Istorinių kursų lentelės

Kurkite istorinių kursų lenteles su pasirinkta bazine valiuta naudodami „Xe“ valiutų lenteles. Komerciniais tikslais gaukite automatizuotą valiutų srautą per „Xe“ valiutų duomenų API.

Pasirinkite valiutą ir datą

cny
CNY – Kinijos Juanių Renminbi
ArbaSužinokite apie mūsų API

Valiutų lentelė: CNY — Kinijos Juanių Renminbi

Visi skaičiai yra vidutinės rinkos kursai, kurie nėra prieinami vartotojams ir yra skirti tik informaciniams tikslams.

2008-02-13 17:00; UTC

USDJAV Doleris0.138933270350250777.1977
EUREuras0.0953601900969573610.486556276610305
GBPBritų svaras0.0708309669944440514.118118704752957
INRIndijos rupija5.5087041693874430.18153089533417405
AUDAustralijos doleris0.155482379079101656.431596981747045
CADKanados Doleris0.138915425422715577.198624608872839
SGDSingapūro doleris0.197185762480574345.071360058759387
CHFŠveicarų Frankas0.153858719235986496.4994691556363025
MYRMalajų ringitas0.44987426361824052.2228433161684293
JPYJaponijos jena15.0277224530666590.06654368305796952
CNYKinijos Juanių Renminbi11
NZDNaujosios Zelandijos Doleris0.177510748724207725.633461675910484
THBTailandų bahtas4.46554020664755050.22393707227433915
HUFVengrijos forintas25.018635176495460.03997020592632012
AEDJungtinių Arabų Emyratų dirhamas0.51024577824925731.9598398313674934
HKDHonkongo doleris1.08368751173356070.9227752365627183
MXNMeksikos pesas1.4934350471478110.6695972495823088
ZARPietų Afrikos randas1.0727816919754810.9321561017307662
PHPFilipinų Pesas5.6821623574197310.17598933946232748
SEKŠvedijos krona0.89132905031789591.121920125506227
IDRIndonezijos rupija1286.67774431535850.0007771953812196388
BRLBrazilijos realas0.242653885658889624.121096174844481
SARSaudo Arabijos rialas0.52033814350714811.921827205016852
TRYTurkijos Lira0.16743543076260475.972451562046219
KESKenijos šilingas9.7388054517415270.10268199780304436
KRWPietų Korėjos vonas131.39163618353110.00761083451767946
EGPEgipto svaras0.76605223936755071.3053940039723602
IQDIrako dinaras168.012003834558240.00595195567683784
NOKNorvegijos Krona0.76110725188555231.3138752751634142
KWDKuveito dinaras0.0380413094900176426.28721285902128
DKKDanijos krona0.71090202547859591.4066635966141416
PKRPakistano Rupija8.7319560415132590.11452187748607799
ILSIzraelio šekelis0.50143293601322091.9942846354504997
PLNLenkijos zlotas0.343195985670868452.9137869956294282
QARKataro rialas0.50538060797910721.97870670977811
XAUAukso uncija0.000153123478004084666530.67715698911
OMROmano Rialas0.0534768050905150218.699696032838848
COPKolumbijos Pesas263.903747030301360.003789260331666228
CLPČilės Pesas64.944357225224730.015397796555781365
TWDTaivano Naujas Doleris4.3968212067743860.227437039845799
ARSArgentinos pesas0.43824200335425482.2818442603541262
CZKČekijos koruna2.4337537989683150.41088790510523576
VNDVietnamo dongas2215.98566208650.0004512664576802508
MADMaroko dirhamas1.08180390958222760.924381943106659
JODJordanijos dinaras0.0984342220431526810.159068454481298
BHDBahreino dinaras0.0521520763577253819.174691974691974
XOFCFA frankas62.5521842154296760.01598665198574043
LKRŠri Lankos rupija14.9846478736262970.06673496824440221
