Historyczne tabele kursów

Twórz historyczne tabele kursów z wybraną walutą bazową za pomocą Tabel walutowych XE. W celach komercyjnych uzyskaj zautomatyzowany kanał walutowy za pośrednictwem interfejsu API danych walutowych XE.

Wybierz walutę i datę

usd
USD – dolar amerykański
LubDowiedz się więcej o naszym interfejsie API

Tabela walut: USD — dolar amerykański

Wszystkie dane to kursy rynkowe, które nie są dostępne dla konsumentów i służą wyłącznie celom informacyjnym.

4 maj 2015, 16:00 UTC

USDdolar amerykański11
EUReuro0.897267539264061.1144947925121658
GBPfunt brytyjski0.661779215087071.5110779806954655
INRrupia indyjska63.576958755518860.015728968789549
AUDdolar australijski1.276117152546550.7836271129217677
CADdolar kanadyjski1.210983256777520.8257752486694524
SGDdolar singapurski1.333041260075760.7501643272040713
CHFfrank szwajcarski0.935796191590631.06860875154903
MYRringgit malezyjski3.596520002421880.27804655592812066
JPYjen japoński120.256255525472060.008315575731427835
CNYjuan chiński renminbi6.21127605527320.16099751340966853
NZDdolar nowozelandzki1.327895087002480.7530715414102082
THBbaht tajski33.325281456257560.030007248440274702
HUFforint węgierski272.40984703772960.003670939251551714
AEDdirham emiracki3.673000000000010.2722570106180227
HKDdolar hongkoński7.753021452183480.12898197253386554
MXNpeso meksykańskie15.513714645003680.0644590946064654
ZARrand południowoafrykański12.056000066230920.08294625037378844
PHPpeso filipińskie44.603532122111350.022419749119022548
SEKkorona szwedzka8.369685139412020.11947880754690506
IDRrupia indonezyjska13005.1441752305250.00007689265005647461
BRLreal brazylijski3.075403928187660.32516053934720096
SARrial saudyjski3.75026001533740.26664817796907686
TRYlira turecka2.712578506113710.3686529247895177
KESszyling kenijski94.89991697938750.01053741701604652
KRWwon południowokoreański1082.49335642911270.0009237931984162576
EGPfunt egipski7.629432371105190.13107134991946212
IQDdinar iracki1189.520.0008406752303450132
NOKkorona norweska7.58406782443730.1318553608892857
KWDdinar kuwejcki0.301622806356273.315399163877624
DKKkorona duńska6.698577494561930.14928542676588044
PKRrupia pakistańska101.839999389648440.009819324489328752
ILSszekel izraelski3.887878671485170.2572096725482434
PLNzłoty polski3.620066757584270.2762379997288548
QARrial katarski3.640241998077390.27470701138225273
XAUuncja złota0.000839794363111190.7676973404684
OMRrial omański0.384799987077712.5987526860234818
COPpeso kolumbijskie2410.6968825896640.00041481780941524316
CLPpeso chilijskie615.45997115018450.001624801038045056
TWDnowy dolar tajwański30.729030407070340.03254251718173032
ARSpeso argentyńskie8.910713920606060.11222445349608813
CZKkorona czeska24.561632106374710.04071390678229647
VNDdong wietnamski21475.0079999999980.00004656575680903123
MADdirham marokański9.741949979518130.10264885388473975
JODdinar jordański0.707799971103671.4128285403017233
BHDdinar bahrański0.377024984025412.6523441213980767
XOFfrank CFA588.56892325303270.001699036358346919
LKRrupia lankijska133.140723087267080.00751085
UAHhrywna ukraińska210.047619047619047616
NGNnaira nigeryjska199.090.005022853985634637
TNDdinar tunezyjski1.918000791485590.521376218633074
UGXszyling ugandyjski29970.000333667000333667
RONlej rumuński3.973532661891360.2516652271643869
BDTtaka bengalska77.800003051757810.012853469932831912
PENsol peruwiański3.13050.3194377894904967
GELlari gruzińskie2.313302814391960.4322823600000007
XAFfrank CFA BEAC588.56892325303270.001699036358346919
FJDdolar fidżyjski2.040.49019607843137253
VEFbolivar wenezuelski6.300000403662110.15873014855978623
UZSsom uzbecki25100.00039840637450199205
BGNlew bułgarski1.75479479013650.5698672036302393
DZDdinar algierski97.448348801141560.010261846530007961
DOPpeso dominikańskie44.784992012702240.0223289087495287
ISKkorona islandzka131.550.007601672367920942
CRCcolon kostarykański526.29998779296880.0019000570457800793
XAGuncja srebra0.0601580655458116.622874936670065
JMDdolar jamajski114.19999694824220.00875656765957026
LYDdinar libijski1.350.7407407407407407
GHScedi ghańskie3.8550357143040.25940096904667537
MURrupia maurytyjska34.60.028901734104046242
AOAkwanza angolska109.14766587716520.009161900000000002
UYUpeso urugwajskie26.379999160766610.03790750689208664
AFNafgani afgańskie57.990000000005740.017244352474562873
LBPfunt libański1510.5000320.0006620324255643577
XPFfrank CFP107.072498718861140.009339466361251986
TTDdolar Trynidadu i Tobago6.322000026702880.15817779116991418
TZSszyling tanzański19800.000505050505050505
ALLlek albański125.800000000000010.00794912559618442
XCDdolar wschodniokaraibski2.70000000270.37037037
GTQquetzal gwatemalski7.744500160217290.12912389170535477
NPRrupia nepalska101.626016260162590.009840000000000002
BOBboliviano boliwijskie6.849999904632570.14598540349229966
ZWDdolar Zimbabwe361.90.002763194252555955
BBDdolar barbadoski20.5
LAKkip laotański8090.480.0001236020606935559
BNDdolar brunejski1.333041260075760.7501643272040713
BWPpula botswańska9.839253169198850.10163372999999998
HNLlempira honduraska21.80.04587155963302752
PYGguarani paragwajskie50080.00019968051118210862
ETBbirr etiopski20.550.048661800486618
NADdolar namibijski12.056000066230920.08294625037378844
PGKkina papuaska2.68150.3729256013425321
SDGfunt sudański5.964048034057620.16767135245885226
MOPpataca Makau7.985612095748980.12522521605229672
BMDdolar bermudzki11
NIOcordoba nikaraguańska26.550.03766478342749529
BAMmarka zamienna Bośni i Hercegowiny1.754902771318820.5698321390469364
KZTtenge kazachskie185.649993896484380.005386480112450662
PABbalboa panamska11
GYDdolar gujański203.19999694824220.0049212599164295935
YERrial jemeński215.049920058593760.004650083105018287
MGAariary malgaskie30000.0003333333333333333
KYDdolar kajmański0.819999996721.2195122
MZNmetical mozambicki35.50.028169014084507043
RSDdinar serbski107.956385620209430.009263
SCRrupia seszelska13.600160366210940.07352854474307968
AMDdram armeński478.354460655345630.0020905
AZNmanat azerbejdżański1.04828068444930.9539429799999953
SBDdolar Wysp Salomona7.751937984496120.12900000000000006
SLLleone sierraleoński4354.9920.00022962154695117692
TOPpa'anga tongijska1.982357022499750.5044500000000005
BZDdolar belizeński1.979799985885620.505101529007574
GMDdalasi gambijskie43.10497923882550.02319917600376154
MWKkwacha malawijska439.91382012638910.0022731725039070055
BIFfrank burundyjski1563.001597460480.0006397946116144547
HTGgourde haitańskie47.200000762939450.021186440335509083
SOSszyling somalijski695.00479999999990.0014388389835580993
GNFfrank gwinejski7275.0051212800010.0001374569479098944
MNTtugrik mongolski19530.0005120327700972862
MVRrupia malediwska15.2650.06550933508024893
CDFfrank kongijski923.00079872204810.001083422681090376
TJSsomoni tadżyckie6.266899870544650.15956853
KGSsom kirgiski60.070486709104470.016647109999999996
LRDdolar liberyjski92.499921375066830.01081082
LSLloti Lesoto12.056000066230920.08294625037378844
MMKkiat birmański10870.0009199632014719411
GIPfunt gibraltarski0.661779215087071.5110779806954655
XPTuncja platyny0.0008675886321152.6199896081625
MDLlej mołdawski180.05555555555555555
KHRriel kambodżański4056.9960053760.0002464877950766729
MKDdenar macedoński54.799999237060550.018248175436537464
VUVvatu vanuackie102.15000152587890.009789525061795108
ANGgulden holenderski1.767500042915340.5657708490635087
SZLlilangeni Suazi12.056000066230920.08294625037378844
CVEescudo zielonoprzylądkowe98.9749777280.01010356377900048
SRDdolar surinamski3.250.3076923076923077
SVCcolon salwadorski8.750.11428571428571428
XPDuncja palladu0.00127977141445781.3895424674447
BSDdolar bahamski11
XDRspecjalne prawa ciągnienia MFW0.713349992718841.4018364199999933
RWFfrank ruandyjski692.6360.0014437597814725195
AWGgulden arubański lub holenderski1.790.5586592178770949
BTNngultrum bhutański63.576958755518860.015728968789549
DJFfrank dżibutyjski177.275162145905260.005640948161575822
KMFfrank komoryjski441.42669243977450.0022653818111292258
ERNnakfa erytrejska10.469997123891790.09551101
FKPfunt falklandzki0.661779215087071.5110779806954655
SHPfunt Świętej Heleny0.661779215087071.5110779806954655
SPLluigino seborgańskie0.166666666666675.99999999999988
WSTtala samoańskie2.517623437291320.39719998836517334
JEPfunt Jersey0.661779215087071.5110779806954655
TMTmanat turkmeński3.50.2857142857142857
GGPfunt Guernsey0.661779215087071.5110779806954655
IMPfunt manx0.661779215087071.5110779806954655
TVDdolar tuwalski1.276117152546550.7836271129217677
ZMWkwacha zambijska7.409999847412110.13495276931068262
BTCBitcoin0.00420959754978237.5523997661633
CLFCLF0.0218399986624745.78754859167674
XBTXBT0.00420959754978237.5523997661633

Aktualne kursy walut

WalutaKursZmiana
EUR / USD1,12135▼
GBP / EUR1,18764▲
USD / JPY157,950▼
GBP / USD1,33177▼
USD / CHF0,825429▲
USD / CAD1,41358▼
EUR / JPY177,118▼
AUD / USD0,695921▲

Stopy banków centralnych

WalutaStopa procentowa
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%