Vēsturisko kursu tabulas

Veidojiet vēsturisko kursu tabulas ar izvēlēto bāzes valūtu, izmantojot Xe valūtu tabulas. Komerciāliem nolūkiem iegūstiet automatizētu valūtu plūsmu caur Xe valūtas datu API.

Izvēlieties valūtu un datumu

eur
EUR – Eiro
VaiUzziniet par mūsu API

Valūtas tabula: EUR — Eiro

Visi skaitļi ir vidējie tirgus kursi, kas nav pieejami patērētājiem un ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

2015. g. 8. janv. 17:00 UTC

USDASV dolārs1.1808697960121160.84683341328322
EUREiro11
GBPLielbritānijas mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
INRIndijas rūpija73.778132872594230.013554151630902305
AUDAustrālijas dolārs1.452925870077250.6882663600358575
CADKanādas dolārs1.39498680532883260.7168526585197883
SGDSingapūras dolārs1.57783832218107630.6337784967839295
CHFŠveices franks1.2009755766439150.8326563998865536
MYRMalaizijas ringits4.2011896180088710.23802781852868235
JPYJapānas jena141.167647691690060.007083776037580499
CNYĶīnas juaņa7.3392115330290330.1362544185434155
NZDJaunzēlandes dolārs1.50905729799535520.6626653615660643
THBTaizemes bats38.814631363250410.025763480545297597
HUFUngārijas forints316.166973613293860.0031628857010951032
AEDAAE dirhēms4.337336034310280.23055626589444533
HKDHonkongas dolārs9.1580668516905010.10919335010263749
MXNMeksikas peso17.2468269789783230.057981679831245025
ZARDienvidāfrikas rands13.645534814205390.07328404592533606
PHPFilipīnu peso52.987696107009490.018872305713773328
SEKZviedrijas krona9.4673558705297630.10562611289524106
IDRIndonēzijas rūpija14954.0821023433470.00006687137285700051
BRLBrazīlijas reāls3.1438282981620430.31808352911150517
SARSaūda Arābijas riāls4.4339276404721560.22553367602848678
TRYTurcijas lira2.71484702013653450.3683448800550494
KESKenijas šiliņš107.476155136742820.009304389412960405
KRWDienvidkorejas vona1295.27859821819630.0007720346814774939
EGPĒģiptes mārciņa8.4448203958346260.11841578069478494
IQDIrākas dinārs1349.66066306453350.000740926980660016
NOKNorvēģijas krona8.9896365375670460.11123920258856648
KWDKuveitas dinārs0.347440116389512332.878193832052796
DKKDānijas krona7.439389802584780.13441962668128438
PKRPakistānas rūpija118.941835494677160.008407470725846933
ILSIzraēlas šekelis4.6722846236493220.2140280570533699
PLNPolijas zlots4.2823682110275540.23351565085526593
QARKataras riāls4.2992515731225240.23259862396787015
XAUZelta unce0.00097345193399247571027.2720871780912
OMROmānas riāls0.454578181910996862.199841610954819
COPKolumbijas peso2842.5987396532620.00035179077020275443
CLPČīles peso723.21872883876780.0013827075546088865
TWDTaivānas jaunais dolārs37.788444936399680.026463115952060547
ARSArgentīnas peso10.1466766627354820.09855443641685988
CZKČehijas krona27.8800029643029180.03586800192526461
VNDVjetnamas dongs25255.4605194873260.000039595397566731824
MADMarokas dirhēms10.9330276243362730.09146597213145782
JODJordānijas dinārs0.83744898604458781.1941025861445815
BHDBahreinas dinārs0.44518816559541422.246241201543523
XOFCFA franks655.95700000000060.0015244901723741025
LKRŠrilankas rūpija155.31457985334210.006438545569541916
UAHUkrainas grivna18.6616960363512870.05358569757282997
NGNNigērijas naira212.55403815512970.004704685964470661
TNDTunisijas dinārs2.23204349239459040.44801994379024207
UGXUgandas šiliņš3368.7690858140390.0002968443293459982
RONRumānijas leja4.4872053773141720.22285585702309715
BDTBangladešas taka91.972976322222850.01087275893406503
PENPeru sols3.5303282221550940.2832597812646295
GELGruzijas lari2.24125586974253150.4461784187607624
XAFCentrālāfrikas CFA franks655.95700000000060.0015244901723741025
FJDFidži dolārs2.3664606810829880.4225719903118609
VEFVenecuēlas bolivārs7.4957387404519850.13340913212507471
UZSUzbekistānas sums2862.71465699906960.00034931878297932823
BGNBulgārijas leva1.95581632045290330.5112954573200579
DZDAlžīrijas dinārs104.191852024223050.009597679478501975
DOPDominikānas peso52.6027539843847050.019010411513755595
ISKIslandes krona154.086850884925380.006489846435675531
CRCKostarikas kolons636.41359466374320.001571305214698253
XAGSudraba unce0.0719128772981857313.905715326248375
JMDJamaikas dolārs135.155401326607770.007398890389763002
LYDLībijas dinārs1.56354467734973830.6395723860574513
GHSGanas sedi3.81842546575287930.261888050184274
MURMaurīcijas rūpija38.023914130040140.026299238857421237
AOAAngolas kvanza122.160292390686660.008185965999507043
UYUUrugvajas peso28.6336131215395580.03492398936017448
AFNAfganistānas afgāns68.421523983917060.014615283930756305
LBPLibānas mārciņa1786.08146809571960.0005598848752773734
XPFCFP franks119.331742243436850.008379999999999993
TTDTrinidādas un Tobāgo dolārs7.4923051746438460.13347027072312706
TZSTanzānijas šiliņš2049.0414346770750.00048803307882234115
ALLAlbānijas leks140.24065996320940.007130599643943056
XCDAustrumkarību dolārs3.1883515101778170.31364170381082895
GTQGvatemalas ketsals8.989269618443160.11124374308990731
NPRNepālas rūpija121.050965311812050.008260983276127752
BOBBolīvijas boliviano8.1570382971177860.12259351538821887
ZWDZimbabves dolārs427.356779176784760.0023399652204565352
BBDBarbadosas dolārs2.3617395920242320.42341670664161
LAKLaosas kips9578.213463580470.00010440360342795974
BNDBrunejas dolārs1.57783832218107630.6337784967839295
BWPBotsvānas pula11.3434628466596820.08815650154789115
HNLHondurasas lempīra24.7982645259377430.040325402568153514
PYGParagvajas guarani5557.5097303933070.00017993670699866318
ETBEtiopijas birs23.8783673729345980.04187891007713825
NADNamībijas dolārs13.645534814205390.07328404592533606
PGKPapua-Jaungvinejas kina3.071158942124520.3256099794393042
SDGSudānas mārciņa6.7221013477455880.1487630055347757
MOPMakao pataka9.4328088572412160.10601296126469659
BMDBermudu dolārs1.1808697960121160.84683341328322
NIONikaragvas kordoba31.442780903050920.03180380269427661
BAMBosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka1.95582999999999970.5112918811962186
KZTKazahstānas tenge216.386162901306020.004621367589276497
PABPanamas Balboa1.1808697960121160.84683341328322
GYDGajānas dolārs244.490437495948240.004090139517283052
YERJemenas riāls253.761974655680720.003940700734839643
MGAMadagaskaras ariari3121.922364641270.0003203154605399378
KYDKaimanu salu dolārs0.96831322885668231.0327236788665288
MZNMozambikas metikals38.9461757280828350.025676461971051296
RSDSerbijas dinārs123.121189900536210.008122078748652874
SCRSeišelu rūpija16.6738872374235920.05997401720191299
AMDArmēnijas drams560.83727183502220.0017830483996330462
AZNAzerbaidžānas manats0.92472731221873581.0813998751703995
SBDZālamana salu dolārs9.0418820521601550.11059644377478853
SLLSjerraleones leone4986.1331208023550.00020055621776882737
TOPTongas paanga2.2978591087996080.43518769108624583
BZDBelizas dolārs2.35498465704731340.42463121660155645
GMDGambijas dalasi50.865293257634760.019659770660024698
MWKMalāvijas kvača534.35326897845050.0018714211328991202
BIFBurundijas franks1843.69916097526580.0005423878369999516
HTGHaiti gurds55.197565170626580.018116741144447265
SOSSomālijas šiliņš974.17837103056170.0010265060585795207
GNFGvinejas franks8290.8782981964210.00012061448305392902
MNTMongolijas tugriks2257.90594685869430.0004428882440348091
MVRMaldīvijas rūfija18.1646110034907980.05505210102257759
CDFKongo franks1091.12753997219470.000916483145522551
TJSTadžikistānas somoni6.057979137122840.16507154900420098
KGSKirgizstānas soms69.548023229134240.014378553890818447
LRDLibērijas dolārs109.230363285311940.0091549636009905
LSLLesoto loti13.645534814205390.07328404592533606
MMKMjanmas kjats1214.98364318214860.0008230563478047428
GIPGibraltāra mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
XPTPlatīna unce0.00096659621138052641034.5581621634592
MDLMoldovas leja18.4894063465331760.054085024757298567
KHRKambodžas riels4839.80369551483450.0002066199505006215
MKDMaķedonijas denārs61.606605221495830.016232025712253968
VUVVanuatu vatu117.909847329945480.00848105584601186
ANGNīderlandes guldenis2.1127980632548010.4733059999399484
SZLSvazilendas lilangeni13.645534814205390.07328404592533606
CVEKaboverdes eskudo110.601450546404080.009041472738917098
SRDSurinamas dolārs3.8936497134903560.2568284446685825
SVCSalvadoras kolons10.3326107151060160.09678096151808228
XPDPallādija unce0.001487771550635111672.1462038799657
BSDBahamu dolārs1.1808697960121160.84683341328322
XDRSVF speciālās aizņēmuma tiesības0.8273764159643291.2086397203314936
RWFRuandas franks815.07995703210820.0012268735004124353
AWGArubas vai Nīderlandes guldenis2.11375693486168760.47309129233699443
BTNButānas ngultrums73.778132872594230.013554151630902305
DJFDžibutijas franks210.240926194549760.004756447843435746
KMFKomoru franks491.967750000000360.00203265356316547
ERNEritrejas nakfa12.363703367937540.08088191460442776
FKPFolklenda salu mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
SHPSvētās Helēnas mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
SPLSeborgas luidžino0.196811632668689925.0810004796992185
WSTSamoa tala2.88243525979547850.34692886738797196
JEPDžērsijas mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
TMTTurkmenistānas manats3.36547891863453060.29713453097656845
GGPGērnsijas mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
IMPMenas salas mārciņa0.78131229295787921.279897947354977
TVDTuvalu dolārs1.452925870077250.6882663600358575
ZMWZambijas kvača7.6992533891502190.12988272361696773
BTCBitcoin0.0041480932643421535241.07461820981746
CLFCLF0.02579019476545583338.774426059760906
XBTXBT0.0041480932643421535241.07461820981746

Reāllaika valūtas kursi

ValūtaKurssIzmaiņas
EUR / USD1,12049▲
GBP / EUR1,19125▼
USD / JPY157,186▲
GBP / USD1,33478▼
USD / CHF0,825566▲
USD / CAD1,40188▲
EUR / JPY176,125▲
AUD / USD0,702884▼

Centrālo banku likmes

ValūtaProcentu likme
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%