Tabele zgodovinskih tečajev

Ustvarite tabele zgodovinskih tečajev z izbrano osnovno valuto s pomočjo valutnih tabel Xe. Za komercialne namene pridobite avtomatiziran vir valut prek API-ja za valutne podatke Xe.

Izberite valuto in datum

gbp
GBP – Britanski funt
AliSpoznajte naš API

Valutna tabela: GBP — Britanski funt

Vse številke so srednji tržni tečaji, ki niso na voljo potrošnikom in so namenjeni samo v informativne namene.

23. jun. 2016, 16:00 UTC

USDAmeriški dolar1.47979370593706520.67576986980544
EUREvro1.3015336361398540.768324361532326
GBPBritanski funt11
INRIndijska rupija99.584483102742150.010041725064418836
AUDAvstralski dolar1.94858154731186240.5131938159732322
CADKanadski dolar1.88771076371653420.5297421719581633
SGDSingapurski dolar1.98201229051120680.5045377391388814
CHFŠvicarski frank1.41585216874449920.7062884262039487
MYRMalezijski ringit5.8957062752036710.16961496270698362
JPYJaponski jen156.684584542391780.006382248789314977
CNYKitajski juan renminbi9.734344754444490.10272905113037237
NZDNovozelandski dolar2.04480226447002830.48904484182932956
THBTajski baht52.0523843326972160.01921141582311418
HUFMadžarski forint409.58128286250520.0024415178179313826
AEDEmirati dirham5.435217082511220.18398529163033403
HKDHongkonški dolar11.4793346585149170.08711306271206577
MXNMehiški peso27.0914425894664140.0369120247730483
ZARJužnoafriški rand21.3800979334722820.04677247050559196
PHPFilipinski peso68.781160106323180.014538864980674672
SEKŠvedska krona12.0917104420433610.0827012857108255
IDRIndonezijska rupija19654.517857181890.0000508788873513167
BRLBrazilski real4.9552142785859280.2018076199694376
SARSavdski rial5.5498136280808170.18018623092858893
TRYTurška lira4.2291967731033830.23645151872803505
KESKenijski šiling149.70151732098710.006679959013747464
KRWJužnokorejski von1693.33812734604110.0005905495091918199
EGPEgiptovski funt13.1396688930068830.07610541849591157
IQDIraški dinar1724.5978472506920.0005798453254445223
NOKNorveška krona12.0911635933383770.0827050260531542
KWDKuvajtski dinar0.445445790805390542.2449420796904263
DKKDanska krona9.68726225556180.10322833981560318
PKRPakistanska rupija155.015794381200460.006450955555798997
ILSIzraelski šekel5.6584239687079760.17672765517928066
PLNPoljski zlot5.6845170603077940.17591643923148925
QARKatarski rial5.3873321092693720.18562063368608986
XAUZlato (unča)0.0011704211843859172854.3932845206218
OMROmanski rial0.56972057619438531.7552464169010562
COPKolumbijski peso4302.361872041320.00023243047185278606
CLPČilski peso993.85179292834710.0010061862413645575
TWDTajvanski novi dolar47.357466784238710.021115994327906392
ARSArgentinski peso20.9707683460277430.04768542494483369
CZKČeška krona35.248959594948320.028369631656967098
VNDVietnamski dong33001.995314082420.000030301198169472067
MADMaroški dirham14.2688536985271150.07008271450027018
JODJordanski dinar1.0484316596998220.9538056112177226
BHDBahrajnski dinar0.55795585287721671.7922564927731999
XOFZahodnoafriški frank CFA853.75009936138950.0011713029383516398
LKRŠrilanška rupija216.84818597867340.004611521168539303
UAHUkrajinska grivna36.7579489734367260.027204999950423078
NGNNigerijska naira419.5211392566370.002383670109620536
TNDTunizijski dinar3.18826424184379360.31365028872942274
UGXUgandski šiling4976.42667815610.00020094739954463207
RONRomunski lev5.88958155886997050.1697913493521379
BDTBangladeška taka115.733187068563320.008640563915409797
PENPerujski sol4.861194209826260.20571076917244585
GELGruzijski lari3.2993566981953530.3030893872575127
XAFSrednjeafriški frank CFA853.75009936138950.0011713029383516398
FJDFidžijski dolar3.06440831913145440.32632726969081916
VEFVenezuelski bolivar14.723670942168550.06791784494015028
UZSUzbekistanski som4348.6710601544760.00022995530960313136
BGNBolgarski lev2.5454715282636040.392854521803334
DZDAlžirski dinar162.353111665723220.006159413821762463
DOPDominikanski peso67.988053400313050.014708466414121449
ISKIslandska krona180.148406843543140.005550978870817818
CRCKostariški kolon806.5999781163880.0012397719156095803
XAGSrebro (unča)0.0853503772248913211.716409845091617
JMDJamajški dolar185.857955937374020.00538045301830908
LYDLibijski dinar2.010621489945840.49735865502309784
GHSGanski cedi5.8395590692200950.17124580608678652
MURMavricijska rupija52.131881383561940.01918211991319609
AOAAngolska kvanza245.262363245852380.004077266429165058
UYUUrugvajski peso45.407373073902540.022022855151132725
AFNAfganistanski afgani101.94441641190430.009809267002515575
LBPLibanonski funt2229.31950107015060.0004485673765110678
XPFFrank CFP155.31427638900390.006438558149640897
TTDTrinidadski dolar9.8202298351479980.10183061056482179
TZSTanzanijski šiling3234.55414330651230.0003091616203331669
ALLAlbanski lek179.615788456300750.005567439302493683
