Historické tabulky kurzů

Vytvářejte historické tabulky kurzů s vybranou základní měnou pomocí tabulek Xe. Pro komerční účely získejte automatický měnový feed přes Xe Currency Data API.

Vyberte měnu a datum

gbp
GBP – Britská libra
NeboZjistěte více o našem API

Měnová tabulka: GBP — Britská libra

Všechny hodnoty jsou střední tržní kurzy, které nejsou dostupné spotřebitelům a slouží pouze pro informaci.

23. 6. 2016 16:00 UTC

USDAmerický dolar1.47979370593706520.67576986980544
EUREuro1.3015336361398540.768324361532326
GBPBritská libra11
INRIndická rupie99.584483102742150.010041725064418836
AUDAustralský dolar1.94858154731186240.5131938159732322
CADKanadský dolar1.88771076371653420.5297421719581633
SGDSingapurský dolar1.98201229051120680.5045377391388814
CHFŠvýcarský frank1.41585216874449920.7062884262039487
MYRMalajsijský ringgit5.8957062752036710.16961496270698362
JPYJaponský jen156.684584542391780.006382248789314977
CNYČínský jüan renminbi9.734344754444490.10272905113037237
NZDNovozélandský dolar2.04480226447002830.48904484182932956
THBThajský baht52.0523843326972160.01921141582311418
HUFMaďarský forint409.58128286250520.0024415178179313826
AEDEmirátský dirham5.435217082511220.18398529163033403
HKDHongkongský dolar11.4793346585149170.08711306271206577
MXNMexické peso27.0914425894664140.0369120247730483
ZARJihoafrický rand21.3800979334722820.04677247050559196
PHPFilipínské peso68.781160106323180.014538864980674672
SEKŠvédská koruna12.0917104420433610.0827012857108255
IDRIndonéská rupie19654.517857181890.0000508788873513167
BRLBrazilský real4.9552142785859280.2018076199694376
SARSaúdskoarabský riál5.5498136280808170.18018623092858893
TRYTurecká lira4.2291967731033830.23645151872803505
KESKeňský šilink149.70151732098710.006679959013747464
KRWJihokorejský won1693.33812734604110.0005905495091918199
EGPEgyptská libra13.1396688930068830.07610541849591157
IQDIrácký dinár1724.5978472506920.0005798453254445223
NOKNorská koruna12.0911635933383770.0827050260531542
KWDKuvajtský dinár0.445445790805390542.2449420796904263
DKKDánská koruna9.68726225556180.10322833981560318
PKRPákistánská rupie155.015794381200460.006450955555798997
ILSIzraelský šekel5.6584239687079760.17672765517928066
PLNPolský zlotý5.6845170603077940.17591643923148925
QARKatarský riál5.3873321092693720.18562063368608986
XAUZlatá unce0.0011704211843859172854.3932845206218
OMROmánský riál0.56972057619438531.7552464169010562
COPKolumbijské peso4302.361872041320.00023243047185278606
CLPChilské peso993.85179292834710.0010061862413645575
TWDTchajwanský nový dolar47.357466784238710.021115994327906392
ARSArgentinské peso20.9707683460277430.04768542494483369
CZKČeská koruna35.248959594948320.028369631656967098
VNDVietnamský dong33001.995314082420.000030301198169472067
MADMarocký dirham14.2688536985271150.07008271450027018
JODJordánský dinár1.0484316596998220.9538056112177226
BHDBahrajnský dinár0.55795585287721671.7922564927731999
XOFFrank CFA853.75009936138950.0011713029383516398
LKRSrílanská rupie216.84818597867340.004611521168539303
UAHUkrajinská hřivna36.7579489734367260.027204999950423078
NGNNigerijská naira419.5211392566370.002383670109620536
TNDTuniský dinár3.18826424184379360.31365028872942274
UGXUgandský šilink4976.42667815610.00020094739954463207
RONRumunský leu5.88958155886997050.1697913493521379
BDTBangladéšská taka115.733187068563320.008640563915409797
PENPeruánský sol4.861194209826260.20571076917244585
GELGruzínské lari3.2993566981953530.3030893872575127
XAFStředoafrický frank CFA BEAC853.75009936138950.0011713029383516398
FJDFidžijský dolar3.06440831913145440.32632726969081916
VEFVenezuelský bolívar14.723670942168550.06791784494015028
UZSUzbecký som4348.6710601544760.00022995530960313136
BGNBulharský lev2.5454715282636040.392854521803334
DZDAlžírský dinár162.353111665723220.006159413821762463
DOPDominikánské peso67.988053400313050.014708466414121449
ISKIslandská koruna180.148406843543140.005550978870817818
CRCKostarický colón806.5999781163880.0012397719156095803
XAGStříbrná unce0.0853503772248913211.716409845091617
JMDJamajský dolar185.857955937374020.00538045301830908
LYDLibyjský dinár2.010621489945840.49735865502309784
GHSGhanský cedi5.8395590692200950.17124580608678652
MURMauricijská rupie52.131881383561940.01918211991319609
AOAAngolská kwanza245.262363245852380.004077266429165058
UYUUruguayské peso45.407373073902540.022022855151132725
AFNAfghánský afghání101.94441641190430.009809267002515575
LBPLibanonská libra2229.31950107015060.0004485673765110678
XPFCFP frank155.31427638900390.006438558149640897
TTDTrinidadský dolar9.8202298351479980.10183061056482179
TZSTanzanský šilink3234.55414330651230.0003091616203331669
ALLAlbánský lek179.615788456300750.005567439302493683
