Ajalooliste kursside tabelid

Koostage ajalooliste kursside tabeleid valitud baasvaluutaga Xe valuutatabelite abil. Ärilistel eesmärkidel hankige automatiseeritud valuutavoog Xe valuutaandmete API kaudu.

Vali valuuta ja kuupäev

inr
INR – India ruupia
VõiTutvu meie API-ga

Valuutatabel: INR — India ruupia

Kõik arvud on keskmised turukursid, mis ei ole tarbijatele kättesaadavad ja on mõeldud ainult teavitamiseks.

8. okt 2018, 16:00 UTC

USDUSA dollar0.01350159127160863374.06534384601142
EUREuro0.0117665833760694584.98643727233278
GBPSuurbritannia naelsterling0.01034089026266674396.70347277644514
INRIndia ruupia11
AUDAustraalia dollar0.01912390412433890452.29057798544935
CADKanada dollar0.01752891740153764557.048588745833186
SGDSingapuri dollar0.0187102644007356153.446599074285885
CHFŠveitsi frank0.01341096225638580274.56586491575854
MYRMalaisia ringgit0.0561907711463411517.796516751756926
JPYJaapani jeen1.52607065374761120.655277655424586
CNYHiina jüaan0.0935725393843916110.686896033590013
NZDUus-Meremaa dollar0.0209740384498045647.67799021601004
THBTai baat0.445514706688546762.2445948135649005
HUFUngari forint3.8295947690853020.261124233841287
AEDAraabia Ühendemiraatide dirhem0.04958459394498270620.16755448495886
HKDHongkongi dollar0.105730909333239739.457972189080753
MXNMehhiko peeso0.255748368165416633.9100933748801308
ZARLõuna-Aafrika rand0.20097067600622724.975850307479756
PHPFilipiini peeso0.73063786791079041.3686670838173667
SEKRootsi kroon0.123002381860373468.12992386712603
IDRIndoneesia ruupia205.538938844748150.004865258162860033
BRLBrasiilia reaal0.0509124318939577919.641568135712614
SARSaudi Araabia riaal0.05063096726853237619.750758358936377
TRYTürgi liir0.082843190926200612.07099809676371
KESKeenia šilling1.36138088036077520.7345482916838035
KRWLõuna-Korea vonn15.3531615945958450.0651331645172021
EGPEgiptuse nael0.241811863841424334.135446392554921
IQDIraagi dinaar16.0654928676289150.06224521141302456
NOKNorra kroon0.111932708351274498.933939102605605
KWDKuveidi dinaar0.004101871376889273243.7911645972594
DKKTaani kroon0.0877790850631327611.392235397313343
PKRPakistani ruupia1.66083304394820640.6021074807271147
ILSIisraeli uus seekel0.0492730438577230820.295072553007287
PLNPoola zlott0.0507770471137792919.69393765177478
QARKatari riaal0.0491457922286554320.34762193571742
XAUKullaunts0.00001138395417393658387842.93969572429
OMROmaani riaal0.00519136184393352192.62768230432098
COPColombia peeso41.058912435439770.0243552481223749
CLPTšiili peeso9.2004974772549610.10868977492490522
TWDTaiwani uus dollar0.418909738846773352.387149085511652
ARSArgentina peeso0.50629431102045121.9751357624075814
CZKTšehhi kroon0.303395467449548653.296028145727948
VNDVietnami dong315.23840388333330.003172202332207247
MADMaroko dirhem0.128129790769428387.804586224600304
JODJordaania dinaar0.009572628211570521104.46451882371146
BHDBahreini dinaar0.005076598318124847196.9822974627963
XOFLääne-Aafrika CFA frank7.71837273161638750.12956098840675956
LKRSri Lanka ruupia2.30392705604617150.43404151940301694
UAHUkraina grivna0.37842105316347532.642559106160531
NGNNigeeria naira4.9013018544293330.2040274257126797
TNDTuneesia dinaar0.0381456528652985626.215306984815275
UGXUganda šilling51.1800200733485160.019538874712570504
RONRumeenia leu0.0549467660759058918.199433222667842
