Új a Xe-nél? Az első három átutalásodra kedvezményes díjszabás vonatkozik. Kezdje el.

Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

sll
SLL – Sierra Leone-i leone
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: SLL — Sierra Leone-i leone

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2020. jan. 1. 17:00 UTC

USDamerikai dollár0.000102605140812034459746.100361890552
EUReuró0.0000916447061681491410911.705016165432
GBPbrit font0.0000773492853176067312928.367675200403
INRindiai rúpia0.007322637238155631136.56282121820254
AUDausztrál dollár0.000146146432712843666842.452336588013
CADkanadai dollár0.000133214026940488277506.716994950823
SGDszingapúri dollár0.00013819530344545667236.135925521401
CHFsvájci frank0.0000996082021417610410039.333895182785
MYRmalajziai ringgit0.00041971005586728252382.5971906572863
JPYjapán jen0.01123526515972031189.00546500541104
CNYkínai jüan renminbi0.00071474421104052861399.1019228322177
NZDúj-zélandi dollár0.000152934988780125566538.726082085106
THBthai baht0.003046397993542681328.2565187213414
HUFmagyar forint0.03030087194945029333.00235061447272
AEDEAE-dirham0.00037681737963219652653.8054082751673
HKDhongkongi dollár0.00080116847870543771248.1769148180204
MXNmexikói peso0.0019431479708357901514.6288471123886
ZARdél-afrikai rand0.0014392112675253815694.8250215685338
PHPfülöp-szigeteki peso0.005202950810998626192.19862657284384
SEKsvéd korona0.00096069491907044521040.913176648822
IDRindonéz rúpia1.42545124294721810.7015322375617924
BRLbrazil real0.0004124231617420832424.6940830771523
SARszaúd-arábiai riál0.000384769278045129162598.9600965041473
TRYtörök líra0.00061036549265304041638.3626073835821
KESkenyai shilling0.01039969518267934896.15666444392487
KRWdél-koreai von0.118524265863181648.437090858291828
EGPegyiptomi font0.0016468524210080796607.2189512815453
IQDiraki dinár0.123047247727354438.126959509210474
NOKnorvég korona0.00089643878583532411115.5251376904391
KWDkuvaiti dinár0.0000311118364701391132142.107746027526
DKKdán korona0.00068512477561230341459.588144519061
PKRpakisztáni rúpia0.0159026742865754162.88250529309852
ILSizraeli sékel0.000354778025188970142818.663865856282
PLNlengyel zloty0.00039449328596712272534.897387539672
QARkatari riál0.00037348271255580542677.5000994204815
XAUuncia arany6.762037144723593e-814788442.87006466
OMRománi riál0.00003945167664222724625347.465180469575
COPkolumbiai peso0.33727578093566362.9649327242703887
CLPchilei peso0.0758645558931843913.181386066610314
TWDtajvani új dollár0.0030690894127695894325.82954274296816
ARSargentin peso0.0061401352935305156162.86286086458693
CZKcseh korona0.002327277474978004429.6866234265647
VNDvietnámi dong2.37757995814109570.42059573919938625
MADmarokkói dirham0.00098120982361793651019.150008417955
JODjordániai dinár0.0000727470448357324213746.262851749721
BHDbahreini dinár0.00003857953294532495425920.47968587913
XOFCFA frank0.060114986523940616.63478706098941
LKRSrí Lanka-i rúpia0.0186073130452274453.74231075542035
UAHukrán hrivnya0.00242925358141951411.64907922690395
NGNnigériai naira0.0371405686146778526.92473586968194
TNDtunéziai dinár0.00028421000265326363518.5250014581675
UGXugandai shilling0.37604677645477692.6592436436435167
RONromán lej0.00043813324046036622282.4107090100156
BDTbangladesi taka0.008699654387993456114.94709506852564
PENperui sol0.000339930610300864542941.7768500310217
GELgrúz lari0.000293457923340801233407.643551129035