UAHUkrainos Hryvnia0.70244798777266351.4235929455372498
NGNNigerijos Naira16.3038192756019280.06133532168726034
TNDTuniso dinaras0.170387762757547525.868966079582519
UGXUgandos Šilingas236.881225947177570.004221524926686217
RONRumunijos leu0.347051697238345562.8814150973975137
BDTBangladešo taka9.5030356919571530.10522953216374269
PENPeru Solis0.40290648401572722.4819655172413793
GELGruziniškas laris0.218611500896119584.574324753733715
XAFCentrinės Afrikos CFA frankas BEAC62.5521842154296760.01598665198574043
FJDFidžio doleris0.21214415716131544.7137758276302435
VEFVenesuelos bolivaras0.29833141142309353.351976901224794
UZSUzbekistano Somas180.153517529270350.005550821397853226
BGNBulgarijos levai0.18644914895877715.363392676150506
DZDAlžyro dinaras9.3036664490040640.10748450683193267
DOPDominikos pesas4.71101879767147750.21226831030567558
ISKIslandijos krona9.3654917080685070.10677495973206462
CRCKosta Rikos Kolonas68.521888936743680.014593876723438768
XAGSidabro uncija0.008057559913711324124.10705110592203
JMDJamaikos doleris9.933728830042930.10066713286713287
LYDLibijos dinaras0.170097814542405225.878970301236299
GHSGanos cedis0.137927393472914947.250191385631976
MURMauricijus rupija3.9595982049821470.25255087719298247
AOAAngolos kvanzas10.3970712866610150.09618093138237457
UYUUrugvajaus Pesas2.9037053503202410.34438755980861246
AFNAfganistano afganis6.8573512698721850.1458289010792704
LBPLibano svaras210.067104769579170.004760383597883598
XPFCFP frankas11.3794976249352120.08787734159799461
TTDTrinidados Doleris0.86972227239256981.1497923322683707
TZSTanzanijos Šilingas160.05112744348890.0062480034722222225
ALLAlbanijos lekas11.6981813634911130.08548337292161522
XCDRytų Karibų doleris0.368173166428164562.71611320754717
GTQGvatemalos ketsalis1.07395417980743860.9311384217335058
NPRNepalo Rupija8.8222626672409240.1133496062992126
BOBBolivijos bolivianas1.04781388499103880.9543679601158866
ZWDZimbabvės doleris4167.5813106964720.00023994732806613997
BBDBarbadoso arba bajano doleris0.27717187434875033.6078696741854634
LAKLaoso kipas1274.60160884727070.0007845588716182337
BNDBrunėjaus doleris0.197185762480574345.071360058759387
BWPBotsvanos Pula0.8958556205454521.1162512988322142
HNLHondūro lempira2.66119732692387820.37577070662246476
PYGParagvajaus guaranis648.81837253567110.0015412633832976447
ETBEtiopijos birras1.29508731956041510.772148707578594
NADNamibijos doleris1.0727816919754810.9321561017307662
PGKPapua Naujosios Gvinėjos Kina0.382726426497353332.612832380433796
SDGSudano svaras0.27840838045486753.5918459004940373
MOPMakau pataka1.11619813708556760.8958982879249691
BMDBermudų doleris0.138933270350250777.1977
NIONikaragvos Kordoba2.6300068077302470.3802271526677232
BAMBosnijos ir Hercegovinos konvertuojama marka0.186508320597331085.361691085938125
KZTKazachstano tengė16.7135281043085970.05983177182932483
PABPanamos Balboa0.138933270350250777.1977
GYDGajanos doleris28.2312405351709540.03542175196850394
YERJemeno rialas27.5990941550773170.0362330732443997
MGAMalagazų ariary253.97001820025840.003937472647702407
KYDKaimanų doleris0.117243266118354468.529274500000044
MZNMozambiko metikas3.27882518026591850.3049872881355932
