Historische koerstabellen

Maak historische koerstabellen met uw gekozen basisvaluta met XE Valutatabellen. Voor commercieel gebruik kunt u een geautomatiseerde feed krijgen via de XE Currency Data API.

Valuta & datum kiezen

gbp
GBP – Britse pond
OfLees over onze API

Valutatabel: GBP — Britse pond

Alle cijfers zijn mid-market koersen, niet beschikbaar voor consumenten en alleen ter informatie.

30 jul 2004, 16:00 UTC

USDAmerikaanse dollar1.81956977984885660.54958046186229
EUREuro1.512201563655360.6612875056039197
GBPBritse pond11
INRIndiase roepie84.4098419707360.011846959746076642
AUDAustralische dollar2.58715852150886240.3865244404957404
CADCanadese dollar2.4181786761728940.41353437190284054
SGDSingaporese dollar3.12871381079288650.3196201571873963
CHFZwitserse frank2.3272984028235380.4296827595407509
MYRMaleisische ringgit6.913921010387130.14463572819209966
JPYJapanse yen202.66940446710310.00493414387153991
CNYChinese yuan renminbi15.069676916708230.066358423311071
NZDNieuw-Zeelandse dollar2.8593192069062070.3497336000767831
THBThaise baht75.175039357039210.01330228768156092
HUFHongaarse forint375.6075815650390.0026623530756043675
AEDEmiratische dirham6.6830992305183320.1496311764208896
HKDHongkongse dollar14.1921876487959760.07046130059341747
MXNMexicaanse peso20.7554452513870870.048180127570771815
ZARZuid-Afrikaanse rand11.4017438434901880.08770588198847747
PHPFilipijnse peso101.768537786946550.009826219593461291
SEKZweedse kroon13.9644708372699520.07161030386708872
IDRIndonesische roepia16622.3132356892060.00006016009840633576
BRLBraziliaanse real5.5059692699360680.181621064516332
SARSaoedi-Arabische rial6.8237506487768090.14654697269444553
KESKeniaanse sjilling146.203338675987770.00683978908454461
KRWZuid-Koreaanse won2127.7852718913170.00046997223507949827
EGPEgyptische pond11.3146472741152860.08838101407612743
IQDIraakse dinar2657.3026455907680.0003763214557661652
NOKNoorse kroon12.745062879204560.07846175491465379
KWDKoeweitse dinar0.53628179249067141.8646913134150362
DKKDeense kroon11.2441132450313470.08893542587201257
PKRPakistaanse roepie106.117309560785330.009423533296678497
ILSIsraëlische sjekel8.2143879581128250.12173761515760455
PLNPoolse zloty6.6233499413933520.15098100037722456
QARQatarese rial6.6232339805407520.15098364378157683
XAUGoud ounce0.004653619406708185214.88650287097
OMROmaanse rial0.7006617328206041.427222228869802
COPColombiaanse peso4759.0847475494370.00021012443632463637
CLPChileense peso1169.71043297583740.0008549124397017812
TWDNieuwe Taiwanese dollar61.859913805521580.016165557603973587
ARSArgentijnse peso5.4168592346100460.184608821586258
CZKTsjechische kroon48.0517448013486760.020810898836954052
VNDVietnamese dong28724.176216624010.00003481387916779502
MADMarokkaanse dirham16.548077358326390.0604299809788378
JODJordaanse dinar1.28952910297888470.7754768757757726
BHDBahreinse dinar0.68572306779284831.4583146564089227
XOFCFA-frank991.9392010906790.0010081263034069606
LKRSri Lankaanse roepie188.525626233582070.005304318675281875
UAHOekraïense hryvnia9.6799707631954150.10330609714258002
NGNNigeriaanse naira241.090208053199150.004147825032277293
TNDTunesische dinar2.30848807783347270.4331839568946377
UGXOegandese sjilling3214.2506245955820.00031111450748362856
BDTBengalese taka108.51914167018580.009214964149267103
PENPeruaanse sol6.2200173354353310.16077125610294
GELGeorgische lari3.4307992614610910.2914772692279656
XAFCFA-frank BEAC991.9392010906790.0010081263034069606
FJDFiji-dollar3.2463332613856140.3080398466462977
UZSOezbeekse som1870.13500917298320.0005347207528306863
BGNBulgaarse lev2.95933521736767970.33791372945221704
DZDAlgerijnse dinar131.636777944320.007596661173391695
DOPDominicaanse peso78.696392978463050.012707062702018266
ISKIJslandse kroon130.273093067515330.007676182214248495
CRCCosta Ricaanse colon802.1378996663620.0012466684349610407
XAGZilver ounce0.28154404044292873.5518421857794866
JMDJamaicaanse dollar111.806376434460740.008944033711585182
LYDLibische dinar2.42184815014212160.4129078034646049
MURMauritiaanse roepie51.480178898717710.019424951921154034
AOAAngolese kwanza153.020725659336450.0065350624609260945
UYUUruguayaanse peso53.540729064389850.018677369872893715
LBPLibanese pond2754.8286466911690.00036299898405699475
XPFCFP-frank180.453647214243460.005541589296960847
TTDTrinidad en Tobago dollar11.3268160426584930.08828606346512997
TZSTanzaniaanse sjilling2001.79546642401870.000499551535995027
ALLAlbanese lek188.964976938058070.005291985934133159
XCDOost-Caribische dollar4.9037422577827630.20392588913352716
GTQGuatemalteekse quetzal14.4841393615528680.06904103689132057
NPRNepalese roepie131.008694827142020.0076330811578532165
BOBBoliviaanse boliviano14.417354634410590.0693608519286369
ZWDZimbabwaanse dollar9755.3806018723060.00010250753310517424
BBDBarbadiaanse of Bajan dollar3.6300419480481150.27547891024722265
LAKLaotiaanse kip19497.599975970420.00005128836375925436
BNDBruneise dollar3.12871381079288650.3196201571873963
BWPBotswaanse pula8.4253359086121460.11868962980785462
HNLHondurese lempira33.243436758132340.030081125705373107
PYGParaguayaanse guarani10771.5660812340070.00009283701111412005
ETBEthiopische birr15.7976700274754420.06330047394715749
NADNamibische dollar11.4017438434901880.08770588198847747
PGKPapoea-Nieuw-Guinese kina5.7535843445980180.17380469983704852
MOPMacause pataca14.6179532782598580.06840902970234705
BMDBermudaanse dollar1.81956977984885660.54958046186229
NIONicaraguaanse cordoba28.876580390909370.03463013924996499
BAMBosnisch-Herzegovinaanse convertibele mark2.95760918424405750.33811093275178355
KZTKazachse tenge248.054717051248820.00403136861047233
PABPanamese balboa1.81956977984885660.54958046186229
GYDGuyaanse dollar325.706101808371670.003070252581845542
YERJemenitische rial335.52866740412920.002980371268233677
KYDKaaimaneilanden dollar1.50067594375465260.6663663825369425
SCRSeychelse roepie9.4256444533893480.10609354139603813
AMDArmeense dram953.43682910817320.001048837185086904
SBDSalomonse dollar13.330164132528780.07501783099277536
SLLSierra Leoonse leone4468.2051892526230.0002238035089358252
TOPTongaanse pa'anga3.64359635775348820.27445411121679913
BZDBelizaanse dollar3.5850983714211510.27893237406581817
GMDGambiaanse dalasi54.1325207271216440.018473183708568312
MWKMalawiaanse kwacha196.96577977113610.005077024045303441
BIFBurundese frank1957.40735710904570.0005108798617559761
HTGHaïtiaanse gourde62.3202101299117640.016046158989442033
SOSSomalische sjilling4819.23595645090.00020750177186519095
GNFGuinese frank3761.68765100516250.000265838127132323
MNTMongoolse tugrik2168.5118054491470.0004611457486591261
MVRMaldivische rufiyaa21.416336308821040.04669332726102719
CDFCongolese frank714.13697776137040.0014002915843046443
TJSTadzjiekse somoni5.0675031234566810.19733584284756653
KGSKirgizische som77.332668175778840.012931145705809327
LRDLiberiaanse dollar1.81956977984885660.54958046186229
LSLLesothaanse loti11.4017438434901880.08770588198847747
MMKMyanmarese kyat10.6202357622314330.09415986823534402
GIPGibraltar pond11
XPTPlatina ounce0.0022284994241787413448.732447112265
MDLMoldavische leu21.625586833503660.04624151971916618
KHRCambodjaanse riel7000.4762152700690.00014284742483928594
MKDMacedonische denar91.314398972994230.01095117540329806
VUVVanuatuaanse vatu210.617213878877150.004747949996979283
ANGNederlandse gulden3.2388352828214080.3087529660134127
SZLSwazische lilangeni11.4017438434901880.08770588198847747
CVEKaapverdische escudo197.641669487182840.005059661773727582
SRDSurinaamse dollar4.9765232478090840.20094350015148635
SVCSalvadoraanse colon15.9212355736774940.06280919564140458
XPDPalladium ounce0.008423934165967602118.70937976224516
BSDBahamaanse dollar1.81956977984885660.54958046186229
XDRIMF speciale trekkingsrechten1.2481957111244960.801156414084377
RWFRwandese frank1023.83202356283620.0009767227210964713
AWGArubaanse of Nederlandse gulden3.25702990592945340.30702819098451956
BTNBhutaanse ngultrum84.4098419707360.011846959746076642
DJFDjiboutiaanse frank323.86990633508950.00308765952142944
KMFComorese frank743.95440081800940.001344168404542614
ERNEritrese nakfa24.5642414300556770.040709581968871464
FKPFalklandeilanden pond11
SHPSint-Heleense pond11
SPLSeborgaanse luigino0.30326162997481553.2974827711736747
WSTSamoaanse tala5.2649554470101720.18993513051812688
JEPJersey pond11
GGPGuernsey pond11
IMPManx pond11
TVDTuvaluaanse dollar2.58715852150886240.3865244404957404

Realtime valutakoersen

ValutapaarKoersVerandering
EUR / USD1,11603▼
GBP / EUR1,18351▲
USD / JPY158,666▲
GBP / USD1,32083▼
USD / CHF0,834553▲
USD / CAD1,42816▲
EUR / JPY177,077▼
AUD / USD0,695960▼

Rentetarieven centrale banken

ValutaRente
JPY0,75%
CHF0,00%
EUR4,25%
USD3,75%
CAD2,25%
AUD3,60%
NZD2,25%
GBP3,75%