Historyczne tabele kursów

Twórz historyczne tabele kursów z wybraną walutą bazową za pomocą Tabel walutowych XE. W celach komercyjnych uzyskaj zautomatyzowany kanał walutowy za pośrednictwem interfejsu API danych walutowych XE.

Wybierz walutę i datę

nok
NOK – korona norweska
LubDowiedz się więcej o naszym interfejsie API

Tabela walut: NOK — korona norweska

Wszystkie dane to kursy rynkowe, które nie są dostępne dla konsumentów i służą wyłącznie celom informacyjnym.

15 kwi 2014, 16:00 UTC

USDdolar amerykański0.1677528100409185.96115200547807
EUReuro0.121495932222682268.230728236787078
GBPfunt brytyjski0.100307036581434449.96939032475701
INRrupia indyjska10.1338588321955370.09867909318244829
AUDdolar australijski0.179582820279131085.568461384255294
CADdolar kanadyjski0.184282651532267065.426446774480584
SGDdolar singapurski0.210282153411454654.755515310152456
CHFfrank szwajcarski0.147695972205510156.770665340883904
MYRringgit malezyjski0.54373720935187351.8391237215344978
JPYjen japoński17.0405581930118540.05868352366591424
CNYjuan chiński renminbi1.0435622936588370.9582561636008302
NZDdolar nowozelandzki0.194401031061076375.144005638971239
THBbaht tajski5.4205727609829130.1844823497616274
HUFforint węgierski37.5368858978010350.026640462469972273
AEDdirham emiracki0.61617282957704521.6229212844169425
HKDdolar hongkoński1.30078217716193010.7687682208114336
MXNpeso meksykańskie2.1975988476871990.45504210245305776
ZARrand południowoafrykański1.77182705217009030.5643891703624372
PHPpeso filipińskie7.46357144432176960.13398411302953261
SEKkorona szwedzka1.10339596325630680.9062929658078792
IDRrupia indonezyjska1926.45625912741980.0005190878304462234
BRLreal brazylijski0.37506678013624682.666191870249719
SARrial saudyjski0.62915269976761331.5894392575433032
TRYlira turecka0.35894756534470522.7859222252689695
KESszyling kenijski14.5777189973403620.06859783757544273
KRWwon południowokoreański175.03434814244680.005713164362380909
EGPfunt egipski1.17099849556003570.8539720621261303
IQDdinar iracki195.263497809025240.005121284885401552
NOKkorona norweska11
KWDdinar kuwejcki0.047183677730427721.193769712341062
DKKkorona duńska0.90712616282075681.1023824920785519
PKRrupia pakistańska16.100478441182760.062109955530398435
ILSszekel izraelski0.58181291816462971.7187655495078578
PLNzłoty polski0.50888768855114041.9650701372774624
QARrial katarski0.61083802624496521.6370951987834639
XAUuncja złota0.000128694111897332067770.363268816582
OMRrial omański0.0645764299620099915.485526229745052
COPpeso kolumbijskie324.463106258858940.003082014505532697
CLPpeso chilijskie93.128657458867440.010737833308095036
TWDnowy dolar tajwański5.0652957418054980.19742183891587647
ARSpeso argentyńskie1.34286050683879330.7446789855739254
CZKkorona czeska3.3356504177834290.2997916072585656
VNDdong wietnamski3539.08965202790660.00028255853858547995
MADdirham marokański1.36522832793169920.7324782086194953
JODdinar jordański0.118836018056730988.414957151480886
BHDdinar bahrański0.0632594735393075415.807908982654276
XOFfrank CFA79.696107212993470.012547664308464018
LKRrupia lankijska21.908510813143840.04564436207138542
UAHhrywna ukraińska2.1816247980443340.45837396095626814
NGNnaira nigeryjska27.1256229982927830.03686551273174214
TNDdinar tunezyjski0.26630756047009683.7550567405399975
UGXszyling ugandyjski421.227325590077040.0023740150252577947
RONlej rumuński0.54322085943503671.8408718712312058
BDTtaka bengalska13.0086817095816140.07687174014438716
PENsol peruwiański0.46467363387410952.1520480765451016
GELlari gruzińskie0.29360661185223973.405917849367982
XAFfrank CFA BEAC79.696107212993470.012547664308464018
FJDdolar fidżyjski0.304620014082048253.282778392002351
VEFbolivar wenezuelski1.05478044723517670.948064597349364
UZSsom uzbecki381.135116192388750.002623741443691118
BGNlew bułgarski0.237618118772232524.208433284326033
DZDdinar algierski13.3262795146355760.07503969873224936
DOPpeso dominikańskie7.2267888380991060.13837404446191548
ISKkorona islandzka18.8302444064074520.05310605525968243
CRCcolon kostarykański92.179963868212440.010848344456173544
XAGuncja srebra0.008579656028051297116.55478922820298
JMDdolar jamajski18.3685585884863440.05444085311227486
LYDdinar libijski0.207141162762396644.827625695753481
GHScedi ghańskie0.465093148971540642.1501069241963626
MURrupia maurytyjska5.09967018578617550.1960911124776666
AOAkwanza angolska16.3759214086978840.06106526619435664
UYUpeso urugwajskie3.82140906075178680.2616835790417239
AFNafgani afgańskie9.4327306534378720.10601384018481838
LBPfunt libański252.92086113121490.003953805927780713
XPFfrank CFP14.4983212676230850.06897350262427618
TTDdolar Trynidadu i Tobago1.0811329009613040.9249556637401716
TZSszyling tanzański273.685536668151660.003653828449153734
ALLlek albański16.9890714795909720.058861368686411335
XCDdolar wschodniokaraibski0.452932587563411152.207834073895155
GTQquetzal gwatemalski1.30055413103933310.7689030207461288
NPRrupia nepalska16.2564877117468250.06151390249428891
BOBboliviano boliwijskie1.15246180807954630.8677077131661244
ZWDdolar Zimbabwe60.709741953808220.016471820960149406
BBDdolar barbadoski0.3355056200818362.980576002739035
LAKkip laotański1345.7908187571340.0007430575287499145
BNDdolar brunejski0.210282153411454654.755515310152456
BWPpula botswańska1.46765209031283720.6813603895640179
HNLlempira honduraska3.20827194993527960.3116942751751992
PYGguarani paragwajskie742.80871011483260.0013462416183103285
ETBbirr etiopski3.2616211908872510.30659599673742993
NADdolar namibijski1.77182705217009030.5643891703624372
PGKkina papuaska0.46405001808566392.1549401164238278
SDGfunt sudański0.95325459595281161.049037690713114
MOPpataca Makau1.33980564247678830.7463769134091587
BMDdolar bermudzki0.1677528100409185.96115200547807
NIOcordoba nikaraguańska4.3573762030700430.2294959061132793
BAMmarka zamienna Bośni i Hercegowiny0.237625389119086624.208304523801735
KZTtenge kazachskie30.5352065354284150.03274908256604559
PABbalboa panamska0.1677528100409185.96115200547807
GYDdolar gujański34.4249517749457750.029048697193173486
YERrial jemeński36.0509074868432860.027738552777484122
MGAariary malgaskie395.05641936613610.002531284016608285
KYDdolar kajmański0.137557303683335277.2696975967343525
MZNmetical mozambicki5.17515996902315840.1932307418486922
RSDdinar serbski14.0309294276292840.07127111608378772
SCRrupia seszelska1.99710337225812370.5007252072632077
AMDdram armeński69.570313586167460.014373946996249104
AZNmanat azerbejdżański0.131568475554996547.600604900084846
SBDdolar Wysp Salomona1.21957695413244660.8199564583535084
SLLleone sierraleoński730.53528276523310.0013688592783839065
TOPpa'anga tongijska0.30539379219451573.2744607963840537
BZDdolar belizeński0.332704605307834973.0056692454700165
GMDdalasi gambijskie6.6010597547201340.15149082680018813
MWKkwacha malawijska65.683444745517460.015224536469948837
BIFfrank burundyjski259.679264562740570.003850904313379985
HTGgourde haitańskie6.6094609715826450.15129826839124955
SOSszyling somalijski201.13281142501320.004971839218648929
GNFfrank gwinejski1139.04669896364770.0008779271305643937
MNTtugrik mongolski297.339167054524470.003363162713833208
MVRrupia malediwska2.5666184659809690.3896177064314065
CDFfrank kongijski152.655318671422750.006550705266630197
TJSsomoni tadżyckie0.81037937796039851.2339899400165484
KGSsom kirgiski9.1308953864160150.10951828464574184
LRDdolar liberyjski14.342860582049170.0697210988198234
LSLloti Lesoto1.77182705217009030.5643891703624372
MMKkiat birmański161.042187244481170.006209553019060038
GIPfunt gibraltarski0.100307036581434449.96939032475701
XPTuncja platyny0.000116417127807218948589.801336242816
MDLlej mołdawski2.2012524530147920.4542868304952572
KHRriel kambodżański668.49494768395240.0014958976181713415
MKDdenar macedoński7.4364819760549370.1344721876849759
VUVvatu vanuackie15.4747369251917970.06462145397587143
ANGgulden holenderski0.29697326714455863.3673064569587234
SZLlilangeni Suazi1.77182705217009030.5643891703624372
CVEescudo zielonoprzylądkowe13.2354582355773120.07555461867666734
SRDdolar surinamski0.54429462725931271.8372402554023015
SVCcolon salwadorski1.46783708785803250.6812745149117794
XPDuncja palladu0.000211089539628185424737.326168607914
BSDdolar bahamski0.1677528100409185.96115200547807
XDRspecjalne prawa ciągnienia MFW0.108259275091721889.237083835567505
RWFfrank ruandyjski113.333864196624930.008823488081771236
AWGgulden arubański lub holenderski0.30027752997324323.3302525170268544
BTNngultrum bhutański10.1338588321955370.09867909318244829
DJFfrank dżibutyjski30.195250754278740.033117790878365125
KMFfrank komoryjski59.77208040974510.016730219077952024
ERNnakfa erytrejska1.75637143865317720.569355648806736
FKPfunt falklandzki0.100307036581434449.96939032475701
SHPfunt Świętej Heleny0.100307036581434449.96939032475701
SPLluigino seborgańskie0.0279588016734868935.76691203286771
WSTtala samoańskie0.38387370718293092.60502342642462
JEPfunt Jersey0.100307036581434449.96939032475701
TMTmanat turkmeński0.47809550861661632.091632282623884
GGPfunt Guernsey0.100307036581434449.96939032475701
IMPfunt manx0.100307036581434449.96939032475701
TVDdolar tuwalski0.179582820279131085.568461384255294
ZMWkwacha zambijska1.04191271303324750.9597732972167794
BTCBitcoin0.00033711701937700122966.3290267813218
CLFCLF0.003663721146919233272.94653711319836
XBTXBT0.00033711701937700122966.3290267813218

Aktualne kursy walut

WalutaKursZmiana
EUR / USD1,12549▲
GBP / EUR1,18660▲
USD / JPY157,909▼
GBP / USD1,33550▲
USD / CHF0,822719▼
USD / CAD1,41381▼
EUR / JPY177,724▲
AUD / USD0,696607▼

Stopy banków centralnych

WalutaStopa procentowa
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%