēlieties valūtu un datumu

eur
EUR – Eiro
VaiUzziniet par mūsu API

Valūtas tabula: EUR — Eiro

Visi skaitļi ir vidējie tirgus kursi, kas nav pieejami patērētājiem un ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

2019. g. 10. aug. 16:00 UTC

USDASV dolārs1.1201357806190550.8927489125
EUREiro11
GBPLielbritānijas mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
INRIndijas rūpija79.446018144659460.012587163250638285
AUDAustrālijas dolārs1.65025443293352580.6059671648464411
CADKanādas dolārs1.48084178385887390.6752915881358608
SGDSingapūras dolārs1.552097904683810.6442892532631296
CHFŠveices franks1.08925124350721520.9180618392320211
MYRMalaizijas ringits4.6867055867738170.2133694940902761
JPYJapānas jena118.379730244364750.008447392116334064
CNYĶīnas juaņa7.9066187342706930.1264763147950424
NZDJaunzēlandes dolārs1.73174458915960880.5774523600418962
THBTaizemes bats34.4941646155183650.028990410730228736
HUFUngārijas forints324.120389237774650.003085273352755356
AEDAAE dirhēms4.1136986543234790.24309024166099388
HKDHonkongas dolārs8.7836108742389540.11384839496167273
MXNMeksikas peso21.7624709512037630.04595066443705862
ZARDienvidāfrikas rands17.089539189889520.058515328522820445
PHPFilipīnu peso58.315973998344130.017147960180316887
SEKZviedrijas krona10.6953677620973850.09349842120846322
IDRIndonēzijas rūpija15891.4190108408570.0000629270425326912
BRLBrazīlijas reāls4.4167551432974240.22641055878262437
SARSaūda Arābijas riāls4.20050917732145650.23806637666666666
TRYTurcijas lira6.1535902455663880.1625067578590388
KESKenijas šiliņš115.344652292253560.00866966937891718
KRWDienvidkorejas vona1361.23536261356140.0007346268158064949
EGPĒģiptes mārciņa18.5141489182155680.0540127447617172
IQDIrākas dinārs1333.20371443868880.0007500729177168728
NOKNorvēģijas krona9.9458910396600460.10054403331108486
KWDKuveitas dinārs0.34033045736138042.938320618592618
DKKDānijas krona7.4613937336418780.13402321814103005
PKRPakistānas rūpija176.921486767310970.005652224714317548
ILSIzraēlas šekelis3.89451246360381330.25677154954452075
PLNPolijas zlots4.3219574745771530.2313766403029768
QARKataras riāls4.0772942414533610.24526069024725275
XAUZelta unce0.00074804459646989491336.8186933227116
OMROmānas riāls0.43069220764802672.3218437256176854
COPKolumbijas peso3799.63916202470050.0002631828858893889
CLPČīles peso794.57153145246920.0012585399305359072
TWDTaivānas jaunais dolārs35.1667297960444150.02843596791056986
ARSArgentīnas peso50.714374589164460.01971827530361891
CZKČehijas krona25.797865600709020.03876289672477851
VNDVjetnamas dongs26003.7853765677940.00003845593960720455
MADMarokas dirhēms10.6779632667432680.0936508185146619
JODJordānijas dinārs0.794176268458911.259166308180536
BHDBahreinas dinārs0.421171053512764742.3743322140957446
XOFCFA franks655.9570.0015244901723741038
LKRŠrilankas rūpija198.131731232436520.00504714713680495
UAHUkrainas grivna28.223467597895280.03543150736285053
NGNNigērijas naira406.0215191227130.00246292364542818
TNDTunisijas dinārs3.20085288168861260.3124167329653868
UGXUgandas šiliņš4142.3658817916510.00024140793656003202
RONRumānijas leja4.7247225742210020.21165263870860757
BDTBangladešas taka94.524715515543330.01057924368823478
PENPeru sols3.79270325607929550.2636641815826502
GELGruzijas lari3.27624247450427440.30522771369396556
XAFCentrālāfrikas CFA franks655.9570.0015244901723741038