XCDVýchodokaribský dolar3.9954430100255190.25028513671469266
GTQGuatemalský quetzal11.3004392589914730.08849213531273356
NPRNepálská rupie159.2849376104860.006278057517562592
BOBBolivijský boliviano10.186995008971060.09816437517828973
ZWDZimbabwský dolar535.53734217862380.0018672834202968776
BBDBarbadoský dolar2.95958741187413030.33788493490272
LAKLaoský kip11959.9278680079420.00008361254440964794
BNDBrunejský dolar1.98201229051120680.5045377391388814
BWPBotswanská pula15.9182655434135130.06282091458222779
HNLHonduraská lempira33.671692057354050.029698537225176232
PYGParaguayské guaraní8348.1502058894910.00011978701572649176
ETBEtiopský birr32.212962505596440.031043403717564557
NADNamibijský dolar21.3800979334722820.04677247050559196
PGKPapuánská kina4.68290406374299550.21354270478065498
SDGSúdánská libra9.004136984197380.1110600606982146
MOPMacajská pataca11.8237146982703630.08457578904084057
BMDBermudský dolar1.47979370593706520.67576986980544
NIONikaragujská córdoba42.303589124696250.023638656215489145
BAMBosensko-hercegovská konvertibilní marka2.5455785315714030.39283800817674763
KZTKazašské tenge497.4874596083940.002010100919502911
PABPanamská balboa1.47979370593706520.67576986980544
GYDGuyanský dolar306.61002800282660.0032614719306923033
YERJemenský riál368.66323440230050.0027125026492572863
MGAMadagaskarský ariary4811.2436823243310.0002078464667407775
KYDKajmanský dolar1.21343102537565820.8241094706560816
MZNMosambický metical91.687856375070940.0109065697414635
RSDSrbský dinár161.606897302516980.006187854706028226
SCRSeychelská rupie19.8235861807028720.050444959397580785
AMDArménský dram704.94203200965590.0014185563558314004
AZNÁzerbájdžánský manat2.28243187215283830.4381291780055537
SBDDolar Šalamounových ostrovů11.5386196415949340.08666547915273635
SLLSierraleonský leone6288.3386815721920.00015902451356993112
TOPTonžská pa'anga3.2227273890365280.3102961806207759
BZDBelizský dolar2.95198625096083140.3387549652965062
GMDGambijský dalasi63.3704659920447640.015780221659180086
MWKMalawijská kwacha1048.68980451485820.0009535708230353369
BIFBurundský frank2491.2576378843670.00040140368655295847
HTGHaitský gourde92.776797013361050.010778557055122167
SOSSomálský šilink863.79035238297740.0011576883178207014
GNFGuinejský frank12477.4771905980010.00008014440617479291
MNTMongolský tugrik2870.02910469013340.0003484285223330397
MVRMaledivská rupie22.7737758150686530.04391015385943745
CDFKonžský frank1421.46010080298920.0007035019832319567
TJSTádžikistánský somoni11.6437563961033060.08588293725679967
KGSKyrgyzský som99.864604260835820.010013557930777009
LRDLiberijský dolar136.880917799178520.007305620214112864
LSLLesothský loti21.3800979334722820.04677247050559196
MMKBarmský kyat1754.01064788437840.0005701219665947652
GIPGibraltarská libra11
XPTPlatinová unce0.0015299824468611976653.6022697852046
MDLMoldavský leu29.1221952440455740.034338070726466385
KHRKambodžský riel6021.8586471975020.0001660616860320007
MKDMakedonský denár80.275658705727220.012457076231112328
VUVVanuatské vatu162.712250174590960.006145818762428738
ANGNizozemský gulden2.64878337013415170.37753181754133164
SZLSvazijský lilangeni21.3800979334722820.04677247050559196
CVEKapverdské escudo144.1388552696950.006937754557082629
SRDSurinamský dolar10.4123421166515550.09603987160590766
SVCSalvadorský colón12.948194926949320.07723084226347886
XPDPalladiová unce0.002615661913187848382.3124062624922
BSDBahamský dolar1.47979370593706520.67576986980544
XDRZvláštní práva čerpání MMF1.04288177124152210.9588814643960336
RWFRwandský frank1160.61426618882070.0008616127072810854
AWGArubský nebo nizozemský gulden2.64883073362734670.3775250669304134
BTNBhútánský ngultrum99.584483102742150.010041725064418836
DJFDžibutský frank263.167641641511860.0037998592599093337
KMFKomorský frank640.31257452104220.0015617372511355198
ERNEritrejská nakfa15.4934358451142450.06454346279268607
FKPFalklandská libra11
SHPSvatolenská libra11
SPLSeborgský luigino0.24663228432284914.054619218832559
WSTSamojská tala3.7276100210316630.26826840639387417
JEPJerseyská libra11
TMTTurkmenský manat5.1792779707797280.19307710565869712
GGPGuernseyská libra11
IMPManská libra11
TVDTuvalský dolar1.94858154731186240.5131938159732322
ZMWZambijská kwacha16.158635043707490.061886415362133004
BTCBitcoin0.0026160143750696844382.2608963963978
CLFCLF0.03231869255839702630.941845750507646
ETHEthereum0.113942037255361448.77639213838917
XBTXBT0.0026160143750696844382.2608963963978

Live směnné kurzy

MěnaKurzZměna
EUR / USD1,12432▲
GBP / EUR1,18578▲
USD / JPY158,049▲
GBP / USD1,33320▲
USD / CHF0,824909▼
USD / CAD1,41723▼
EUR / JPY177,698▲
AUD / USD0,695324▼

Kurzy centrálních bank

MěnaÚroková sazba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %