Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

cad
CAD – kanadai dollár
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: CAD — kanadai dollár

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2026. okt. 15. 16:00 UTC

USDamerikai dollár0.70428125420828891.4198872879615978
EUReuró0.62859686997444991.5908447015344607
GBPbrit font0.53133286954475081.88205935924274
INRindiai rúpia66.732690173920660.014985159408286573
AUDausztrál dollár1.0187949125104990.9815518194293051
CADkanadai dollár11
SGDszingapúri dollár0.90348829407535551.1068212023968902
CHFsvájci frank0.58439953463484041.7111581045745456
MYRmalajziai ringgit2.88226638578697570.3469491941935684
JPYjapán jen111.416662979689760.008975318172850778
CNYkínai jüan renminbi4.7127351271577930.21219100437819233
NZDúj-zélandi dollár1.2562578670825620.7960149155701004
THBthai baht23.6197849877373760.04233738793639178
HUFmagyar forint228.725141491085960.004372059815903415
AEDEAE-dirham2.5864729060799410.38662689937688166
HKDhongkongi dollár5.5265761666338580.1809438556257305
MXNmexikói peso12.9977496588829950.07693639485636457
ZARdél-afrikai rand11.647284652435660.08585692114864572
PHPfülöp-szigeteki peso44.4198408892395950.022512462448784753
SEKsvéd korona7.0203619735832920.14244279764531656
IDRindonéz rúpia12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLbrazil real3.55694399675776250.2811402150024075
SARszaúd-arábiai riál2.64105470328108360.37863661012309274
TRYtörök líra34.8069481817153560.028729895961557353
KESkenyai shilling91.474795007865880.010931973117993982
KRWdél-koreai von946.3941582289640.0010566421942749006
EGPegyiptomi font37.632299398042640.026572917839084068
IQDiraki dinár1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKnorvég korona6.6804340652917030.14969087191437383
KWDkuvaiti dinár0.219045234736671044.565267083770013
DKKdán korona4.6990122847912090.21281068007346843
PKRpakisztáni rúpia194.88262818759250.005131293688411302
ILSizraeli sékel2.18568008940505680.4575234979937986
PLNlengyel zloty2.7467696740812960.36406401651950193
QARkatari riál2.5635837653181720.3900789252641752
XAUuncia arany0.00016972248177322285891.971349653989
OMRománi riál0.27086999216406493.691807985117465
COPkolumbiai peso2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPchilei peso693.01831687274260.0014429633036432826
TWDtajvani új dollár22.8021274271843520.043855557039288146
ARSargentin peso1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKcseh korona15.3113524784645780.06531101686846412
VNDvietnámi dong18211.8624053941280.00005490926615521828
MADmarokkói dirham6.8773777853189990.1454042559846981
JODjordániai dinár0.49933540923367682.00266190121523
BHDbahreini dinár0.26480975158231663.776295978621271
XOFCFA frank412.33251703783020.0024252271132627
LKRSrí Lanka-i rúpia233.020798751157680.004291462416056249
UAHukrán hrivnya31.6238646693821720.03162168857142206
NGNnigériai naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDtunéziai dinár2.1129618211140710.47326931798168714
UGXugandai shilling2842.97920702408240.0003517436911002808
RONromán lej3.35353314708795120.29819296727940575
BDTbangladesi taka86.649388503542840.011540762344319522
PENperui sol2.41695216783478630.41374422436164493
GELgrúz lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC412.33251703783020.0024252271132627
FJDfidzsi dollár1.5936813173651670.6274780215490634
VESvenezuelai bolívar618.23111745897650.0016175180636493216
UZSüzbegisztáni szom8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDalgériai dinár94.726474625760460.010556710823988104
DOPdominikai peso43.1214790073031860.023190299197080808
ISKizlandi korona85.618548967920090.011679712072376794
CRCCosta Rica-i colon320.467010454362540.0031204459971782626
XAGuncia ezüst0.01234990849750117980.97225985134507
JMDjamaicai dollár111.88249227221050.008937948911318461
LYDlíbiai dinár4.5223133820670660.2211257636335938
GHSghánai cedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURmauritiusi rúpia33.324815745560.0300076677883278
AOAangolai kwanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUuruguayi peso28.3128412083676470.0353196626449647
AFNafgán afghani45.70167072086440.021881038137703472
LBPlibanoni font63141.651620730610.00001583740643983536
XPFCFP frank75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidad és Tobago-i dollár4.7800087017238460.20920464007510353
TZStanzániai shilling1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLalbán lek57.3588711544309650.0174340948465955
XCDkelet-karibi dollár1.90677569035180320.5244455365463037
GTQguatemalai quetzal5.37928067861521250.18589846110380503
NPRnepáli rúpia106.82235379590350.009361336503693002
BOBbolíviai boliviano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDbarbadosi dollár1.40856250841657780.7099436439807989
LAKlaoszi kip15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDbrunei dollár0.90348829407535551.1068212023968902
BWPbotswanai pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLhondurasi lempira18.929594494656490.05282733342662377
PYGparaguayi guaraní4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBetióp birr114.436749814544230.008738451604231999
NADnamíbiai dollár11.647284652435660.08585692114864572
PGKpápua új-guineai kina3.19524051886539070.3129654854136281
SDGszudáni font422.69958826207140.0023657463308906883
MOPmakaói pataca5.6923734516328730.17567364623857332
BMDbermudai dollár0.70428125420828891.4198872879615978
NIOnicaraguai cordoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka1.22942861620212840.8133859801385912
KZTkazahsztáni tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABpanamai balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDguyanai dollár147.234579118487770.006791882762779829
YERjemeni riál166.32203641931420.006012432396383734
MGAmadagaszkári ariary3172.548165323160.00031520404037684285
KYDkajmán-szigeteki dollár0.58566325642290351.7074658330245438
MZNmozambiki metical44.981003053966620.022231607392130304
RSDszerb dinár73.810585185043920.01354819227476641
SCRseychelle-szigeteki rúpia9.9206595489618370.10079974976105763
AMDörmény dram254.59851768291840.003927752640121095
AZNazerbajdzsáni manat1.19727791157962350.83522797032199
SBDsalamon-szigeteki dollár5.6807144268682920.1760341965563806
TOPtongai pa'anga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDbelize-i dollár1.4176066588364760.7054142937087827
GMDgambiai dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKmalawi kwacha1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFburundi frank2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGhaiti gourde92.18092145123270.010848231762675955
SOSszomáliai shilling402.44813958331590.0024847922046188943
GNFguineai frank6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTmongol tugrik2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa10.887507273115530.09184838870044158
CDFkongói frank1627.76957070169530.0006143375684120463
STNSão Tomé-i dobra15.524922969590430.06441255792114127
TJStádzsikisztáni somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSkirgizisztáni szom61.597569738864510.016234406718306903
LRDlibériai dollár120.448034525184870.008302335558584036
LSLlesothói loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKburmai kyat1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPgibraltári font0.53133286954475081.88205935924274
XPTuncia platina0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLmoldovai lej12.6245810080714590.07921054959056902
KHRkambodzsai riel2859.52390728372030.000349708564230857
MKDmacedón dénár38.6972597439079560.025841623066279993
VUVvanuatui vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUmauritániai ouguiya28.2646091400850570.035379933790833616
SZLszváziföldi lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVEZöld-foki escudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDsuriname-i dollár26.506377119531950.037726770259490595
SVCsalvadori colon6.1624609743225280.16227283290989689
XPDuncia palládium0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDbahamai dollár0.70428125420828891.4198872879615978
XDRIMF különleges lehívási jogok0.52067485527191321.920584391342977
RWFruandai frank1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGarubai vagy holland forint1.26066344503283710.7932331217662557
BTNbhutáni ngultrum66.732690173920660.014985159408286573
DJFdzsibuti frank125.738736524925030.007952998635402792
KMFcomore-i frank309.24938777837270.0032336361510169327
ERNeritreai nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFalkland-szigeteki font0.53133286954475081.88205935924274
SHPSzent Ilona-i font0.53133286954475081.88205935924274
SPLseborgan luigino0.117380208565193978.519323761846882
WSTszamoai tala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPjersey-i font0.53133286954475081.88205935924274
TMTtürkmenisztáni manat2.464715572090080.4057263285564425
GGPguernsey-i font0.53133286954475081.88205935924274
IMPMan-szigeti font0.53133286954475081.88205935924274
TVDtuvalui dollár1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWzambiai kwacha14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHkínai jüan renminbi offshore4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESierra Leone-i leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGkaribi gulden1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar Lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGzimbabwei dollár18.7460517829095930.05334456618282044

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%