Tabuľky historických kurzov

Vytvárajte tabuľky historických kurzov s vybranou základnou menou pomocou menových tabuliek Xe. Pre komerčné účely získajte automatizovaný menový kanál prostredníctvom Xe Currency Data API.

Vyberte menu a dátum

gbp
GBP – Britská libra
AleboZistite viac o našom API

Menová tabuľka: GBP — Britská libra

Všetky údaje sú stredové trhové kurzy, ktoré nie sú dostupné pre spotrebiteľov a slúžia len na informačné účely.

30. 7. 2004, 16:00 UTC

USDAmerický dolár1.81956977984885660.54958046186229
EUREuro1.512201563655360.6612875056039197
GBPBritská libra11
INRIndická rupia84.4098419707360.011846959746076642
AUDAustrálsky dolár2.58715852150886240.3865244404957404
CADKanadský dolár2.4181786761728940.41353437190284054
SGDSingapurský dolár3.12871381079288650.3196201571873963
CHFŠvajčiarsky frank2.3272984028235380.4296827595407509
MYRMalajzijský ringgit6.913921010387130.14463572819209966
JPYJaponský jen202.66940446710310.00493414387153991
CNYČínsky jüan renminbi15.069676916708230.066358423311071
NZDNovozélandský dolár2.8593192069062070.3497336000767831
THBThajský baht75.175039357039210.01330228768156092
HUFMaďarský forint375.6075815650390.0026623530756043675
AEDEmirátsky dirham6.6830992305183320.1496311764208896
HKDHongkonský dolár14.1921876487959760.07046130059341747
MXNMexické peso20.7554452513870870.048180127570771815
ZARJuhoafrický rand11.4017438434901880.08770588198847747
PHPFilipínske peso101.768537786946550.009826219593461291
SEKŠvédska koruna13.9644708372699520.07161030386708872
IDRIndonézska rupia16622.3132356892060.00006016009840633576
BRLBrazílsky real5.5059692699360680.181621064516332
SARSaudskoarabský rial6.8237506487768090.14654697269444553
KESKenský šiling146.203338675987770.00683978908454461
KRWJuhokórejský won2127.7852718913170.00046997223507949827
EGPEgyptská libra11.3146472741152860.08838101407612743
IQDIracký dinár2657.3026455907680.0003763214557661652
NOKNórska koruna12.745062879204560.07846175491465379
KWDKuvajtský dinár0.53628179249067141.8646913134150362
DKKDánska koruna11.2441132450313470.08893542587201257
PKRPakistanská rupia106.117309560785330.009423533296678497
ILSIzraelský šekel8.2143879581128250.12173761515760455
PLNPoľský zlotý6.6233499413933520.15098100037722456
QARKatarský rial6.6232339805407520.15098364378157683
XAUZlatá unca0.004653619406708185214.88650287097
OMROmánsky rial0.7006617328206041.427222228869802
COPKolumbijské peso4759.0847475494370.00021012443632463637
CLPČílske peso1169.71043297583740.0008549124397017812
TWDNový taiwanský dolár61.859913805521580.016165557603973587
ARSArgentínske peso5.4168592346100460.184608821586258
CZKČeská koruna48.0517448013486760.020810898836954052
VNDVietnamský dong28724.176216624010.00003481387916779502
MADMarocký dirham16.548077358326390.0604299809788378
JODJordánsky dinár1.28952910297888470.7754768757757726
BHDBahrajnský dinár0.68572306779284831.4583146564089227
XOFFrank CFA991.9392010906790.0010081263034069606
LKRSrílanská rupia188.525626233582070.005304318675281875
UAHUkrajinská hrivna9.6799707631954150.10330609714258002
NGNNigérijská naira241.090208053199150.004147825032277293
TNDTuniský dinár2.30848807783347270.4331839568946377
UGXUgandský šiling3214.2506245955820.00031111450748362856
BDTBangladéšska taka108.51914167018580.009214964149267103
PENPeruánsky sol6.2200173354353310.16077125610294
GELGruzínske lari3.4307992614610910.2914772692279656
XAFStredoafrický frank CFA BEAC991.9392010906790.0010081263034069606
FJDFidžijský dolár3.2463332613856140.3080398466462977
UZSUzbecký som1870.13500917298320.0005347207528306863
BGNBulharský lev2.95933521736767970.33791372945221704
DZDAlžírsky dinár131.636777944320.007596661173391695
DOPDominikánske peso78.696392978463050.012707062702018266
ISKIslandská koruna130.273093067515330.007676182214248495
CRCKostarický colón802.1378996663620.0012466684349610407
XAGStrieborná unca0.28154404044292873.5518421857794866
JMDJamajský dolár111.806376434460740.008944033711585182
LYDLíbyjský dinár2.42184815014212160.4129078034646049
MURMaurícijská rupia51.480178898717710.019424951921154034
AOAAngolská kwanza153.020725659336450.0065350624609260945
UYUUruguajské peso53.540729064389850.018677369872893715
LBPLibanonská libra2754.8286466911690.00036299898405699475
XPFFrank CFP180.453647214243460.005541589296960847
TTDTrinidadský dolár11.3268160426584930.08828606346512997
TZSTanzánsky šiling2001.79546642401870.000499551535995027
ALLAlbánsky lek188.964976938058070.005291985934133159
XCDVýchodokaribský dolár4.9037422577827630.20392588913352716
GTQGuatemalský quetzal14.4841393615528680.06904103689132057
NPRNepálska rupia131.008694827142020.0076330811578532165
BOBBolívijské boliviano14.417354634410590.0693608519286369
ZWDZimbabwiansky dolár9755.3806018723060.00010250753310517424
BBDBarbadoský dolár3.6300419480481150.27547891024722265
LAKLaoský kip19497.599975970420.00005128836375925436
BNDBrunejský dolár3.12871381079288650.3196201571873963
BWPBotswanská pula8.4253359086121460.11868962980785462
HNLHonduraská lempira33.243436758132340.030081125705373107
PYGParaguajské guaraní10771.5660812340070.00009283701111412005
ETBEtiópsky birr15.7976700274754420.06330047394715749
NADNamíbijský dolár11.4017438434901880.08770588198847747
PGKPapuánska kina5.7535843445980180.17380469983704852
MOPMacajská pataca14.6179532782598580.06840902970234705
BMDBermudský dolár1.81956977984885660.54958046186229
NIONikaragujská córdoba28.876580390909370.03463013924996499
BAMBosniansko-hercegovinská konvertibilná marka2.95760918424405750.33811093275178355
KZTKazašské tenge248.054717051248820.00403136861047233
PABPanamská balboa1.81956977984885660.54958046186229
GYDGuyanský dolár325.706101808371670.003070252581845542
YERJemenský rial335.52866740412920.002980371268233677
KYDKajmanský dolár1.50067594375465260.6663663825369425
SCRSeychelská rupia9.4256444533893480.10609354139603813
AMDArménsky dram953.43682910817320.001048837185086904
SBDŠalamúnsky dolár13.330164132528780.07501783099277536
SLLSierraleonský leone4468.2051892526230.0002238035089358252
TOPTongská pa'anga3.64359635775348820.27445411121679913
BZDBelizský dolár3.5850983714211510.27893237406581817
GMDGambijské dalasi54.1325207271216440.018473183708568312
MWKMalawijská kwacha196.96577977113610.005077024045303441
BIFBurundský frank1957.40735710904570.0005108798617559761
HTGHaitské gourde62.3202101299117640.016046158989442033
SOSSomálsky šiling4819.23595645090.00020750177186519095
GNFGuinejský frank3761.68765100516250.000265838127132323
MNTMongolský tugrik2168.5118054491470.0004611457486591261
MVRMaldivská rupia21.416336308821040.04669332726102719
CDFKonžský frank714.13697776137040.0014002915843046443
TJSTadžický somoni5.0675031234566810.19733584284756653
KGSKirgizský som77.332668175778840.012931145705809327
LRDLibérijský dolár1.81956977984885660.54958046186229
LSLLesothské loti11.4017438434901880.08770588198847747
MMKMjanmarský kyat10.6202357622314330.09415986823534402
GIPGibraltárska libra11
XPTPlatinová unca0.0022284994241787413448.732447112265
MDLMoldavský lei21.625586833503660.04624151971916618
KHRKambodžský riel7000.4762152700690.00014284742483928594
MKDMacedónsky denár91.314398972994230.01095117540329806
VUVVanuatské vatu210.617213878877150.004747949996979283
ANGHolandský gulden3.2388352828214080.3087529660134127
SZLSvazijské lilangeni11.4017438434901880.08770588198847747
CVEKapverdské escudo197.641669487182840.005059661773727582
SRDSurinamský dolár4.9765232478090840.20094350015148635
SVCSalvádorský colón15.9212355736774940.06280919564140458
XPDPaládiová unca0.008423934165967602118.70937976224516
BSDBahamský dolár1.81956977984885660.54958046186229
XDRZvláštne práva čerpania MMF1.2481957111244960.801156414084377
RWFRwandský frank1023.83202356283620.0009767227210964713
AWGArubský alebo holandský gulden3.25702990592945340.30702819098451956
BTNBhutánsky ngultrum84.4098419707360.011846959746076642
DJFDžibutský frank323.86990633508950.00308765952142944
KMFKomorský frank743.95440081800940.001344168404542614
ERNEritrejská nakfa24.5642414300556770.040709581968871464
FKPFalklandská libra11
SHPSvätohelenská libra11
SPLSeborgské luigino0.30326162997481553.2974827711736747
WSTSamojská tala5.2649554470101720.18993513051812688
JEPJerseyská libra11
GGPGuernseyská libra11
IMPLibra ostrova Man11
TVDTuvalský dolár2.58715852150886240.3865244404957404

Aktuálne menové kurzy

MenaKurzZmena
EUR / USD1,11621▼
GBP / EUR1,19406▲
USD / JPY157,767▲
GBP / USD1,33281▼
USD / CHF0,827974▲
USD / CAD1,40234▲
EUR / JPY176,101▲
AUD / USD0,701712▼

Sadzby centrálnych bánk

MenaÚroková sadzba
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %