AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-07-29 15:55 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,71919291991,3904475035
EUREuro0,64369881381,5535215828
GBPBrittiskt pund0,54123548061,8476246216
INRIndisk rupie48,02555390020,0208222481
AUDAustralisk dollar0,94600235811,0570798175
CADKanadensisk dollar0,93730369481,0668900651
SGDSingaporiansk dollar0,96604870041,0351445011
CHFSchweiziska franc0,69649841951,4357534375
MYRMalaysisk ringgit2,90946696220,3437055698
JPYJapansk yen73,61543675260,0135841074
CNYKinesisk yuan renminbi4,77382733910,2094755275
NZDNyzeeländsk dollar0,99658946471,0034222069
THBThailändsk baht25,02531017150,0399595447
HUFUngersk forint200,28541090150,0049928749
AEDEmiratisk dirham2,64152349400,3785694135
HKDHongkong-dollar5,58017511880,1792058455
MXNMexikansk peso13,49714010750,0740897695
ZARSydafrikansk rand9,98560893930,1001441180
PHPFilippinsk peso33,87866145670,0295171048
SEKSvensk krona6,14887039930,1626314973
IDRIndonesiska rupier9414,37352015470,0001062206
SARSaudiarabisk riyal2,69715552960,3707609699
BRLBrasiliansk real2,33068935160,4290576088
TRYTurkisk lira2,15047041090,4650145358
KESKenyansk shilling72,90701021620,0137161022
KRWSydkoreansk won800,95452059420,0012485103
EGPEgyptiskt pund6,38787125310,1565466742
IQDIrakisk dinar845,65649895590,0011825132
NOKNorsk krona6,05658120540,1651096495
KWDKuwaitisk dinar0,21745858954,5985766864
RUBRysk rubel47,50904293750,0210486244
DKKDansk krona4,78851244110,2088331214
PKRPakistansk rupie75,41702780640,0132596050
ILSIsraelisk shekel2,74157347670,3647540394
PLNPolsk zloty2,80350333520,3566965616
QARQatarisk riyal2,61914310290,3818042622
XAUUns av guld0,00053305941875,9634251447
OMROmansk rial0,27688912133,6115539504
COPColombiansk peso2209,83201057620,0004525231
CLPChilensk peso470,69573296450,0021245147
TWDTaiwanesisk dollar22,92117480290,0436277812
ARSArgentinsk peso10,81752975750,0924425467
CZKTjeckisk krona17,39670946140,0574821349
VNDVietnamesisk dong16036,75868786360,0000623567
MADMarockansk dirham7,01225649000,1426074476
JODJordansk dinar0,50990750811,9611399796
BHDBahrainsk dinar0,27131171503,6857973488
XOFCFA-franc422,23874277680,0023683284
LKRLankesisk rupie104,79844023030,0095421268
UAHUkrainsk hryvnia17,89169016550,0558918688
NGNNigeriansk naira229,33241140410,0043604826
TNDTunisisk dinar1,59308729460,6277119925
UGXUgandisk shilling2430,86380414930,0004113764
RONNya rumänsk leu2,86745555760,3487412376
BDTBangladeshisk taka56,41797485850,0177248475
PENPeruansk Sol2,41702724270,4137313731
GELGeorgiska lari1,68858085990,5922132743
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC422,23874277680,0023683284
FJDFiji-dollar1,49157229110,6704334788
VEFVenezuelansk bolivar7,16659513670,1395362764
BYRVitrysk rubel14453,23392023660,0000691887
HRKKroatisk kuna4,81793691220,2075577199
UZSUzbekistansk som2141,20444011250,0004670269
BGNBulgarisk lev1,26035095640,7934297943
DZDAlgerisk dinar79,43224366500,0125893460
IRRIransk rial21949,83308632780,0000455584
DOPDominikansk peso33,04664894620,0302602543
ISKIsländsk krona86,14671444050,0116081038
XAGUns av silver0,035456374128,2036735239
CRCCostaricansk colón394,57194500730,0025343920
SYPSyriskt pund154,98603819830,0064521941
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar91,05656681000,0109821843
MURMauritisk rupie25,59224788690,0390743324
GHSGhana cedi2,88036690000,3471779932
AOAAngolansk kwanza119,19564071110,0083895686
UYUUruguayansk peso21,42112838200,0466828816
AFNAfghansk afghani49,51611530640,0201954453
LBPLibanesiskt pund1084,22070110550,0009223214
XPFCFP-franc76,81370092590,0130185109
TTDTrinidad-dollar4,81275389130,2077812460
TZSTanzanisk shilling1572,62043936470,0006358813
ALLAlbansk lek89,16430400620,0112152504
XCDÖstkaribisk dollar1,94182088560,5149805564
GTQGuatemalansk quetzal5,43871665560,1838669052
NPRNepalesisk rupie77,08019654690,0129735009
BOBBoliviansk bolíviano4,98914641880,2004350877
ZWDZimbabwisk dollar260,27591770130,0038420766
BBDBarbadisk dollar1,43838583970,6952237518
CUCKubansk konvertibel peso0,71919291991,3904475035
LAKLaotisk kip5826,95230036040,0001716163
BNDBruneisk dollar0,96604870041,0351445011
BWPBotswana pula7,68530162180,1301185105
HNLHonduransk lempira16,37968806340,0610512237
PYGParaguayansk guarani4011,98553109150,0002492531
ETBEtiopisk birr15,88566713080,0629498271
NADNamibisk dollar9,98560893930,1001441180
PGKPapua Nya Guineansk kina2,27907697630,4387741223
SDGSudanesiskt pund4,36981607770,2288425834
MOPMacao pataca5,74758037230,1739862577
NIONicaraguansk cordoba20,66119479960,0483999115
BMDBermudisk dollar0,71919291991,3904475035
KZTKazakstansk tenge253,41961900520,0039460244
PABPanamansk balboa0,71919291991,3904475035
BAMBosnisk konvertibilna marka1,25896545090,7943029726
GYDGuyansk dollar149,12565137730,0067057544
YERJemenitisk rial179,79818096290,0055617915
MGAMadagaskisk ariary2121,90349312770,0004712750
KYDCaymansk dollar0,58973826931,6956674716
MZNMocambique metical49,12203457480,0203574630
RSDSerbisk dinar79,34127120170,0126037809
SCRSeychellisk rupie9,60232001610,1041414990
AMDArmenisk dram342,62950174330,0029186045
SBDSalomon-dollar5,66349935390,1765692794
AZNAzerbajdzjansk manat1,15037618550,8692808602
SLLSierra Leonsk leone2835,37520154140,0003526870
TOPTongansk pa'anga1,61205441700,6203264539
BZDBelizisk dollar1,44106471550,6939313615
MWKMalawisk kwacha518,00211591430,0019304940
GMDGambisk dalasi30,62215815110,0326560915
BIFBurundisk franc1198,37221291320,0008344653
SOSSomalisk shilling415,59306057890,0024061999
HTGHaitisk gourde45,72657162370,0218691226
GNFGuinesisk franc5286,23976384400,0001891704
MVRMaldivisk rufiyaa10,99652988460,0909377786
MNTMongolisk tögrög1485,11178692200,0006733500
CDFKongolesisk franc704,59112198030,0014192628
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15754,51584297270,0000634739
TJSTadzjikistan-somoni5,65897037440,1767105911
KPWNordkoreansk won93,57938533580,0106861142
MMKBurmesisk kyat854,01267345660,0011709428
LSLLesotho loti9,98560893930,1001441180
LRDLiberiansk dollar64,90314283030,0154075744
KGSKirgizistansk som48,60111082680,0205756614
GIPGibraltar-pund0,54123548061,8476246216
XPTUns av platina0,00062418561602,0874797202
MDLMoldavisk leu14,18603431310,0704918639
CUPKubansk peso19,05861237660,0524697171
KHRKambodjansk riel2931,21322241660,0003411557
MKDMakedonisk denar39,62839794270,0252344291
VUVVanuatu-vatu78,34489663590,0127640733
MROMauretansk ouguiya224,74778745970,0044494320
ANGNederländska gulden1,28106248230,7806020501
SZLSwaziland-lilangeni9,98560893930,1001441180
CVEKapverdisk escudo71,09111436740,0140664555
SRDSurinamesisk dollar5,14724280620,1942787698
XPDUns av palladium0,0010066508993,3931072925
SVCSalvadoransk colón6,29293804890,1589082861
BSDBahamansk dollar0,71919291991,3904475035
XDRSärskilda dragningsrätter0,51425889411,9445458532
RWFRwandisk franc568,73011600030,0017583032
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,28735532660,7767863148
DJFDjiboutisk franc127,32205488160,0078540988
BTNBhutanesisk ngultrum48,02555390020,0208222481
KMFKomoransk franc316,67905708260,0031577712
WSTSamoansk tala1,84396059630,5423109377
SPLSeborga luigino0,11986548668,3426850213
ERNEritreansk nakfa7,52994780260,1328030454
FKPFalklands-pund0,54123548061,8476246216
SHPSankthelenskt pund0,54123548061,8476246216
JEPJersey-pund0,54123548061,8476246216
TMTTurkmenistansk manat2,51717521950,3972707153
TVDTuvaluansk dollar0,94600235811,0570798175
IMPIsle of Man-pund0,54123548061,8476246216
GGPGuernsey-pund0,54123548061,8476246216
ZMWZambisk kwacha7,42566331900,1346681040
Klistra in länk i meddelande eller chatt