ROMANIA

Banca Transilvania SWIFT kód v Rumunsko

Kód SWIFT/BIC pre Banca Transilvania je BTRLRO22XXX. Banca Transilvania však môže používať rôzne kódy SWIFT/BIC v závislosti od služby alebo pobočky. Ak si nie ste istí, ktorý máte použiť, overte si to u príjemcu alebo kontaktujte priamo Banca Transilvania .

Banca Transilvania

BTRLRO22XXX

Názov banky

BANCA TRANSILVANIA S.A.

SWIFT kód

BTRLRO22XXX

Adresa

CALEA DOROBANTILOR 30-36

Mesto

CLUJ-NAPOCA

Krajina

ROMANIA

Toto je hlavný SWIFT/BIC kód pre Banca Transilvania v Romania

Hľadať znova

O BTRLRO22XXX

Hlavný SWIFT kód pre Banca Transilvania v Rumunsko je BTRLRO22XXX. Tento kód identifikuje hlavnú pobočku banky pre medzinárodné platby v Rumunsko a bežne sa používa, keď nie je potrebný alebo k dispozícii kód špecifický pre pobočku. Ak posielate peniaze na účet u Banca Transilvania v Rumunsko a príjemca neposkytol SWIFT kód miestnej pobočky, použitie BTRLRO22XXX je zvyčajne bezpečnou a spoľahlivou možnosťou.

When to use this SWIFT code

Používanie BTRLRO22XXX

Hlavný SWIFT/BIC kód Banca Transilvaniamôžete použiť BTRLRO22XXX , keď:

  • Odosielanie medzinárodného prevodu peňazí pre Banca Transilvania v Rumunsko

  • Príjemca neposkytol kód SWIFT/BIC špecifický pre danú pobočku.

  • Banca Transilvania spracováva platbu centrálne prostredníctvom svojej hlavnej kancelárie

  • Chcete použiť všeobecne akceptovaný predvolený kód SWIFT/BIC

Pri posielaní peňazí používateľovi Banca Transilvaniazvoľte Xe

Better rates

Lepšie sadzby

Porovnajte nás s vašou bankou a objavte úspory. Naše sadzby často prekonávajú sadzby veľkých bánk, čím maximalizujeme hodnotu vášho prevodu.

Poslať viac
Lower fees

Nižšie poplatky

Všetky poplatky vám ukážeme vopred, ešte pred potvrdením prevodu, aby ste presne vedeli, za čo platíte. Naše nižšie poplatky znamenajú pre vás väčšiu úsporu.

Míňajte menej
Faster transfers

Rýchlejšie prevody

Väčšina prevodov sa vybaví v ten istý deň. Chápeme, že pokiaľ ide o vaše peniaze, načasovanie je dôležité.

Posielajte rýchlejšie
Check your SWIFT payment for errors

Skontrolujte svoju platbu SWIFT, či neobsahuje chyby

Pred odoslaním platby SWIFT dvakrát skontrolujte, či sa kód SWIFT zhoduje s bankou príjemcu a či je správne zadané číslo účtu a meno. Aj malé chyby môžu prenos oddialiť alebo zablokovať. Ak ste uskutočnili prevod s nesprávnymi údajmi, kontaktujte svoju banku.

Receiving a payment

Prijímate platbu pre Banca Transilvania v Rumunsko?

Ak chcete prijať medzinárodnú platbu na svoj účet Banca Transilvania v Rumunsko, budete musieť poskytnúť správny kód SWIFT/BIC, číslo účtu a ďalšie bankové údaje. Uistite sa, že odosielateľ má správne informácie, aby ste predišli oneskoreniam.

Xe dôverujú milióny ľudí na celom svete

Ste pripravení poslať peniaze používateľovi Banca Transilvania?

Xe umožňuje jednoduché posielanie peňazí do Banca Transilvania a tisícov ďalších bánk po celom svete. Vďaka podpore viac ako 130 mien a prevodom do 190 krajín môžete posielať peniaze s istotou.

Často kladené otázky

SWIFT kód hlavnej kancelárie pre Banca Transilvania je BTRLRO22XXX. Tento kód sa bežne používa pre medzinárodné bankové prevody do centrály banky Cluj-napoca . Identifikuje Banca Transilvania v sieti SWIFT, čím pomáha zabezpečiť, aby boli finančné prostriedky smerované do správnej finančnej inštitúcie.

Vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti

Kódy SWIFT, názvy bánk, adresy a ďalšie súvisiace informácie uvedené na tejto stránke slúžia len na všeobecné informačné účely. Hoci sa snažíme zabezpečiť presnosť, spoločnosť Xe nezaručuje, že informácie sú úplné, aktuálne alebo bezchybné. Podrobnosti sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia a nemusia odrážať najnovšie údaje dostupné od príslušných finančných inštitúcií.

Spoločnosť Xe neposkytuje žiadne vyhlásenia týkajúce sa právneho postavenia, regulačného statusu alebo prevádzkovej integrity žiadnej banky, finančnej inštitúcie alebo sprostredkovateľa uvedeného v zozname. Neschvaľujeme ani neoverujeme legitimitu žiadneho z uvedených subjektov, ani nepreberáme žiadnu zodpovednosť za vaše použitie poskytnutých informácií.

Akékoľvek finančné transakcie alebo rozhodnutia vykonané na základe týchto informácií vykonávate na vlastné riziko. Spoločnosť Xe nezodpovedá za žiadne straty, oneskorenia ani škody vyplývajúce zo spoliehania sa na údaje ani z akýchkoľvek rokovaní s tretími stranami, ktorých informácie sú zobrazené na tejto stránke.

Odporúčame vám, aby ste si pred začatím akejkoľvek transakcie nezávisle overili všetky údaje v príslušnej finančnej inštitúcii.

Toto vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti je k dispozícii iba v angličtine a nebolo preložené. Hoci zvyšok tejto stránky sa môže zobraziť vo vami zvolenom jazyku, právne vyhlásenie zostáva v angličtine, aby sa zachovala jeho presnosť a zámer.