Jauns Xe lietotājs? Jūsu pirmie 3 pārskaitījumi saņem īpašu likmi. Sākt.

Vēsturisko kursu tabulas

Veidojiet vēsturisko kursu tabulas ar izvēlēto bāzes valūtu, izmantojot Xe valūtu tabulas. Komerciāliem nolūkiem iegūstiet automatizētu valūtu plūsmu caur Xe valūtas datu API.

Izvēlieties valūtu un datumu

gbp
GBP – Lielbritānijas mārciņa
VaiUzziniet par mūsu API

Valūtas tabula: GBP — Lielbritānijas mārciņa

Visi skaitļi ir vidējie tirgus kursi, kas nav pieejami patērētājiem un ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

2010. g. 1. janv. 17:00 UTC

USDASV dolārs1.61680996441330270.61850187839662
EUREiro1.12799381556822880.886529683229024
GBPLielbritānijas mārciņa11
INRIndijas rūpija75.359513428126530.013269724743561955
AUDAustrālijas dolārs1.80191357128064380.5549655743417742
CADKanādas dolārs1.70096491411793820.5879016032018306
SGDSingapūras dolārs2.27145631900421650.4402461943174808
CHFŠveices franks1.67453002124188850.5971824854226059
MYRMalaizijas ringits5.5367657046304370.18061085719478664
JPYJapānas jena150.40783262518960.0066485899207919625
CNYĶīnas juaņa11.0395785434783630.09058316819447337
NZDJaunzēlandes dolārs2.22701093662411330.4490323704992138
THBTaizemes bats53.920609846127410.018545784308702885
HUFUngārijas forints305.03545193603570.003278307467715899
AEDAAE dirhēms5.9383812560004530.1683960589410704
HKDHonkongas dolārs12.537553051804390.07976038034439911
MXNMeksikas peso21.1737432939566120.047228304703468234
ZARDienvidāfrikas rands11.946608728367640.08370576309454793
PHPFilipīnu peso74.761295468232960.013375905189135104
SEKZviedrijas krona11.5627779540018970.08648440746489457
IDRIndonēzijas rūpija15198.0281041428790.00006579800965938514
BRLBrazīlijas reāls2.8197165080233820.3546455812683803
SARSaūda Arābijas riāls6.0640076135039540.1649074446696105
TRYTurcijas lira2.42456810910914950.41244459012843593
KESKenijas šiliņš122.635033333692790.008154276741451007
KRWDienvidkorejas vona1881.64351553000070.0005314502942489247
EGPĒģiptes mārciņa8.867394138807230.1127727023685125
IQDIrākas dinārs1864.99028153364430.0005361958235930679
NOKNorvēģijas krona9.3301252616398450.10717969715920425
KWDKuveitas dinārs0.46418616838325022.1543080516228588
DKKDānijas krona8.3990044031343380.11906173065307839
PKRPakistānas rūpija136.31324415239560.0073360443162956285
ILSIzraēlas šekelis6.0945651608559440.16408061504088606
PLNPolijas zlots4.60928268704766350.21695349751709841
QARKataras riāls5.8889071406064210.16981079445192662
XAUZelta unce0.0014733767716637869678.7130211580343
OMROmānas riāls0.62252034265767581.6063732081923312
COPKolumbijas peso3307.58062343637630.0003023357897655902
CLPČīles peso820.45023514322180.0012188429683677709
TWDTaivānas jaunais dolārs51.660311440181480.01935721973255853
ARSArgentīnas peso6.1454948617920990.1627208259854257
CZKČehijas krona29.6644208220730730.033710417135665346
VNDVjetnamas dongs29877.2025979775970.00003347033567552574
MADMarokas dirhēms12.768432871720990.0783181467958186
JODJordānijas dinārs1.14712668744224340.8717432964877725
BHDBahreinas dinārs0.60961816865822561.6403710575113073
XOFCFA franks739.91543927868490.0013515057896005813
