Historialliset kurssitaulukot

Luo historiallisia kurssitaulukoita valitsemallasi perusvaluutalla XE-valuuttataulukoiden avulla. Kaupallisiin tarkoituksiin hanki automaattinen valuuttasyöte XE Currency Data API:n kautta.

Valitse valuutta ja päivämäärä

inr
INR – Intian rupia
TaiLue lisää API:stamme

Valuuttataulukko: INR — Intian rupia

Kaikki luvut ovat keskikursseja, jotka eivät ole kuluttajien saatavilla ja ovat vain tiedoksi.

8.10.2018 klo 16.00 UTC

USDYhdysvaltain dollari0.01350159127160863374.06534384601142
EUREuro0.0117665833760694584.98643727233278
GBPEnglannin punta0.01034089026266674396.70347277644514
INRIntian rupia11
AUDAustralian dollari0.01912390412433890452.29057798544935
CADKanadan dollari0.01752891740153764557.048588745833186
SGDSingaporen dollari0.0187102644007356153.446599074285885
CHFSveitsin frangi0.01341096225638580274.56586491575854
MYRMalesian ringgit0.0561907711463411517.796516751756926
JPYJapanin jeni1.52607065374761120.655277655424586
CNYKiinan yuan0.0935725393843916110.686896033590013
NZDUuden-Seelannin dollari0.0209740384498045647.67799021601004
THBThaimaan baht0.445514706688546762.2445948135649005
HUFUnkarin forintti3.8295947690853020.261124233841287
AEDArabiemiirikuntien dirhami0.04958459394498270620.16755448495886
HKDHongkongin dollari0.105730909333239739.457972189080753
MXNMeksikon peso0.255748368165416633.9100933748801308
ZAREtelä-Afrikan randi0.20097067600622724.975850307479756
PHPFilippiinien peso0.73063786791079041.3686670838173667
SEKRuotsin kruunu0.123002381860373468.12992386712603
IDRIndonesian rupia205.538938844748150.004865258162860033
BRLBrasilian real0.0509124318939577919.641568135712614
SARSaudi-Arabian rial0.05063096726853237619.750758358936377
TRYTurkin liira0.082843190926200612.07099809676371
KESKenian šillinki1.36138088036077520.7345482916838035
KRWEtelä-Korean won15.3531615945958450.0651331645172021
EGPEgyptin punta0.241811863841424334.135446392554921
IQDIrakin dinaari16.0654928676289150.06224521141302456
NOKNorjan kruunu0.111932708351274498.933939102605605
KWDKuwaitin dinaari0.004101871376889273243.7911645972594
DKKTanskan kruunu0.0877790850631327611.392235397313343
PKRPakistanin rupia1.66083304394820640.6021074807271147
ILSIsraelin uusi sekeli0.0492730438577230820.295072553007287
PLNPuolan zloty0.0507770471137792919.69393765177478
QARQatarin rial0.0491457922286554320.34762193571742
XAUKultaunssi0.00001138395417393658387842.93969572429
OMROmanin rial0.00519136184393352192.62768230432098
COPKolumbian peso41.058912435439770.0243552481223749
CLPChilen peso9.2004974772549610.10868977492490522
TWDTaiwanin uusi dollari0.418909738846773352.387149085511652
ARSArgentiinan peso0.50629431102045121.9751357624075814
CZKTšekin koruna0.303395467449548653.296028145727948
VNDVietnamin dong315.23840388333330.003172202332207247
MADMarokon dirhami0.128129790769428387.804586224600304
JODJordanian dinaari0.009572628211570521104.46451882371146
BHDBahrainin dinaari0.005076598318124847196.9822974627963
XOFLänsi-Afrikan CFA-frangi7.71837273161638750.12956098840675956
LKRSri Lankan rupia2.30392705604617150.43404151940301694
UAHUkrainan hryvnia0.37842105316347532.642559106160531
NGNNigerian naira4.9013018544293330.2040274257126797
TNDTunisian dinaari0.0381456528652985626.215306984815275
UGXUgandan šillinki51.1800200733485160.019538874712570504
RONRomanian leu0.0549467660759058918.199433222667842