BDTBangladeshi taka1.13130383517629940.8839358348362379
PENPeruu soll0.0448584736493720222.292332276312287
GELGruusia lari0.0354767542370766528.187471529030212
XAFKesk-Aafrika CFA frank7.71837273161638750.12956098840675956
FJDFidži dollar0.02898710672150879234.49809632977228
VEFVenezuela bolivar0.134847142825191257.415804139775861
VESVenezuela bolivar0.84415042619989041.1846229877555086
UZSUsbekistani somm110.482166301507890.00905123454287619
BGNBulgaaria leev0.02301343676441791343.45287538913545
DZDAlžeeria dinaar1.60622005074530170.6225797016641589
DOPDominikaani peeso0.66104563660536221.5127548608220982
ISKIslandi kroon1.5482416993115090.6458939844112791
CRCCosta Rica koloon7.8274758414318460.12775510525460457
XAGHõbeunts0.000945467235219831057.6781116772286
JMDJamaica dollar1.81589694973230030.5506920423801692
LYDLiibüa dinaar0.018756017354892653.316222792849196
GHSGhana sedi0.0648328135072333615.42428819456417
MURMauritiuse ruupia0.46664964434362452.1429353094366337
AOAAngola kvanza4.0796594090529220.2451185012604144
UYUUruguay peeso0.44679334902021092.2381711862831795
AFNAfganistani afgaani1.02424474321737020.976329150451666
LBPLiibanoni nael20.3536488419500150.04913123969884671
XPFCFP frank1.40412689451388850.7121863443447553
TTDTrinidadi ja Tobago dollar0.0910079067486512810.988056265944385
TZSTansaania šilling30.8773634622504320.032386184825092486
ALLAlbaania lekk1.47718174381551810.676964770372147
XCDIda-Kariibi dollar0.0364876544785734427.406530079570548
GTQGuatemala ketsaal0.103913994772055589.623342863428428
NPRNepali ruupia1.60750.6220839813374806
BOBBoliivia boliviaano0.0932659148430625110.722030676294642
ZWDZimbabwe dollar4.8862258811951640.2046569324288793
BBDBarbadose dollar0.02700318254321726737.03267192300571
LAKLaose kiip115.014977086742890.00869451983845384
BNDBrunei dollar0.0187102644007356153.446599074285885
BWPBotswana pula0.146597395280771626.821403600553363
HNLHondurase lempiira0.325690892257733463.0703959606234745
PYGParaguay guaranii79.644853038205030.012555739157686782
ETBEtioopia birr0.376613932178713532.655238998236191
NADNamiibia dollar0.20097067600622724.975850307479756
PGKPaapua Uus-Guinea kina0.0439335990205120622.761622591700537
SDGSudaani nael0.243189312991511034.1120228010796955
MOPMacau pataaka0.108902836613236929.182497270952188
BMDBermuda dollar0.01350159127160863374.06534384601142
NIONicaragua kordoba0.434595158107383032.3009920413170195
BAMBosnia ja Hertsegoviina konverteeritav mark0.02301343676441791343.45287538913545
KZTKasahstani tenge5.035244179510560.19860010048156254
PABPanama balboa0.01350159127160863374.06534384601142
GYDGuyana dollar2.8147960461601850.3552655267383063
YERJeemeni riaal3.37998945135173260.29585891151230603
MGAMadagaskari ariari46.491707515345590.021509212146487166
KYDKaimanisaarte dollar0.01107130513063811390.32358770716704
MZNMosambiigi metikal0.81408208165702051.228377362101563
RSDSerbia dinaar1.3955504020658180.7165631556694124
SCRSeišelli ruupia0.183137651752530945.460373606576945
AMDArmeenia dramm6.5552514113534160.15254945039454057
AZNAserbaidžaani manat0.0229069448352491843.65488314535953
SBDSaalomoni Saarte dollar0.105629550521919029.467047763234508
SLLSierra Leone leone112.120001214409060.00891901524410156
TOPTonga pa'anga0.03072117164645077332.55084185942922
