Új a Xe-nél? Az első három átutalásodra kedvezményes díjszabás vonatkozik. Kezdje el.

Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

brl
BRL – brazil real
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: BRL — brazil real

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2020. febr. 5. 17:00 UTC

USDamerikai dollár0.234861319129367974.257831829042793
EUReuró0.213402521488843064.685980245328457
GBPbrit font0.180667955589006565.535015862330646
INRindiai rúpia16.717992770257570.05981579330379106
AUDausztrál dollár0.34803605603257332.873265521393014
CADkanadai dollár0.312292222118077063.20212906110067
SGDszingapúri dollár0.32446767904972493.0819710700576417
CHFsvájci frank0.228490159586929564.376556092427902
MYRmalajziai ringgit0.96676447511424571.034378099052333
JPYjapán jen25.772462352174110.03880110430797243
CNYkínai jüan renminbi1.63791122375648770.6105337001760924
NZDúj-zélandi dollár0.362563769776490462.7581354877694193
THBthai baht7.2753081603220260.13745122240371702
HUFmagyar forint71.927026875767750.013902979775977651
AEDEAE-dirham0.86252819450260391.1593823904813596
HKDhongkongi dollár1.8235042425926550.5483946659637061
MXNmexikói peso4.37487948602054550.2285777249854292
ZARdél-afrikai rand3.4772424457836830.28758420374528276
PHPfülöp-szigeteki peso11.9146611884730260.08393020868838984
SEKsvéd korona2.25078629382627150.444289181404259
IDRindonéz rúpia3210.7628979673440.0003114524590504879
BRLbrazil real11
SARszaúd-arábiai riál0.88072994673512991.1354218210780782
TRYtörök líra1.4064084708848380.7110309847400541
KESkenyai shilling23.5790310424946870.042410563784312266
KRWdél-koreai von278.029502729090950.003596740598332795
EGPegyiptomi font3.7055756446530960.26986360444238533
IQDiraki dinár279.5183392513960.003577582790017259
NOKnorvég korona2.16395089223004170.46211769573451744
KWDkuvaiti dinár0.0714285635802752614.000001538266218
DKKdán korona1.59475784321557270.6270544485824009
PKRpakisztáni rúpia36.256616872966360.027581172383064217
ILSizraeli sékel0.80824791916299251.23724413795656
PLNlengyel zloty0.9065390242264571.1030964727120187
QARkatari riál0.85489520163089951.1697340189678003
XAUuncia arany0.000150716882383866376634.956775798103
OMRománi riál0.0903041772052419911.073684860969552
COPkolumbiai peso789.7211092692190.0012662698112823221
CLPchilei peso182.91011736130120.005467166138353661
TWDtajvani új dollár7.0497323079638860.1418493577224667
ARSargentin peso14.2296531403769930.07027578185742808
CZKcseh korona5.3533434577201140.18679914858776514
VNDvietnámi dong5451.2660497732350.00018344362408097812
MADmarokkói dirham2.26397453106287740.4417010820040126
JODjordániai dinár0.16651667526272196.00540455436219
BHDbahreini dinár0.0883078559926423611.324020821922321
XOFCFA frank139.9828777882570.007143730831942425
LKRSrí Lanka-i rúpia42.600163399153710.02347408836511331
UAHukrán hrivnya5.7942082183764260.17258613469023837
NGNnigériai naira85.26886998338340.011727609386577693
TNDtunéziai dinár0.66424213582711641.5054751062348624
UGXugandai shilling864.403362752520.0011568673180720856
RONromán lej1.01704462344361170.9832410269414725
BDTbangladesi taka19.9296735322103340.05017643657753852
PENperui sol0.78860224910884311.2680663809037396
GELgrúz lari0.66980672183333821.4929679971901217
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC139.9828777882570.007143730831942425
FJDfidzsi dollár0.51471520891616541.9428219385739496
VEFvenezuelai bolívar2.3456774248045630.4263160780017815
VESvenezuelai bolívar17203.7533288235940.00005812685062884361
UZSüzbegisztáni szom2241.82940376773740.00044606427158076653
BGNbolgár leva0.41737905360352392.395903654882304
DZDalgériai dinár28.2543407960052520.03539279175613912
DOPdominikai peso12.506935440778110.079955637792737
ISKizlandi korona29.4938532646912850.0339053697401131
CRCCosta Rica-i colon133.04194450695510.00751642652026724
XAGuncia ezüst0.01333614266680442174.98420082811081
JMDjamaicai dollár32.7695593843878750.03051612590422627
LYDlíbiai dinár0.329249204218892033.0372131114861505
GHSghánai cedi1.26942432283282880.7877586572222081
MURmauritiusi rúpia8.6566180182809930.11551855446182402
AOAangolai kwanza116.433589682215470.008588586873678979
UYUuruguayi peso8.8237000157457430.11333114206234537
AFNafgán afghani18.2538339196484040.0547830118539427
LBPlibanoni font354.053438587522240.0028244323907414878
XPFCFP frank25.4656946883128870.03926851445599619
TTDTrinidad és Tobago-i dollár1.58621853726008060.6304301560662176
TZStanzániai shilling542.59649351780040.0018429901629417628
ALLalbán lek25.936643033013730.03855549072897134
XCDkelet-karibi dollár0.63471779624617591.575503327485321
GTQguatemalai quetzal1.79814062731701040.5561300294360687
NPRnepáli rúpia26.8741733781890380.03721044684528215
BOBbolíviai boliviano1.62292102069323160.6161729297047674
ZWDzimbabwei dollár84.996311392918270.011765216438360855
BBDbarbadosi dollár0.469722638258735952.1289159145213965
LAKlaoszi kip2084.75432299073460.0004796728271393753
BNDbrunei dollár0.32446767904972493.0819710700576417
BWPbotswanai pula2.55627656810887640.3911939781773285
HNLhondurasi lempira5.78209198093034350.17294778486714754
PYGparaguayi guaraní1528.67308507076180.0006541621029153596
ETBetióp birr7.436685293065010.13446851125091144
NADnamíbiai dollár3.4772424457836830.28758420374528276
PGKpápua új-guineai kina0.80021421735770671.2496653749816922
SDGszudáni font11.6843328624444050.08558468949598175
MOPmakaói pataca1.87820936987043470.532422005790006
BMDbermudai dollár0.234861319129367974.257831829042793
NIOnicaraguai cordoba7.9141551835921820.12635587460721318
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka0.41737905360352392.395903654882304
KZTkazahsztáni tenge88.869510006797630.011252453174587214
PABpanamai balboa0.234861319129367974.257831829042793
GYDguyanai dollár49.2221194807510760.02031606949373772
YERjemeni riál58.7676610835945540.017016161296219388
MGAmadagaszkári ariary850.06382057851720.0011763822618864577
KYDkajmán-szigeteki dollár0.19258814137237685.192427700241732
MZNmozambiki metical15.002235245846580.0666567337208536
RSDszerb dinár25.0914311464269350.039854243234045336
SCRseychelle-szigeteki rúpia3.224257069970750.3101489671259593
AMDörmény dram112.366288669266770.008899466306512527
AZNazerbajdzsáni manat0.39844089219561952.509782553917778
SBDsalamon-szigeteki dollár1.93143485742724370.5177497942291691
SLLSierra Leone-i leone2307.41381131583880.0004333856350758923
TOPtongai pa'anga0.54209457833558521.8446965528973567
BZDbelize-i dollár0.47315729933274042.11346205883377
GMDgambiai dalasi11.9998072119213650.08333467216094415
MWKmalawi kwacha173.701848911398260.005756991110152659
BIFburundi frank442.862323939119050.0022580380988504937
HTGhaiti gourde23.1686269706677130.0431618153836235
SOSszomáliai shilling136.033182484908480.007351147578356038
GNFguineai frank2228.01080537045530.0004488308573681842
MNTmongol tugrik645.73388865088740.0015486255523761813
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa3.63232745727284770.2753055752167235
CDFkongói frank397.254886610974840.0025172755168126693
STNSão Tomé-i dobra5.2226974065241050.19147193914600852
TJStádzsikisztáni somoni2.2769585106213580.43918235459069055
KGSkirgizisztáni szom16.4051201202114920.06095657896268474
LRDlibériai dollár45.922261614253090.0217759309939915
LSLlesothói loti3.4772424457836830.28758420374528276
MMKburmai kyat340.38526382351720.0029378475106915307
GIPgibraltári font0.180667955589006565.535015862330646
XPTuncia platina0.00023871407083519144189.112089209026
MDLmoldovai lej4.09261726813850050.24434241818435257
KHRkambodzsai riel955.56885038884310.001046497067786457
MKDmacedón dénár13.1223459132632950.07620588625005371
VUVvanuatui vatu27.6558400655707930.0361587280527022
ANGholland forint0.420412909455789742.378613923379437
MRUmauritániai ouguiya8.7900427348549550.1137650896775192
SZLszváziföldi lilangeni3.4772424457836830.28758420374528276
CVEZöld-foki escudo23.5318960445747220.04249551324320719
SRDsuriname-i dollár1.75116552046522790.5710482466182479
SVCsalvadori colon2.055036542381970.4866093518906049
XPDuncia palládium0.000096920892259433910317.692880119599
BSDbahamai dollár0.234861319129367974.257831829042793
XDRIMF különleges lehívási jogok0.170942729622816925.84991243679382
RWFruandai frank222.81983655876070.004487930767044998
AWGarubai vagy holland forint0.42040176124156872.3786769994652475
BTNbhutáni ngultrum16.717992770257570.05981579330379106
DJFdzsibuti frank41.759792575675450.023946479096797223
KMFcomore-i frank104.987158341192780.009524974442589897
ERNeritreai nakfa3.52291978694051980.28385545526951955
FKPFalkland-szigeteki font0.180667955589006565.535015862330646
SHPSzent Ilona-i font0.180667955589006565.535015862330646
SPLseborgan luigino0.0391435530316537825.546991076444723
WSTszamoai tala0.62499643725763491.600009120672446
JEPjersey-i font0.180667955589006565.535015862330646
TMTtürkmenisztáni manat0.82234825497857761.2160298194176267
GGPguernsey-i font0.180667955589006565.535015862330646
IMPMan-szigeti font0.180667955589006565.535015862330646
TVDtuvalui dollár0.34803605603257332.873265521393014
ZMWzambiai kwacha3.42735109296001640.2917705169027065
BCHBitcoin Cash0.00055810641752931891791.7729819823603
BTCBitcoin0.00002465452037782293640560.51323146051
CLFCLF0.007469540643447606133.87704113735765
CNHkínai jüan renminbi offshore1.63780705809154630.6105725305429135
ETHEthereum0.0011934461362617089837.9096212354838
LINKChainlink0.0827548723673761212.083880639204793
LTCLitecoin0.003289808908037128303.96902311163484
MXVMXV0.67830453083866791.4742640724566325
XBTXBT0.00002465452037782293640560.51323146051
XLMStellar Lumen3.45577007202418770.28937110373615177
XRPRipple0.85044055372296651.1758611411724293

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,11777▼
GBP / EUR1,19810▲
USD / JPY157,572▼
GBP / USD1,33920▲
USD / CHF0,823762▲
USD / CAD1,39748▼
EUR / JPY176,129▼
AUD / USD0,703137▲

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY1,25%
CHF0,00%
EUR2,50%
USD4,00%
CAD2,50%
AUD4,60%
NZD2,75%
GBP3,75%