Nieuw bij Xe? Je eerste 3 overboekingen krijgen een speciaal tarief. Aan de slag.

Historische koerstabellen

Maak historische koerstabellen met uw gekozen basisvaluta met XE Valutatabellen. Voor commercieel gebruik kunt u een geautomatiseerde feed krijgen via de XE Currency Data API.

Valuta & datum kiezen

eur
EUR – Euro
OfLees over onze API

Valutatabel: EUR — Euro

Alle cijfers zijn mid-market koersen, niet beschikbaar voor consumenten en alleen ter informatie.

31 dec 2019, 17:00 UTC

USDAmerikaanse dollar1.12270075179293240.8907092993418045
EUREuro11
GBPBritse pond0.84620267725602931.1817499836359386
INRIndiase roepie80.039753524947320.012493791596800875
AUDAustralische dollar1.59712289425182320.6261258940054534
CADCanadese dollar1.4552552842510.6871646582026921
SGDSingaporese dollar1.5097029584290720.6623819569384393
CHFZwitserse frank1.08656952103148050.920327674064242
MYRMaleisische ringgit4.592594874950750.21774182727378577
JPYJapanse yen122.014461851010760.00819574978924284
CNYChinese yuan renminbi7.8174130132731870.12791955577914327
NZDNieuw-Zeelandse dollar1.66461111587071240.600740912075988
THBThaise baht33.4087351730727350.02993229150458814
HUFHongaarse forint331.17514163938830.0030195503051641637
AEDEmiratische dirham4.1231185109595440.24253486707741445
HKDHongkongse dollar8.7447207449013040.11435470944947669
MXNMexicaanse peso21.1720892226457170.04723199441887849
ZARZuid-Afrikaanse rand15.6934364452908460.06372090672977311
PHPFilipijnse peso56.930393856613610.017565309709935018
SEKZweedse kroon10.4874764923612050.09535182278867305
IDRIndonesische roepia15589.3467921954380.00006414636952592744
BRLBraziliaanse real4.5123171609624310.22161562769818915
SARSaoedi-Arabische rial4.2101278192234960.23752247982448121
TRYTurkse lire6.6798784623086870.1497033225443419
KESKeniaanse sjilling113.79171388055160.00878798610107684
KRWZuid-Koreaanse won1296.20501539698850.0007714828967034433
EGPEgyptische pond18.0182248975359160.05549936276668159
IQDIraakse dinar1338.36066175673610.000747182750191863
NOKNoorse kroon9.8602541230417110.10141726445601161
KWDKoeweitse dinar0.34046783105531152.937135050029272
DKKDeense kroon7.4721488630098520.13383031017361058
PKRPakistaanse roepie173.849843825454630.005752090298131074
ILSIsraëlische sjekel3.87714657903826380.25792163892035586
PLNPoolse zloty4.2533418804667230.2351092454129902
QARQatarese rial4.0866307365262740.2447003569620342
XAUGoud ounce0.00073755609696304281355.8290740427674
OMROmaanse rial0.43167843906438252.316539140030701
COPColombiaanse peso3683.7576052437520.00027146194379796347
CLPChileense peso830.12520980620620.0012046375512839217
TWDNieuwe Taiwanese dollar33.617976808855090.02974598994120897
ARSArgentijnse peso67.222293674856220.014876017245660263
CZKTsjechische kroon25.4242375735763670.039332546240808765
VNDVietnamese dong26031.7058488498260.000038414693443694686
MADMarokkaanse dirham10.7347351423872260.09315553544040367
JODJordaanse dinar0.7959948330211891.2562895618361136
BHDBahreinse dinar0.42213548267414262.3689077110154377
XOFCFA-frank655.9570.0015244901723741038
LKRSri Lankaanse roepie203.619922574204280.0049111107958288045
UAHOekraïense hryvnia26.5907791470575140.03760702138397694
NGNNigeriaanse naira406.48495874949440.0024601156290662966
TNDTunesische dinar3.12405659306001660.32009663404352706
UGXOegandese sjilling4117.9416564327620.00024283976885341966
RONRoemeense leu4.7854409429692380.20896715933130433
BDTBengalese taka95.20780946509720.010503340068616912
PENPeruaanse sol3.7172931140130750.2690129536006459
GELGeorgische lari3.21165863801114340.3113655941402482
XAFCFA-frank BEAC655.9570.0015244901723741038
FJDFiji-dollar2.41202846576387130.4145888053121743
VEFVenezolaanse bolivar11.2129737585319130.08918240794411059
VESVenezolaanse bolivar51577.447704890870.000019388318819528837
UZSOezbeekse som10681.079132245980.00009362349886361374
BGNBulgaarse lev1.955830.5112918811962185
DZDAlgerijnse dinar133.894213583938440.007468582646202996
DOPDominicaanse peso59.75227462932010.016735764557978948
ISKIJslandse kroon135.803574935682580.007363576404182336
CRCCosta Ricaanse colon636.47540348285190.0015711526235388015
XAGZilver ounce0.0626676761239718115.957189764333343
JMDJamaicaanse dollar148.769712386582280.006721798301266267
LYDLibische dinar1.57090568116955680.6365754557940672
GHSGhanese cedi6.3966506917175460.15633181303690868
MURMauritiaanse roepie40.8861628612464760.02445815234346287
AOAAngolese kwanza541.34283585520070.0018472582137717282
UYUUruguayaanse peso41.759238447732020.023946796856739876
AFNAfghaanse afghani87.450719451379530.011435011698857156
LBPLibanese pond1692.47138332784560.0005908519398618936
XPFCFP-frank119.3317422430.008380000000030672
TTDTrinidad en Tobago dollar7.5795197647124710.13193448015738962
TZSTanzaniaanse sjilling2579.4777399612240.00038767537494432204
ALLAlbanese lek122.019344594964380.00819542182691964
XCDOost-Caribische dollar3.0341227567538670.32958455546138654
GTQGuatemalteekse quetzal8.641577421714030.11571961358435101
NPRNepalese roepie128.663903791352820.007772187618538647
BOBBoliviaanse boliviano7.74876957196158860.12905274711206202
ZWDZimbabwaanse dollar406.30540207386220.002461202816639416
BBDBarbadiaanse of Bajan dollar2.24540150358586480.44535464967090227
LAKLaotiaanse kip9956.5587237444320.0001004363081408034
BNDBruneise dollar1.5097029584290720.6623819569384393
BWPBotswaanse pula11.9692563114423190.08354737955139488
HNLHondurese lempira27.6120763030003040.03621603783165487
PYGParaguayaanse guarani7245.6502302537530.0001380138384025996
ETBEthiopische birr35.936391822387080.027826945035061532
NADNamibische dollar15.6934364452908460.06372090672977311
PGKPapoea-Nieuw-Guinese kina3.8252391569158550.2614215631961328
SDGSoedanese pond50.6604164277060250.01973927714208648
MOPMacause pataca9.0070623672483430.1110239897567735
BMDBermudaanse dollar1.12270075179293240.8907092993418045
NIONicaraguaanse cordoba37.84200574158690.026425660596024872
BAMBosnisch-Herzegovinaanse convertibele mark1.955830.5112918811962185
KZTKazachse tenge428.77460679336890.0023322276649697
PABPanamese balboa1.12270075179293240.8907092993418045
GYDGuyaanse dollar234.788959147778830.004259144056985187
YERJemenitische rial280.90367246199040.0035599392177235126
MGAMalagassische ariary4077.18370719906120.0002452673393730838
KYDKaaimaneilanden dollar0.9206146105666121.0862308598214931
MZNMozambikaanse metical69.110256841708590.014469632232599259
RSDServische dinar117.572203616608790.008505411732018735
SCRSeychelse roepie15.3889156529466360.06498183644333135
AMDArmeense dram537.65031656329110.0018599449664460153
AZNAzerbeidzjaanse manat1.9046533265969030.5250299285627625
SBDSalomonse dollar9.2197221184367080.10846313881850048
SLLSierra Leoonse leone10945.2239932799680.00009136405071417171
TOPTongaanse pa'anga2.57213991952858830.38878133821867517
BZDBelizaanse dollar2.26007805483431220.44246259453782916
GMDGambiaanse dalasi57.560997608822970.01737287471624223
MWKMalawiaanse kwacha827.16424734040610.0012089497378728776
BIFBurundese frank2116.22894713643650.0004725386642844785
HTGHaïtiaanse gourde107.257685059410760.00932334125471842
SOSSomalische sjilling651.04370978374730.0015359951796971715
GNFGuinese frank10693.017121926030.00009351897491583552
MNTMongoolse tugrik3074.68408194792850.00032523666605983865
MVRMaldivische rufiyaa17.341178032363110.05766620918911865
CDFCongolese frank1891.92109411854650.0005285632699528115
STNSantomese dobra24.6101982287820360.04063356136768063
TJSTadzjiekse somoni10.8833398997993860.09188355865081758
KGSKirgizische som78.175102795835160.01279179641901636
LRDLiberiaanse dollar210.750112454415560.004744955949744967
LSLLesothaanse loti15.6934364452908460.06372090672977311
MMKMyanmarese kyat1653.58991345210530.0006047448595718373
GIPGibraltar pond0.84620267725602931.1817499836359386
XPTPlatina ounce0.0011502040528145105869.410951520327
MDLMoldavische leu19.3794708592428580.05160099608824249
KHRCambodjaanse riel4566.5257554144090.0002189848592914047
MKDMacedonische denar61.5211917994280950.016254561570591942
VUVVanuatuaanse vatu129.700095635305220.007710094546204741
ANGNederlandse gulden2.0092630501918230.4976949135179342
MRUMauritaanse ouguiya42.1166377798314140.023743585735109998
SZLSwazische lilangeni15.6934364452908460.06372090672977311
CVEKaapverdische escudo110.270.009068649678062937
SRDSurinaamse dollar8.3711359220981390.1194581009442456
SVCSalvadoraanse colon9.8236315781881580.10179534849620624
XPDPalladium ounce0.00058034846719496041723.1026814516651
BSDBahamaanse dollar1.12270075179293240.8907092993418045
XDRIMF speciale trekkingsrechten0.80997247584119691.234609853824292
RWFRwandese frank1053.361029780480.0009493421265151603
AWGArubaanse of Nederlandse gulden2.0096343457093490.4976029605261478
BTNBhutaanse ngultrum80.039753524947320.012493791596800875
DJFDjiboutiaanse frank199.61778526047870.005009573664466384
KMFComorese frank491.967750.0020326535631654714
ERNEritrese nakfa16.8405112768939840.059380619956120304
FKPFalklandeilanden pond0.84620267725602931.1817499836359386
SHPSint-Heleense pond0.84620267725602931.1817499836359386
SPLSeborgaanse luigino0.187116791217021545.344255817427851
WSTSamoaanse tala2.9633323562915360.3374579290361647
JEPJersey pond0.84620267725602931.1817499836359386
TMTTurkmeense manat3.9392113716848970.253857918665653
GGPGuernsey pond0.84620267725602931.1817499836359386
IMPManx pond0.84620267725602931.1817499836359386
TVDTuvaluaanse dollar1.59712289425182320.6261258940054534
ZMWZambiaanse kwacha15.810187962425160.0632503549215621
BCHBitcoin Cash0.005421528695210105184.44982148365187
BTCBitcoin0.000156350002205813726395.90652952876
CLFCLF0.03570642848738843428.006161421414678
CNHChinese yuan renminbi offshore7.8173168763050640.12792112892737953
ETHEthereum0.008605746675280244116.20142187922761
LINKChainlink0.62646591681298291.5962560343063756
LTCLitecoin0.02682353429580822837.280694966295776
MXVMXV3.28999961717828260.30395140314869246
XBTXBT0.000156350002205813726395.90652952876
XLMStellar lumen24.8969311060951170.04016559292945089
XRPRipple5.8689807523948750.17038733677767537

Realtime valutakoersen

ValutapaarKoersVerandering
EUR / USD1,11730▼
GBP / EUR1,19855▲
USD / JPY157,583▼
GBP / USD1,33914▲
USD / CHF0,824646▲
USD / CAD1,39724▼
EUR / JPY176,068▼
AUD / USD0,703075▲

Rentetarieven centrale banken

ValutaRente
JPY1,25%
CHF0,00%
EUR2,50%
USD4,00%
CAD2,50%
AUD4,60%
NZD2,75%
GBP3,75%