FJDFidži dolārs2.43629732083263660.4104589335008737
VEFVenecuēlas bolivārs11.1873561089328140.08938662453066332
VESVenecuēlas bolivārs14533.2314466422850.00006880782183036362
UZSUzbekistānas sums9751.3526974277880.00010254987497927133
BGNBulgārijas leva1.955830.5112918811962185
DZDAlžīrijas dinārs134.6647335047860.007425849173528866
DOPDominikānas peso57.230885958878160.0174730826413997
ISKIslandes krona137.496649614344960.007272904487526295
CRCKostarikas kolons639.6277189529480.001563409418273759
XAGSudraba unce0.0659822063910943115.155601103617702
JMDJamaikas dolārs148.782904130280850.006721202317198729
LYDLībijas dinārs1.57146051510872040.6363507007561151
GHSGanas sedi6.0344493389679710.165715203463954
MURMaurīcijas rūpija40.539633036181380.024667218845012877
AOAAngolas kvanza401.64301395718580.0024897731698293587
UYUUrugvajas peso39.5416180720354550.025289809794284013
AFNAfganistānas afgāns87.924956719420960.011373335140682745
LBPLibānas mārciņa1688.60468928322550.0005922049170812604
XPFCFP franks119.3317422430.008380000000030672
TTDTrinidādas un Tobāgo dolārs7.55811897838632250.13230805215684796
TZSTanzānijas šiliņš2570.6690693979420.00038900378578647724
ALLAlbānijas leks121.086420796060050.008258564366059273
XCDAustrumkarību dolārs3.02245147825929150.3308572551761612
GTQGvatemalas ketsals8.5838306812835230.11649810406680482
NPRNepālas rūpija127.70947416754010.007830272628701888
BOBBolīvijas boliviano7.7404039354682490.12919222411866363
ZWDZimbabves dolārs405.377139006036030.002466838663995579
BBDBarbadosas dolārs2.240271561238110.44637445625
LAKLaosas kips9729.7124810092660.00010277795998101987
BNDBrunejas dolārs1.552097904683810.6442892532631296
BWPBotsvānas pula12.3663548534426260.08086457261264936
HNLHondurasas lempīra27.448502315481680.03643186023435507
PYGParagvajas guarani6787.9582544153470.0001473197038814333
ETBEtiopijas birs32.4579865566624260.030809058296154136
NADNamībijas dolārs17.089539189889520.058515328522820445
PGKPapua-Jaungvinejas kina3.80148390514001330.2630551713366175
SDGSudānas mārciņa50.5077626272661460.01979893679670062
MOPMakao pataka9.0471192004661220.11053242229288615
BMDBermudu dolārs1.1201357806190550.8927489125
NIONikaragvas kordoba37.635485245130450.02657066843928596
BAMBosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka1.955830.5112918811962185
KZTKazahstānas tenge433.96671599843590.00230432418693512
PABPanamas Balboa1.1201357806190550.8927489125
GYDGajānas dolārs235.1578316172970.004252463093074571
YERJemenas riāls279.82764406851070.0035736283430066267
MGAMadagaskaras ariari4117.32159993227650.00024287633980703583
KYDKaimanu salu dolārs0.91784467830421471.0895089590186144
MZNMozambikas metikals67.641263683981250.01478387519003166
RSDSerbijas dinārs117.575881347937240.008505145685795398
SCRSeišelu rūpija14.9167753336243920.0670386177732306
AMDArmēnijas drams533.33025569336670.001875010819890445
AZNAzerbaidžānas manats1.90423085023920420.5251464127232173
SBDZālamana salu dolārs9.1965273681585150.10873669592528348
SLLSjerraleones leone10413.7233388057470.0000960271333763588
TOPTongas paanga2.65436391220470960.3767380935982519
BZDBelizas dolārs2.2565427048896010.44315580548648376
GMDGambijas dalasi56.1163737022194340.017820110852252904
MWKMalāvijas kvača818.20832854299340.0012221826216077857
BIFBurundijas franks2069.78887989729130.00048314106318400103
