Historyczne tabele kursów

Twórz historyczne tabele kursów z wybraną walutą bazową za pomocą Tabel walutowych XE. W celach komercyjnych uzyskaj zautomatyzowany kanał walutowy za pośrednictwem interfejsu API danych walutowych XE.

Wybierz walutę i datę

usd
USD – dolar amerykański
LubDowiedz się więcej o naszym interfejsie API

Tabela walut: USD — dolar amerykański

Wszystkie dane to kursy rynkowe, które nie są dostępne dla konsumentów i służą wyłącznie celom informacyjnym.

1 lip 2004, 16:00 UTC

USDdolar amerykański11
EUReuro0.822404334294471.215946898988424
GBPfunt brytyjski0.550654495145471.8160207694950776
INRrupia indyjska45.855000001269760.021807872641419895
AUDdolar australijski1.421571170694480.7034470173670377
CADdolar kanadyjski1.33192401131880.7507935824430806
SGDdolar singapurski1.715400479744010.5829542499307394
CHFfrank szwajcarski1.250566071229310.7996378784025359
MYRringgit malezyjski3.80.2631578947368421
JPYjen japoński108.214714519249110.009240887474892531
CNYjuan chiński renminbi8.28170.12074815557192363
NZDdolar nowozelandzki1.562355523993950.6400591828443988
THBbaht tajski40.819999679836160.0244977953905759
HUFforint węgierski206.149137629588240.004850857061535783
AEDdirham emiracki3.67300000127590.27225701052344875
HKDdolar hongkoński7.798846740480450.12822408662160667
MXNpeso meksykańskie11.497342037789490.08697662439833465
ZARrand południowoafrykański6.213500001297640.16093988891786562
PHPpeso filipińskie56.0250.0178491744756805
SEKkorona szwedzka7.543285581115060.13256822763061538
IDRrupia indonezyjska9296.9999999983610.00010756157900399874
BRLreal brazylijski3.082006338555740.3244639660503133
SARrial saudyjski3.75049999999590.26663111585151134
KESszyling kenijski79.370.012599218848431397
KRWwon południowokoreański1154.50.0008661758336942399
EGPfunt egipski6.2050.16116035455278002
IQDdinar iracki1457.965875370920.0006858871094946518
NOKkorona norweska6.969170047550910.143489108914973
KWDdinar kuwejcki0.294700003199993.3932812661741902
DKKkorona duńska6.112998523345030.1635858402682552
PKRrupia pakistańska57.98483507405440.01724588849348051
ILSszekel izraelski4.467280.2238498594222883
PLNzłoty polski3.706601827275430.2697888919822442
QARrial katarski3.639900000002050.2747328223301291
XAUuncja złota0.0025359789066394.3250463942956
OMRrial omański0.385072.5969304282338275
COPpeso kolumbijskie2691.50.000371540033438603
CLPpeso chilijskie633.30000000156420.001579030475284273
TWDnowy dolar tajwański33.734495957706110.02964324711576329
ARSpeso argentyńskie2.9630.3374957813027337
CZKkorona czeska26.164199750042790.038220163794551544
VNDdong wietnamski15722.7040.00006360229131070584
MADdirham marokański9.034499999953140.11068681166696406
JODdinar jordański0.70871.4110342881332016
BHDdinar bahrański0.377009999999972.652449537147767
XOFfrank CFA539.46187991079840.0018536990976366168
LKRrupia lankijska102.196349643804280.009785085313569471
UAHhrywna ukraińska5.32144999250260.18791870663238433
NGNnaira nigeryjska132.846964985805040.007527458381204659
TNDdinar tunezyjski1.260886022675360.7930930964546585
UGXszyling ugandyjski1788.29663330300290.0005591913452037257
BDTtaka bengalska59.440.016823687752355317
PENsol peruwiański3.470.2881844380403458
GELlari gruzińskie1.915851554351110.5219611079620912
XAFfrank CFA BEAC539.46187991079840.0018536990976366168
FJDdolar fidżyjski1.795900203500350.5568238135119767
UZSsom uzbecki1018.83773976153450.0009815105595068125
BGNlew bułgarski1.609132044426160.6214530395214487
DZDdinar algierski71.4750.013990905911157748
DOPpeso dominikańskie44.949751846854060.02224706386382393
ISKkorona islandzka72.860092277750430.013724934579932915
CRCcolon kostarykański437.13033807829190.002287647213863467
XAGuncja srebra0.170706432134415.858010079038058
JMDdolar jamajski61.04020.016382646190543283
LYDdinar libijski1.331407133218080.7510850550897593
MURrupia maurytyjska27.968777127894230.035754155264895914
AOAkwanza angolska83.638522427440650.011956213129751725
UYUpeso urugwajskie29.686539884899480.03368529993314127
LBPfunt libański15140.0006605019815059445
XPFfrank CFP98.138942039913030.010189635013522979
TTDdolar Trynidadu i Tobago6.143101842301030.16278421319895106
