Vēsturisko kursu tabulas

Veidojiet vēsturisko kursu tabulas ar izvēlēto bāzes valūtu, izmantojot Xe valūtu tabulas. Komerciāliem nolūkiem iegūstiet automatizētu valūtu plūsmu caur Xe valūtas datu API.

Izvēlieties valūtu un datumu

gbp
GBP – Lielbritānijas mārciņa
VaiUzziniet par mūsu API

Valūtas tabula: GBP — Lielbritānijas mārciņa

Visi skaitļi ir vidējie tirgus kursi, kas nav pieejami patērētājiem un ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

2004. g. 30. jūl. 16:00 UTC

USDASV dolārs1.81956977984885660.54958046186229
EUREiro1.512201563655360.6612875056039197
GBPLielbritānijas mārciņa11
INRIndijas rūpija84.4098419707360.011846959746076642
AUDAustrālijas dolārs2.58715852150886240.3865244404957404
CADKanādas dolārs2.4181786761728940.41353437190284054
SGDSingapūras dolārs3.12871381079288650.3196201571873963
CHFŠveices franks2.3272984028235380.4296827595407509
MYRMalaizijas ringits6.913921010387130.14463572819209966
JPYJapānas jena202.66940446710310.00493414387153991
CNYĶīnas juaņa15.069676916708230.066358423311071
NZDJaunzēlandes dolārs2.8593192069062070.3497336000767831
THBTaizemes bats75.175039357039210.01330228768156092
HUFUngārijas forints375.6075815650390.0026623530756043675
AEDAAE dirhēms6.6830992305183320.1496311764208896
HKDHonkongas dolārs14.1921876487959760.07046130059341747
MXNMeksikas peso20.7554452513870870.048180127570771815
ZARDienvidāfrikas rands11.4017438434901880.08770588198847747
PHPFilipīnu peso101.768537786946550.009826219593461291
SEKZviedrijas krona13.9644708372699520.07161030386708872
IDRIndonēzijas rūpija16622.3132356892060.00006016009840633576
BRLBrazīlijas reāls5.5059692699360680.181621064516332
SARSaūda Arābijas riāls6.8237506487768090.14654697269444553
KESKenijas šiliņš146.203338675987770.00683978908454461
KRWDienvidkorejas vona2127.7852718913170.00046997223507949827
EGPĒģiptes mārciņa11.3146472741152860.08838101407612743
IQDIrākas dinārs2657.3026455907680.0003763214557661652
NOKNorvēģijas krona12.745062879204560.07846175491465379
KWDKuveitas dinārs0.53628179249067141.8646913134150362
DKKDānijas krona11.2441132450313470.08893542587201257
PKRPakistānas rūpija106.117309560785330.009423533296678497
ILSIzraēlas šekelis8.2143879581128250.12173761515760455
PLNPolijas zlots6.6233499413933520.15098100037722456
QARKataras riāls6.6232339805407520.15098364378157683
XAUZelta unce0.004653619406708185214.88650287097
OMROmānas riāls0.7006617328206041.427222228869802
COPKolumbijas peso4759.0847475494370.00021012443632463637
CLPČīles peso1169.71043297583740.0008549124397017812
TWDTaivānas jaunais dolārs61.859913805521580.016165557603973587
ARSArgentīnas peso5.4168592346100460.184608821586258
CZKČehijas krona48.0517448013486760.020810898836954052
VNDVjetnamas dongs28724.176216624010.00003481387916779502
MADMarokas dirhēms16.548077358326390.0604299809788378
JODJordānijas dinārs1.28952910297888470.7754768757757726
BHDBahreinas dinārs0.68572306779284831.4583146564089227
XOFCFA franks991.9392010906790.0010081263034069606
LKRŠrilankas rūpija188.525626233582070.005304318675281875
UAHUkrainas grivna9.6799707631954150.10330609714258002
NGNNigērijas naira241.090208053199150.004147825032277293
TNDTunisijas dinārs2.30848807783347270.4331839568946377
UGXUgandas šiliņš3214.2506245955820.00031111450748362856
BDTBangladešas taka108.51914167018580.009214964149267103
PENPeru sols6.2200173354353310.16077125610294
GELGruzijas lari3.4307992614610910.2914772692279656
XAFCentrālāfrikas CFA franks991.9392010906790.0010081263034069606
FJDFidži dolārs3.2463332613856140.3080398466462977
UZSUzbekistānas sums1870.13500917298320.0005347207528306863
BGNBulgārijas leva2.95933521736767970.33791372945221704
DZDAlžīrijas dinārs131.636777944320.007596661173391695
DOPDominikānas peso78.696392978463050.012707062702018266
ISKIslandes krona130.273093067515330.007676182214248495
CRCKostarikas kolons802.1378996663620.0012466684349610407
XAGSudraba unce0.28154404044292873.5518421857794866
JMDJamaikas dolārs111.806376434460740.008944033711585182
LYDLībijas dinārs2.42184815014212160.4129078034646049
MURMaurīcijas rūpija51.480178898717710.019424951921154034
AOAAngolas kvanza153.020725659336450.0065350624609260945
UYUUrugvajas peso53.540729064389850.018677369872893715
LBPLibānas mārciņa2754.8286466911690.00036299898405699475
XPFCFP franks180.453647214243460.005541589296960847
TTDTrinidādas un Tobāgo dolārs11.3268160426584930.08828606346512997
TZSTanzānijas šiliņš2001.79546642401870.000499551535995027
ALLAlbānijas leks188.964976938058070.005291985934133159
XCDAustrumkarību dolārs4.9037422577827630.20392588913352716
GTQGvatemalas ketsals14.4841393615528680.06904103689132057
NPRNepālas rūpija131.008694827142020.0076330811578532165
BOBBolīvijas boliviano14.417354634410590.0693608519286369
ZWDZimbabves dolārs9755.3806018723060.00010250753310517424
BBDBarbadosas dolārs3.6300419480481150.27547891024722265
LAKLaosas kips19497.599975970420.00005128836375925436
BNDBrunejas dolārs3.12871381079288650.3196201571873963
BWPBotsvānas pula8.4253359086121460.11868962980785462
HNLHondurasas lempīra33.243436758132340.030081125705373107
PYGParagvajas guarani10771.5660812340070.00009283701111412005
ETBEtiopijas birs15.7976700274754420.06330047394715749
NADNamībijas dolārs11.4017438434901880.08770588198847747
PGKPapua-Jaungvinejas kina5.7535843445980180.17380469983704852
MOPMakao pataka14.6179532782598580.06840902970234705
BMDBermudu dolārs1.81956977984885660.54958046186229
NIONikaragvas kordoba28.876580390909370.03463013924996499
BAMBosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka2.95760918424405750.33811093275178355
KZTKazahstānas tenge248.054717051248820.00403136861047233
PABPanamas Balboa1.81956977984885660.54958046186229
GYDGajānas dolārs325.706101808371670.003070252581845542
YERJemenas riāls335.52866740412920.002980371268233677
KYDKaimanu salu dolārs1.50067594375465260.6663663825369425
SCRSeišelu rūpija9.4256444533893480.10609354139603813
AMDArmēnijas drams953.43682910817320.001048837185086904
SBDZālamana salu dolārs13.330164132528780.07501783099277536
SLLSjerraleones leone4468.2051892526230.0002238035089358252
TOPTongas paanga3.64359635775348820.27445411121679913
BZDBelizas dolārs3.5850983714211510.27893237406581817
GMDGambijas dalasi54.1325207271216440.018473183708568312
MWKMalāvijas kvača196.96577977113610.005077024045303441
BIFBurundijas franks1957.40735710904570.0005108798617559761
HTGHaiti gurds62.3202101299117640.016046158989442033
SOSSomālijas šiliņš4819.23595645090.00020750177186519095
GNFGvinejas franks3761.68765100516250.000265838127132323
MNTMongolijas tugriks2168.5118054491470.0004611457486591261
MVRMaldīvijas rūfija21.416336308821040.04669332726102719
CDFKongo franks714.13697776137040.0014002915843046443
TJSTadžikistānas somoni5.0675031234566810.19733584284756653
KGSKirgizstānas soms77.332668175778840.012931145705809327
LRDLibērijas dolārs1.81956977984885660.54958046186229
LSLLesoto loti11.4017438434901880.08770588198847747
MMKMjanmas kjats10.6202357622314330.09415986823534402
GIPGibraltāra mārciņa11
XPTPlatīna unce0.0022284994241787413448.732447112265
MDLMoldovas leja21.625586833503660.04624151971916618
KHRKambodžas riels7000.4762152700690.00014284742483928594
MKDMaķedonijas denārs91.314398972994230.01095117540329806
VUVVanuatu vatu210.617213878877150.004747949996979283
ANGNīderlandes guldenis3.2388352828214080.3087529660134127
SZLSvazilendas lilangeni11.4017438434901880.08770588198847747
CVEKaboverdes eskudo197.641669487182840.005059661773727582
SRDSurinamas dolārs4.9765232478090840.20094350015148635
SVCSalvadoras kolons15.9212355736774940.06280919564140458
XPDPallādija unce0.008423934165967602118.70937976224516
BSDBahamu dolārs1.81956977984885660.54958046186229
XDRSVF speciālās aizņēmuma tiesības1.2481957111244960.801156414084377
RWFRuandas franks1023.83202356283620.0009767227210964713
AWGArubas vai Nīderlandes guldenis3.25702990592945340.30702819098451956
BTNButānas ngultrums84.4098419707360.011846959746076642
DJFDžibutijas franks323.86990633508950.00308765952142944
KMFKomoru franks743.95440081800940.001344168404542614
ERNEritrejas nakfa24.5642414300556770.040709581968871464
FKPFolklenda salu mārciņa11
SHPSvētās Helēnas mārciņa11
SPLSeborgas luidžino0.30326162997481553.2974827711736747
WSTSamoa tala5.2649554470101720.18993513051812688
JEPDžērsijas mārciņa11
GGPGērnsijas mārciņa11
IMPMenas salas mārciņa11
TVDTuvalu dolārs2.58715852150886240.3865244404957404

Reāllaika valūtas kursi

ValūtaKurssIzmaiņas
EUR / USD1,12436▲
GBP / EUR1,18471▲
USD / JPY157,995▲
GBP / USD1,33205▲
USD / CHF0,824790▼
USD / CAD1,41670▼
EUR / JPY177,644▲
AUD / USD0,695699▼

Centrālo banku likmes

ValūtaProcentu likme
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%