LKRŠrilankas rūpija184.914560070650650.0054079029775585446
UAHUkrainas grivna13.0098994221012120.07686454503262342
NGNNigērijas naira241.713089472824460.004137136313887664
TNDTunisijas dinārs2.14130302678097360.4670053642539807
UGXUgandas šiliņš3071.93891169010750.0003255273066122998
RONRumānijas leja4.7544717841483280.21032830678142947
BDTBangladešas taka111.479041491355020.008970296000235595
PENPeru sols4.6677166749930070.21423751046361403
GELGruzijas lari2.7461976273239760.36413985288249157
XAFCentrālāfrikas CFA franks739.91543927868490.0013515057896005813
FJDFidži dolārs3.1182457345036250.3206931349043227
VEFVenecuēlas bolivārs3.4761414234886010.28767529227749766
UZSUzbekistānas sums2443.6209464924920.00040922877234105123
BGNBulgārijas leva2.20598359949533230.45331252699647095
DZDAlžīrijas dinārs116.345637350397280.008595079478470753
DOPDominikānas peso58.4076247174768140.017121052342688035
ISKIslandes krona200.64611658369080.004983899100697986
CRCKostarikas kolons911.07454734932040.001097605023550926
XAGSudraba unce0.0957258753776705610.446496269213165
JMDJamaikas dolārs144.426238820115060.006923949610330255
LYDLībijas dinārs2.00193400680103160.49951696539584683
GHSGanas sedi2.3148911790912590.43198574906340226
MURMaurīcijas rūpija49.8185322159809160.02007285151767714
AOAAngolas kvanza144.13918070914930.006937738892923544
UYUUrugvajas peso31.608937829887730.031636621432259995
AFNAfganistānas afgāns78.593619455737030.012723679185728148
LBPLibānas mārciņa2432.49058111223030.0004111012835012749
XPFCFP franks134.605467251577920.00742911874545926
TTDTrinidādas un Tobāgo dolārs10.238337429099240.09767210808639848
TZSTanzānijas šiliņš2165.71692870596830.0004617408613033779
ALLAlbānijas leks154.70018429455060.006464116410462644
XCDAustrumkarību dolārs4.2037057532835760.23788534657043617
GTQGvatemalas ketsals13.473416370110850.07422022540759442
NPRNepālas rūpija120.775699407561280.008279811294037466
BOBBolīvijas boliviano11.269165112740490.0887377183665042
ZWDZimbabves dolārs585.12352612117420.0017090408355806023
BBDBarbadosas dolārs3.23361992882660540.30925093919831
LAKLaosas kips13732.6716122179460.00007281904266248534
BNDBrunejas dolārs2.27145631900421650.4402461943174808
BWPBotsvānas pula10.7715502668701330.09283714741374623
HNLHondurasas lempīra30.5494705201513880.0327337915509982
PYGParagvajas guarani7467.6732897495710.00013391051820285714
ETBEtiopijas birs20.5384022967953860.048689279017386386
NADNamībijas dolārs11.946608728367640.08370576309454793
PGKPapua-Jaungvinejas kina4.2772625679408080.23379439165022492
SDGSudānas mārciņa3.61243833881263440.27682133401581827
MOPMakao pataka12.9136796433585220.0774372624702904
BMDBermudu dolārs1.61680996441330270.61850187839662
NIONikaragvas kordoba33.698846953242760.02967460582219631
BAMBosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka2.20616414430279440.45327542947445837
KZTKazahstānas tenge239.872826387654560.004168875712432372
PABPanamas Balboa1.61680996441330270.61850187839662
GYDGajānas dolārs330.152011128322440.0030289077948742926
YERJemenas riāls333.06284232155660.0030024363961757908
MGAMadagaskaras ariari3168.97446585964240.0003155595006439194
KYDKaimanu salu dolārs1.32579314935542360.7542654753391822
MZNMozambikas metikals48.82752624723390.020480251138191758
RSDSerbijas dinārs108.216056079869120.009240772915083392
SCRSeišelu rūpija17.6578283453434430.05663210562717417
AMDArmēnijas drams609.24981895165990.0016413628184916106
AZNAzerbaidžānas manats1.29908200319894270.7697743464519837
SBDZālamana salu dolārs12.68442747313560.07883682587313491
SLLSjerraleones leone6265.1383016740340.00015961339588190762
TOPTongas paanga3.05921185686365150.3268815782589227
BZDBelizas dolārs3.1528131001178970.3171770632273146
GMDGambijas dalasi41.632856583642540.02401949042316971
MWKMalāvijas kvača236.045725194645140.004236467316556537
BIFBurundijas franks1985.44263629953570.0005036660247529479
HTGHaiti gurds64.239184189288220.015566822845280598
SOSSomālijas šiliņš2406.6213293306990.0004155202930400804
GNFGvinejas franks7995.12527402378150.00012507621403369464
MNTMongolijas tugriks2316.0802636744720.0004317639659056959
MVRMaldīvijas rūfija20.6951675444902750.04832045924973593
CDFKongo franks1466.75617276950240.0006817765751152887
TJSTadžikistānas somoni7.0676794876414870.1414891552097963
KGSKirgizstānas soms71.423135724905010.014001065479001411
LRDLibērijas dolārs111.559887544517890.008963795339081449
LSLLesoto loti11.946608728367640.08370576309454793
MMKMjanmas kjats10.3799738427525450.09633935645206035
GIPGibraltāra mārciņa11
XPTPlatīna unce0.0011051332634461008904.8682480895859
MDLMoldovas leja19.7816706944667760.05055184748777133
KHRKambodžas riels6740.5240630777820.0001483564171927889
MKDMaķedonijas denārs68.872109035253870.014519665710950213
VUVVanuatu vatu158.010824126342210.0063286803643301075
ANGNīderlandes guldenis2.89411901654351130.3455282917819719
SZLSvazilendas lilangeni11.946608728367640.08370576309454793
CVEKaboverdes eskudo119.638999171496640.008358478480470645
SRDSurinamas dolārs4.4380906034124350.2253221237148928
SVCSalvadoras kolons14.1470871886163980.07068592895961372
XPDPallādija unce0.003992123368923133250.4932607505434
BSDBahamu dolārs1.61680996441330270.61850187839662
XDRSVF speciālās aizņēmuma tiesības1.03133232613957080.9696195636019165
RWFRuandas franks923.57715945786120.001082746568339779
AWGArubas vai Nīderlandes guldenis2.89408983629981180.3455317756405698
BTNButānas ngultrums75.359513428126530.013269724743561955
DJFDžibutijas franks262.82444345961040.0038048211453881584
KMFKomoru franks554.93657945901370.0018020077194674416
ERNEritrejas nakfa24.252149466199540.041233458559774665
FKPFolklenda salu mārciņa11
SHPSvētās Helēnas mārciņa11
SPLSeborgas luidžino0.26946832740222253.711011270379646
WSTSamoa tala4.1446040232138430.24127757305620037
JEPDžērsijas mārciņa11
TMTTurkmenistānas manats4.6079083985779130.21701820294618243
GGPGērnsijas mārciņa11
IMPMenas salas mārciņa11
TVDTuvalu dolārs1.80191357128064380.5549655743417742
CLFCLF0.035311127460254728.319684811128575

Reāllaika valūtas kursi

ValūtaKurssIzmaiņas
EUR / USD1,11203▼
GBP / EUR1,19537▲
USD / JPY157,800▲
GBP / USD1,32929▼
USD / CHF0,829959▲
USD / CAD1,40678▲
EUR / JPY175,478▼
AUD / USD0,703195▲

Centrālo banku likmes

ValūtaProcentu likme
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%