Tabele zgodovinskih tečajev

Ustvarite tabele zgodovinskih tečajev z izbrano osnovno valuto s pomočjo valutnih tabel Xe. Za komercialne namene pridobite avtomatiziran vir valut prek API-ja za valutne podatke Xe.

Izberite valuto in datum

gbp
GBP – Britanski funt
AliSpoznajte naš API

Valutna tabela: GBP — Britanski funt

Vse številke so srednji tržni tečaji, ki niso na voljo potrošnikom in so namenjeni samo v informativne namene.

27. jun. 2008, 16:00 UTC

USDAmeriški dolar1.99363444740535070.50159646935348
EUREvro1.26596092408461150.789913796686164
GBPBritanski funt11
INRIndijska rupija85.28768166000090.011725022659034127
AUDAvstralski dolar2.0752956758551350.48185904863312806
CADKanadski dolar2.01784514818492870.4955781670855713
SGDSingapurski dolar2.7172748534235550.3680157709258148
CHFŠvicarski frank2.03473365819260230.49146481455871344
MYRMalezijski ringit6.5043321947900490.15374368498598473
JPYJaponski jen211.89053144637380.004719418055983707
CNYKitajski juan renminbi13.6813163953192180.07309238169085319
NZDNovozelandski dolar2.61877793924471240.3818575011703406
THBTajski baht66.944366680948790.014937776688005965
HUFMadžarski forint300.14071027069250.0033317706188477885
AEDEmirati dirham7.3228186887605060.13655943735639106
HKDHongkonški dolar15.555697679758470.06428512694105834
MXNMehiški peso20.5358729641275450.048695275908008345
ZARJužnoafriški rand15.7570939676776550.06346347886553755
PHPFilipinski peso89.235077865863490.011206355436851653
SEKŠvedska krona11.92754335959020.0838395610774252
IDRIndonezijska rupija18341.9356293484520.000054519872940777644
BRLBrazilski real3.1976899797920440.31272575087627263
SARSavdski rial7.4737566811658840.1338015194580837
TRYTurška lira2.4467684347012540.40870234625292523
KESKenijski šiling128.58942185764510.007776689447340775
KRWJužnokorejski von2077.664595688920.00048130964067779003
EGPEgiptovski funt10.664673910903290.09376751772762837
IQDIraški dinar2385.88202493235350.00041913220752327554
NOKNorveška krona10.0974333663830060.09903506799354193
KWDKuvajtski dinar0.52709800027284771.897180409491895
DKKDanska krona9.4385353134775090.1059486421131546
PKRPakistanska rupija135.467460701193570.007381846495268286
ILSIzraelski šekel6.7099179339146580.14903311930919344
PLNPoljski zlot4.2429495493273550.23568510263303333
QARKatarski rial7.2560319348161280.137816372499929
XAUZlato (unča)0.002153161954253909464.4332480537951
OMROmanski rial0.76752932590903811.302881813428602
COPKolumbijski peso3730.3890962625220.00026806855108007377
CLPČilski peso1039.68036438313470.0009618340734878859
TWDTajvanski novi dolar60.558639974407480.016512920376392324
ARSArgentinski peso6.0352253782487230.16569389497930828
CZKČeška krona30.2050614289506360.03310703414234842
VNDVietnamski dong33574.797728753510.000029784244958938308
MADMaroški dirham14.4617014798480920.06914815669466469
JODJordanski dinar1.41149318876298820.7084695894823164
BHDBahrajnski dinar0.75169118686264561.3303335431851049
XOFZahodnoafriški frank CFA830.41592987977440.0012042158200707657
LKRŠrilanška rupija214.64465277989710.004658862855649282
UAHUkrajinska grivna9.0589752472875420.11038776160685748
NGNNigerijska naira234.7305198375060.004260204428006455
TNDTunizijski dinar2.32298285810854030.43048100699900876
UGXUgandski šiling3229.6878047966680.00030962745021819756
RONRomunski lev4.6187329971763620.2165095926981154
BDTBangladeška taka136.563959647266530.007322576194941314
PENPerujski sol5.9049458697699080.16934956256236874
GELGruzijski lari2.82597682919708460.3538599431065115
XAFSrednjeafriški frank CFA830.41592987977440.0012042158200707657
FJDFidžijski dolar2.9907507162751370.33436420981467185
VEFVenezuelski bolivar4.2809312489135090.23359403406765705
UZSUzbekistanski som2612.10640250536060.0003828327969491847
BGNBolgarski lev2.4757823252564410.40391273085626384
DZDAlžirski dinar123.386035988766440.008104644840774722
DOPDominikanski peso68.466391010018260.014605706321714493
ISKIslandska krona160.384189421364650.006235028549932558
CRCKostariški kolon1035.5435728435240.0009656764101717862
XAGSrebro (unča)0.114026288764532728.76990745585894
JMDJamajški dolar141.049637153928560.007089702747045654
LYDLibijski dinar2.3794027129782860.42027353946667784
GHSGanski cedi2.16828078602163380.4611948814225311
MURMavricijska rupija54.40030316634980.01838225049853337
AOAAngolska kvanza149.223538388290480.006701355635985037
UYUUrugvajski peso38.769212281468150.025793663093794772
AFNAfganistanski afgani92.044846407725430.010864269310313812
LBPLibanonski funt2996.4325744502420.0003337301858639255
XPFFrank CFP151.069322683128720.006619477616230016
TTDTrinidadski dolar12.1123260852112080.08256052495325159
TZSTanzanijski šiling2350.4950134909080.00042544229800973706
ALLAlbanski lek154.44586382326880.00647476063939331
XCDVzhodnokaribski dolar5.3230039745722860.18786384619980526
GTQGvatemalski kvecal15.0336983227166390.06651723205652944
NPRNepalska rupija136.962686536747580.007301258651433479
BOBBolivijski boliviano14.3507788427579350.06968262914208632
ZWDZimbabvejski dolar21121961478.528294.734408785929084e-11
BBDBarbadoški dolar3.97730072257367470.25142680168094234
LAKLaoški kip17360.170041116310.00005760312241363835
BNDBrunejski dolar2.7172748534235550.3680157709258148
BWPBocvanska pula13.0563119960576430.07659130697106123
HNLHonduraška lempira37.6627451631581850.026551436855383637
PYGParagvajski gvarani7818.1371672224530.0001279077072467468
ETBEtiopski bir19.226112202165350.05201259565557796
NADNamibijski dolar15.7570939676776550.06346347886553755
PGKKina Papue Nove Gvineje5.1796616578038420.19306280333839343
SDGSudanski funt4.0982146518088090.2440086927995914
MOPMakaška pataka16.0223686101512260.06241274460296926
BMDBermudski dolar1.99363444740535070.50159646935348
NIONikaragovska kordoba38.60174698788610.02590556329779109
BAMBosansko-hercegovska konvertibilna marka2.47600435415242530.4038765110905128
KZTKazahstanski tenge240.621709629588760.004155900984742367
PABPanamska balboa1.99363444740535070.50159646935348
GYDGvajanski dolar405.60492832461860.0024654532777266163
YERJemenski rial397.33134536788640.002516791115672253
MGAMalagaški ariarij3179.14917155494230.00031454956846548146
KYDKajmanski dolar1.68239193873868360.5943918161838769
MZNMozambiški metikal47.3488181258770740.021119851341199158
RSDSrbski dinar99.999493251314590.010000050675125337
SCRSejšelska rupija15.9392070887281480.06273837804059762
AMDArmenski dram608.54495943444980.0016432639601999964
AZNAzerbajdžanski manat1.61942926162736620.6175015011122492
SBDDolar Salomonovih otokov14.069078295339560.07107786160599121
SLLSierraleonski leone5691.8263473422760.00017569053217284764
TOPTongovska pa'anga3.7160008339335580.2691065058081416
BZDBelizejski dolar3.8866900369391010.2572883328734734
GMDGambijski dalasi41.80651436209020.023919717184238437
MWKMalavijska kvača280.065767171503640.0035705899014342258
BIFBurundijski frank2386.7791604336860.0004189746653470431
HTGHaitijski gurd77.734797556005730.012864251679301386
SOSSomalski šiling2635.58473946987350.0003794224427787292
GNFGvinejski frank8869.1812478945540.00011274997906231638
MNTMongolski tugrik2304.64142120058520.0004339069804095848
MVRMaldivska rufija25.518520926788490.03918722416824062
CDFKongoški frank1100.38653324538340.0009087715723407555
TJSTadžikistanski somoni6.837338258943840.14625574487146545
KGSKirgiški som71.57745756519430.013970879017170711
LRDLiberijski dolar125.598970186537090.007961848719896508
LSLLesotski loti15.7570939676776550.06346347886553755
MMKMjanmarski kjat12.8456845166892660.0778471554941886
GIPGibraltarski funt11
XPTPlatina (unča)0.00097307364704761891027.6714440207868
MDLMoldavski lev19.617362962468650.05097525095055691
KHRKamboški riel8004.4423063324830.00012493062748530014
MKDMakedonski denar77.804574761664910.012852714677295684
VUVVanuatujski vatu189.39527250350830.005279962835299789
ANGNizozemski gulden3.53870114414449730.28258956019914366
SZLSvazijski lilangeni15.7570939676776550.06346347886553755
CVEZelenortski eskudo140.015937692948880.007142044087816436
SRDSurinamski dolar5.4724674227236470.1827329288151888
SVCSalvadorski kolon17.444301414796820.05732531078325486
XPDPaladij (unča)0.004292166803257152232.98255772379127
BSDBahamski dolar1.99363444740535070.50159646935348
XDRPosebne pravice črpanja (SDR)1.22616749044867030.8155492685865348
RWFRuandski frank1082.96216817506050.000923393290538613
AWGArubski ali nizozemski gulden3.56860566085557760.28022149125892737
BTNButanski ngultrum85.28768166000090.011725022659034127
DJFDžibutski frank349.145200774099070.0028641378938701538
KMFKomorski frank622.81194740983090.0016056210934276875
ERNEritrejska nakfa29.904516711080260.033439764623565335
FKPFunt Falklandskih otokov11
SHPFunt Svete Helene11
SPLSeborški luigino0.33227240790089843.00957881612082
WSTSamoanska tala4.970416841314980.20119036932432388
JEPJerseyjski funt11
GGPGuernseyjski funt11
IMPFunt otoka Man11
TVDTuvalujski dolar2.0752956758551350.48185904863312806
CLFCLF0.0435409736647869722.966872713935956

Menjalni tečaji v živo

ValutaTečajSprememba
EUR / USD1,11971▼
GBP / EUR1,19418▲
USD / JPY157,012▼
GBP / USD1,33715▼
USD / CHF0,822152▼
USD / CAD1,40362▼
EUR / JPY175,809▼
AUD / USD0,700768▲

Obrestne mere centralnih bank

ValutaObrestna mera
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %