Tablice povijesnih tečajeva

Izradite tablice povijesnih tečajeva s odabranom osnovnom valutom pomoću Xe valutnih tablica. Za komercijalne svrhe nabavite automatizirani valutni feed putem Xe API-ja za valutne podatke.

Odaberite valutu i datum

cad
CAD – Kanadski dolar
IliSaznajte više o našem API-ju

Valutna tablica: CAD — Kanadski dolar

Svi podaci su srednji tržišni tečajevi, koji nisu dostupni potrošačima i služe samo u informativne svrhe.

15. lis 2026. 16:00 UTC

USDAmerički dolar0.70428125420828891.4198872879615978
EUREuro0.62859686997444991.5908447015344607
GBPBritanska funta0.53133286954475081.88205935924274
INRIndijska rupija66.732690173920660.014985159408286573
AUDAustralski dolar1.0187949125104990.9815518194293051
CADKanadski dolar11
SGDSingapurski dolar0.90348829407535551.1068212023968902
CHFŠvicarski franak0.58439953463484041.7111581045745456
MYRMalezijski ringit2.88226638578697570.3469491941935684
JPYJapanski jen111.416662979689760.008975318172850778
CNYKineski juan4.7127351271577930.21219100437819233
NZDNovozelandski dolar1.2562578670825620.7960149155701004
THBTajlandski baht23.6197849877373760.04233738793639178
HUFMađarska forinta228.725141491085960.004372059815903415
AEDUAE dirham2.5864729060799410.38662689937688166
HKDHongkonški dolar5.5265761666338580.1809438556257305
MXNMeksički pezo12.9977496588829950.07693639485636457
ZARJužnoafrički rand11.647284652435660.08585692114864572
PHPFilipinski pezo44.4198408892395950.022512462448784753
SEKŠvedska kruna7.0203619735832920.14244279764531656
IDRIndonezijska rupija12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLBrazilski real3.55694399675776250.2811402150024075
SARSaudijski rijal2.64105470328108360.37863661012309274
TRYTurska lira34.8069481817153560.028729895961557353
KESKenijski šiling91.474795007865880.010931973117993982
KRWJužnokorejski won946.3941582289640.0010566421942749006
EGPEgipatska funta37.632299398042640.026572917839084068
IQDIrački dinar1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKNorveška kruna6.6804340652917030.14969087191437383
KWDKuvajtski dinar0.219045234736671044.565267083770013
DKKDanska kruna4.6990122847912090.21281068007346843
PKRPakistanska rupija194.88262818759250.005131293688411302
ILSIzraelski šekel2.18568008940505680.4575234979937986
PLNPoljski zlot2.7467696740812960.36406401651950193
QARKatarski rijal2.5635837653181720.3900789252641752
XAUUnca zlata0.00016972248177322285891.971349653989
OMROmanski rijal0.27086999216406493.691807985117465
COPKolumbijski pezo2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPČileanski pezo693.01831687274260.0014429633036432826
TWDTajvanski novi dolar22.8021274271843520.043855557039288146
ARSArgentinski pezo1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKČeška kruna15.3113524784645780.06531101686846412
VNDVijetnamski dong18211.8624053941280.00005490926615521828
MADMarokanski dirham6.8773777853189990.1454042559846981
JODJordanski dinar0.49933540923367682.00266190121523
BHDBahreinski dinar0.26480975158231663.776295978621271
XOFCFA franak BCEAO412.33251703783020.0024252271132627
LKRŠrilankanska rupija233.020798751157680.004291462416056249
UAHUkrajinska grivnja31.6238646693821720.03162168857142206
NGNNigerijska naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDTuniski dinar2.1129618211140710.47326931798168714
UGXUgandski šiling2842.97920702408240.0003517436911002808
RONRumunjski lej3.35353314708795120.29819296727940575
BDTBangladeška taka86.649388503542840.011540762344319522
PENPeruanski sol2.41695216783478630.41374422436164493
GELGruzijski lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFCFA franak BEAC412.33251703783020.0024252271132627
FJDFidžijski dolar1.5936813173651670.6274780215490634
VESVenezuelanski bolivar618.23111745897650.0016175180636493216
UZSUzbekistanski som8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDAlžirski dinar94.726474625760460.010556710823988104
DOPDominikanski pezo43.1214790073031860.023190299197080808
ISKIslandska kruna85.618548967920090.011679712072376794
CRCKostarikanski kolon320.467010454362540.0031204459971782626
XAGUnca srebra0.01234990849750117980.97225985134507
JMDJamajčanski dolar111.88249227221050.008937948911318461
LYDLibijski dinar4.5223133820670660.2211257636335938
GHSGanski cedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURMauricijska rupija33.324815745560.0300076677883278
AOAAngolska kvanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUUrugvajski pezo28.3128412083676470.0353196626449647
AFNAfganistanski afgani45.70167072086440.021881038137703472
LBPLibanonska funta63141.651620730610.00001583740643983536
XPFCFP franak75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidadski dolar4.7800087017238460.20920464007510353
TZSTanzanijski šiling1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLAlbanski lek57.3588711544309650.0174340948465955
XCDIstočnokaripski dolar1.90677569035180320.5244455365463037
GTQGvatemalski kvecal5.37928067861521250.18589846110380503
NPRNepalska rupija106.82235379590350.009361336503693002
BOBBolivijski bolivijano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDBarbadoski dolar1.40856250841657780.7099436439807989
LAKLaoski kip15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDBrunejski dolar0.90348829407535551.1068212023968902
BWPBocvanska pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLHonduraška lempira18.929594494656490.05282733342662377
PYGParagvajski gvarani4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBEtiopski bir114.436749814544230.008738451604231999
NADNamibijski dolar11.647284652435660.08585692114864572
PGKKina Papue Nove Gvineje3.19524051886539070.3129654854136281
SDGSudanska funta422.69958826207140.0023657463308906883
MOPMakaonska pataka5.6923734516328730.17567364623857332
BMDBermudski dolar0.70428125420828891.4198872879615978
NIONikaragvanska kordoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMKonvertibilna marka1.22942861620212840.8133859801385912
KZTKazahstanski tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABPanamska balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDGvajanski dolar147.234579118487770.006791882762779829
YERJemenski rijal166.32203641931420.006012432396383734
MGAMalagaški arijari3172.548165323160.00031520404037684285
KYDKajmanski dolar0.58566325642290351.7074658330245438
MZNMozambički metikal44.981003053966620.022231607392130304
RSDSrpski dinar73.810585185043920.01354819227476641
SCRSejšelska rupija9.9206595489618370.10079974976105763
AMDArmenski dram254.59851768291840.003927752640121095
AZNAzerbajdžanski manat1.19727791157962350.83522797032199
SBDDolar Salomonskih Otoka5.6807144268682920.1760341965563806
TOPTonganska pa'anga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDBelizeanski dolar1.4176066588364760.7054142937087827
GMDGambijski dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKMalavijska kvača1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFBurundski franak2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGHaićanski gourd92.18092145123270.010848231762675955
SOSSomalski šiling402.44813958331590.0024847922046188943
GNFGvinejski franak6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTMongolski tugrik2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRMaldivska rufija10.887507273115530.09184838870044158
CDFKongoanski franak1627.76957070169530.0006143375684120463
STNDobra Svetog Tome i Principa15.524922969590430.06441255792114127
TJSTadžikistanski somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSKirgistanski som61.597569738864510.016234406718306903
LRDLiberijski dolar120.448034525184870.008302335558584036
LSLLesoto loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKMjanmarski kjat1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPGibraltarska funta0.53133286954475081.88205935924274
XPTUnca platine0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLMoldavski lej12.6245810080714590.07921054959056902
KHRKambodžanski rijel2859.52390728372030.000349708564230857
MKDMakedonski denar38.6972597439079560.025841623066279993
VUVVanuatski vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUMauritanijska ouguja28.2646091400850570.035379933790833616
SZLSvazi lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVEZelenortski eskudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDSurinamski dolar26.506377119531950.037726770259490595
SVCSalvadorski kolon6.1624609743225280.16227283290989689
XPDUnca paladija0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDBahamski dolar0.70428125420828891.4198872879615978
XDRPosebna prava vučenja MMF-a0.52067485527191321.920584391342977
RWFRuandski franak1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGArupski florin1.26066344503283710.7932331217662557
BTNButanski ngultrum66.732690173920660.014985159408286573
DJFDžibutski franak125.738736524925030.007952998635402792
KMFKomorski franak309.24938777837270.0032336361510169327
ERNEritrejska nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFalklandska funta0.53133286954475081.88205935924274
SHPFunta Svete Helene0.53133286954475081.88205935924274
SPLSeborga luigino0.117380208565193978.519323761846882
WSTSamoanska tala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPJerseyska funta0.53133286954475081.88205935924274
TMTTurkmenistanski manat2.464715572090080.4057263285564425
GGPGuernseyska funta0.53133286954475081.88205935924274
IMPFunta otoka Man0.53133286954475081.88205935924274
TVDTuvaluanski dolar1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWZambijska kvača14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHKineski juan (offshore)4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESijeraleonski leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGKaripski gulden1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar Lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGZimbabveanski dolar18.7460517829095930.05334456618282044

Tečajevi uživo

ValutaTečajPromjena
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Kamatne stope središnjih banaka

ValutaKamatna stopa
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %