Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

huf
HUF – magyar forint
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: HUF — magyar forint

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2026. okt. 16. 16:00 UTC

USDamerikai dollár0.0030968285885065116322.9109947225926
EUReuró0.002757154552971607362.6927619716565
GBPbrit font0.0023232362415162187430.4340566533896
INRindiai rúpia0.2939817447551433.4015717568888455
AUDausztrál dollár0.004455474237987802224.44299901319226
CADkanadai dollár0.004384499837273854228.07618590807593
SGDszingapúri dollár0.0039636841827558385252.29053423341313
CHFsvájci frank0.002552921610271542391.70807124533474
MYRmalajziai ringgit0.01265167994230197379.04088663011578
JPYjapán jen0.489308809954755452.0436991520599563
CNYkínai jüan renminbi0.02071506828272476748.274038316057364
NZDúj-zélandi dollár0.005478560917360762182.52968527394583
THBthai baht0.103551427522443639.657037318807227
HUFmagyar forint11
AEDEAE-dirham0.01137310299129016287.9267514561178
HKDhongkongi dollár0.0243033500935653741.14659074366719
MXNmexikói peso0.0573021191950854317.451361556027162
ZARdél-afrikai rand0.05102241379181194519.599229548024237
PHPfülöp-szigeteki peso0.195221900049135285.12237612556947
SEKsvéd korona0.0307170498786552632.55520969462899
IDRindonéz rúpia55.9695747899091960.017866850047613562
BRLbrazil real0.01575634216988906463.46650696067237
SARszaúd-arábiai riál0.01161310720689941986.10959859269136
TRYtörök líra0.153357403251163376.520715523346696
KESkenyai shilling0.402127265992908772.486774920697952
KRWdél-koreai von4.13185573942564060.2420220024765452
EGPegyiptomi font0.165532852940387226.041096871326966
IQDiraki dinár4.6933006573493110.21306966525446966
NOKnorvég korona0.0292578544099153234.178856247951856
KWDkuvaiti dinár0.00096264095264922671038.8089113058816
DKKdán korona0.02060991610639336248.52033335981372
PKRpakisztáni rúpia0.85731572455897121.1664314223496015
ILSizraeli sékel0.009622888534776398103.91890089821521
PLNlengyel zloty0.01204444710723592883.02581190291676
QARkatari riál0.01127245606216370388.71181173697599
XAUuncia arany7.429141500426053e-71346050.5496397545
OMRománi riál0.0011912957529521197839.4221145520963
COPkolumbiai peso9.8530318202697860.10149160362425573
CLPchilei peso3.04733365561553930.32815572989758723
TWDtajvani új dollár0.100457100349266479.954497955079606
ARSargentin peso4.68615806514266350.21339442376866483
CZKcseh korona0.0670551946920530114.913087712181591
VNDvietnámi dong80.076167649805540.012488110125015809
MADmarokkói dirham0.03018958847744265833.1240023608533
JODjordániai dinár0.0021956514692511165455.4456907229797
BHDbahreini dinár0.0011644075492784484858.8058370281718
XOFCFA frank1.80857482910359610.5529215512170105
LKRSrí Lanka-i rúpia1.02544829363853760.9751832502951067
UAHukrán hrivnya0.139129490422932077.18754878609959
NGNnigériai naira4.1233430909571830.24252165729140487
TNDtunéziai dinár0.009277051811967547107.79286569360147
UGXugandai shilling12.6811886425871560.07885696114019677
RONromán lej0.01468886867388614968.07876237451825
BDTbangladesi taka0.38103606805697192.624423470196217
PENperui sol0.01063996521482474693.98526967049594
GELgrúz lari0.008040719065822493124.36698656100963
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC1.80857482910359610.5529215512170105
FJDfidzsi dollár0.007022154141045893142.4064439364554
VESvenezuelai bolívar2.7207458672117540.3675462717967149
UZSüzbegisztáni szom37.377614017519040.026753981662160024
DZDalgériai dinár0.416679219636279852.3999276970733074
DOPdominikai peso0.189912085243761635.265594333906924
ISKizlandi korona0.37552952189937252.662906487197461
CRCCosta Rica-i colon1.40761070698766180.7104236952985649
XAGuncia ezüst0.0000540522182935664418500.628310365293
JMDjamaicai dollár0.4919679068631432.032652915057288
LYDlíbiai dinár0.01988788961610359450.28185590844598
GHSghánai cedi0.0361201688274519427.685363398411997
MURmauritiusi rúpia0.14623832308392136.838152810505994
AOAangolai kwanza2.84224105312124430.35183504189478826
UYUuruguayi peso0.124664393535303598.021536636415842
AFNafgán afghani0.20118969019600124.97043361926642
LBPlibanoni font277.66054536764710.003601519973519866
XPFCFP frank0.329016056439321643.039365345333606
TTDTrinidad és Tobago-i dollár0.02101297070017159747.589653755707836
TZStanzániai shilling8.1770122246615810.12229405711098672
ALLalbán lek0.251220629242904343.980564824686843
XCDkelet-karibi dollár0.008384265693891686119.27102939122564
GTQguatemalai quetzal0.02366223438207852642.2614358328471
NPRnepáli rúpia0.47059127791679512.1249862607458043
BOBbolíviai boliviano0.03618085377902839627.638927652382616
BBDbarbadosi dollár0.006193657177013023161.4554973612963
LAKlaoszi kip69.45792782614350.014397204628722116
BNDbrunei dollár0.0039636841827558385252.29053423341313
BWPbotswanai pula0.0424500187806617323.557115608522505
HNLhondurasi lempira0.083121546388098212.030575024807112
PYGparaguayi guaraní17.666680432795840.056603729478438586
ETBetióp birr0.50418288378369721.9834072757396828
NADnamíbiai dollár0.05102241379181194519.599229548024237
PGKpápua új-guineai kina0.01406192934774790671.1139968968878
SDGszudáni font1.85882387258700390.5379745842236563
MOPmakaói pataca0.0250324505963723339.94814635307494
BMDbermudai dollár0.0030968285885065116322.9109947225926
NIOnicaraguai cordoba0.113950625536821078.775730675360515
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka0.005392525589338458185.44186456474054
KZTkazahsztáni tenge1.40157873482669950.7134811446205672
PABpanamai balboa0.0030968285885065116322.9109947225926
GYDguyanai dollár0.64787711600263311.5435025798872881
YERjemeni riál0.73136292699364281.3673102137000885
MGAmadagaszkári ariary13.933095519694740.07177155992266598
KYDkajmán-szigeteki dollár0.0025754679846463763388.27894812185156
MZNmozambiki metical0.197767616317337165.0564395658963885
RSDszerb dinár0.32372280396170973.089062579966659
SCRseychelle-szigeteki rúpia0.0441512446634374922.649418099601608
AMDörmény dram1.12213211587904940.8911606626788556
AZNazerbajdzsáni manat0.005264636665610191189.94663136626852
SBDsalamon-szigeteki dollár0.02499782006978107440.003488192510936
TOPtongai pa'anga0.0074591125819770225134.06420522680355
BZDbelize-i dollár0.006232510062202632160.4489988816143
GMDgambiai dalasi0.229509177545710434.357124236571472
MWKmalawi kwacha5.3691063290147440.18625073498656242
BIFburundi frank9.2680977755973470.10789700585949505
HTGhaiti gourde0.40553911454278892.4658533890803986
SOSszomáliai shilling1.76641664708021270.5661178531423737
GNFguineai frank27.3669508413359670.03654042446298278
MNTmongol tugrik11.140109476738720.08976572466258663
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa0.0478759133331425720.887329982439006
CDFkongói frank7.157060772104690.13972216135115031
STNSão Tomé-i dobra0.0680279591741503714.699838303836481
TJStádzsikisztáni somoni0.0285618904144790335.01168814418057
KGSkirgizisztáni szom0.270853872455513733.692027700893383
LRDlibériai dollár0.52797023715331551.894046159480034
LSLlesothói loti0.05102241379181194519.599229548024237
MMKburmai kyat6.5029033585704190.15377746598095493
GIPgibraltári font0.0023232362415162187430.4340566533896
XPTuncia platina0.000001895967423281523527435.2226312038
MDLmoldovai lej0.05554666849067587518.002879869705616
KHRkambodzsai riel12.5900615060119510.07942772952479099
MKDmacedón dénár0.16988811578830795.8862269168142864
VUVvanuatui vatu0.370867531653985452.69638055275485
MRUmauritániai ouguiya0.123835230796425548.0752463864174
SZLszváziföldi lilangeni0.05102241379181194519.599229548024237
CVEZöld-foki escudo0.30403143255617913.28913359909002
SRDsuriname-i dollár0.117236613007755298.529758531439741
SVCsalvadori colon0.02709725014943197736.90411368258201
XPDuncia palládium0.000002759505735035257362383.73680612165
BSDbahamai dollár0.0030968285885065116322.9109947225926
XDRIMF különleges lehívási jogok0.00228714886935885437.22558395611884
RWFruandai frank4.5687571451960160.21887790666472304
AWGarubai vagy holland forint0.005543323173426656180.39720375563832
BTNbhutáni ngultrum0.2939817447551433.4015717568888455
DJFdzsibuti frank0.55140491392538291.8135493078600342
KMFcomore-i frank1.35643112182769720.7372287349560138
ERNeritreai nakfa0.04645242882759767521.52739964817284
FKPFalkland-szigeteki font0.0023232362415162187430.4340566533896
SHPSzent Ilona-i font0.0023232362415162187430.4340566533896
SPLseborgan luigino0.00051613809601986621937.4659760854195
WSTszamoai tala0.008633286347862127115.83074621955885
JEPjersey-i font0.0023232362415162187430.4340566533896
TMTtürkmenisztáni manat0.0108312825365184692.32516986131854
GGPguernsey-i font0.0023232362415162187430.4340566533896
IMPMan-szigeti font0.0023232362415162187430.4340566533896
TVDtuvalui dollár0.004455474237987802224.44299901319226
ZMWzambiai kwacha0.06215118334945208416.0897982324389
ADACardano0.01379259220773767472.50268730768374
ARBARB0.01588228871906659262.963217561931486
AVAXAVAX0.000306841892876260853259.0074015847204
BCHBitcoin Cash0.0000111383495040703189779.90856136881
BNBBNB0.000004280325689429257233627.081805857
BTCBitcoin3.8084502732659544e-826257399.420957785
CLFCLF0.0000756622697401713713216.627037941871
CNHkínai jüan renminbi offshore0.02070468145248135448.298255749312915
DAIDAI0.0030970228795877152322.890736969022
DOGEDogecoin0.0385248171337070325.957293879665347
DOTPolkadot0.0026491882884855417377.47411323929293
ETHEthereum0.0000012742115632499674784799.0308998835
EURCEURC0.0027549546528037798362.98238120989663
LINKChainlink0.000251186934754560843981.0987819773254
LTCLitecoin0.0000517041665061922119340.80109153752
LUNATerra0.0563527798574458817.74535351281114
MXVMXV0.006414848161298159155.88833513366154
POLPOL0.03263280091761521630.644013749374455
SLESierra Leone-i leone0.0711171959599992714.061296800319043
SOLSOL0.0000298334697695501933519.39977899116
SSPSSP17.8318897479814960.05607930590268462
TRXTRX0.009248099658363493108.13032265451993
UNIUniswap0.000427918238010669342336.895021462177
USDCUSDC0.003096987060151754322.8944714903005
USDPUSDP0.003106917745196587321.8623993332421
USDTUSDT0.0031003801908612975322.5410880083698
VEDVED2.7207458672117540.3675462717967149
XBTXBT3.8084502732659544e-826257399.420957785
XCGkaribi gulden0.005579455075798624179.22897243811278
XLMStellar Lumen0.01712611839777050758.39034723304149
XRPRipple0.0023665510531549762422.555853450466
ZWGzimbabwei dollár0.0824734732707358412.125110782194149

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,12388▲
GBP / EUR1,18597▲
USD / JPY158,027▼
GBP / USD1,33288▲
USD / CHF0,824365▼
USD / CAD1,41418▼
EUR / JPY177,603▲
AUD / USD0,694685▲

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%