BZDBelize dollar0.02713580281788006336.85168287488769
GMDGambia dalasi0.66954713364902191.4935468314979035
MWKMalawi kvatša9.8176955950508520.10185689608303856
BIFBurundi frank24.1012261021200840.04149166501998146
HTGHaiti gurd0.94182545975474711.0617678569237252
SOSSomaalia šilling7.8044060471675580.12813274885446646
GNFGuinea frank123.089475478418760.00812417142987444
MNTMongoolia tugrik34.6333594355354250.02887389546663365
MVRMaldiivi ruupia0.208012947120265134.80739306780668
CDFKongo frank21.8370836468326280.04579366073660873
STNSão Tomé ja Príncipe dobra0.287928593198131853.47308333949269
TJSTadžikistani somoni0.127221468689985687.86030856503322
KGSKõrgõzstani somm0.93445598057319581.0701413665163761
LRDLibeeria dollar2.11748588361615650.47225816603425974
LSLLesotho loti0.20097067600622724.975850307479756
MMKMyanmari kjatt20.871988993379250.04791110230640728
GIPGibraltari nael0.01034089026266674396.70347277644514
XPTPlaatinaunts0.00001658107300645290360309.72782104194
MDLMoldova leu0.227880193560519724.388270803071892
KHRKambodža riaal55.075046964954510.018157043073178357
MKDMakedoonia denaar0.72388712750588771.3814308363866667
VUVVanuatu vatu1.55245474199992480.6441411610568216
ANGHollandi Antillide kulden0.0241667113890640241.379233769164074
MRUMauritaania ugia0.48360718656931182.067793919883524
SZLSvaasimaa lilangeni0.20097067600622724.975850307479756
CVERoheneemesaarte eskuudo1.29750114887917830.7707122270094566
SRDSuriname dollar0.100639157769688399.936490151164511
SVCEl Salvadori koloon0.118138923626575558.464610725258447
XPDPallaadiumiunts0.00001264255112966597879097.95971902234
BSDBahama dollar0.01350159127160863374.06534384601142
XDRIMF arvestusühik0.009709292973683541102.99411117889225
RWFRwanda frank11.707850471964540.08541277516266425
AWGAruba floriin0.02416784837617945441.377287064810844
BTNBhutani ngultrum11
DJFDjibouti frank2.4034675515313990.4160655297230194
KMFKomooride frank5.78877954871229150.17274798454234605
ERNEritrea nakfa0.20252386907412954.937689589734094
FKPFalklandi saarte nael0.01034089026266674396.70347277644514
SHPSaint Helena nael0.01034089026266674396.70347277644514
SPLSeborga luigino0.0022502652029337115444.3920648536368
WSTSamoa taala0.0356813284304785328.025862376407847
JEPJersey nael0.01034089026266674396.70347277644514
TMTTürkmenistani manat0.04726677730051649721.156509013553432
GGPGuernsey nael0.01034089026266674396.70347277644514
IMPMani saare nael0.01034089026266674396.70347277644514
TVDTuvalu dollar0.01912390412433890452.29057798544935
ZMWSambia kvatša0.156276172589224556.398928150285089
BCHBitcoin Cash0.000025848588880074838686.83140265513
BTCBitcoin0.0000020395151519708325490312.6113251358
CLFCLF0.00031277668726433583197.1692287759083
CNHHiina jüaan (offshore)0.0936186309250260110.681634522094697
ETHEthereum0.0000596795816171250316756.14963951172
LTCLitecoin0.00023107006599307224327.6916709323195
XBTXBT0.0000020395151519708325490312.6113251358
XRPRipple0.02777795339486615835.99977240169239

Reaalajas valuutakursid

ValuutaKurssMuutus
EUR / USD1,11756▼
GBP / EUR1,18380▲
USD / JPY158,649▲
GBP / USD1,32297▼
USD / CHF0,833149▲
USD / CAD1,42665▲
EUR / JPY177,299▼
AUD / USD0,696676▼

Keskpankade intressimäärad

ValuutaIntressimäär
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%