Tablice povijesnih tečajeva

Izradite tablice povijesnih tečajeva s odabranom osnovnom valutom pomoću Xe valutnih tablica. Za komercijalne svrhe nabavite automatizirani valutni feed putem Xe API-ja za valutne podatke.

Odaberite valutu i datum

eur
EUR – Euro
IliSaznajte više o našem API-ju

Valutna tablica: EUR — Euro

Svi podaci su srednji tržišni tečajevi, koji nisu dostupni potrošačima i služe samo u informativne svrhe.

10. kol 2019. 16:00 UTC

USDAmerički dolar1.1201357806190550.8927489125
EUREuro11
GBPBritanska funta0.93123948095540241.0738376330157877
INRIndijska rupija79.446018144659460.012587163250638285
AUDAustralski dolar1.65025443293352580.6059671648464411
CADKanadski dolar1.48084178385887390.6752915881358608
SGDSingapurski dolar1.552097904683810.6442892532631296
CHFŠvicarski franak1.08925124350721520.9180618392320211
MYRMalezijski ringit4.6867055867738170.2133694940902761
JPYJapanski jen118.379730244364750.008447392116334064
CNYKineski juan7.9066187342706930.1264763147950424
NZDNovozelandski dolar1.73174458915960880.5774523600418962
THBTajlandski baht34.4941646155183650.028990410730228736
HUFMađarska forinta324.120389237774650.003085273352755356
AEDUAE dirham4.1136986543234790.24309024166099388
HKDHongkonški dolar8.7836108742389540.11384839496167273
MXNMeksički pezo21.7624709512037630.04595066443705862
ZARJužnoafrički rand17.089539189889520.058515328522820445
PHPFilipinski pezo58.315973998344130.017147960180316887
SEKŠvedska kruna10.6953677620973850.09349842120846322
IDRIndonezijska rupija15891.4190108408570.0000629270425326912
BRLBrazilski real4.4167551432974240.22641055878262437
SARSaudijski rijal4.20050917732145650.23806637666666666
TRYTurska lira6.1535902455663880.1625067578590388
KESKenijski šiling115.344652292253560.00866966937891718
KRWJužnokorejski won1361.23536261356140.0007346268158064949
EGPEgipatska funta18.5141489182155680.0540127447617172
IQDIrački dinar1333.20371443868880.0007500729177168728
NOKNorveška kruna9.9458910396600460.10054403331108486
KWDKuvajtski dinar0.34033045736138042.938320618592618
DKKDanska kruna7.4613937336418780.13402321814103005
PKRPakistanska rupija176.921486767310970.005652224714317548
ILSIzraelski šekel3.89451246360381330.25677154954452075
PLNPoljski zlot4.3219574745771530.2313766403029768
QARKatarski rijal4.0772942414533610.24526069024725275
XAUUnca zlata0.00074804459646989491336.8186933227116
OMROmanski rijal0.43069220764802672.3218437256176854
COPKolumbijski pezo3799.63916202470050.0002631828858893889
CLPČileanski pezo794.57153145246920.0012585399305359072
TWDTajvanski novi dolar35.1667297960444150.02843596791056986
ARSArgentinski pezo50.714374589164460.01971827530361891
CZKČeška kruna25.797865600709020.03876289672477851
VNDVijetnamski dong26003.7853765677940.00003845593960720455
MADMarokanski dirham10.6779632667432680.0936508185146619
JODJordanski dinar0.794176268458911.259166308180536
BHDBahreinski dinar0.421171053512764742.3743322140957446
XOFCFA franak BCEAO655.9570.0015244901723741038
LKRŠrilankanska rupija198.131731232436520.00504714713680495
UAHUkrajinska grivnja28.223467597895280.03543150736285053
NGNNigerijska naira406.0215191227130.00246292364542818
TNDTuniski dinar3.20085288168861260.3124167329653868
UGXUgandski šiling4142.3658817916510.00024140793656003202
RONRumunjski lej4.7247225742210020.21165263870860757
BDTBangladeška taka94.524715515543330.01057924368823478
PENPeruanski sol3.79270325607929550.2636641815826502
GELGruzijski lari3.27624247450427440.30522771369396556
XAFCFA franak BEAC655.9570.0015244901723741038
FJDFidžijski dolar2.43629732083263660.4104589335008737
VEFVenezuelanski bolivar11.1873561089328140.08938662453066332
VESVenezuelanski bolivar14533.2314466422850.00006880782183036362
UZSUzbekistanski som9751.3526974277880.00010254987497927133
BGNBugarski lev1.955830.5112918811962185
DZDAlžirski dinar134.6647335047860.007425849173528866
DOPDominikanski pezo57.230885958878160.0174730826413997
ISKIslandska kruna137.496649614344960.007272904487526295
CRCKostarikanski kolon639.6277189529480.001563409418273759
XAGUnca srebra0.0659822063910943115.155601103617702
JMDJamajčanski dolar148.782904130280850.006721202317198729
LYDLibijski dinar1.57146051510872040.6363507007561151
GHSGanski cedi6.0344493389679710.165715203463954
MURMauricijska rupija40.539633036181380.024667218845012877
AOAAngolska kvanza401.64301395718580.0024897731698293587
UYUUrugvajski pezo39.5416180720354550.025289809794284013
AFNAfganistanski afgani87.924956719420960.011373335140682745
LBPLibanonska funta1688.60468928322550.0005922049170812604
XPFCFP franak119.3317422430.008380000000030672
TTDTrinidadski dolar7.55811897838632250.13230805215684796
TZSTanzanijski šiling2570.6690693979420.00038900378578647724
ALLAlbanski lek121.086420796060050.008258564366059273
XCDIstočnokaripski dolar3.02245147825929150.3308572551761612
GTQGvatemalski kvecal8.5838306812835230.11649810406680482
NPRNepalska rupija127.70947416754010.007830272628701888
BOBBolivijski bolivijano7.7404039354682490.12919222411866363
ZWDZimbabveanski dolar405.377139006036030.002466838663995579
BBDBarbadoski dolar2.240271561238110.44637445625
LAKLaoski kip9729.7124810092660.00010277795998101987
BNDBrunejski dolar1.552097904683810.6442892532631296
BWPBocvanska pula12.3663548534426260.08086457261264936
HNLHonduraška lempira27.448502315481680.03643186023435507
PYGParagvajski gvarani6787.9582544153470.0001473197038814333
ETBEtiopski bir32.4579865566624260.030809058296154136
NADNamibijski dolar17.089539189889520.058515328522820445
PGKKina Papue Nove Gvineje3.80148390514001330.2630551713366175
SDGSudanska funta50.5077626272661460.01979893679670062
MOPMakaonska pataka9.0471192004661220.11053242229288615
BMDBermudski dolar1.1201357806190550.8927489125
NIONikaragvanska kordoba37.635485245130450.02657066843928596
BAMKonvertibilna marka1.955830.5112918811962185
KZTKazahstanski tenge433.96671599843590.00230432418693512
PABPanamska balboa1.1201357806190550.8927489125
GYDGvajanski dolar235.1578316172970.004252463093074571
YERJemenski rijal279.82764406851070.0035736283430066267
MGAMalagaški arijari4117.32159993227650.00024287633980703583
KYDKajmanski dolar0.91784467830421471.0895089590186144
MZNMozambički metikal67.641263683981250.01478387519003166
RSDSrpski dinar117.575881347937240.008505145685795398
SCRSejšelska rupija14.9167753336243920.0670386177732306
AMDArmenski dram533.33025569336670.001875010819890445
AZNAzerbajdžanski manat1.90423085023920420.5251464127232173
SBDDolar Salomonskih Otoka9.1965273681585150.10873669592528348
SLLSijeraleonski leone10413.7233388057470.0000960271333763588
TOPTonganska pa'anga2.65436391220470960.3767380935982519
BZDBelizeanski dolar2.2565427048896010.44315580548648376
GMDGambijski dalasi56.1163737022194340.017820110852252904
MWKMalavijska kvača818.20832854299340.0012221826216077857
BIFBurundski franak2069.78887989729130.00048314106318400103
HTGHaićanski gourd105.001163566581210.009523703986060119
SOSSomalski šiling649.70383887518880.0015391628310697189
GNFGvinejski franak10243.5273351614430.000097622622294124
MNTMongolski tugrik2976.87094543271130.0003359231953048748
MVRMaldivska rufija17.4247432076261430.0573896549340445
CDFKongoanski franak1849.57891245697830.0005406636036261904
STNDobra Svetog Tome i Principa24.681425036964130.04051629914003548
TJSTadžikistanski somoni10.5738544464482890.09457289251185934
KGSKirgistanski som78.178534092137580.012791234980454437
LRDLiberijski dolar227.175831240679340.004401876707300607
LSLLesoto loti17.089539189889520.058515328522820445
MMKMjanmarski kjat1689.63871363640560.0005918424997778494
GIPGibraltarska funta0.93123948095540241.0738376330157877
XPTUnca platine0.0013037259230489402767.0323818225261
MDLMoldavski lej19.4053117097468330.05153228224093527
KHRKambodžanski rijel4567.3636709926550.00021894468495053373
MKDMakedonski denar61.038159749984570.016383193793784924
VUVVanuatski vatu130.28498625530390.0076754814867188124
ANGNizozemski gulden1.99538447144138660.5011565511871703
MRUMauritanijska ouguja41.155767754351640.024297930874932202
SZLSvazi lilangeni17.089539189889520.058515328522820445
CVEZelenortski eskudo110.269999999999980.009068649678062937
SRDSurinamski dolar8.3141701664072320.12027658563453794
SVCSalvadorski kolon9.8011880804167330.10202844714285714
XPDUnca paladija0.00078243063667691681278.0685636839685
BSDBahamski dolar1.1201357806190550.8927489125
XDRPosebna prava vučenja MMF-a0.81418234894797471.228226086320988
RWFRuandski franak1016.32852867989350.0009839338085873644
AWGArupski florin2.00504304730810870.4987424092178771
BTNButanski ngultrum79.446018144659460.012587163250638285
DJFDžibutski franak199.43900257325960.0050140643860905375
KMFKomorski franak491.967750.002032653563165472
ERNEritrejska nakfa16.8020367092858260.059516594166666666
FKPFalklandska funta0.93123948095540241.0738376330157877
SHPFunta Svete Helene0.93123948095540241.0738376330157877
SPLSeborga luigino0.186689296023085325.3564934964259745
WSTSamoanska tala3.02835333501456370.3302124585126031
JEPJerseyska funta0.93123948095540241.0738376330157877
TMTTurkmenistanski manat3.92047523328682870.2550711177842654
GGPGuernseyska funta0.93123948095540241.0738376330157877
IMPFunta otoka Man0.93123948095540241.0738376330157877
TVDTuvaluanski dolar1.65025443293352580.6059671648464411
ZMWZambijska kvača14.6699758073354140.06816643825001886
BCHBitcoin Cash0.0035984573961806397277.8968568757791
BTCBitcoin0.0000983712691895098610165.569766854633
CLFCLF0.0284157855329671835.19170704747292
CNHKineski juan (offshore)7.9497377692719850.12579031271512964
ETHEthereum0.0054267254929782245184.2731867115676
LINKChainlink0.49139029396498742.0350422307512086
LTCLitecoin0.01335369183326674374.88565802520604
MXVMXV3.46333646023903750.28873891159017817
XBTXBT0.0000983712691895098610165.569766854633
XLMStellar Lumen15.4767359926646030.0646131070836876
XRPRipple3.7882638470262620.2639731656455204

Tečajevi uživo

ValutaTečajPromjena
EUR / USD1,12378▼
GBP / EUR1,18589▲
USD / JPY158,049▲
GBP / USD1,33267▼
USD / CHF0,825309▲
USD / CAD1,41430▼
EUR / JPY177,612▲
AUD / USD0,694653▼

Kamatne stope središnjih banaka

ValutaKamatna stopa
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %