Historické tabulky kurzů

Vytvářejte historické tabulky kurzů s vybranou základní měnou pomocí tabulek Xe. Pro komerční účely získejte automatický měnový feed přes Xe Currency Data API.

Vyberte měnu a datum

usd
USD – Americký dolar
NeboZjistěte více o našem API

Měnová tabulka: USD — Americký dolar

Všechny hodnoty jsou střední tržní kurzy, které nejsou dostupné spotřebitelům a slouží pouze pro informaci.

31. 12. 2017 17:00 UTC

USDAmerický dolar11
EUREuro0.83342953281.199861488757649
GBPBritská libra0.74058102591.3502911430720737
INRIndická rupie63.84990663260.015661730028112955
AUDAustralský dolar1.27973118680.7814141050203872
CADKanadský dolar1.25731885710.7953431974340186
SGDSingapurský dolar1.33732728330.7477601126422783
CHFŠvýcarský frank0.97472775241.0259274936388894
MYRMalajsijský ringgit4.04650412270.24712689513652525
JPYJaponský jen112.66365783070.008875976683649867
CNYČínský jüan renminbi6.50595370880.15370536661633372
NZDNovozélandský dolar1.40928398540.7095801913311091
THBThajský baht32.65867254110.030619738102996338
HUFMaďarský forint260.23159039150.0038427310016265546
AEDEmirátský dirham3.67250.27229407760381213
HKDHongkongský dolar7.81180190170.1280114386646672
MXNMexické peso19.7371066490.05066598756260285
ZARJihoafrický rand12.39363261410.08068659376447218
PHPFilipínské peso50.04463283750.019982162787508133
SEKŠvédská koruna8.183556710.12219625713328747
IDRIndonéská rupie13571.88192852990.00007368174916832036
BRLBrazilský real3.31240758570.3018952149237617
SARSaúdskoarabský riál3.750.26666666666666666
TRYTurecká lira3.79543769420.263474223678642
KESKeňský šilink103.29507173050.009681003974797854
KRWJihokorejský won1066.40274964120.0009377320157290088
EGPEgyptská libra17.8199923580.05611674684871938
IQDIrácký dinár1184.63105025850.0008441446809804526
NOKNorská koruna8.20361294690.12189751106893486
KWDKuvajtský dinár0.3023322873.307618944449688
DKKDánská koruna6.20865480510.16106548542182858
PKRPákistánská rupie110.67461420910.009035495692902781
ILSIzraelský šekel3.48199892280.28719135823162867
PLNPolský zlotý3.48290754390.28711643573525525
QARKatarský riál3.640.2747252747252747
XAUZlatá unce0.0007675561302.8365357055382
OMROmánský riál0.38452.600780234070221
COPKolumbijské peso2982.11704422350.00033533224389600895
CLPChilské peso615.40002294090.0016249593154403165
TWDTchajwanský nový dolar29.70705785770.033662034281217196
ARSArgentinské peso18.61797448860.05371153562447469
CZKČeská koruna21.28554784920.0469802331180113
VNDVietnamský dong22710.57572827940.000044032349155939344
MADMarocký dirham9.35085299510.10694211539033031
JODJordánský dinár0.7091.4104372355430184
BHDBahrajnský dinár0.3762.6595744680851063
XOFFrank CFA546.69393604688960.0018291770478211975
LKRSrílanská rupie153.49992897770.006514660994698421
UAHUkrajinská hřivna28.25477071720.03539225322367431
NGNNigerijská naira359.99974597560.0027777797378439758
TNDTuniský dinár2.45627515990.4071205117103867
UGXUgandský šilink3633.04544828170.00027525116716416636
RONRumunský leu3.90445550540.25611765804910946
BDTBangladéšská taka82.79581821290.012077904676642172
PENPeruánský sol3.26006109750.3067427174192707
GELGruzínské lari2.61310005170.38268722215570417
XAFStředoafrický frank CFA BEAC546.69393604688960.0018291770478211975
FJDFidžijský dolar2.05620002730.48633400774393615
VEFVenezuelský bolívar9.98750.10012515644555695
UZSUzbecký som8139.99999999980.00012285012285012588
BGNBulharský lev1.6300464831362240.6134794377617938
DZDAlžírský dinár115.62836998360.008648396584175957
DOPDominikánské peso47.75815501650.020938832324123687
ISKIslandská koruna103.52000427270.009659968689391922
CRCKostarický colón569.60560145650.001755600712919549
XAGStříbrná unce0.059065033616.9304906651234
JMDJamajský dolar123.98302707180.008065620138641143
LYDLibyjský dinár1.36012988150.735223902953418
GHSGhanský cedi4.57174477890.21873487002496414
MURMauricijská rupie33.9171612190.029483599572001078
AOAAngolská kwanza165.92195508130.0060269299473358455
UYUUruguayské peso28.82105217360.0346968595725314
AFNAfghánský afghání69.4976828190.01438896894741661
LBPLibanonská libra1507.50.0006633499170812604
XPFCFP frank99.45459818579350.010054839275825901
TTDTrinidadský dolar6.7750578970.14760021467016549
TZSTanzanský šilink2237.11051192790.0004470051857823594
ALLAlbánský lek110.9499969480.00901306919790795
XCDVýchodokaribský dolar2.69909359440.3704947475977753
GTQGuatemalský quetzal7.33259115530.13637743859170431
NPRNepálská rupie102.63872491190450.009742911370521279
BOBBolivijský boliviano6.88801640170.14517967752707361
ZWDZimbabwský dolar361.90.002763194252555955
BBDBarbadoský dolar20.5
LAKLaoský kip8317.02470808650.00012023530470310101
BNDBrunejský dolar1.33732728330.7477601126422783
BWPBotswanská pula9.87168605720.10129981790401867
HNLHonduraská lempira23.56131706420.04244244909039655
PYGParaguayské guaraní5594.99743693390.00017873109170681004
ETBEtiopský birr27.49999999980.036363636363900824
NADNamibijský dolar12.39363261410.08068659376447218
PGKPapuánská kina3.24605874850.30806589697801956
SDGSúdánská libra7.01207575560.14261112327564027
MOPMacajská pataca8.0461559587510010.12428295015987104
BMDBermudský dolar11
NIONikaragujská córdoba30.82999992350.032435939100919534
BAMBosensko-hercegovská konvertibilní marka1.6300464831362240.6134794377617938
KZTKazašské tenge332.89909580390.0030039132355861586
PABPanamská balboa11
GYDGuyanský dolar207.48669135360.004819586227319969
YERJemenský riál249.8969460720.0040016495428154665
MGAMadagaskarský ariary3239.96691551580.00030864512696445265
KYDKajmanský dolar0.82062161291.2185884264808644
MZNMosambický metical58.90572495840.01697627863346412
RSDSrbský dinár99.10939530380.010089860773892326
SCRSeychelská rupie14.05079546830.07117034777540532
AMDArménský dram484.10000610330.0020656888812073558
AZNÁzerbájdžánský manat1.70009994490.5882007131403207
SBDDolar Šalamounových ostrovů7.7519001450.1290006296901287
SLLSierraleonský leone7678.63379643620.00013023150035675865
TOPTonžská pa'anga2.26427671540.44164213375455
BZDBelizský dolar2.01460059170.496376306112449
GMDGambijský dalasi47.66500091530.02097975413400254
MWKMalawijská kwacha723.35088113620.0013824549414099762
BIFBurundský frank1760.63857413550.0005679757416941834
HTGHaitský gourde62.49597506520.016001030449668684
SOSSomálský šilink593.99806430380.0016835071696269881
GNFGuinejský frank9050.06509052280.00011049644284295777
MNTMongolský tugrik2422.04633468570.0004128740171809167
MVRMaledivská rupie15.66489655230.06383699992280989
CDFKonžský frank1570.19094873290.0006368652174482167
TJSTádžikistánský somoni8.82480049150.11331700937184865
KGSKyrgyzský som68.95600128190.014502001006582239
LRDLiberijský dolar125.64486073250.007958940733190962
LSLLesothský loti12.39363261410.08068659376447218
MMKBarmský kyat1360.62433744020.00073495671985505
GIPGibraltarská libra0.74058102591.3502911430720737
XPTPlatinová unce0.001075471929.82516497423
MDLMoldavský leu17.07747021010.058556682441675556
KHRKambodžský riel4028.93162934880.0002482047579848435
MKDMakedonský denár51.19757676690.01953217443382037
VUVVanuatské vatu105.92506256510.009440636387497195
ANGNizozemský gulden1.78217823410.5611111059859846
SZLSvazijský lilangeni12.39363261410.08068659376447218
CVEKapverdské escudo91.902274581855990.010881123503742172
SRDSurinamský dolar7.42335353870.1347100060352404
SVCSalvadorský colón8.750.11428571428571428
XPDPalladiová unce0.00093962461064.2548098464003
BSDBahamský dolar11
XDRZvláštní práva čerpání MMF0.70218310531.4241299633273872
RWFRwandský frank843.06803096050.0011861438973800357
AWGArubský nebo nizozemský gulden1.790.5586592178770949
BTNBhútánský ngultrum63.84990663260.015661730028112955
DJFDžibutský frank177.27801602840.005640857351651542
KMFKomorský frank410.020452035167240.0024389027304282627
ERNEritrejská nakfa150.06666666666666667
FKPFalklandská libra0.74058102591.3502911430720737
SHPSvatolenská libra0.74058102591.3502911430720737
SPLSeborgský luigino0.1666666666.000000024
WSTSamojská tala2.54606839120.3927624267503219
JEPJerseyská libra0.74058102591.3502911430720737
TMTTurkmenský manat3.50999999030.28490028568761616
GGPGuernseyská libra0.74058102591.3502911430720737
IMPManská libra0.74058102591.3502911430720737
TVDTuvalský dolar1.27973118680.7814141050203872
ZMWZambijská kwacha10.08919596840.09911592590054383
BCHBitcoin Cash0.000422719806077364532365.633182129592
BTCBitcoin0.0000720625833791713613876.82696217404
CLFCLF0.02277105326565639643.91540383897012
ETHEthereum0.0013825761328696694723.2874748997757
LTCLitecoin0.004509696423927062221.7444160308236
XBTXBT0.0000720625833791713613876.82696217404
XRPRipple0.51333018870341141.9480638817012446

Live směnné kurzy

MěnaKurzZměna
EUR / USD1,12143▼
GBP / EUR1,19469▲
USD / JPY156,967▼
GBP / USD1,33975▲
USD / CHF0,821199▼
USD / CAD1,40069▼
EUR / JPY176,026▼
AUD / USD0,701903▼

Kurzy centrálních bank

MěnaÚroková sazba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %