Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

jpy
JPY – japán jen
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: JPY — japán jen

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2018. aug. 4. 16:00 UTC

USDamerikai dollár0.008989303717537974111.2433211094
EUReuró0.007770084264653991128.69873297886699
GBPbrit font0.0069143756571557885144.62621783719334
INRindiai rúpia0.6163462362955861.6224646815567185
AUDausztrál dollár0.01214815157191317882.31704997096219
CADkanadai dollár0.01167948871844866985.62018630322589
SGDszingapúri dollár0.0122814959871290181.42330551978345
CHFsvájci frank0.0089350441733262111.9188647086157
MYRmalajziai ringgit0.0367019385090526827.246517231054327
JPYjapán jen11
CNYkínai jüan renminbi0.06141208051206524516.283441167630468
NZDúj-zélandi dollár0.01333404662416771374.9959879536883
THBthai baht0.299029352345442763.3441533152397245
HUFmagyar forint2.48694640092709960.4020995384650082
AEDEAE-dirham0.0330132179026582130.290897511068756
HKDhongkongi dollár0.0705495789188267414.174429037352365
MXNmexikói peso0.16689853265834545.991664420723697
ZARdél-afrikai rand0.119689697269159628.354938000646689
PHPfülöp-szigeteki peso0.47710731467019452.0959645120747323
SEKsvéd korona0.080206307285858812.46784740302226
IDRindonéz rúpia130.301975969314730.007674480701931132
BRLbrazil real0.0333275850201735930.00517437416146
SARszaúd-arábiai riál0.033709888940767429.664885629173334
TRYtörök líra0.0456758825008744521.89339198823045
KESkenyai shilling0.9011800882779371.109656119800536
KRWdél-koreai von10.0890332363986130.09911752460010337
EGPegyiptomi font0.160663640374628826.224183627784366
IQDiraki dinár10.7042529766866150.0934208115389234
NOKnorvég korona0.0742156806122392213.474241450735759
KWDkuvaiti dinár0.0027282511450869872366.5351710016843
DKKdán korona0.05790929881322693517.268383843245434
PKRpakisztáni rúpia1.11665136482880030.8955346596950744
ILSizraeli sékel0.033168082417023630.14946681050056
PLNlengyel zloty0.0331292102262540730.184842716459475
QARkatari riál0.0327210655318382330.56135195313187
XAUuncia arany0.00000740809328399639134987.5010564847
OMRománi riál0.003456387279393351289.31943071365407
COPkolumbiai peso25.9864388611607850.03848160978665666
CLPchilei peso5.7888866357288610.1727447889250457
TWDtajvani új dollár0.27536932903301763.631486496740881
ARSargentin peso0.24509235366037754.080094646223407
CZKcseh korona0.198932312439115385.026835448394322
VNDvietnámi dong209.51158190637470.004773005820971148
MADmarokkói dirham0.0851325440750415911.7463892435604
JODjordániai dinár0.006373416335734424156.90172229816645
BHDbahreini dinár0.0033799781977942784295.85989656755316
XOFCFA frank5.0968411639896370.1961999536232817
LKRSrí Lanka-i rúpia1.4364730514036870.6961495024378105
UAHukrán hrivnya0.244374215070093634.092084754986
NGNnigériai naira3.24060609044904120.30858425001029144
TNDtunéziai dinár0.0243250545750862641.10987693422077
UGXugandai shilling33.290986821596830.030038160339280508
RONromán lej0.035857033583861127.888531204379667
BDTbangladesi taka0.75362359844734931.3269223549531184
PENperui sol0.02935906627767898434.0610287310219
GELgrúz lari0.02199592628750849545.46296377470136
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC5.0968411639896370.1961999536232817
FJDfidzsi dollár0.0189418118803533952.79326002794952
VEFvenezuelai bolívar0.0897806708789105211.138254929602002
UZSüzbegisztáni szom70.11656899679440.014261964244795238
BGNbolgár leva0.01519696390733821465.80261729233472
DZDalgériai dinár1.06972712425739110.9348178402919379
DOPdominikai peso0.447217858459784462.2360466629038336
ISKizlandi korona0.95960817931009861.0420919929204238
CRCCosta Rica-i colon5.1132957650716440.19556858158506868
XAGuncia ezüst0.00058301038977628751715.2352986088629
JMDjamaicai dollár1.20681402597981170.8286280888955533
LYDlíbiai dinár0.01239624962062981180.66955979458514
GHSghánai cedi0.04232526714902385623.626549041712614
MURmauritiusi rúpia0.312826037558487043.1966648550251717
AOAangolai kwanza2.32930975446942550.4293117298295013
UYUuruguayi peso0.27646604031045263.6170807773608216
AFNafgán afghani0.6486700743241521.5416157451719936
LBPlibanoni font13.5513753541884960.07379324783376451
XPFCFP frank0.92721769267608011.0784953823668528
TTDTrinidad és Tobago-i dollár0.0605025107294398816.528239703503917
TZStanzániai shilling20.4821275425106680.048823053070268185
ALLalbán lek0.97444053663856561.0262298851498979
XCDkelet-karibi dollár0.02429330369184422641.163606757022556
GTQguatemalai quetzal0.0673074136786744214.857204360488428
NPRnepáli rúpia0.99077657484515451.009309288682251
BOBbolíviai boliviano0.062250929488070116.06401716767365
ZWDzimbabwei dollár3.25322901537699270.3073869055247306
BBDbarbadosi dollár0.01797860743507594855.6216605547
LAKlaoszi kip76.118952533332650.013137332644745708
BNDbrunei dollár0.0122814959871290181.42330551978345
BWPbotswanai pula0.0932498137168924510.72388201263342
HNLhondurasi lempira0.215563500358977534.63900427639513
PYGparaguayi guaraní51.724453263049780.019333215469951936
ETBetióp birr0.249003719720476444.016004263400434
NADnamíbiai dollár0.119689697269159628.354938000646689
PGKpápua új-guineai kina0.02962971651627075233.749901030975565
SDGszudáni font0.162403452706460126.157504556306898
MOPmakaói pataca0.0726660662863915513.76158158966249
BMDbermudai dollár0.008989303717537974111.2433211094
NIOnicaraguai cordoba0.285230602753182573.505935163855212
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka0.01519696390733821465.80261729233472
KZTkazahsztáni tenge3.1407279654893110.31839752152625694
PABpanamai balboa0.008989303717537974111.2433211094
GYDguyanai dollár1.88185860109772030.5313895525501665
YERjemeni riál2.246876444176740.44506230086292164
MGAmadagaszkári ariary29.467065962930960.03393619172190343
KYDkajmán-szigeteki dollár0.007371261706521545135.6619856700074
MZNmozambiki metical0.51967224423880561.9242898020554449
RSDszerb dinár0.9155426300122741.0922484297499
SCRseychelle-szigeteki rúpia0.124942326566565838.003692803553067
AMDörmény dram4.3263720822016360.23114054477975293
AZNazerbajdzsáni manat0.01528181675040220265.43724586762113
SBDsalamon-szigeteki dollár0.0707817783285746414.127929865761784
SLLSierra Leone-i leone71.450807153099840.013995643154279128
TOPtongai pa'anga0.0209244041223011547.79108614778682
BZDbelize-i dollár0.01811614396533607355.19938469872107
GMDgambiai dalasi0.43341927911594742.307234699018735
MWKmalawi kwacha6.5038013438306480.15375623379834263
BIFburundi frank15.8299845053439170.06317125576859649
HTGhaiti gourde0.60731731512186241.6465856893926087
SOSszomáliai shilling5.2003104679325970.19229621119093565
GNFguineai frank81.425113624297440.012281223267480929
MNTmongol tugrik22.0192994561110670.045414705494750324
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa0.140862383193231477.099127370493407
CDFkongói frank14.1177014883951880.07083306024157009
STNSão Tomé-i dobra0.190624245539384875.245922401793271
TJStádzsikisztáni somoni0.0846792417068894411.809269660933214
KGSkirgizisztáni szom0.61264348868797981.632270673669563
LRDlibériai dollár1.36187951320880090.7342793472557964
LSLlesothói loti0.119689697269159628.354938000646689
MMKburmai kyat13.1844916040497980.07584668639728484
GIPgibraltári font0.0069143756571557885144.62621783719334
XPTuncia platina0.00001075305544701974392996.82354722299
MDLmoldovai lej0.148692076306613386.7253079305848855
KHRkambodzsai riel36.505562523579210.027393085625076804
MKDmacedón dénár0.477242137862728072.0953723920489935
VUVvanuatui vatu0.98459842521048911.0156424938280988
ANGholland forint0.0165852656141537960.294482058014474
MRUmauritániai ouguiya0.32136760244745293.11170134258792
SZLszváziföldi lilangeni0.119689697269159628.354938000646689
CVEZöld-foki escudo0.85680719186339551.16712372339591
SRDsuriname-i dollár0.0667455825046614114.982264930119706
SVCsalvadori colon0.0786564075284572812.713522412502858
XPDuncia palládium0.000009797092437830026102071.09980290149
BSDbahamai dollár0.008989303717537974111.2433211094
XDRIMF különleges lehívási jogok0.006437254065758828155.3457405571764
RWFruandai frank7.7572281255290760.12891202679846364
AWGarubai vagy holland forint0.01609085365439297362.147106765027935
BTNbhutáni ngultrum0.6163462362955861.6224646815567185
DJFdzsibuti frank1.60097350322859830.6246199565347915
KMFcomore-i frank3.8226308729922280.2615999381643756
ERNeritreai nakfa0.13483955576306967.4162214072933335
FKPFalkland-szigeteki font0.0069143756571557885144.62621783719334
SHPSzent Ilona-i font0.0069143756571557885144.62621783719334
SPLseborgan luigino0.0014982172802634598667.4599293262397
WSTszamoai tala0.02348916577140199742.57281887879975
JEPjersey-i font0.0069143756571557885144.62621783719334
TMTtürkmenisztáni manat0.0315524559613620431.693253964907285
GGPguernsey-i font0.0069143756571557885144.62621783719334
IMPMan-szigeti font0.0069143756571557885144.62621783719334
TVDtuvalui dollár0.01214815157191317882.31704997096219
ZMWzambiai kwacha0.090344755727099211.068711093986021
BCHBitcoin Cash0.00001267512660239357778894.67548285944
BTCBitcoin0.000001282459368574346779751.7991635527
CLFCLF0.000212779380005563844699.703514381194
CNHkínai jüan renminbi offshore0.06153214705508821416.251667589377707
ETHEthereum0.00002194770536262128745562.8496682428
LTCLitecoin0.000118721404996910028423.080909681174
XBTXBT0.000001282459368574346779751.7991635527
XRPRipple0.0206804796762225248.3547778221873

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,12387▼
GBP / EUR1,18595▲
USD / JPY158,025▲
GBP / USD1,33285▲
USD / CHF0,824092▼
USD / CAD1,41453▲
EUR / JPY177,600▼
AUD / USD0,694824▼

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%