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC0.060114986523940616.63478706098941
FJDfidzsi dollár0.00022036812433459724537.861376365142
VEFvenezuelai bolívar0.001024768843860194975.8298234683907
VESvenezuelai bolívar4.7059399890132520.2124973974029961
UZSüzbegisztáni szom0.97638951393372421.0241814211739664
BGNbolgár leva0.000179241465664851125579.066184773437
DZDalgériai dinár0.01221484194246413281.86761684762884
DOPdominikai peso0.005462263291180268183.0742947918066
ISKizlandi korona0.01242612120473362280.4756354395657
CRCCosta Rica-i colon0.05810976518720753517.20881157888663
XAGuncia ezüst0.000005747342316288298173993.46427755707
JMDjamaicai dollár0.0136044908268630573.50513978997492
LYDlíbiai dinár0.0001435932682811976964.114766450693
GHSghánai cedi0.00058477709381957181710.0533016235788
MURmauritiusi rúpia0.0037323405573001845267.9283909513759
AOAangolai kwanza0.0494738749359293420.212688035757058
UYUuruguayi peso0.0038120480603413462262.3261785189707
AFNafgán afghani0.008008672895279555124.86463276448919
LBPlibanoni font0.154677249774141936.46507486692574
XPFCFP frank0.01093612245439304491.440088035801
TTDTrinidad és Tobago-i dollár0.00069249030629183651444.0635354952817
TZStanzániai shilling0.235776968597549764.241296365578908
ALLalbán lek0.01115121558848352189.67632201755255
XCDkelet-karibi dollár0.00027729260637087713606.298823065287
GTQguatemalai quetzal0.00078978925856221021266.1605474610692
NPRnepáli rúpia0.01177113936033517884.953543526098
BOBbolíviai boliviano0.00070815323977704831412.123737956541
ZWDzimbabwei dollár0.0371328004598752626.930368504809486
BBDbarbadosi dollár0.00020521028162406894873.050180945276
LAKlaoszi kip0.90984764597854571.09908510993013
BNDbrunei dollár0.00013819530344545667236.135925521401
BWPbotswanai pula0.001094444014410709913.705942773545
HNLhondurasi lempira0.002523310851075939396.3047198776958
PYGparaguayi guaraní0.66215511454941571.5102201554094792
ETBetióp birr0.003283456656047586304.5570886882776
NADnamíbiai dollár0.0014392112675253815694.8250215685338
PGKpápua új-guineai kina0.000349594089644988432860.4602583970927
SDGszudáni font0.0046325137698982255215.86552132838446
MOPmakaói pataca0.00082520353306660081211.8222473961362
BMDbermudai dollár0.000102605140812034459746.100361890552
NIOnicaraguai cordoba0.003457317085687476289.2416215277961
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka0.000179241465664851125579.066184773437
KZTkazahsztáni tenge0.0391792864239358825.52369099272487
PABpanamai balboa0.000102605140812034459746.100361890552
GYDguyanai dollár0.02157534458533888546.3492017958096
YERjemeni riál0.02568022908036027638.9404625975389
MGAmadagaszkári ariary0.37260858829125622.683781403391411
KYDkajmán-szigeteki dollár0.0000841362134497255511885.488531018054
MZNmozambiki metical0.006314724924935899158.36002547809332
RSDszerb dinár0.01075809315796234192.95327576336094
SCRseychelle-szigeteki rúpia0.00140402525455696712.2379008172113
AMDörmény dram0.04913658374059936420.35143520109528
AZNazerbajdzsáni manat0.00017406883298513725744.853819324362
SBDsalamon-szigeteki dollár0.00084199686920218591187.6528720914675
SLLSierra Leone-i leone11
TOPtongai pa'anga0.000234376160257264254266.64554493232
BZDbelize-i dollár0.000206534036844404154841.816948328796
GMDgambiai dalasi0.005260807243631601190.084896421654
MWKmalawi kwacha0.0755545578132010313.235468897486927
BIFburundi frank0.19350791251933455.167747339014285
HTGhaiti gourde0.009861109203118891101.4084703253989
SOSszomáliai shilling0.0594636057530026216.817009115689302
GNFguineai frank0.97797599819773271.0225199819247652
MNTmongol tugrik0.2810648160671053.5578981887268566
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa0.00158529595374729630.797043060774
CDFkongói frank0.173030313807608835.779334140906043
STNSão Tomé-i dobra0.0022589130055931284442.6907975313673
TJStádzsikisztáni somoni0.00099472435093469121005.3036291514845
KGSkirgizisztáni szom0.007145820443397532139.94194339489206
LRDlibériai dollár0.01924809262159229651.953199709679865
LSLlesothói loti0.0014392112675253815694.8250215685338
MMKburmai kyat0.15112313179789526.617120675723898
GIPgibraltári font0.0000773492853176067312928.367675200403
XPTuncia platina1.0546408677490294e-79481900.716917485
MDLmoldovai lej0.001772047301834401564.319021825666
KHRkambodzsai riel0.417341263889977662.396120600870243
MKDmacedón dénár0.005621939701342435177.8745509777017
VUVvanuatui vatu0.01184929734936917284.39318978295684
ANGholland forint0.000183653417665037855445.038882009166
MRUmauritániai ouguiya0.0038505894270990004259.70050012664973
SZLszváziföldi lilangeni0.0014392112675253815694.8250215685338
CVEZöld-foki escudo0.01010566174916180498.95443018196637
SRDsuriname-i dollár0.00076514247032399741306.946142430903
SVCsalvadori colon0.00089779498210530141113.8400413589202
XPDuncia palládium5.28089186211239e-818936195.364545748
BSDbahamai dollár0.000102605140812034459746.100361890552
XDRIMF különleges lehívási jogok0.0000740398689314205413506.236767197015
RWFruandai frank0.0965137415279384210.361218870688212
AWGarubai vagy holland forint0.000183663202053541665444.748805525448
BTNbhutáni ngultrum0.007322637238155631136.56282121820254
DJFdzsibuti frank0.01824102973458808754.82146647148051
KMFcomore-i frank0.0450862398929554522.179716081319214
ERNeritreai nakfa0.0015390771121805166649.7400241260368
FKPFalkland-szigeteki font0.0000773492853176067312928.367675200403
SHPSzent Ilona-i font0.0000773492853176067312928.367675200403
SPLseborgan luigino0.00001710085673360231458476.60240524973
WSTszamoai tala0.000269904817708445943705.0098197217458
JEPjersey-i font0.0000773492853176067312928.367675200403
TMTtürkmenisztáni manat0.000359117982089056832784.6001867765353
GGPguernsey-i font0.0000773492853176067312928.367675200403
IMPMan-szigeti font0.0000773492853176067312928.367675200403
TVDtuvalui dollár0.000146146432712843666842.452336588013
ZMWzambiai kwacha0.0014441308959911303692.4580055561265
BCHBitcoin Cash4.984327965521225e-72006288.5245863376
BTCBitcoin1.4223189637480422e-870307717.57165053
CLFCLF0.0000032632588131721884306442.13568457594
CNHkínai jüan renminbi offshore0.00071422383688629491400.121290210034
ETHEthereum7.812899578452794e-71279934.5364144975
LINKChainlink0.00005639516077628273417732.01789364443
LTCLitecoin0.000002458439681357809406762.06440326205
MXVMXV0.00030093796932165933322.943935104261
XBTXBT1.4223189637480422e-870307717.57165053
XLMStellar Lumen0.0022685983944729184440.80080565883407
XRPRipple0.00053005826506390521886.5850528327057

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,11634▲
GBP / EUR1,20008▲
USD / JPY157,501▼
GBP / USD1,33970▲
USD / CHF0,823046▼
USD / CAD1,39585▼
EUR / JPY175,825▼
AUD / USD0,703378▼

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY1,25%
CHF0,00%
EUR2,50%
USD4,00%
CAD2,50%
AUD4,60%
NZD2,75%
GBP3,75%