HTGHaiti gurds105.001163566581210.009523703986060119
SOSSomālijas šiliņš649.70383887518880.0015391628310697189
GNFGvinejas franks10243.5273351614430.000097622622294124
MNTMongolijas tugriks2976.87094543271130.0003359231953048748
MVRMaldīvijas rūfija17.4247432076261430.0573896549340445
CDFKongo franks1849.57891245697830.0005406636036261904
STNSantome un Prinsipi dobra24.681425036964130.04051629914003548
TJSTadžikistānas somoni10.5738544464482890.09457289251185934
KGSKirgizstānas soms78.178534092137580.012791234980454437
LRDLibērijas dolārs227.175831240679340.004401876707300607
LSLLesoto loti17.089539189889520.058515328522820445
MMKMjanmas kjats1689.63871363640560.0005918424997778494
GIPGibraltāra mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
XPTPlatīna unce0.0013037259230489402767.0323818225261
MDLMoldovas leja19.4053117097468330.05153228224093527
KHRKambodžas riels4567.3636709926550.00021894468495053373
MKDMaķedonijas denārs61.038159749984570.016383193793784924
VUVVanuatu vatu130.28498625530390.0076754814867188124
ANGNīderlandes guldenis1.99538447144138660.5011565511871703
MRUMauritānijas ugija41.155767754351640.024297930874932202
SZLSvazilendas lilangeni17.089539189889520.058515328522820445
CVEKaboverdes eskudo110.269999999999980.009068649678062937
SRDSurinamas dolārs8.3141701664072320.12027658563453794
SVCSalvadoras kolons9.8011880804167330.10202844714285714
XPDPallādija unce0.00078243063667691681278.0685636839685
BSDBahamu dolārs1.1201357806190550.8927489125
XDRSVF speciālās aizņēmuma tiesības0.81418234894797471.228226086320988
RWFRuandas franks1016.32852867989350.0009839338085873644
AWGArubas vai Nīderlandes guldenis2.00504304730810870.4987424092178771
BTNButānas ngultrums79.446018144659460.012587163250638285
DJFDžibutijas franks199.43900257325960.0050140643860905375
KMFKomoru franks491.967750.002032653563165472
ERNEritrejas nakfa16.8020367092858260.059516594166666666
FKPFolklenda salu mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
SHPSvētās Helēnas mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
SPLSeborgas luidžino0.186689296023085325.3564934964259745
WSTSamoa tala3.02835333501456370.3302124585126031
JEPDžērsijas mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
TMTTurkmenistānas manats3.92047523328682870.2550711177842654
GGPGērnsijas mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
IMPMenas salas mārciņa0.93123948095540241.0738376330157877
TVDTuvalu dolārs1.65025443293352580.6059671648464411
ZMWZambijas kvača14.6699758073354140.06816643825001886
BCHBitcoin Cash0.0035984573961806397277.8968568757791
BTCBitcoin0.0000983712691895098610165.569766854633
CLFCLF0.0284157855329671835.19170704747292
CNHĶīnas juaņa (ārzonas)7.9497377692719850.12579031271512964
ETHEthereum0.0054267254929782245184.2731867115676
LINKChainlink0.49139029396498742.0350422307512086
LTCLitecoin0.01335369183326674374.88565802520604
MXVMXV3.46333646023903750.28873891159017817
XBTXBT0.0000983712691895098610165.569766854633
XLMStellar Lumen15.4767359926646030.0646131070836876
XRPRipple3.7882638470262620.2639731656455204

Reāllaika valūtas kursi

ValūtaKurssIzmaiņas
EUR / USD1,11399▼
GBP / EUR1,19546▲
USD / JPY157,896▲
GBP / USD1,33173▼
USD / CHF0,828582▲
USD / CAD1,40446▲
EUR / JPY175,894▼
AUD / USD0,702989▲

Centrālo banku likmes

ValūtaProcentu likme
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%