Ajalooliste kursside tabelid

Koostage ajalooliste kursside tabeleid valitud baasvaluutaga Xe valuutatabelite abil. Ärilistel eesmärkidel hankige automatiseeritud valuutavoog Xe valuutaandmete API kaudu.

Vali valuuta ja kuupäev

gbp
GBP – Suurbritannia naelsterling
VõiTutvu meie API-ga

Valuutatabel: GBP — Suurbritannia naelsterling

Kõik arvud on keskmised turukursid, mis ei ole tarbijatele kättesaadavad ja on mõeldud ainult teavitamiseks.

30. juuli 2004, 16:00 UTC

USDUSA dollar1.81956977984885660.54958046186229
EUREuro1.512201563655360.6612875056039197
GBPSuurbritannia naelsterling11
INRIndia ruupia84.4098419707360.011846959746076642
AUDAustraalia dollar2.58715852150886240.3865244404957404
CADKanada dollar2.4181786761728940.41353437190284054
SGDSingapuri dollar3.12871381079288650.3196201571873963
CHFŠveitsi frank2.3272984028235380.4296827595407509
MYRMalaisia ringgit6.913921010387130.14463572819209966
JPYJaapani jeen202.66940446710310.00493414387153991
CNYHiina jüaan15.069676916708230.066358423311071
NZDUus-Meremaa dollar2.8593192069062070.3497336000767831
THBTai baat75.175039357039210.01330228768156092
HUFUngari forint375.6075815650390.0026623530756043675
AEDAraabia Ühendemiraatide dirhem6.6830992305183320.1496311764208896
HKDHongkongi dollar14.1921876487959760.07046130059341747
MXNMehhiko peeso20.7554452513870870.048180127570771815
ZARLõuna-Aafrika rand11.4017438434901880.08770588198847747
PHPFilipiini peeso101.768537786946550.009826219593461291
SEKRootsi kroon13.9644708372699520.07161030386708872
IDRIndoneesia ruupia16622.3132356892060.00006016009840633576
BRLBrasiilia reaal5.5059692699360680.181621064516332
SARSaudi Araabia riaal6.8237506487768090.14654697269444553
KESKeenia šilling146.203338675987770.00683978908454461
KRWLõuna-Korea vonn2127.7852718913170.00046997223507949827
EGPEgiptuse nael11.3146472741152860.08838101407612743
IQDIraagi dinaar2657.3026455907680.0003763214557661652
NOKNorra kroon12.745062879204560.07846175491465379
KWDKuveidi dinaar0.53628179249067141.8646913134150362
DKKTaani kroon11.2441132450313470.08893542587201257
PKRPakistani ruupia106.117309560785330.009423533296678497
ILSIisraeli uus seekel8.2143879581128250.12173761515760455
PLNPoola zlott6.6233499413933520.15098100037722456
QARKatari riaal6.6232339805407520.15098364378157683
XAUKullaunts0.004653619406708185214.88650287097
OMROmaani riaal0.7006617328206041.427222228869802
COPColombia peeso4759.0847475494370.00021012443632463637
CLPTšiili peeso1169.71043297583740.0008549124397017812
TWDTaiwani uus dollar61.859913805521580.016165557603973587
ARSArgentina peeso5.4168592346100460.184608821586258
CZKTšehhi kroon48.0517448013486760.020810898836954052
VNDVietnami dong28724.176216624010.00003481387916779502
MADMaroko dirhem16.548077358326390.0604299809788378
JODJordaania dinaar1.28952910297888470.7754768757757726
BHDBahreini dinaar0.68572306779284831.4583146564089227
XOFLääne-Aafrika CFA frank991.9392010906790.0010081263034069606
LKRSri Lanka ruupia188.525626233582070.005304318675281875
UAHUkraina grivna9.6799707631954150.10330609714258002
NGNNigeeria naira241.090208053199150.004147825032277293
TNDTuneesia dinaar2.30848807783347270.4331839568946377
UGXUganda šilling3214.2506245955820.00031111450748362856
BDTBangladeshi taka108.51914167018580.009214964149267103
PENPeruu soll6.2200173354353310.16077125610294
GELGruusia lari3.4307992614610910.2914772692279656
XAFKesk-Aafrika CFA frank991.9392010906790.0010081263034069606
FJDFidži dollar3.2463332613856140.3080398466462977
UZSUsbekistani somm1870.13500917298320.0005347207528306863
BGNBulgaaria leev2.95933521736767970.33791372945221704
DZDAlžeeria dinaar131.636777944320.007596661173391695
DOPDominikaani peeso78.696392978463050.012707062702018266
ISKIslandi kroon130.273093067515330.007676182214248495
CRCCosta Rica koloon802.1378996663620.0012466684349610407
XAGHõbeunts0.28154404044292873.5518421857794866
JMDJamaica dollar111.806376434460740.008944033711585182
LYDLiibüa dinaar2.42184815014212160.4129078034646049
MURMauritiuse ruupia51.480178898717710.019424951921154034
AOAAngola kvanza153.020725659336450.0065350624609260945
UYUUruguay peeso53.540729064389850.018677369872893715
LBPLiibanoni nael2754.8286466911690.00036299898405699475
XPFCFP frank180.453647214243460.005541589296960847
TTDTrinidadi ja Tobago dollar11.3268160426584930.08828606346512997
TZSTansaania šilling2001.79546642401870.000499551535995027
ALLAlbaania lekk188.964976938058070.005291985934133159
XCDIda-Kariibi dollar4.9037422577827630.20392588913352716
GTQGuatemala ketsaal14.4841393615528680.06904103689132057
NPRNepali ruupia131.008694827142020.0076330811578532165
BOBBoliivia boliviaano14.417354634410590.0693608519286369
ZWDZimbabwe dollar9755.3806018723060.00010250753310517424
BBDBarbadose dollar3.6300419480481150.27547891024722265
LAKLaose kiip19497.599975970420.00005128836375925436
BNDBrunei dollar3.12871381079288650.3196201571873963
BWPBotswana pula8.4253359086121460.11868962980785462
HNLHondurase lempiira33.243436758132340.030081125705373107
PYGParaguay guaranii10771.5660812340070.00009283701111412005
ETBEtioopia birr15.7976700274754420.06330047394715749
NADNamiibia dollar11.4017438434901880.08770588198847747
PGKPaapua Uus-Guinea kina5.7535843445980180.17380469983704852
MOPMacau pataaka14.6179532782598580.06840902970234705
BMDBermuda dollar1.81956977984885660.54958046186229
NIONicaragua kordoba28.876580390909370.03463013924996499
BAMBosnia ja Hertsegoviina konverteeritav mark2.95760918424405750.33811093275178355
KZTKasahstani tenge248.054717051248820.00403136861047233
PABPanama balboa1.81956977984885660.54958046186229
GYDGuyana dollar325.706101808371670.003070252581845542
YERJeemeni riaal335.52866740412920.002980371268233677
KYDKaimanisaarte dollar1.50067594375465260.6663663825369425
SCRSeišelli ruupia9.4256444533893480.10609354139603813
AMDArmeenia dramm953.43682910817320.001048837185086904
SBDSaalomoni Saarte dollar13.330164132528780.07501783099277536
SLLSierra Leone leone4468.2051892526230.0002238035089358252
TOPTonga pa'anga3.64359635775348820.27445411121679913
BZDBelize dollar3.5850983714211510.27893237406581817
GMDGambia dalasi54.1325207271216440.018473183708568312
MWKMalawi kvatša196.96577977113610.005077024045303441
BIFBurundi frank1957.40735710904570.0005108798617559761
HTGHaiti gurd62.3202101299117640.016046158989442033
SOSSomaalia šilling4819.23595645090.00020750177186519095
GNFGuinea frank3761.68765100516250.000265838127132323
MNTMongoolia tugrik2168.5118054491470.0004611457486591261
MVRMaldiivi ruupia21.416336308821040.04669332726102719
CDFKongo frank714.13697776137040.0014002915843046443
TJSTadžikistani somoni5.0675031234566810.19733584284756653
KGSKõrgõzstani somm77.332668175778840.012931145705809327
LRDLibeeria dollar1.81956977984885660.54958046186229
LSLLesotho loti11.4017438434901880.08770588198847747
MMKMyanmari kjatt10.6202357622314330.09415986823534402
GIPGibraltari nael11
XPTPlaatinaunts0.0022284994241787413448.732447112265
MDLMoldova leu21.625586833503660.04624151971916618
KHRKambodža riaal7000.4762152700690.00014284742483928594
MKDMakedoonia denaar91.314398972994230.01095117540329806
VUVVanuatu vatu210.617213878877150.004747949996979283
ANGHollandi Antillide kulden3.2388352828214080.3087529660134127
SZLSvaasimaa lilangeni11.4017438434901880.08770588198847747
CVERoheneemesaarte eskuudo197.641669487182840.005059661773727582
SRDSuriname dollar4.9765232478090840.20094350015148635
SVCEl Salvadori koloon15.9212355736774940.06280919564140458
XPDPallaadiumiunts0.008423934165967602118.70937976224516
BSDBahama dollar1.81956977984885660.54958046186229
XDRIMF arvestusühik1.2481957111244960.801156414084377
RWFRwanda frank1023.83202356283620.0009767227210964713
AWGAruba floriin3.25702990592945340.30702819098451956
BTNBhutani ngultrum84.4098419707360.011846959746076642
DJFDjibouti frank323.86990633508950.00308765952142944
KMFKomooride frank743.95440081800940.001344168404542614
ERNEritrea nakfa24.5642414300556770.040709581968871464
FKPFalklandi saarte nael11
SHPSaint Helena nael11
SPLSeborga luigino0.30326162997481553.2974827711736747
WSTSamoa taala5.2649554470101720.18993513051812688
JEPJersey nael11
GGPGuernsey nael11
IMPMani saare nael11
TVDTuvalu dollar2.58715852150886240.3865244404957404

Reaalajas valuutakursid

ValuutaKurssMuutus
EUR / USD1,11789▼
GBP / EUR1,18371▲
USD / JPY158,645▲
GBP / USD1,32327▲
USD / CHF0,833101▲
USD / CAD1,42640▲
EUR / JPY177,348▲
AUD / USD0,696911▼

Keskpankade intressimäärad

ValuutaIntressimäär
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%