Historische koerstabellen

Maak historische koerstabellen met uw gekozen basisvaluta met XE Valutatabellen. Voor commercieel gebruik kunt u een geautomatiseerde feed krijgen via de XE Currency Data API.

Valuta & datum kiezen

cad
CAD – Canadese dollar
OfLees over onze API

Valutatabel: CAD — Canadese dollar

Alle cijfers zijn mid-market koersen, niet beschikbaar voor consumenten en alleen ter informatie.

15 okt 2026, 16:00 UTC

USDAmerikaanse dollar0.70428125420828891.4198872879615978
EUREuro0.62859686997444991.5908447015344607
GBPBritse pond0.53133286954475081.88205935924274
INRIndiase roepie66.732690173920660.014985159408286573
AUDAustralische dollar1.0187949125104990.9815518194293051
CADCanadese dollar11
SGDSingaporese dollar0.90348829407535551.1068212023968902
CHFZwitserse frank0.58439953463484041.7111581045745456
MYRMaleisische ringgit2.88226638578697570.3469491941935684
JPYJapanse yen111.416662979689760.008975318172850778
CNYChinese yuan renminbi4.7127351271577930.21219100437819233
NZDNieuw-Zeelandse dollar1.2562578670825620.7960149155701004
THBThaise baht23.6197849877373760.04233738793639178
HUFHongaarse forint228.725141491085960.004372059815903415
AEDEmiratische dirham2.5864729060799410.38662689937688166
HKDHongkongse dollar5.5265761666338580.1809438556257305
MXNMexicaanse peso12.9977496588829950.07693639485636457
ZARZuid-Afrikaanse rand11.647284652435660.08585692114864572
PHPFilipijnse peso44.4198408892395950.022512462448784753
SEKZweedse kroon7.0203619735832920.14244279764531656
IDRIndonesische roepia12630.8475754340820.00007917125070410275
BRLBraziliaanse real3.55694399675776250.2811402150024075
SARSaoedi-Arabische rial2.64105470328108360.37863661012309274
TRYTurkse lire34.8069481817153560.028729895961557353
KESKeniaanse sjilling91.474795007865880.010931973117993982
KRWZuid-Koreaanse won946.3941582289640.0010566421942749006
EGPEgyptische pond37.632299398042640.026572917839084068
IQDIraakse dinar1067.26661229733420.0009369730004459336
NOKNoorse kroon6.6804340652917030.14969087191437383
KWDKoeweitse dinar0.219045234736671044.565267083770013
DKKDeense kroon4.6990122847912090.21281068007346843
PKRPakistaanse roepie194.88262818759250.005131293688411302
ILSIsraëlische sjekel2.18568008940505680.4575234979937986
PLNPoolse zloty2.7467696740812960.36406401651950193
QARQatarese rial2.5635837653181720.3900789252641752
XAUGoud ounce0.00016972248177322285891.971349653989
OMROmaanse rial0.27086999216406493.691807985117465
COPColombiaanse peso2235.95047472065930.0004472370972907759
CLPChileense peso693.01831687274260.0014429633036432826
TWDNieuwe Taiwanese dollar22.8021274271843520.043855557039288146
ARSArgentijnse peso1065.33952653024930.0009386678848356859
CZKTsjechische kroon15.3113524784645780.06531101686846412
VNDVietnamese dong18211.8624053941280.00005490926615521828
MADMarokkaanse dirham6.8773777853189990.1454042559846981
JODJordaanse dinar0.49933540923367682.00266190121523
BHDBahreinse dinar0.26480975158231663.776295978621271
XOFCFA-frank412.33251703783020.0024252271132627
LKRSri Lankaanse roepie233.020798751157680.004291462416056249
UAHOekraïense hryvnia31.6238646693821720.03162168857142206
NGNNigeriaanse naira936.89967844425080.0010673501368476603
TNDTunesische dinar2.1129618211140710.47326931798168714
UGXOegandese sjilling2842.97920702408240.0003517436911002808
RONRoemeense leu3.35353314708795120.29819296727940575
BDTBengalese taka86.649388503542840.011540762344319522
PENPeruaanse sol2.41695216783478630.41374422436164493
GELGeorgische lari1.8251826119718090.547890382825675
XAFCFA-frank BEAC412.33251703783020.0024252271132627
FJDFiji-dollar1.5936813173651670.6274780215490634
VESVenezolaanse bolivar618.23111745897650.0016175180636493216
UZSOezbeekse som8446.9131844181570.00011838644226208916
DZDAlgerijnse dinar94.726474625760460.010556710823988104
DOPDominicaanse peso43.1214790073031860.023190299197080808
ISKIJslandse kroon85.618548967920090.011679712072376794
CRCCosta Ricaanse colon320.467010454362540.0031204459971782626
XAGZilver ounce0.01234990849750117980.97225985134507
JMDJamaicaanse dollar111.88249227221050.008937948911318461
LYDLibische dinar4.5223133820670660.2211257636335938
GHSGhanese cedi8.1984520117189240.12197424569547922
MURMauritiaanse roepie33.324815745560.0300076677883278
AOAAngolese kwanza645.62603753518280.0015488842485623978
UYUUruguayaanse peso28.3128412083676470.0353196626449647
AFNAfghaanse afghani45.70167072086440.021881038137703472
LBPLibanese pond63141.651620730610.00001583740643983536
XPFCFP-frank75.011559662547640.013331278598907575
TTDTrinidad en Tobago dollar4.7800087017238460.20920464007510353
TZSTanzaniaanse sjilling1859.2391558733840.0005378544211706032
ALLAlbanese lek57.3588711544309650.0174340948465955
XCDOost-Caribische dollar1.90677569035180320.5244455365463037
GTQGuatemalteekse quetzal5.37928067861521250.18589846110380503
NPRNepalese roepie106.82235379590350.009361336503693002
BOBBoliviaanse boliviano8.2332665674265840.12145847481196799
BBDBarbadiaanse of Bajan dollar1.40856250841657780.7099436439807989
LAKLaotiaanse kip15835.6945999048110.00006314847723863095
BNDBruneise dollar0.90348829407535551.1068212023968902
BWPBotswaanse pula9.6772225490939440.10333543482407849
HNLHondurese lempira18.929594494656490.05282733342662377
PYGParaguayaanse guarani4005.6320734066730.00024964849034412917
ETBEthiopische birr114.436749814544230.008738451604231999
NADNamibische dollar11.647284652435660.08585692114864572
PGKPapoea-Nieuw-Guinese kina3.19524051886539070.3129654854136281
SDGSoedanese pond422.69958826207140.0023657463308906883
MOPMacause pataca5.6923734516328730.17567364623857332
BMDBermudaanse dollar0.70428125420828891.4198872879615978
NIONicaraguaanse cordoba25.925512726971470.03857204332007889
BAMBosnisch-Herzegovinaanse convertibele mark1.22942861620212840.8133859801385912
KZTKazachse tenge318.80965125034430.0031366679022359744
PABPanamese balboa0.70428125420828891.4198872879615978
GYDGuyaanse dollar147.234579118487770.006791882762779829
YERJemenitische rial166.32203641931420.006012432396383734
MGAMalagassische ariary3172.548165323160.00031520404037684285
KYDKaaimaneilanden dollar0.58566325642290351.7074658330245438
MZNMozambikaanse metical44.981003053966620.022231607392130304
RSDServische dinar73.810585185043920.01354819227476641
SCRSeychelse roepie9.9206595489618370.10079974976105763
AMDArmeense dram254.59851768291840.003927752640121095
AZNAzerbeidzjaanse manat1.19727791157962350.83522797032199
SBDSalomonse dollar5.6807144268682920.1760341965563806
TOPTongaanse pa'anga1.69628999645654590.5895218400679976
BZDBelizaanse dollar1.4176066588364760.7054142937087827
GMDGambiaanse dalasi52.35024653868730.01910210679258198
MWKMalawiaanse kwacha1220.48742145877490.0008193447817796929
BIFBurundese frank2106.2453168512370.0004747785037191038
HTGHaïtiaanse gourde92.18092145123270.010848231762675955
SOSSomalische sjilling402.44813958331590.0024847922046188943
GNFGuinese frank6197.8629963649630.00016134593497573252
MNTMongoolse tugrik2534.29248183906570.0003945874468578811
MVRMaldivische rufiyaa10.887507273115530.09184838870044158
CDFCongolese frank1627.76957070169530.0006143375684120463
STNSantomese dobra15.524922969590430.06441255792114127
TJSTadzjiekse somoni6.4924561489669080.1540249140010167
KGSKirgizische som61.597569738864510.016234406718306903
LRDLiberiaanse dollar120.448034525184870.008302335558584036
LSLLesothaanse loti11.647284652435660.08585692114864572
MMKMyanmarese kyat1478.8468031050970.0006762025639845355
GIPGibraltar pond0.53133286954475081.88205935924274
XPTPlatina ounce0.00043509480281808782298.3496781001495
MDLMoldavische leu12.6245810080714590.07921054959056902
KHRCambodjaanse riel2859.52390728372030.000349708564230857
MKDMacedonische denar38.6972597439079560.025841623066279993
VUVVanuatuaanse vatu84.117094309187110.011888190007185995
MRUMauritaanse ouguiya28.2646091400850570.035379933790833616
SZLSwazische lilangeni11.647284652435660.08585692114864572
CVEKaapverdische escudo69.315376852082580.014426813290418616
SRDSurinaamse dollar26.506377119531950.037726770259490595
SVCSalvadoraanse colon6.1624609743225280.16227283290989689
XPDPalladium ounce0.00062036919280232991611.9433582489853
BSDBahamaanse dollar0.70428125420828891.4198872879615978
XDRIMF speciale trekkingsrechten0.52067485527191321.920584391342977
RWFRwandese frank1039.60941033007360.0009618997193210308
AWGArubaanse of Nederlandse gulden1.26066344503283710.7932331217662557
BTNBhutaanse ngultrum66.732690173920660.014985159408286573
DJFDjiboutiaanse frank125.738736524925030.007952998635402792
KMFComorese frank309.24938777837270.0032336361510169327
ERNEritrese nakfa10.5642188131243340.09465915253077319
FKPFalklandeilanden pond0.53133286954475081.88205935924274
SHPSint-Heleense pond0.53133286954475081.88205935924274
SPLSeborgaanse luigino0.117380208565193978.519323761846882
WSTSamoaanse tala1.9585205993677080.5105894726472837
JEPJersey pond0.53133286954475081.88205935924274
TMTTurkmeense manat2.464715572090080.4057263285564425
GGPGuernsey pond0.53133286954475081.88205935924274
IMPManx pond0.53133286954475081.88205935924274
TVDTuvaluaanse dollar1.0187949125104990.9815518194293051
ZMWZambiaanse kwacha14.1254835147960240.07079403681668878
ADACardano3.0568033156080080.32713913744270356
ARBARB3.7141962009143820.26923725778240104
AVAXAVAX0.0704760022528760614.189227084871872
BCHBitcoin Cash0.002554568544684327391.45553642741345
BNBBNB0.00096043981153346981041.189659145186
BTCBitcoin0.000008548032873322493116985.97967737049
CLFCLF0.01760705402096338856.79541840499697
CNHChinese yuan renminbi offshore4.7117339671641190.21223609120738968
DAIDAI0.70432406085202591.419800991592269
DOGEDogecoin8.6553217892553020.1155358546277734
DOTPolkadot0.63294197524909251.579923656677143
ETHEthereum0.00028859933321689163465.0114705859983
EURCEURC0.62883016533616741.59025449974304
LINKChainlink0.05614109437503985617.812264102293607
LTCLitecoin0.01163896333454514985.91830485726675
LUNATerra12.8157582319613540.07802893764850288
MXVMXV1.4702548734180040.68015418148231
POLPOL7.3870002574391690.1353729477663058
SLESierra Leoonse leone16.1737033660129370.06182875853290211
SOLSOL0.0066461243496760405150.46363073973242
SSPSSP4078.0983727533570.0002452123290309064
TRXTRX2.1261234862440890.4703395670430006
UNIUniswap0.0935694663621047410.687247014213987
USDCUSDC0.7043222289859841.419804684341292
USDPUSDP0.7065436587889231.415340704796766
USDTUSDT0.70499882570836671.4184420789569725
VEDVED618.23111745897650.0016175180636493216
XBTXBT0.000008548032873322493116985.97967737049
XCGCaribische gulden1.2686245496106140.7882552803403776
XLMStellar lumen3.80538086823692720.2627857853459253
XRPRipple0.52590551832872161.9014822342574123
ZWGZimbabwaanse dollar18.7460517829095930.05334456618282044

Realtime valutakoersen

ValutapaarKoersVerandering
EUR / USD1,12395▲
GBP / EUR1,18579▲
USD / JPY158,020▲
GBP / USD1,33276▲
USD / CHF0,824429▼
USD / CAD1,41429▼
EUR / JPY177,606▲
AUD / USD0,694975▼

Rentetarieven centrale banken

ValutaRente
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%