RSDSerbijos dinaras7.6976412896001040.12990992466108414
SCRSeyšelių rupija1.11133417619517340.8998193535482338
AMDArmėnijos dramą42.652513997526990.02344527687296417
AZNAzerbaidžano manatas0.117218000194506588.531112954841769
SBDSaliamono salų doleris1.02328417901634960.9772456376304655
SLLSiera Leonės leone404.15688344887950.0024742866964592644
TOPTongo Paʻanga0.262385779698302243.811182149999993
BZDBelizo Doleris0.2736707559359243.654025789420246
GMDGambijos dalasis3.1267627158675690.31981959965341805
MWKMalavio kvacha19.4972004946024420.051289414615028325
BIFBurundžio frankas159.363407755255140.006274966217688855
HTGHaitiečių gurdas5.1613709935118160.1937469717362046
SOSSomalio šilingas185.336982647234520.005395577211394303
GNFGvinėjos frankas596.16266307292610.001677394546725705
MNTMongolijos tugrikas162.55192630979340.006151880341880342
MVRMaldivų rufija1.77834586048320990.5623203125
CDFKongų Frankas76.274365422287670.01311056466302368
TJSTadžikistano somonis0.48176302750975032.075709307061263
KGSKirgizijos somas5.0257721216499710.19897440150384255
LRDLiberijos doleris8.7875340212495380.11379756796182572
LSLBasotho loti1.0727816919754810.9321561017307662
MMKBirmos kyatas0.89564027397640911.116519688825806
GIPGibraltaro svaras0.0708309669944440514.118118704752957
XPTPlatinos uncija0.000070420123161565514200.486382361067
MDLMoldovos leu1.558134428355280.64179314814035
KHRKambodžos rielas548.91840449032330.001821764385780635
MKDMakedonijos denaras5.8656237409172380.17048485279139722
VUVNi-Vanuatu vatu12.9763674507134220.07706316916488222
ANGNyderlandų guldenas0.24660655487169514.055042253521127
SZLSvazilando lilangenis1.0727816919754810.9321561017307662
CVEKabo Verde eskudas10.5450352195840350.09483135704874834
SRDSurinamo doleris0.38137042563258542.6221225684746887
SVCSalvadoro kolonas1.21566611556469420.8225942857142857
XPDPaladžio uncija0.00032012279100823873123.8013290164768
BSDBahamų doleris0.138933270350250777.1977
XDRTVF specialiosios atsargos0.0882844639917626411.327021253629685
RWFRuandos frankas74.815566083610040.013366202414113277
AWGArubos arba Nyderlandų guldenas0.24869055392694894.021061452513966
BTNBhutano ngultrumas5.5087041693874430.18153089533417405
DJFDžibučio frankas24.4376675882573550.04092043548708037
KMFKomorų frankas46.9141381615722540.02131553598098724
ERNEritrėjos nakfa2.08399905525376150.4798466666666667
FKPFalklando salų svaras0.0708309669944440514.118118704752957
SHPŠventosios Helenos svaras0.0708309669944440514.118118704752957
SPLSeborgos luiginas0.0231555450583755943.18619999999914
WSTSamoa tala0.37488739975782682.667467620000003
JEPDžersio svaras0.0708309669944440514.118118704752957
GGPGernsi svaras0.0708309669944440514.118118704752957
IMPMano sala svaras0.0708309669944440514.118118704752957
TVDTuvalu Doleris0.155482379079101656.431596981747045

Valiutų kursai realiuoju laiku

ValiutaKursasPokytis
EUR / USD1,12016▲
GBP / EUR1,18214▼
USD / JPY157,915▼
GBP / USD1,32419▼
USD / CHF0,829777▼
USD / CAD1,42159▼
EUR / JPY176,890▼
AUD / USD0,689805▼

Centrinių bankų palūkanų normos

ValiutaPalūkanų norma
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %