Új a Xe-nél? Az első három átutalásodra kedvezményes díjszabás vonatkozik. Kezdje el.

Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

cad
CAD – kanadai dollár
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: CAD — kanadai dollár

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2023. dec. 31. 17:00 UTC

USDamerikai dollár0.75505489855210371.3244070092354927
EUReuró0.68399050010650621.4620086095410492
GBPbrit font0.59301415180111991.6863003976596016
INRindiai rúpia62.814060529912620.015920002489311944
AUDausztrál dollár1.10960586015201510.901220907271525
CADkanadai dollár11
SGDszingapúri dollár0.99635070142383641.00366266473336
CHFsvájci frank0.63526152320385431.5741548377692345
MYRmalajziai ringgit3.46515449984791070.2885874208621552
JPYjapán jen106.458407493522320.009393339836131281
CNYkínai jüan renminbi5.3587245533512940.18661156960840797
NZDúj-zélandi dollár1.19375429974659750.8376933178060791
THBthai baht25.842900091207840.0386953475217828
HUFmagyar forint262.141789080461760.003814729439010047
AEDEAE-dirham2.7729391149326010.360628184951802
HKDhongkongi dollár5.8960101867485330.16960621985483187
MXNmexikói peso12.7804197829056850.07824469125321998
ZARdél-afrikai rand13.8180362354549120.07236918350482806
PHPfülöp-szigeteki peso41.8304120231295540.02390605188031769
SEKsvéd korona7.61142048990478150.1313815208772561
IDRindonéz rúpia11638.5633802528350.00008592125740335798
BRLbrazil real3.66454753958718630.2728849848984769
SARszaúd-arábiai riál2.83145586957038860.35317520246279804
TRYtörök líra22.2927101535172230.04485771326651485
KESkenyai shilling118.270517342793230.008455192574338855
KRWdél-koreai von977.76675023523110.0010227388073478874
EGPegyiptomi font23.333817912864660.0428562528315895
IQDiraki dinár989.4547346586050.0010106576531214773
NOKnorvég korona7.7479812769395610.12906587719517543
KWDkuvaiti dinár0.232783120122396714.295844129394789
DKKdán korona5.0983532798080590.19614176286301752
PKRpakisztáni rúpia212.862138707473630.004697876315967363
ILSizraeli sékel2.72997437482193070.36630380461546547
PLNlengyel zloty2.9724274870429830.33642536423817543
QARkatari riál2.74839983072965750.3638480794603002
XAUuncia arany0.000366020700124260272732.0859166175856
OMRománi riál0.290560318734549353.4416261805989476
COPkolumbiai peso2924.7455812768540.0003419100814790977
CLPchilei peso663.56988633730610.0015070002732035968
TWDtajvani új dollár23.189745877993120.04312250790764344
ARSargentin peso610.4423981480980.001638156201197205
CZKcseh korona16.899340758377160.0591739059113469
VNDvietnámi dong18321.2932129390.0000545812999321343
MADmarokkói dirham7.4500409316972460.13422745044867598
JODjordániai dinár0.53533392307344151.867992960839905
BHDbahreini dinár0.2839006418555913.522359067115672
XOFCFA frank448.668356478363530.002228817757171658
LKRSrí Lanka-i rúpia244.57734550361990.004088686128884326
UAHukrán hrivnya28.6807102671901970.03486664000591253
NGNnigériai naira665.75943758705330.0015020440470575262
TNDtunéziai dinár2.3146259445255540.4320352506050291
UGXugandai shilling2855.74201863604280.00035017168689404905
RONromán lej3.39472446854022670.29457471711393773
BDTbangladesi taka82.77293671767740.012081243455343478
PENperui sol2.80385610655058940.35665168325283214
GELgrúz lari2.03064461237417770.4924544619507919
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC448.668356478363530.002228817757171658
FJDfidzsi dollár1.65514636244139140.6041761760119929
VEFvenezuelai bolívar2706569.67600585853.6947136771136847e-7
VESvenezuelai bolívar27.0656967600585860.03694713677113685
UZSüzbegisztáni szom9321.6235075963690.00010727745002628362
BGNbolgár leva1.3377691398233080.7475131322973106
DZDalgériai dinár102.020068243712050.009801993051123396
DOPdominikai peso43.8300769528990060.022815383168836943
ISKizlandi korona102.834193593777810.009724391907523132
CRCCosta Rica-i colon394.93531051160060.0025320602472961875
XAGuncia ezüst0.0317333445391922331.512593914106695
JMDjamaicai dollár117.85072734631390.008485310379641689
LYDlíbiai dinár3.59856717667490680.27788837915317305
GHSghánai cedi8.9871580158269530.11126988067183606
MURmauritiusi rúpia33.237461224930470.030086533782848868
AOAangolai kwanza625.78926464416180.0015979820308496713
UYUuruguayi peso29.464863703271910.0339387281770781
AFNafgán afghani53.341316168124210.018747193954647516
LBPlibanoni font11287.6516366848610.00008859238681232868
XPFCFP frank81.621778055370260.012251632147998834
TTDTrinidad és Tobago-i dollár5.1096938224363530.19570644245043825
TZStanzániai shilling1893.31172158676050.0005281750430203393
ALLalbán lek71.071327341068210.01407037179988272
XCDkelet-karibi dollár2.0386482624422260.49052110578508357
GTQguatemalai quetzal5.9108941172029240.16917914281185045
NPRnepáli rúpia100.549607393257620.009945339677845975
BOBbolíviai boliviano5.2362046827673490.19097801949779725
ZWDzimbabwei dollár273.25436778600630.0036595938359643347
BBDbarbadosi dollár1.51010979710420750.6622035046177464
LAKlaoszi kip15441.8938499155870.00006475889613795438
BNDbrunei dollár0.99635070142383641.00366266473336
BWPbotswanai pula10.1077900355787590.0989335944336067
HNLhondurasi lempira18.6290768639704320.05367952514781074
PYGparaguayi guaraní5511.1322955565260.0001814509154146549
ETBetióp birr42.5628535867772650.02349466531799136
NADnamíbiai dollár13.8180362354549120.07236918350482806
PGKpápua új-guineai kina2.81423365631279140.35533652216717493
SDGszudáni font452.138775597372960.002211710328712206
MOPmakaói pataca6.07289049235098850.1646662328687688
BMDbermudai dollár0.75505489855210371.3244070092354927
NIOnicaraguai cordoba27.6594498624490330.036154009026680534
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka1.3377691398233080.7475131322973106
KZTkazahsztáni tenge342.293882872733830.0029214661728903983
PABpanamai balboa0.75505489855210371.3244070092354927
GYDguyanai dollár157.794841198542680.006337342795267729
YERjemeni riál188.9520483980820.005292348024156962
MGAmadagaszkári ariary3463.68856986044560.0002887095591392302
KYDkajmán-szigeteki dollár0.61914915250779411.6151197105731507
MZNmozambiki metical48.245406389541730.020727361936301824
RSDszerb dinár80.214029278590960.012466647156283657
SCRseychelle-szigeteki rúpia10.6710589295612340.0937114120164565
AMDörmény dram304.04165695729340.003289022991150397
AZNazerbajdzsáni manat1.28359319226347250.7790630287128684
SBDsalamon-szigeteki dollár6.3986490280593470.1562829896771649
SLLSierra Leone-i leone17211.548370392470.00005810052521016721
TOPtongai pa'anga1.73973345946663140.5748006940710221
BZDbelize-i dollár1.5215837144677720.6572099783216894
GMDgambiai dalasi50.8445811858822840.019667779273156133
MWKmalawi kwacha1271.13731044601080.0007866970718128984
BIFburundi frank2151.0992412458050.0004648785982653464
HTGhaiti gourde100.957155844245830.009905191877064911
SOSszomáliai shilling432.41862374939640.0023125738464482497
GNFguineai frank6451.8475350552510.00015499436317529728
MNTmongol tugrik2575.30087810061560.00038830414282992005
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa11.6730541572144340.08566738289155955
CDFkongói frank2009.9561416187520.0004975232938140796
STNSão Tomé-i dobra16.6786896520747270.05995674845329388
TJStádzsikisztáni somoni8.263689163135410.12101132802296498
KGSkirgizisztáni szom67.264290464514320.01486672933133155
LRDlibériai dollár142.409521519504780.007022002386708653
LSLlesothói loti13.8180362354549120.07236918350482806
MMKburmai kyat1582.9284005626830.0006317405131176687
GIPgibraltári font0.59301415180111991.6863003976596016
XPTuncia platina0.00075686354168872761321.2421327215498
MDLmoldovai lej13.0458614605484620.07665266130750088
KHRkambodzsai riel3080.6469749175390.0003246071387412923
MKDmacedón dénár41.988690638768220.023815936738848877
VUVvanuatui vatu87.949940815029380.01137010429720624
ANGholland forint1.3495142774951150.7410073510716302
MRUmauritániai ouguiya29.8719201356848030.03347625447101429
SZLszváziföldi lilangeni13.8180362354549120.07236918350482806
CVEZöld-foki escudo75.423632446744430.013258443906239677
SRDsuriname-i dollár27.4771081382580570.036393931812920256
SVCsalvadori colon6.6067303623309070.15136080105548488
XPDuncia palládium0.00068265253324911381464.8740776518582
BSDbahamai dollár0.75505489855210371.3244070092354927
XDRIMF különleges lehívási jogok0.56149599563877551.7809566012351852
RWFruandai frank951.06533534272630.0010514524742294804
AWGarubai vagy holland forint1.35154826840826560.7398921839304429
BTNbhutáni ngultrum62.814060529912620.015920002489311944
DJFdzsibuti frank134.444376392535160.007438020293837471
KMFcomore-i frank336.50126735877270.00297175700956221
ERNeritreai nakfa11.3258234782815550.08829380061569951
FKPFalkland-szigeteki font0.59301415180111991.6863003976596016
SHPSzent Ilona-i font0.59301415180111991.6863003976596016
SPLseborgan luigino0.125842482588647337.946442087198725
WSTszamoai tala2.02589342720988650.4936093807151673
JEPjersey-i font0.59301415180111991.6863003976596016
TMTtürkmenisztáni manat2.6453890067135420.37801623786224714
GGPguernsey-i font0.59301415180111991.6863003976596016
IMPMan-szigeti font0.59301415180111991.6863003976596016
TVDtuvalui dollár1.10960586015201510.901220907271525
ZMWzambiai kwacha19.461839510389330.05138260437643468
ADACardano1.25424842718430.7972902164565038
BCHBitcoin Cash0.0028585592222823593349.8265812389117
BTCBitcoin0.00001772206937894363856426.81893504737
CLFCLF0.01804668048374101555.41185266182002
CNHkínai jüan renminbi offshore5.3803836952804980.18586035060606707
DOGEDogecoin8.331544538975980.12002576416916194
DOTPolkadot0.08896926786406311.239836226683462
ETHEthereum0.000327594442263907743052.5548391153934
LINKChainlink0.0493007715562307620.28365821535743
LTCLitecoin0.01019398740714707398.09704093796441
LUNATerra1.03650943665483370.9647765516031749
MXVMXV1.60466843819158740.623181696729182
SLESierra Leone-i leone17.2115483703924670.05810052521016721
UNIUniswap0.099819659654735410.018066615923995
VEDVED27.0656967600585860.03694713677113685
XBTXBT0.00001772206937894363856426.81893504737
XLMStellar Lumen5.7696163277202730.17332175021681662
XRPRipple1.2108593718590560.8258597350282557
ZWLzimbabwei dollár4693.2192089819990.0002130733629671879

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,11403▼
GBP / EUR1,19453▲
USD / JPY158,246▲
GBP / USD1,33074▼
USD / CHF0,829515▲
USD / CAD1,40385▲
EUR / JPY176,292▲
AUD / USD0,703797▲

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%