TZSszyling tanzański1112.24561403508780.0008990819899681378
ALLlek albański101.186119548988330.009882778433022715
XCDdolar wschodniokaraibski2.691982012708350.37147350735598705
GTQquetzal gwatemalski7.88550.12681504026377527
NPRrupia nepalska71.919273978116890.013904478517181266
BOBboliviano boliwijskie7.929610083599630.1261096055742065
ZWDdolar Zimbabwe5297.4070080862530.00018877160061017494
BBDdolar barbadoski1.992764416666580.5018154638031733
LAKkip laotański107230.00009325748391308402
BNDdolar brunejski1.715400479744010.5829542499307394
BWPpula botswańska4.63010.21597805662944647
HNLlempira honduraska18.179562840519110.05500682325381183
PYGguarani paragwajskie5919.6927710843370.0001689276857212347
ETBbirr etiopski8.669792843026540.11534300970113026
NADdolar namibijski6.213500001297640.16093988891786562
PGKkina papuaska3.163012794721170.3161542696472568
MOPpataca Makau8.032812142694870.12448940448699665
BMDdolar bermudzki11
NIOcordoba nikaraguańska15.80222077493950.06328224458083036
BAMmarka zamienna Bośni i Hercegowiny1.608483069143160.6217037774184969
KZTtenge kazachskie135.8876178624420.007359022225353103
PABbalboa panamska11
GYDdolar gujański178.797125181950550.005592931088698228
YERrial jemeński184.313795367157470.005425529857968451
KYDdolar kajmański0.823818296519391.2138599060314306
SCRrupia seszelska5.174202414739070.19326650174168516
AMDdram armeński533.62421938636990.0018739779111786366
SBDdolar Wysp Salomona7.454344775270250.13414995283254066
SLLleone sierraleoński2453.6054931335830.00040756348271900306
TOPpa'anga tongijska1.987769984272520.503076315626115
BZDdolar belizeński1.9650.5089058524173028
GMDdalasi gambijskie29.716614249425430.033651209104998726
MWKkwacha malawijska108.480322349174830.009218261693408461
BIFfrank burundyjski1073.95519125683060.0009311375447887335
HTGgourde haitańskie33.950479674235620.029454664841123912
SOSszyling somalijski2616.961384820240.0003821225661947207
GNFfrank gwinejski2009.5480572597140.0004976243272149625
MNTtugrik mongolski1176.14482345900660.0008502354302415157
MVRrupia malediwska11.770.08496176720475786
CDFfrank kongijski384.606262230919750.002600061668781655
TJSsomoni tadżyckie2.781881389087840.3594689564848389
KGSsom kirgiski42.452489469705160.023555744609833014
LRDdolar liberyjski11
LSLloti Lesoto6.213500001297640.16093988891786562
MMKkiat birmański5.802996821759330.17232475403921105
GIPfunt gibraltarski0.550654495145471.8160207694950776
XPTuncja platyny0.00128949065119775.5000000016712
MDLlej mołdawski11.9250.08385744234800838
KHRriel kambodżański3986.4868154158220.0002508474369294238
MKDdenar macedoński51.48233136869680.019424139766289563
VUVvatu vanuackie115.147527536911180.008684511264729019
ANGgulden holenderski1.778005556555730.5624279386039455
SZLlilangeni Suazi6.213500001297640.16093988891786562
CVEescudo zielonoprzylądkowe109.050000000000010.009170105456212746
SRDdolar surinamski2.731935490148650.36604085404139175
SVCcolon salwadorski8.750.11428571428571428
XPDuncja palladu0.00475059382423210.49999999991263
BSDdolar bahamski11
XDRspecjalne prawa ciągnienia MFW0.682025889702771.4662200000000067
RWFfrank ruandyjski562.16762013729980.001778828883377821
AWGgulden arubański lub holenderski1.790.5586592178770949
BTNngultrum bhutański45.855000001269760.021807872641419895
DJFfrank dżibutyjski174.805478964689140.005720644489650126
KMFfrank komoryjski404.596409933098870.0024715987968488224
ERNnakfa erytrejska9.589259924274950.10428333446969429
FKPfunt falklandzki0.550654495145471.8160207694950776
SHPfunt Świętej Heleny0.550654495145471.8160207694950776
SPLluigino seborgańskie0.166666666666675.99999999999988
WSTtala samoańskie2.837725878063750.3523948552360965
JEPfunt Jersey0.550654495145471.8160207694950776
GGPfunt Guernsey0.550654495145471.8160207694950776
IMPfunt manx0.550654495145471.8160207694950776
TVDdolar tuwalski1.421571170694480.7034470173670377

Aktualne kursy walut

WalutaKursZmiana
EUR / USD1,11971▼
GBP / EUR1,18369▲
USD / JPY158,336▲
GBP / USD1,32539▲
USD / CHF0,832773▲
USD / CAD1,42194▼
EUR / JPY177,290▲
AUD / USD0,698218▼

Stopy banków centralnych

WalutaStopa procentowa
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%