XCDVzhodnokaribski dolar3.9954430100255190.25028513671469266
GTQGvatemalski kvecal11.3004392589914730.08849213531273356
NPRNepalska rupija159.2849376104860.006278057517562592
BOBBolivijski boliviano10.186995008971060.09816437517828973
ZWDZimbabvejski dolar535.53734217862380.0018672834202968776
BBDBarbadoški dolar2.95958741187413030.33788493490272
LAKLaoški kip11959.9278680079420.00008361254440964794
BNDBrunejski dolar1.98201229051120680.5045377391388814
BWPBocvanska pula15.9182655434135130.06282091458222779
HNLHonduraška lempira33.671692057354050.029698537225176232
PYGParagvajski gvarani8348.1502058894910.00011978701572649176
ETBEtiopski bir32.212962505596440.031043403717564557
NADNamibijski dolar21.3800979334722820.04677247050559196
PGKKina Papue Nove Gvineje4.68290406374299550.21354270478065498
SDGSudanski funt9.004136984197380.1110600606982146
MOPMakaška pataka11.8237146982703630.08457578904084057
BMDBermudski dolar1.47979370593706520.67576986980544
NIONikaragovska kordoba42.303589124696250.023638656215489145
BAMBosansko-hercegovska konvertibilna marka2.5455785315714030.39283800817674763
KZTKazahstanski tenge497.4874596083940.002010100919502911
PABPanamska balboa1.47979370593706520.67576986980544
GYDGvajanski dolar306.61002800282660.0032614719306923033
YERJemenski rial368.66323440230050.0027125026492572863
MGAMalagaški ariarij4811.2436823243310.0002078464667407775
KYDKajmanski dolar1.21343102537565820.8241094706560816
MZNMozambiški metikal91.687856375070940.0109065697414635
RSDSrbski dinar161.606897302516980.006187854706028226
SCRSejšelska rupija19.8235861807028720.050444959397580785
AMDArmenski dram704.94203200965590.0014185563558314004
AZNAzerbajdžanski manat2.28243187215283830.4381291780055537
SBDDolar Salomonovih otokov11.5386196415949340.08666547915273635
SLLSierraleonski leone6288.3386815721920.00015902451356993112
TOPTongovska pa'anga3.2227273890365280.3102961806207759
BZDBelizejski dolar2.95198625096083140.3387549652965062
GMDGambijski dalasi63.3704659920447640.015780221659180086
MWKMalavijska kvača1048.68980451485820.0009535708230353369
BIFBurundijski frank2491.2576378843670.00040140368655295847
HTGHaitijski gurd92.776797013361050.010778557055122167
SOSSomalski šiling863.79035238297740.0011576883178207014
GNFGvinejski frank12477.4771905980010.00008014440617479291
MNTMongolski tugrik2870.02910469013340.0003484285223330397
MVRMaldivska rufija22.7737758150686530.04391015385943745
CDFKongoški frank1421.46010080298920.0007035019832319567
TJSTadžikistanski somoni11.6437563961033060.08588293725679967
KGSKirgiški som99.864604260835820.010013557930777009
LRDLiberijski dolar136.880917799178520.007305620214112864
LSLLesotski loti21.3800979334722820.04677247050559196
MMKMjanmarski kjat1754.01064788437840.0005701219665947652
GIPGibraltarski funt11
XPTPlatina (unča)0.0015299824468611976653.6022697852046
MDLMoldavski lev29.1221952440455740.034338070726466385
KHRKamboški riel6021.8586471975020.0001660616860320007
MKDMakedonski denar80.275658705727220.012457076231112328
VUVVanuatujski vatu162.712250174590960.006145818762428738
ANGNizozemski gulden2.64878337013415170.37753181754133164
SZLSvazijski lilangeni21.3800979334722820.04677247050559196
CVEZelenortski eskudo144.1388552696950.006937754557082629
SRDSurinamski dolar10.4123421166515550.09603987160590766
SVCSalvadorski kolon12.948194926949320.07723084226347886
XPDPaladij (unča)0.002615661913187848382.3124062624922
BSDBahamski dolar1.47979370593706520.67576986980544
XDRPosebne pravice črpanja (SDR)1.04288177124152210.9588814643960336
RWFRuandski frank1160.61426618882070.0008616127072810854
AWGArubski ali nizozemski gulden2.64883073362734670.3775250669304134
BTNButanski ngultrum99.584483102742150.010041725064418836
DJFDžibutski frank263.167641641511860.0037998592599093337
KMFKomorski frank640.31257452104220.0015617372511355198
ERNEritrejska nakfa15.4934358451142450.06454346279268607
FKPFunt Falklandskih otokov11
SHPFunt Svete Helene11
SPLSeborški luigino0.24663228432284914.054619218832559
WSTSamoanska tala3.7276100210316630.26826840639387417
JEPJerseyjski funt11
TMTTurkmenistanski manat5.1792779707797280.19307710565869712
GGPGuernseyjski funt11
IMPFunt otoka Man11
TVDTuvalujski dolar1.94858154731186240.5131938159732322
ZMWZambijska kvača16.158635043707490.061886415362133004
BTCBitcoin0.0026160143750696844382.2608963963978
CLFCLF0.03231869255839702630.941845750507646
ETHEthereum0.113942037255361448.77639213838917
XBTXBT0.0026160143750696844382.2608963963978

Menjalni tečaji v živo

ValutaTečajSprememba
EUR / USD1,12290▲
GBP / EUR1,18585▲
USD / JPY158,033▲
GBP / USD1,33158▲
USD / CHF0,824520▼
USD / CAD1,41569▼
EUR / JPY177,455▲
AUD / USD0,693990▼

Obrestne mere centralnih bank

ValutaObrestna mera
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %