Történelmi árfolyamtáblázatok

Készítsen történelmi árfolyamtáblázatokat a választott alapvalutával az XE Valutatábákkal. Kereskedelmi célokra automatizált valutahírcsatornát kaphat az XE Currency Data API-n keresztül.

Válassza ki a valutát és a dátumot

nok
NOK – norvég korona
VagyTudjon meg többet az API-nkról

Valutatábázat: NOK — norvég korona

Minden adat középárfolyam, amely nem áll a fogyasztók rendelkezésére, és csak tájékoztató jellegű.

2014. ápr. 15. 16:00 UTC

USDamerikai dollár0.1677528100409185.96115200547807
EUReuró0.121495932222682268.230728236787078
GBPbrit font0.100307036581434449.96939032475701
INRindiai rúpia10.1338588321955370.09867909318244829
AUDausztrál dollár0.179582820279131085.568461384255294
CADkanadai dollár0.184282651532267065.426446774480584
SGDszingapúri dollár0.210282153411454654.755515310152456
CHFsvájci frank0.147695972205510156.770665340883904
MYRmalajziai ringgit0.54373720935187351.8391237215344978
JPYjapán jen17.0405581930118540.05868352366591424
CNYkínai jüan renminbi1.0435622936588370.9582561636008302
NZDúj-zélandi dollár0.194401031061076375.144005638971239
THBthai baht5.4205727609829130.1844823497616274
HUFmagyar forint37.5368858978010350.026640462469972273
AEDEAE-dirham0.61617282957704521.6229212844169425
HKDhongkongi dollár1.30078217716193010.7687682208114336
MXNmexikói peso2.1975988476871990.45504210245305776
ZARdél-afrikai rand1.77182705217009030.5643891703624372
PHPfülöp-szigeteki peso7.46357144432176960.13398411302953261
SEKsvéd korona1.10339596325630680.9062929658078792
IDRindonéz rúpia1926.45625912741980.0005190878304462234
BRLbrazil real0.37506678013624682.666191870249719
SARszaúd-arábiai riál0.62915269976761331.5894392575433032
TRYtörök líra0.35894756534470522.7859222252689695
KESkenyai shilling14.5777189973403620.06859783757544273
KRWdél-koreai von175.03434814244680.005713164362380909
EGPegyiptomi font1.17099849556003570.8539720621261303
IQDiraki dinár195.263497809025240.005121284885401552
NOKnorvég korona11
KWDkuvaiti dinár0.047183677730427721.193769712341062
DKKdán korona0.90712616282075681.1023824920785519
PKRpakisztáni rúpia16.100478441182760.062109955530398435
ILSizraeli sékel0.58181291816462971.7187655495078578
PLNlengyel zloty0.50888768855114041.9650701372774624
QARkatari riál0.61083802624496521.6370951987834639
XAUuncia arany0.000128694111897332067770.363268816582
OMRománi riál0.0645764299620099915.485526229745052
COPkolumbiai peso324.463106258858940.003082014505532697
CLPchilei peso93.128657458867440.010737833308095036
TWDtajvani új dollár5.0652957418054980.19742183891587647
ARSargentin peso1.34286050683879330.7446789855739254
CZKcseh korona3.3356504177834290.2997916072585656
VNDvietnámi dong3539.08965202790660.00028255853858547995
MADmarokkói dirham1.36522832793169920.7324782086194953
JODjordániai dinár0.118836018056730988.414957151480886
BHDbahreini dinár0.0632594735393075415.807908982654276
XOFCFA frank79.696107212993470.012547664308464018
LKRSrí Lanka-i rúpia21.908510813143840.04564436207138542
UAHukrán hrivnya2.1816247980443340.45837396095626814
NGNnigériai naira27.1256229982927830.03686551273174214
TNDtunéziai dinár0.26630756047009683.7550567405399975
UGXugandai shilling421.227325590077040.0023740150252577947
RONromán lej0.54322085943503671.8408718712312058
BDTbangladesi taka13.0086817095816140.07687174014438716
PENperui sol0.46467363387410952.1520480765451016
GELgrúz lari0.29360661185223973.405917849367982
XAFközép-afrikai CFA frank BEAC79.696107212993470.012547664308464018
FJDfidzsi dollár0.304620014082048253.282778392002351
VEFvenezuelai bolívar1.05478044723517670.948064597349364
UZSüzbegisztáni szom381.135116192388750.002623741443691118
BGNbolgár leva0.237618118772232524.208433284326033
DZDalgériai dinár13.3262795146355760.07503969873224936
DOPdominikai peso7.2267888380991060.13837404446191548
ISKizlandi korona18.8302444064074520.05310605525968243
CRCCosta Rica-i colon92.179963868212440.010848344456173544
XAGuncia ezüst0.008579656028051297116.55478922820298
JMDjamaicai dollár18.3685585884863440.05444085311227486
LYDlíbiai dinár0.207141162762396644.827625695753481
GHSghánai cedi0.465093148971540642.1501069241963626
MURmauritiusi rúpia5.09967018578617550.1960911124776666
AOAangolai kwanza16.3759214086978840.06106526619435664
UYUuruguayi peso3.82140906075178680.2616835790417239
AFNafgán afghani9.4327306534378720.10601384018481838
LBPlibanoni font252.92086113121490.003953805927780713
XPFCFP frank14.4983212676230850.06897350262427618
TTDTrinidad és Tobago-i dollár1.0811329009613040.9249556637401716
TZStanzániai shilling273.685536668151660.003653828449153734
ALLalbán lek16.9890714795909720.058861368686411335
XCDkelet-karibi dollár0.452932587563411152.207834073895155
GTQguatemalai quetzal1.30055413103933310.7689030207461288
NPRnepáli rúpia16.2564877117468250.06151390249428891
BOBbolíviai boliviano1.15246180807954630.8677077131661244
ZWDzimbabwei dollár60.709741953808220.016471820960149406
BBDbarbadosi dollár0.3355056200818362.980576002739035
LAKlaoszi kip1345.7908187571340.0007430575287499145
BNDbrunei dollár0.210282153411454654.755515310152456
BWPbotswanai pula1.46765209031283720.6813603895640179
HNLhondurasi lempira3.20827194993527960.3116942751751992
PYGparaguayi guaraní742.80871011483260.0013462416183103285
ETBetióp birr3.2616211908872510.30659599673742993
NADnamíbiai dollár1.77182705217009030.5643891703624372
PGKpápua új-guineai kina0.46405001808566392.1549401164238278
SDGszudáni font0.95325459595281161.049037690713114
MOPmakaói pataca1.33980564247678830.7463769134091587
BMDbermudai dollár0.1677528100409185.96115200547807
NIOnicaraguai cordoba4.3573762030700430.2294959061132793
BAMbosznia-hercegovinai konvertibilis márka0.237625389119086624.208304523801735
KZTkazahsztáni tenge30.5352065354284150.03274908256604559
PABpanamai balboa0.1677528100409185.96115200547807
GYDguyanai dollár34.4249517749457750.029048697193173486
YERjemeni riál36.0509074868432860.027738552777484122
MGAmadagaszkári ariary395.05641936613610.002531284016608285
KYDkajmán-szigeteki dollár0.137557303683335277.2696975967343525
MZNmozambiki metical5.17515996902315840.1932307418486922
RSDszerb dinár14.0309294276292840.07127111608378772
SCRseychelle-szigeteki rúpia1.99710337225812370.5007252072632077
AMDörmény dram69.570313586167460.014373946996249104
AZNazerbajdzsáni manat0.131568475554996547.600604900084846
SBDsalamon-szigeteki dollár1.21957695413244660.8199564583535084
SLLSierra Leone-i leone730.53528276523310.0013688592783839065
TOPtongai pa'anga0.30539379219451573.2744607963840537
BZDbelize-i dollár0.332704605307834973.0056692454700165
GMDgambiai dalasi6.6010597547201340.15149082680018813
MWKmalawi kwacha65.683444745517460.015224536469948837
BIFburundi frank259.679264562740570.003850904313379985
HTGhaiti gourde6.6094609715826450.15129826839124955
SOSszomáliai shilling201.13281142501320.004971839218648929
GNFguineai frank1139.04669896364770.0008779271305643937
MNTmongol tugrik297.339167054524470.003363162713833208
MVRmaldív-szigeteki rufiyaa2.5666184659809690.3896177064314065
CDFkongói frank152.655318671422750.006550705266630197
TJStádzsikisztáni somoni0.81037937796039851.2339899400165484
KGSkirgizisztáni szom9.1308953864160150.10951828464574184
LRDlibériai dollár14.342860582049170.0697210988198234
LSLlesothói loti1.77182705217009030.5643891703624372
MMKburmai kyat161.042187244481170.006209553019060038
GIPgibraltári font0.100307036581434449.96939032475701
XPTuncia platina0.000116417127807218948589.801336242816
MDLmoldovai lej2.2012524530147920.4542868304952572
KHRkambodzsai riel668.49494768395240.0014958976181713415
MKDmacedón dénár7.4364819760549370.1344721876849759
VUVvanuatui vatu15.4747369251917970.06462145397587143
ANGholland forint0.29697326714455863.3673064569587234
SZLszváziföldi lilangeni1.77182705217009030.5643891703624372
CVEZöld-foki escudo13.2354582355773120.07555461867666734
SRDsuriname-i dollár0.54429462725931271.8372402554023015
SVCsalvadori colon1.46783708785803250.6812745149117794
XPDuncia palládium0.000211089539628185424737.326168607914
BSDbahamai dollár0.1677528100409185.96115200547807
XDRIMF különleges lehívási jogok0.108259275091721889.237083835567505
RWFruandai frank113.333864196624930.008823488081771236
AWGarubai vagy holland forint0.30027752997324323.3302525170268544
BTNbhutáni ngultrum10.1338588321955370.09867909318244829
DJFdzsibuti frank30.195250754278740.033117790878365125
KMFcomore-i frank59.77208040974510.016730219077952024
ERNeritreai nakfa1.75637143865317720.569355648806736
FKPFalkland-szigeteki font0.100307036581434449.96939032475701
SHPSzent Ilona-i font0.100307036581434449.96939032475701
SPLseborgan luigino0.0279588016734868935.76691203286771
WSTszamoai tala0.38387370718293092.60502342642462
JEPjersey-i font0.100307036581434449.96939032475701
TMTtürkmenisztáni manat0.47809550861661632.091632282623884
GGPguernsey-i font0.100307036581434449.96939032475701
IMPMan-szigeti font0.100307036581434449.96939032475701
TVDtuvalui dollár0.179582820279131085.568461384255294
ZMWzambiai kwacha1.04191271303324750.9597732972167794
BTCBitcoin0.00033711701937700122966.3290267813218
CLFCLF0.003663721146919233272.94653711319836
XBTXBT0.00033711701937700122966.3290267813218

Élő valutakurzusok

ValutapárÁrfolyamVáltozás
EUR / USD1,12391▲
GBP / EUR1,18595▲
USD / JPY158,027▼
GBP / USD1,33289▲
USD / CHF0,824536▼
USD / CAD1,41415▼
EUR / JPY177,608▲
AUD / USD0,694675▲

Központi Banki Kamatok

DevizaKamatláb
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%