Tabuľky historických kurzov

Vytvárajte tabuľky historických kurzov s vybranou základnou menou pomocou menových tabuliek Xe. Pre komerčné účely získajte automatizovaný menový kanál prostredníctvom Xe Currency Data API.

Vyberte menu a dátum

isk
ISK – Islandská koruna
AleboZistite viac o našom API

Menová tabuľka: ISK — Islandská koruna

Všetky údaje sú stredové trhové kurzy, ktoré nie sú dostupné pre spotrebiteľov a slúžia len na informačné účely.

3. 5. 2013, 16:00 UTC

USDAmerický dolár0.008614749999487985116.07997911250294
EUREuro0.006570746035757913152.1897200954067
GBPBritská libra0.005535763340525245180.6435605148391
INRIndická rupia0.46450510466428942.1528288708963217
AUDAustrálsky dolár0.008354461793192075119.69651962678013
CADKanadský dolár0.008685954847265476115.1283903248497
SGDSingapurský dolár0.0106323780742988194.0523364586947
CHFŠvajčiarsky frank0.008046404172438348124.27911630705026
MYRMalajzijský ringgit0.02614145252438001838.25342142206447
JPYJaponský jen0.85388633520312631.1711160593313812
CNYČínsky jüan renminbi0.0530562270046211718.847929007709133
NZDNovozélandský dolár0.01009139460275693699.09433129557765
THBThajský baht0.25572866055915313.9103947043459684
HUFMaďarský forint1.94798937699620760.5133498220313687
AEDEmirátsky dirham0.0316398394664007931.605722938699714
HKDHongkonský dolár0.0668441137558062514.96018039304377
MXNMexické peso0.104150003454391389.60153592734073
ZARJuhoafrický rand0.0768878975562525413.005948033217873
PHPFilipínske peso0.35189022655701892.841795322888753
SEKŠvédska koruna0.0559510842863277817.872754616917412
IDRIndonézska rupia83.864591245015530.011923983473292547
BRLBrazílsky real0.0173397036712176957.671112434286165
SARSaudskoarabský rial0.03230595474408308530.954045714533553
TRYTurecká líra0.01545691554120613464.6959606743098
KESKenský šiling0.72105523992244751.386856297039814
KRWJuhokórejský won9.451352264342380.10580496547279834
EGPEgyptská libra0.0598200047525319916.716815789916385
IQDIracký dinár10.0017040627220.099982962276115
NOKNórska koruna0.0499271103691792820.029198417565826
KWDKuvajtský dinár0.002446558891801186408.73735079550363
DKKDánska koruna0.0489767751197368720.417840855287665
PKRPakistanská rupia0.84756324167790081.179852960612501
ILSIzraelský šekel0.03068254204531673732.59182366712135
PLNPoľský zlotý0.02724080164782369336.709639199619204
QARKatarský rial0.0313583746716259431.88940786860462
XAUZlatá unca0.0000058851557856321169919.03637306928
OMROmánsky rial0.0033174967403868313301.4320972274404
COPKolumbijské peso15.8291935030108280.06317441250622104
CLPČílske peso4.0596854095072190.24632450525800323
TWDNový taiwanský dolár0.254952931271825833.9222926169608128
ARSArgentínske peso0.0447321047380224622.35530847154608
CZKČeská koruna0.16846173046338365.936066293806458
VNDVietnamský dong180.186896494018270.0055497931284542515
MADMarocký dirham0.0731966254200308313.661832007440363
JODJordánsky dinár0.0061013952841790665163.896937245322
BHDBahrajnský dinár0.0032469076611222796307.9853523319337
XOFFrank CFA4.3101268573776590.23201173262181285
LKRSrílanská rupia1.0876110998242580.9194462985543135
UAHUkrajinská hrivna0.0697363937621127714.339714832562679
NGNNigérijská naira1.36263504750644880.7338722145962324
TNDTuniský dinár0.01399896582302875171.43384823148634
UGXUgandský šiling22.070991242190130.045308341117386484
RONRumunský lei0.02827178107670067335.37095867030887
BDTBangladéšska taka0.67217092563129691.4877168319364735
PENPeruánsky sol0.02278599707695767543.886602663143904
GELGruzínske lari0.01421287850453805970.35872428521132
XAFStredoafrický frank CFA BEAC4.3101268573776590.23201173262181285
FJDFidžijský dolár0.01530139752173635265.35350765049095
VEFVenezuelský bolívar0.054166955924927418.461439874634053
UZSUzbecký som17.7429818950173330.056360312258494985
BGNBulharský lev0.01285652503379280477.7815154072772
DZDAlžírsky dinár0.6835046634130751.4630478086374834
DOPDominikánske peso0.35367824089353192.8274286749266855
ISKIslandská koruna11
CRCKostarický colón4.308225900783850.23211410520930606
XAGStrieborná unca0.00036100226099520732770.0657531706597
JMDJamajský dolár0.85103304199518851.1750425079331452
LYDLíbyjský dinár0.01101568077340816490.77968221573727
GHSGhanský cedi0.0170122331685373958.78123054705192
MURMaurícijská rupia0.27003834719912533.7031777537232653
AOAAngolská kwanza0.82735488451154251.2086711745110257
UYUUruguajské peso0.162559763000842186.151583771654608
AFNAfganský afgání0.45675273953072012.1893683681622282
LBPLibanonská libra12.9543714671182870.0771940192187843
XPFFrank CFP0.78409857228614821.2753498543995063
TTDTrinidadský dolár0.0553920982640834818.053116443296123
TZSTanzánsky šiling14.0204748416551010.07132426050428625
ALLAlbánsky lek0.92546466222787781.0805382861326036
XCDVýchodokaribský dolár0.02325982502187738342.992584813489984
GTQGuatemalský quetzal0.067044291637724814.915512947821426
NPRNepálska rupia0.74385899478555921.3443408051929002
BOBBolívijské boliviano0.0599564104769747416.678783670413914
ZWDZimbabwiansky dolár3.11767802481470160.32075153112048344
BBDBarbadoský dolár0.0172294999989759758.03998955625147
LAKLaoský kip65.983873983144950.015155218080336447
BNDBrunejský dolár0.0106323780742988194.0523364586947
BWPBotswanská pula0.0695860246982095714.370701650754448
HNLHonduraská lempira0.165726010624811436.034055826420084
PYGParaguajské guaraní35.70552243757910.028006872095155986
ETBEtiópsky birr0.160138204295333746.244606053879292
NADNamíbijský dolár0.0768878975562525413.005948033217873
PGKPapuánska kina0.01890227671044184352.9036800867267
SDGSudánska libra0.0380124585991099826.307164462743113
MOPMacajská pataca0.0688494371684804114.524446983537645
BMDBermudský dolár0.008614749999487985116.07997911250294
NIONikaragujská córdoba0.213912599196958874.674806457188879
BAMBosniansko-hercegovinská konvertibilná marka0.012851262219116477.81336828630641
KZTKazašské tenge1.3021405810134070.7679662354288488
PABPanamská balboa0.008614749999487985116.07997911250294
GYDGuyanský dolár1.75899999537402870.5685048337861779
YERJemenský rial1.84829416670720880.541039417865788
MGAMalgašský ariary18.6335221724378640.05366671908541099
KYDKajmanský dolár0.007064094971323854141.5609507034408
MZNMozambický metical0.25783626134864573.8784304223516566
RSDSrbský dinár0.7269168716680661.3756731188606015
SCRSeychelská rupia0.101328935253809089.868849381424925
AMDArménsky dram3.54392496430794650.2821730172256282
AZNAzerbajdžanský manat0.0067599914813880274147.9291804957527
SBDŠalamúnsky dolár0.062835523250826915.914564696281735
SLLSierraleonský leone37.283344621316150.02682162799922908
TOPTongská pa'anga0.01500304727235144566.65312598480327
BZDBelizský dolár0.0172173097355012658.081083244849125
GMDGambijské dalasi0.28222080105550093.5433249294878952
MWKMalawijská kwacha3.41300350459317370.29299706216363786
BIFBurundský frank13.4393825228691260.07440818045757311
HTGHaitské gourde0.36827764071967192.7153426910356115
SOSSomálsky šiling12.9837373885496260.07701942592291657
GNFGuinejský frank60.812861779243140.016443889840772524
MNTMongolský tugrik12.3061263713193830.08126033894228461
MVRMaldivská rupia0.132151100011726677.5670955437469924
CDFKonžský frank7.86440735506382450.12715516311042924
TJSTadžický somoni0.04098290465899940424.40041788937502
KGSKirgizský som0.41454181810829512.4123018627248833
LRDLibérijský dolár0.63792267811807511.5675881016647395
LSLLesothské loti0.0768878975562525413.005948033217873
MMKMjanmarský kyat7.6541457694220320.13064815201128716
GIPGibraltárska libra0.005535763340525245180.6435605148391
XPTPlatinová unca0.000005788262477880044172763.4162793272
MDLMoldavský lei0.10552981418388959.475995080001411
KHRKambodžský riel34.329163793181040.029129751194191183
MKDMacedónsky denár0.40436803128782062.472994704391508
VUVVanuatské vatu0.78562641817569191.2728696195350793
ANGHolandský gulden0.01542599336832685464.8256469533581
SZLSvazijské lilangeni0.0768878975562525413.005948033217873
CVEKapverdské escudo0.72467448185920651.379929920306322
SRDSurinamský dolár0.02821232389601466635.445502599708284
SVCSalvádorský colón0.0753790624955198713.266283327143194
XPDPaládiová unca0.00001253477688852614979778.04542459478
BSDBahamský dolár0.008614749999487985116.07997911250294
XDRZvláštne práva čerpania MMF0.00570511813052333175.2812084030011
RWFRwandský frank5.455426699336140.18330371850137553
AWGArubský alebo holandský gulden0.01542040249908349364.84915034218041
BTNBhutánsky ngultrum0.46450510466428942.1528288708963217
DJFDžibutský frank1.54745747104651880.6462213138069102
KMFKomorský frank3.23259514303324470.3093489768290838
ERNEritrejská nakfa0.11026610242899389.068970227218768
FKPFalklandská libra0.005535763340525245180.6435605148391
SHPSvätohelenská libra0.005535763340525245180.6435605148391
SPLSeborgské luigino0.0014357916665813594696.4798746750038
WSTSamojská tala0.0196325203506296650.93589524627324
JEPJerseyská libra0.005535763340525245180.6435605148391
TMTTurkménsky manat0.02455203749854075640.72981723245717
GGPGuernseyská libra0.005535763340525245180.6435605148391
IMPLibra ostrova Man0.005535763340525245180.6435605148391
TVDTuvalský dolár0.008354461793192075119.69651962678013
ZMWZambijská kwacha0.04565817664041945521.901882063217084
CLFCLF0.0001881461284663315315.017684134549

Aktuálne menové kurzy

MenaKurzZmena
EUR / USD1,12062▲
GBP / EUR1,18395▲
USD / JPY158,397▼
GBP / USD1,32675▲
USD / CHF0,832232▼
USD / CAD1,42058▼
EUR / JPY177,503▲
AUD / USD0,699464▲

Sadzby centrálnych bánk

MenaÚroková sadzba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %