Historyczne tabele kursów

Twórz historyczne tabele kursów z wybraną walutą bazową za pomocą Tabel walutowych XE. W celach komercyjnych uzyskaj zautomatyzowany kanał walutowy za pośrednictwem interfejsu API danych walutowych XE.

Wybierz walutę i datę

clp
CLP – peso chilijskie
LubDowiedz się więcej o naszym interfejsie API

Tabela walut: CLP — peso chilijskie

Wszystkie dane to kursy rynkowe, które nie są dostępne dla konsumentów i służą wyłącznie celom informacyjnym.

25 paź 2026, 16:00 UTC

USDdolar amerykański0.0010047348771694443995.2874362411073
EUReuro0.00089695090838428911114.8882181315107
GBPfunt brytyjski0.00075124822638141921331.11795127525
INRrupia indyjska0.0953951538747699210.482712793909332
AUDdolar australijski0.0014289846830732016699.7975638544851
CADdolar kanadyjski0.001407437812582022710.5109661402695
SGDdolar singapurski0.0012842555426926272778.6612296049396
CHFfrank szwajcarski0.00082896208162438321206.327794922129
MYRringgit malezyjski0.004105125483139909243.59791292789532
JPYjen japoński0.157627002447595876.344090698117898
CNYjuan chiński renminbi0.006702037075139862149.20836587271958
NZDdolar nowozelandzki0.0017626959090673334567.3128273889929
THBbaht tajski0.0338552819129669529.537488495022362
HUFforint węgierski0.328836505888365943.041024892593531
AEDdirham emiracki0.0036898888364047836271.01087440193527
HKDdolar hongkoński0.007879334739405922126.91426790117524
MXNpeso meksykańskie0.01874777592540400553.33966034045452
ZARrand południowoafrykański0.01666288742127998460.013608369154035
PHPpeso filipińskie0.0639064600150431315.64787033681113
SEKkorona szwedzka0.009977467948965719100.22582935018715
IDRrupia indonezyjska18.1096739476716130.05521910570502411
BRLreal brazylijski0.0050041927014679525199.8324324534216
SARrial saudyjski0.0037677557893854158265.4099829976286
TRYlira turecka0.0499464495532750620.021443144489307
KESszyling kenijski0.13044788518679767.665896603597895
KRWwon południowokoreański1.3301603137726520.7517890810948654
EGPfunt egipski0.05606056169483801517.837851954524364
IQDdinar iracki1.51753739061929530.6589623466159918
NOKkorona norweska0.00937318111606182106.68736553979596
KWDdinar kuwejcki0.00031136434588394183211.671513516005
DKKkorona duńska0.006702921792573153149.1886718875344
PKRrupia pakistańska0.2780650077351163.5962813449457736
ILSszekel izraelski0.0031194665855880403320.5676267282386
PLNzłoty polski0.0039478881998651905253.29997947615314
QARrial katarski0.0036572349528967768273.43061435195256
XAUuncja złota2.5158521066491116e-73974796.4411624735
OMRrial omański0.00038657269327408382586.835587197025
COPpeso kolumbijskie3.1621582947903850.3162397030052187
CLPpeso chilijskie11
TWDnowy dolar tajwański0.0327515961132090330.532863086837175
ARSpeso argentyńskie1.53489169583614320.6515117664085367
CZKkorona czeska0.02181738377964336645.83500982977833
VNDdong wietnamski25.9579983188919630.038523771660475464
MADdirham marokański0.009859466819487066101.42536288306354
JODdinar jordański0.00071235702791313591403.7904601426055
BHDdinar bahrański0.0003777803138157112647.0410538327324
XOFfrank CFA0.58836122701103311.6996361318371644
LKRrupia lankijska0.333670347755889942.996969933725098
UAHhrywna ukraińska0.0453888467035447122.031844222248182
NGNnaira nigeryjska1.35137859376558580.7399850823546957
TNDdinar tunezyjski0.0030069799454509392332.5595840813085
UGXszyling ugandyjski4.4363504596621250.22541050557041892
RONlej rumuński0.0047975058797201245208.44164135935102
BDTtaka bengalska0.12426768385648728.047144430203335
PENsol peruwiański0.0034615847155672645288.8850287276952
GELlari gruzińskie0.002607933517596907383.4453575033826
XAFfrank CFA BEAC0.58836122701103311.6996361318371644
FJDdolar fidżyjski0.0022544861285129945443.5600589210882
VESbolivar wenezuelski0.88855416275056461.125423797356876
UZSsom uzbecki11.9077999977991010.08397856868479722
DZDdinar algierski0.135760836466189477.365894510005062
DOPpeso dominikańskie0.06152679443117061616.25308142972879
ISKkorona islandzka0.122328824592468528.174688208861998
CRCcolon kostarykański0.45686956148910052.1888085446985
XAGuncja srebra0.000018640060022570153647.89591820851
JMDdolar jamajski0.159273191685191636.2785205056763775
LYDdinar libijski0.00643837366371493155.31872678278225
GHScedi ghańskie0.01166535026525317385.72395832627808
MURrupia maurytyjska0.0473796006177133921.106129789243916
AOAkwanza angolska0.92523391784435321.080807761922347
UYUpeso urugwajskie0.04030343755066677424.81177936107478
AFNafgani afgańskie0.0652924806989770415.315699285655528
LBPfunt libański90.516568398489170.011047701185462652
XPFfrank CFP0.107034714603938689.342763267976256
TTDdolar Trynidadu i Tobago0.006773466187850385147.63489951329603
TZSszyling tanzański2.64991976020529350.37736991701308287
ALLlek albański0.0813988814202184512.285181105100698
XCDdolar wschodniokaraibski0.002713090829266955368.58331067013637
GTQquetzal gwatemalski0.007678467414788243130.23432229119877
NPRrupia nepalska0.152703792565037976.548625827836534
BOBboliviano boliwijskie0.01193110642712021683.81452349858618
BBDdolar barbadoski0.0020094697543388885497.6437181205537
LAKkip laotański22.485165052597830.04447376737777003
BNDdolar brunejski0.0012842555426926272778.6612296049396
BWPpula botswańska0.01390304093456311571.92671047338924
HNLlempira honduraska0.0270469934751714336.97268611086031
PYGguarani paragwajskie5.8043820432435640.1722836285671484
ETBbirr etiopski0.162554812363258926.151771119302911
NADdolar namibijski0.01666288742127998460.013608369154035
PGKkina papuaska0.004364617262617676229.11516401789848
SDGfunt sudański0.6030218259755461.6583147689260462
MOPpataca Makau0.008115714781588101123.21773582638372
BMDdolar bermudzki0.0010047348771694443995.2874362411073
NIOcordoba nikaraguańska0.0368227109085326927.157153162459764
BAMmarka zamienna Bośni i Hercegowiny0.001754283495145244570.0332943719601
KZTtenge kazachskie0.453542175801984642.20486661076609
PABbalboa panamska0.0010047348771694443995.2874362411073
GYDdolar gujański0.210482559146335874.750987464499422
YERrial jemeński0.23729226477492824.214212380452015
MGAariary malgaskie4.6036359642226830.21721960810358049
KYDdolar kajmański0.00082392040660908031213.7094699663908
MZNmetical mozambicki0.0640684729710106915.608300832337207
RSDdinar serbski0.10544316442025459.483782144610132
SCRrupia seszelska0.01501306565211911866.60864763878844
AMDdram armeński0.36276944450341392.7565717431601087
AZNmanat azerbejdżański0.001709512229353022584.9621797548987
SBDdolar Wysp Salomona0.0080942541935755123.54442745246514
TOPpa'anga tongijska0.002397448178022767417.1101628668879
BZDdolar belizeński0.0020253632038001344493.7386035866194
GMDdalasi gambijskie0.0751328545791796813.309756505339987
MWKkwacha malawijska1.74143492947181540.574239084720383
BIFfrank burundyjski3.01160383071008830.332048986590715
HTGgourde haitańskie0.132905403945656067.524148532055866
SOSszyling somalijski0.57418735691437641.7415918131215862
GNFfrank gwinejski8.8915104816588130.11246683024923328
MNTtugrik mongolski3.61603545537395870.2765459609954469
MVRrupia malediwska0.01554118870085444864.34514239860046
CDFfrank kongijski2.2833718756653030.43794881186781337
STNdobra Wysp Świętego Tomasza i Książęcej0.02200067869781719245.453143229586615
TJSsomoni tadżyckie0.00925531254610813108.04605409252237
KGSsom kirgiski0.0878709248988341411.380328603019722
LRDdolar liberyjski0.171227470536552135.840184386690037
LSLloti Lesoto0.01666288742127998460.013608369154035
MMKkiat birmański2.1097940250268880.4739799184838698
GIPfunt gibraltarski0.00075124822638141921331.11795127525
XPTuncja platyny6.473827124803872e-71544681.3464767882
MDLlej mołdawski0.01807498174067642355.32509046742621
KHRriel kambodżański4.09979894918464450.24391439980218466
MKDdenar macedoński0.055151550663520618.131856456783893
VUVvatu vanuackie0.119354059740403768.378433060216047
MRUouguiya mauretańska0.0403392364976610224.789760214177154
SZLlilangeni Suazi0.01666288742127998460.013608369154035
CVEescudo zielonoprzylądkowe0.0989067766675355610.110530680434486
SRDdolar surinamski0.0378056314329756126.451085779981426
SVCcolon salwadorski0.008791430175232637113.74713557041227
XPDuncja palladu9.600917614635716e-71041567.108622609
BSDdolar bahamski0.0010047348771694443995.2874362411073
XDRspecjalne prawa ciągnienia MFW0.00073311201417956171364.048031758308
RWFfrank ruandyjski1.48277289914242180.6744121102957581
AWGgulden arubański lub holenderski0.0017984754301333052556.0265006933561
BTNngultrum bhutański0.0953951538747699210.482712793909332
DJFfrank dżibutyjski0.179205959600010875.580171564785055
KMFfrank komoryjski0.441270920258274862.266181509116219
ERNnakfa erytrejska0.01507102315754166366.35249574940715
FKPfunt falklandzki0.00075124822638141921331.11795127525
SHPfunt Świętej Heleny0.00075124822638141921331.11795127525
SPLluigino seborgańskie0.000167455812191750765971.724641333543
WSTtala samoańskie0.00278089664825144359.59624771700004
JEPfunt Jersey0.00075124822638141921331.11795127525
TMTmanat turkmeński0.0035211393856423353283.99898171528287
GGPfunt Guernsey0.00075124822638141921331.11795127525
IMPfunt manx0.00075124822638141921331.11795127525
TVDdolar tuwalski0.0014289846830732016699.7975638544851
ZMWkwacha zambijska0.02025044968565901249.38161944661314
ADACardano0.004891950713493999204.41743152513607
ARBARB0.005991972484719288166.88995193989913
AVAXAVAX0.000112911749794185948856.474209484726
BCHBitcoin Cash0.0000036464225082741433274241.3962536945
BNBBNB0.0000013551967644760023737900.226899271
BTCBitcoin1.2474931134108472e-880160763.15370102
CLFCLF0.00002533136366637749439476.75352856378
CNHjuan chiński renminbi offshore0.006702184771678599149.20507775698707
DAIDAI0.0010049541665736576995.0702561983015
DOGEDogecoin0.01302206196835540676.79275389950344
DOTPolkadot0.00096653473682728581034.6239632137444
ETHEthereum4.290572379426464e-72330691.366016936
EURCEURC0.00089746771937597311114.2462045267987
LINKChainlink0.0000879631920948877111368.391439470266
LTCLitecoin0.0000176177748486389456760.85706574091
LUNATerra0.01828309243797481354.695342343888974
MXVMXV0.0021287287868550025469.76392961613794
POLPOL0.01129304236499138788.55009727936698
SLEleone sierraleoński0.02303342651033848243.415164458972406
SOLSOL0.000009900730090252421101002.65241898992
SSPSSP5.772503043580360.17323507539976213
TRXTRX0.0030539252348518327.4474399660697
UNIUniswap0.00014666009670114646818.487253814714
USDCUSDC0.0010048137585546872995.2093027053977
USDPUSDP0.001004046535264369995.9697731905388
USDTUSDT0.0010060746939306337993.9619851614591
VEDVED0.88855416275056461.125423797356876
XBTXBT1.2474931134108472e-880160763.15370102
XCGgulden karaibski0.0018045829147876767554.1446678927789
XLMStellar Lumen0.005936105829507416168.46060847317827
XRPRipple0.00077393917019123221292.0912114487119
ZWGdolar Zimbabwe0.0268173577395322137.28928143155104

Aktualne kursy walut

WalutaKursZmiana
EUR / USD1,11869▼
GBP / EUR1,19274▼
USD / JPY157,456▲
GBP / USD1,33430▼
USD / CHF0,826263▲
USD / CAD1,40274▲
EUR / JPY176,143▲
AUD / USD0,702297▼

Stopy banków centralnych

WalutaStopa procentowa
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%