Historyczne tabele kursów

Twórz historyczne tabele kursów z wybraną walutą bazową za pomocą Tabel walutowych XE. W celach komercyjnych uzyskaj zautomatyzowany kanał walutowy za pośrednictwem interfejsu API danych walutowych XE.

Wybierz walutę i datę

myr
MYR – ringgit malezyjski
LubDowiedz się więcej o naszym interfejsie API

Tabela walut: MYR — ringgit malezyjski

Wszystkie dane to kursy rynkowe, które nie są dostępne dla konsumentów i służą wyłącznie celom informacyjnym.

19 paź 2026, 16:00 UTC

USDdolar amerykański0.244954076632688644.08239786717047
EUReuro0.21852814270359894.576069643150503
GBPfunt brytyjski0.18408986496107375.432129575473656
INRrupia indyjska23.2439660079153820.04302191801775416
AUDdolar australijski0.350923015538432252.8496278548891087
CADdolar kanadyjski0.34522691768714272.896645506959677
SGDdolar singapurski0.313561843315151133.1891635456260903
CHFfrank szwajcarski0.202518712281761354.937815319547926
MYRringgit malezyjski11
JPYjen japoński38.825074073641030.025756550988241804
CNYjuan chiński renminbi1.63758063387665740.6106569528931789
NZDdolar nowozelandzki0.432526702771066252.311995984509872
THBbaht tajski8.222724213650410.12161419670866697
HUFforint węgierski79.375655189494740.012598321205824183
AEDdirham emiracki0.8995938464335491.111612761652953
HKDdolar hongkoński1.92251621406141960.520151659937081
MXNpeso meksykańskie4.5148245686251570.22149254855865144
ZARrand południowoafrykański4.0273470629862520.24830241455736535
PHPpeso filipińskie15.425952477949450.06482581879008412
SEKkorona szwedzka2.43001704536839340.41151974711699973
IDRrupia indonezyjska4421.0495211583970.00022619063532633345
BRLreal brazylijski1.23912081257790920.807023810631964
SARrial saudyjski0.91857778737258241.0886394312454586
TRYlira turecka12.1385686727638640.08238203588564509
KESszyling kenijski31.810637940564530.031436024699297606
KRWwon południowokoreański326.26640020000050.003064980026711309
EGPfunt egipski13.2103107868385480.07569844617102434
IQDdinar iracki371.05351341114170.0026950290560703066
NOKkorona norweska2.3075146499472070.433366696078345
KWDdinar kuwejcki0.0761580856213673313.13058215475199
DKKkorona duńska1.63351160199792010.61217808234537
PKRrupia pakistańska67.755656471243810.01475891537445896
ILSszekel izraelski0.75974717935518781.316227328212945
PLNzłoty polski0.95514362438848551.0469629639628626
QARrial katarski0.89163283894298671.1215378755962828
XAUuncja złota0.0000591433038194333116908.08486203336
OMRrial omański0.094296117173308410.60489052971379
COPpeso kolumbijskie774.5363983162540.0012910949080945401
CLPpeso chilijskie240.332005531846080.004160910644368968
TWDnowy dolar tajwański7.9551552760282440.12570464878458892
ARSpeso argentyńskie373.25788928740560.0026791128297626097
CZKkorona czeska5.3174484834265990.18806012002124625
VNDdong wietnamski6336.4403860466050.00015781731367694822
MADdirham marokański2.3991919775912470.4168069955802307
JODdinar jordański0.173672440332576265.757965962158632
BHDdinar bahrański0.0921027328138909310.857441136091674
XOFfrank CFA143.34506490342460.006976173199082414
LKRrupia lankijska81.168260994983730.012320086542962906
UAHhrywna ukraińska11.0333018295764940.09063469987917337
NGNnaira nigeryjska326.11438742264030.003066408715982261
TNDdinar tunezyjski0.73492652537704111.360680238731304
UGXszyling ugandyjski1017.01902924213570.0009832657710890443
RONlej rumuński1.16401488343388730.8590955444229054
BDTtaka bengalska30.244401086718170.033063970985332224
PENsol peruwiański0.84306515534632881.1861479432028035
GELlari gruzińskie0.636080690966241.5721275841292202
XAFfrank CFA BEAC143.34506490342460.006976173199082414
FJDdolar fidżyjski0.55348034221368051.8067489009644593
VESbolivar wenezuelski215.507502009901860.0046402096942038396
UZSsom uzbecki2949.77616557650340.00033900877350283976
DZDdinar algierski32.944818049526460.030353787308725896
DOPpeso dominikańskie15.0505986344903950.06644253988066431
ISKkorona islandzka29.7632983701960220.03359842674565151
CRCcolon kostarykański111.269763809190420.008987167454716966
XAGuncja srebra0.004278475383387228233.72811817098963
JMDdolar jamajski38.939268280109930.025681016726007592
LYDdinar libijski1.5708636621688230.6365924835382235
GHScedi ghańskie2.8608737041583990.3495435672488647
MURrupia maurytyjska11.5728830966558430.08640889151372874
AOAkwanza angolska225.545081103773240.004433703431288312
UYUpeso urugwajskie9.8293539402261030.10173608622511332
AFNafgani afgańskie15.9159593238760470.0628300173210337
LBPfunt libański21976.068862198010.00004550404379739378
XPFfrank CFP26.0773439979473840.03834746360974157
TTDdolar Trynidadu i Tobago1.66253555211018860.6014908966793165
TZSszyling tanzański648.0646603966470.0015430559033846275
ALLlek albański19.8857850236356130.05028717743913211
XCDdolar wschodniokaraibski0.66357359866686131.506991842365382
GTQquetzal gwatemalski1.87213509920215480.534149485486474
NPRrupia nepalska37.2077785871705440.026876100588945285
BOBboliviano boliwijskie2.8615074041733210.3494661584805147
BBDdolar barbadoski0.48990815326537732.041198933585235
LAKkip laotański5501.2109017824250.00018177816081837438
BNDdolar brunejski0.313561843315151133.1891635456260903
BWPpula botswańska3.35744436589799380.29784559057988635
HNLlempira honduraska6.57317709034291650.15213343353690642
PYGguarani paragwajskie1401.92276413936930.0007133060576371289
ETBbirr etiopski39.9829006340577140.025010691674235187
NADdolar namibijski4.0273470629862520.24830241455736535
PGKkina papuaska1.11288259228547680.8985673843153077
SDGfunt sudański147.040541544357640.006800845464094885
MOPpataca Makau1.98019170048326230.505001611589399
BMDdolar bermudzki0.244954076632688644.08239786717047
NIOcordoba nikaraguańska9.011666919799690.11096726153991363
BAMmarka zamienna Bośni i Hercegowiny0.42740389734397982.339707256331329
KZTtenge kazachskie110.718906773161210.009031881086477678
PABbalboa panamska0.244954076632688644.08239786717047
GYDdolar gujański51.218089700588950.019524351764109257
YERrial jemeński57.8522248361291460.017285419926935854
MGAariary malgaskie1109.88024978640940.0009009981033471356
KYDdolar kajmański0.203655924780738634.91024261178076
MZNmetical mozambicki15.6439418916461740.0639225079539574
RSDdinar serbski25.661017392938660.03896961623490336
SCRrupia seszelska3.47190302312989060.2880264780836271
AMDdram armeński88.525644745101160.011296161726688108
AZNmanat azerbejdżański0.41682783585859952.3990720244010526
SBDdolar Wysp Salomona1.97690262181593070.5058418097910288
TOPpa'anga tongijska0.58954169940140831.6962328551404438
BZDdolar belizeński0.493034486214799062.028255685879816
GMDdalasi gambijskie18.1731630471801360.05502619425159268
MWKkwacha malawijska424.50216464453820.002355700590684529
BIFfrank burundyjski734.76900566250950.001360971941240694
HTGgourde haitańskie32.082409989038760.03116972821997035
SOSszyling somalijski139.728421862614940.007156740101045649
GNFfrank gwinejski2168.06017339624080.00046124181066133037
MNTtugrik mongolski881.3651591295860.0011346035064371898
MVRrupia malediwska3.7869987640272770.26406134839520035
CDFfrank kongijski566.09575428611270.0017664856032369857
STNdobra Wysp Świętego Tomasza i Książęcej5.3982356795463090.1852457097767996
TJSsomoni tadżyckie2.25624040517656570.4432151811950834
KGSsom kirgiski21.4295873860031950.04666445424204263
LRDdolar liberyjski41.778853409278770.023935553956057287
LSLloti Lesoto4.0273470629862520.24830241455736535
MMKkiat birmański514.29107204124850.0019444241877093977
GIPfunt gibraltarski0.18408986496107375.432129575473656
XPTuncja platyny0.00014885068052550416718.141942445872
MDLlej mołdawski4.4032801949946920.2271034219300245
KHRriel kambodżański996.64514080150430.00100336615216505
MKDdenar macedoński13.453564076067830.07432974595771778
VUVvatu vanuackie29.2372447548126680.03420294929929718
MRUouguiya mauretańska9.8294954453757040.10173462163517773
SZLlilangeni Suazi4.0273470629862520.24830241455736535
CVEescudo zielonoprzylądkowe24.097098295925850.04149877249615039
SRDdolar surinamski9.2398265723003270.10822713956535249
SVCcolon salwadorski2.14334817053602580.4665597562480537
XPDuncja palladu0.00021836944735036754579.395204474409
BSDdolar bahamski0.244954076632688644.08239786717047
XDRspecjalne prawa ciągnienia MFW0.180518714205655435.539591861156029
RWFfrank ruandyjski361.51292482176160.0027661528297861955
AWGgulden arubański lub holenderski0.43846779717251272.2806691995365753
BTNngultrum bhutański23.2439660079153820.04302191801775416
DJFfrank dżibutyjski43.612578444730230.022929164834115223
KMFfrank komoryjski107.508798677568480.009301564265443218
ERNnakfa erytrejska3.67431114949032980.27215985781136465
FKPfunt falklandzki0.18408986496107375.432129575473656
SHPfunt Świętej Heleny0.18408986496107375.432129575473656
SPLluigino seborgańskie0.0408256792754787224.49438730100037
WSTtala samoańskie0.67928572931413431.4721345625936917
JEPfunt Jersey0.18408986496107375.432129575473656
TMTmanat turkmeński0.85643327396679881.1676332884268188
GGPfunt Guernsey0.18408986496107375.432129575473656
IMPfunt manx0.18408986496107375.432129575473656
TVDdolar tuwalski0.350923015538432252.8496278548891087
ZMWkwacha zambijska4.9236776196503750.2031002184239286
ADACardano1.12892986202352620.8857946216495428
ARBARB1.25125716568058620.7991962223497662
AVAXAVAX0.02560890060404194239.048923476323175
BCHBitcoin Cash0.00086485804644409461156.2591157144782
BNBBNB0.00033806862782114052957.9792909061725
BTCBitcoin0.0000029926034544863193334157.20298687223
CLFCLF0.006099004239776238163.96119115285092
CNHjuan chiński renminbi offshore1.63697494133995970.6108829003707543
DAIDAI0.245052365907211054.080760437867593
DOGEDogecoin3.09948850294414370.3226338794449857
DOTPolkadot0.21336298661543274.6868485291800335
ETHEthereum0.000102398236078277859765.793223582043
EURCEURC0.218488387796990234.576902278802826
LINKChainlink0.02050224152927669648.77515458843973
LTCLitecoin0.004102249273530635243.76870670741607
LUNATerra4.4574127243907050.2243453908874217
MXVMXV0.51202991941378741.9530108731631928
POLPOL2.65698877639977930.3763659104932315
SLEleone sierraleoński5.6264798429787080.1777310197330399
SOLSOL0.0023530222068161096424.9853643978596
SSPSSP1424.78651788746650.0007018595329514359
TRXTRX0.74036765195122091.3506802969639804
UNIUniswap0.0336086277059226629.754264552246966
USDCUSDC0.244970912151888634.082117306155814
USDPUSDP0.245616672256748354.071384856784798
USDTUSDT0.245244061403443044.077570703556946
VEDVED215.507502009901860.0046402096942038396
XBTXBT0.0000029926034544863193334157.20298687223
XCGgulden karaibski0.441528459738841862.2648596663315574
XLMStellar Lumen1.39735330164731850.7156386282703989
XRPRipple0.188857060749209555.295009866366278
ZWGdolar Zimbabwe6.5631108195963480.15236677049763775

Aktualne kursy walut

WalutaKursZmiana
EUR / USD1,12290▲
GBP / EUR1,19101▲
USD / JPY158,284▲
GBP / USD1,33739▲
USD / CHF0,825739▲
USD / CAD1,40632▼
EUR / JPY177,737▲
AUD / USD0,701223▲

Stopy banków centralnych

WalutaStopa procentowa
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%