Historische koerstabellen

Maak historische koerstabellen met uw gekozen basisvaluta met XE Valutatabellen. Voor commercieel gebruik kunt u een geautomatiseerde feed krijgen via de XE Currency Data API.

Valuta & datum kiezen

nzd
NZD – Nieuw-Zeelandse dollar
OfLees over onze API

Valutatabel: NZD — Nieuw-Zeelandse dollar

Alle cijfers zijn mid-market koersen, niet beschikbaar voor consumenten en alleen ter informatie.

14 mrt 2014, 16:00 UTC

USDAmerikaanse dollar0.8546088893970321.17012590485169
EUREuro0.61401471023857421.6286254764343544
GBPBritse pond0.51408750167669711.9451941483473114
INRIndiase roepie52.322322551287650.019112301427746732
AUDAustralische dollar0.9455648019025241.0575689767511964
CADCanadese dollar0.94756132414850911.0553406671579941
SGDSingaporese dollar1.08129434350849340.924817563324417
CHFZwitserse frank0.7450444436505981.342201808928553
MYRMaleisische ringgit2.80266454130006040.3568033152965692
JPYJapanse yen86.721848403876850.011531119532218085
CNYChinese yuan renminbi5.2559509901781290.19026052599590715
NZDNieuw-Zeelandse dollar11
THBThaise baht27.5795213412943420.03625878736708593
HUFHongaarse forint191.96757406013420.005209213091825331
AEDEmiratische dirham3.1389441587266430.31857846123827327
HKDHongkongse dollar6.6366323737600520.1506788298164299
MXNMexicaanse peso11.311057363609970.0884090644980025
ZARZuid-Afrikaanse rand9.1724671667184370.10902192200026835
PHPFilipijnse peso38.164954136567740.026202049042732906
SEKZweedse kroon5.4568831775011940.18325479352811036
IDRIndonesische roepia9683.829067773170.00010326493714432668
BRLBraziliaanse real2.0218148074055120.4946051420422859
SARSaoedi-Arabische rial3.20511653307790030.3120011362082026
TRYTurkse lire1.9026427680028680.5255847376171735
KESKeniaanse sjilling73.923618960313920.013527476252709603
KRWZuid-Koreaanse won916.13190784802490.0010915458695778641
EGPEgyptische pond5.9503850345492610.16805635168040003
IQDIraakse dinar995.17656703730280.0010048468112317565
NOKNoorse kroon5.0983057082294830.19614359303441528
KWDKoeweitse dinar0.240766001266152634.15341034340874
DKKDeense kroon4.5825060793249350.21822120531639613
PKRPakistaanse roepie84.930561114317870.011774324658634767
ILSIsraëlische sjekel2.9598930776908930.3378500417927704
PLNPoolse zloty2.6012785332472540.3844263454370148
QARQatarese rial3.11214343281130250.32132195112121387
XAUGoud ounce0.00062186773615804121608.0589840182035
OMROmaanse rial0.32894748848853683.0399988903847435
COPColombiaanse peso1749.62683743639290.0005715504464170375
CLPChileense peso488.519110803429440.002047002825243372
TWDNieuwe Taiwanese dollar25.9400488201219230.03855042860305996
ARSArgentijnse peso6.747478145035280.1482035181893533
CZKTsjechische kroon16.7989652961199420.05952747579227216
VNDVietnamese dong18018.76339615470.000055497704143970576
MADMarokkaanse dirham6.8911458960871270.1451137466945536
JODJordaanse dinar0.60383212439508751.6560894321443882
BHDBahreinse dinar0.32211017599674643.1045278122790534
XOFCFA-frank402.7672472839640.002482823533302268
LKRSri Lankaanse roepie111.61611682831620.008959279613159838
UAHOekraïense hryvnia8.1021192477835480.12342449788968045
NGNNigeriaanse naira140.83441534789230.0071005371629496794
TNDTunesische dinar1.34173568305641670.7453032759194738
UGXOegandese sjilling2157.8761172601810.00046341863279421395
RONRoemeense leu2.76909161048847440.3611292584948454
BDTBengalese taka66.279424368938420.015087638577450378
PENPeruaanse sol2.39683380706744930.41721707906962074
GELGeorgische lari1.47332541464564780.6787366796632038
XAFCFA-frank BEAC402.7672472839640.002482823533302268
FJDFiji-dollar1.57469075115769040.6350453250994292
VEFVenezolaanse bolivar5.3735264019794330.18609753171243978
UZSOezbeekse som1911.44909281375980.0005231632920591906
BGNBulgaarse lev1.2009288832682920.832688774441439
DZDAlgerijnse dinar66.544183510065050.015027609435597724
DOPDominicaanse peso37.0729247000328360.02697386321935141
ISKIJslandse kroon95.63063297253440.010456900356261418
CRCCosta Ricaanse colon476.80913547462340.0020972752525066115
XAGZilver ounce0.0400667861288587624.958328246840185
JMDJamaicaanse dollar92.810543817309720.010774637868391565
LYDLibische dinar1.0685174350545480.9358761656041202
GHSGhanese cedi2.18005451221283230.45870412615736145
MURMauritiaanse roepie25.9493884848833250.03853655359094664
AOAAngolese kwanza83.409678135007110.011989016411038028
UYUUruguayaanse peso18.869744649814730.052994887771828876
AFNAfghaanse afghani48.370793389809310.02067363237028646
LBPLibanese pond1288.7931014708180.0007759197336320029
XPFCFP-frank73.271445135867960.013647881492519904
TTDTrinidad en Tobago dollar5.4857345343961930.18229099380035324
TZSTanzaniaanse sjilling1397.70435178495520.0007154588870836225
ALLAlbanese lek86.314975623497720.011585475090231825
XCDOost-Caribische dollar2.30744400367943040.4333799643265053
GTQGuatemalteekse quetzal6.5954438173100260.15161981933277285
NPRNepalese roepie84.535729911551170.011829317627543872
BOBBoliviaanse boliviano5.9052854658151450.16933982375430576
ZWDZimbabwaanse dollar309.282957072785850.003233285175053026
BBDBarbadiaanse of Bajan dollar1.7092177787940640.585062952425845
LAKLaotiaanse kip6873.173621304460.00014549319646172564
BNDBruneise dollar1.08129434350849340.924817563324417
BWPBotswaanse pula7.59653021377825160.13163904728322467
HNLHondurese lempira16.4973703160843930.06061572122346269
PYGParaguayaanse guarani3790.1923656161650.0002638388513131395
ETBEthiopische birr16.527726188689740.060504390536450216
NADNamibische dollar9.1724671667184370.10902192200026835
PGKPapoea-Nieuw-Guinese kina2.24778736067803650.4448819392321673
SDGSoedanese pond4.8563018811661280.20591800601981383
MOPMacause pataca6.8357313449728530.14629012603536884
BMDBermudaanse dollar0.8546088893970321.17012590485169
NIONicaraguaanse cordoba22.2857766275451360.04487166934824267
BAMBosnisch-Herzegovinaanse convertibele mark1.2009083907259080.8327029836102106
KZTKazachse tenge156.13103088043960.00640487668825917
PABPanamese balboa0.8546088893970321.17012590485169
GYDGuyaanse dollar175.782245181796470.005688856681548162
YERJemenitische rial183.625032495014580.005445880588351428
MGAMalagassische ariary2011.72707417733250.0004970853217795143
KYDKaaimaneilanden dollar0.7007792865024491.4269828165026752
MZNMozambikaanse metical27.099049585293480.03690166316912808
RSDServische dinar71.214358711518340.014042111985461974
SCRSeychelse roepie10.4256907004987840.0959169064887143
AMDArmeense dram353.94420008209270.002825304100951684
AZNAzerbeidzjaanse manat0.67026948011356751.491937242660317
SBDSalomonse dollar6.2130780763143010.16095081821234994
SLLSierra Leoonse leone3706.9711639972620.0002697620121009224
TOPTongaanse pa'anga1.58701749354256050.6301127769976796
BZDBelizaanse dollar1.7003495717297180.5881143599093732
GMDGambiaanse dalasi32.9029929283232150.030392371969882117
MWKMalawiaanse kwacha355.169010465322230.0028155609598085624
BIFBurundese frank1328.43657666921720.0007527645787255387
HTGHaïtiaanse gourde33.6715915462727440.02969862587652749
SOSSomalische sjilling1024.6617541089540.0009759318096825035
GNFGuinese frank5869.623120095840.0001703686896993945
MNTMongoolse tugrik1501.11098521628670.000666173260903767
MVRMaldivische rufiyaa13.1609768356158680.07598220196648535
CDFCongolese frank785.01657917524770.0012738584464682488
TJSTadzjiekse somoni4.1025455266782830.24375110367383834
KGSKirgizische som46.5752296821391740.021470640227105167
LRDLiberiaanse dollar73.068047113245440.013685872820032226
LSLLesothaanse loti9.1724671667184370.10902192200026835
MMKMyanmarese kyat824.68775635087350.0012125801459995699
GIPGibraltar pond0.51408750167669711.9451941483473114
XPTPlatina ounce0.00058070524862546681722.0440186600804
MDLMoldavische leu11.4688192821107580.08719293376257271
KHRCambodjaanse riel3415.25857277549770.00029280359852440816
MKDMacedonische denar37.951438633249260.02634946226053997
VUVVanuatuaanse vatu81.183768452459280.012317733200394533
ANGNederlandse gulden1.51423008890398440.6604016175136306
SZLSwazische lilangeni9.1724671667184370.10902192200026835
CVEKaapverdische escudo66.898055819036360.014948117516375451
SRDSurinaamse dollar2.79871495793493040.3573068408287865
SVCSalvadoraanse colon7.477827782224030.13372867484019316
XPDPalladium ounce0.0011106305003090392900.3894632118821
BSDBahamaanse dollar0.8546088893970321.17012590485169
XDRIMF speciale trekkingsrechten0.55045358610374311.816683595574817
RWFRwandese frank579.8440307279270.0017246016980542436
AWGArubaanse of Nederlandse gulden1.52974991202068720.6537016228221733
BTNBhutaanse ngultrum52.322322551287650.019112301427746732
DJFDjiboutiaanse frank154.636735972478560.0064667686737643944
KMFComorese frank302.07543546297310.0033104313777363573
ERNEritrese nakfa8.9477526140392830.11175990699954882
FKPFalklandeilanden pond0.51408750167669711.9451941483473114
SHPSint-Heleense pond0.51408750167669711.9451941483473114
SPLSeborgaanse luigino0.142434814899508187.02075542911
WSTSamoaanse tala2.00048893705261750.4998777956119722
JEPJersey pond0.51408750167669711.9451941483473114
TMTTurkmeense manat2.4356353347815410.4105704929304176
GGPGuernsey pond0.51408750167669711.9451941483473114
IMPManx pond0.51408750167669711.9451941483473114
TVDTuvaluaanse dollar0.9455648019025241.0575689767511964
ZMWZambiaanse kwacha5.1703766426766350.19340950749040856
BTCBitcoin0.0013395365574687165746.5268449930707
CLFCLF0.01866465700136614853.57719672677647
XBTXBT0.0013395365574687165746.5268449930707

Realtime valutakoersen

ValutapaarKoersVerandering
EUR / USD1,12071▲
GBP / EUR1,18273▲
USD / JPY158,371▲
GBP / USD1,32550▲
USD / CHF0,830369▲
USD / CAD1,42423▼
EUR / JPY177,489▲
AUD / USD0,698299▼

Rentetarieven centrale banken

ValutaRente
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%