BDTBangladeshin taka1.13130383517629940.8839358348362379
PENPerun sol0.0448584736493720222.292332276312287
GELGeorgian lari0.0354767542370766528.187471529030212
XAFKeski-Afrikan CFA-frangi7.71837273161638750.12956098840675956
FJDFidžin dollari0.02898710672150879234.49809632977228
VEFVenezuelan bolívar0.134847142825191257.415804139775861
VESVenezuelan bolívar0.84415042619989041.1846229877555086
UZSUzbekistanin som110.482166301507890.00905123454287619
BGNBulgarian lev0.02301343676441791343.45287538913545
DZDAlgerian dinaari1.60622005074530170.6225797016641589
DOPDominikaanisen tasavallan peso0.66104563660536221.5127548608220982
ISKIslannin kruunu1.5482416993115090.6458939844112791
CRCCosta Rican colón7.8274758414318460.12775510525460457
XAGHopeaunssi0.000945467235219831057.6781116772286
JMDJamaikan dollari1.81589694973230030.5506920423801692
LYDLibyan dinaari0.018756017354892653.316222792849196
GHSGhanan cedi0.0648328135072333615.42428819456417
MURMauritiuksen rupia0.46664964434362452.1429353094366337
AOAAngolan kwanza4.0796594090529220.2451185012604144
UYUUruguayn peso0.44679334902021092.2381711862831795
AFNAfganistanin afgaani1.02424474321737020.976329150451666
LBPLibanonin punta20.3536488419500150.04913123969884671
XPFCFP-frangi1.40412689451388850.7121863443447553
TTDTrinidadin ja Tobagon dollari0.0910079067486512810.988056265944385
TZSTansanian šillinki30.8773634622504320.032386184825092486
ALLAlbanian lek1.47718174381551810.676964770372147
XCDItä-Karibian dollari0.0364876544785734427.406530079570548
GTQGuatemalan quetzal0.103913994772055589.623342863428428
NPRNepalin rupia1.60750.6220839813374806
BOBBolivian boliviano0.0932659148430625110.722030676294642
ZWDZimbabwen dollari4.8862258811951640.2046569324288793
BBDBarbadoksen dollari0.02700318254321726737.03267192300571
LAKLaosin kip115.014977086742890.00869451983845384
BNDBrunein dollari0.0187102644007356153.446599074285885
BWPBotswanan pula0.146597395280771626.821403600553363
HNLHondurasin lempira0.325690892257733463.0703959606234745
PYGParaguayn guarani79.644853038205030.012555739157686782
ETBEtiopian birr0.376613932178713532.655238998236191
NADNamibian dollari0.20097067600622724.975850307479756
PGKPapua-Uuden-Guinean kina0.0439335990205120622.761622591700537
SDGSudanin punta0.243189312991511034.1120228010796955
MOPMacaon pataca0.108902836613236929.182497270952188
BMDBermudan dollari0.01350159127160863374.06534384601142
NIONicaraguan córdoba0.434595158107383032.3009920413170195
BAMBosnia-Hertsegovinan vaihdettava markka0.02301343676441791343.45287538913545
KZTKazakstanin tenge5.035244179510560.19860010048156254
PABPanaman balboa0.01350159127160863374.06534384601142
GYDGuyanan dollari2.8147960461601850.3552655267383063
YERJemenin rial3.37998945135173260.29585891151230603
MGAMadagaskarin ariary46.491707515345590.021509212146487166
KYDCaymansaarten dollari0.01107130513063811390.32358770716704
MZNMosambikin metical0.81408208165702051.228377362101563
RSDSerbian dinaari1.3955504020658180.7165631556694124
SCRSeychellien rupia0.183137651752530945.460373606576945
AMDArmenian dram6.5552514113534160.15254945039454057
AZNAzerbaidžanin manat0.0229069448352491843.65488314535953
SBDSalomonsaarten dollari0.105629550521919029.467047763234508
SLLSierra Leonen leone112.120001214409060.00891901524410156
TOPTongan pa’anga0.03072117164645077332.55084185942922
BZDBelizen dollari0.02713580281788006336.85168287488769
GMDGambian dalasi0.66954713364902191.4935468314979035
MWKMalawin kwacha9.8176955950508520.10185689608303856
BIFBurundin frangi24.1012261021200840.04149166501998146
HTGHaitin gourde0.94182545975474711.0617678569237252
SOSSomalian šillinki7.8044060471675580.12813274885446646
GNFGuinean frangi123.089475478418760.00812417142987444
MNTMongolian tugrik34.6333594355354250.02887389546663365
MVRMalediivien rufiyaa0.208012947120265134.80739306780668
CDFKongon frangi21.8370836468326280.04579366073660873
STNSão Tomé ja Príncipen dobra0.287928593198131853.47308333949269
TJSTadžikistanin somoni0.127221468689985687.86030856503322
KGSKirgisian som0.93445598057319581.0701413665163761
LRDLiberian dollari2.11748588361615650.47225816603425974
LSLLesothon loti0.20097067600622724.975850307479756
MMKMyanmarin kyat20.871988993379250.04791110230640728
GIPGibraltarin punta0.01034089026266674396.70347277644514
XPTPlatinaunssi0.00001658107300645290360309.72782104194
MDLMoldovan leu0.227880193560519724.388270803071892
KHRKambodžan riel55.075046964954510.018157043073178357
MKDMakedonian denaari0.72388712750588771.3814308363866667
VUVVanuatun vatu1.55245474199992480.6441411610568216
ANGAlankomaiden Antillien guldeni0.0241667113890640241.379233769164074
MRUMauritanian ouguiya0.48360718656931182.067793919883524
SZLSwazimaan lilangeni0.20097067600622724.975850307479756
CVEKap Verden escudo1.29750114887917830.7707122270094566
SRDSurinamen dollari0.100639157769688399.936490151164511
SVCEl Salvadorin colón0.118138923626575558.464610725258447
XPDPalladiumunssi0.00001264255112966597879097.95971902234
BSDBahaman dollari0.01350159127160863374.06534384601142
XDRIMF:n erityisnosto-oikeus0.009709292973683541102.99411117889225
RWFRuandan frangi11.707850471964540.08541277516266425
AWGAruban floriini0.02416784837617945441.377287064810844
BTNBhutanin ngultrum11
DJFDjiboutin frangi2.4034675515313990.4160655297230194
KMFKomorien frangi5.78877954871229150.17274798454234605
ERNEritrean nakfa0.20252386907412954.937689589734094
FKPFalklandin punta0.01034089026266674396.70347277644514
SHPSaint Helenan punta0.01034089026266674396.70347277644514
SPLSeborgan luigino0.0022502652029337115444.3920648536368
WSTSamoan tala0.0356813284304785328.025862376407847
JEPJerseyn punta0.01034089026266674396.70347277644514
TMTTurkmenistanin manat0.04726677730051649721.156509013553432
GGPGuernseyn punta0.01034089026266674396.70347277644514
IMPMansaaren punta0.01034089026266674396.70347277644514
TVDTuvalun dollari0.01912390412433890452.29057798544935
ZMWSambian kwacha0.156276172589224556.398928150285089
BCHBitcoin Cash0.000025848588880074838686.83140265513
BTCBitcoin0.0000020395151519708325490312.6113251358
CLFCLF0.00031277668726433583197.1692287759083
CNHKiinan offshore-yuan0.0936186309250260110.681634522094697
ETHEthereum0.0000596795816171250316756.14963951172
LTCLitecoin0.00023107006599307224327.6916709323195
XBTXBT0.0000020395151519708325490312.6113251358
XRPRipple0.02777795339486615835.99977240169239

Reaaliaikaiset valuuttakurssit

ValuuttaKurssiMuutos
EUR / USD1,12133▲
GBP / EUR1,18159▲
USD / JPY158,158▼
GBP / USD1,32495▲
USD / CHF0,829567▼
USD / CAD1,42531▼
EUR / JPY177,348▲
AUD / USD0,698846▲

Keskuspankkien korot

ValuuttaKorko
JPY0,75 %
CHF0,00 %
EUR4,25 %
USD3,75 %
CAD2,25 %
AUD3,60 %
NZD2,25 %
GBP3,75 %