AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-10-21 09:02 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76599004211.3055000000
EUREuro0.59790846731.6724968030
GBPBrittiskt pund0.47380901582.1105550266
INRIndisk rupie46.93261256230.0213071454
AUDAustralisk dollar0.87094458671.1481786733
CADKanadensisk dollar0.86207915741.1599862860
SGDSingaporiansk dollar0.97366272641.0270496887
CHFSchweiziska franc0.72147454341.3860502898
MYRMalaysisk ringgit2.49942445250.4000921088
JPYJapansk yen81.71189167380.0122381208
CNYKinesisk yuan renminbi4.68925783970.2132533621
NZDNyzeeländsk dollar0.95917822951.0425591086
THBThailändsk baht24.72670857200.0404420992
HUFUngersk forint183.79222745920.0054409265
AEDEmiratisk dirham2.81348142470.3554315274
HKDHongkong-dollar5.94130211790.1683132721
MXNMexikansk peso10.36496428090.0964788660
ZARSydafrikansk rand8.41084577420.1188941073
PHPFilippinsk peso34.29934901340.0291550723
SEKSvensk krona5.50660217060.1816001899
IDRIndonesiska rupier9189.57136618270.0001088190
SARSaudiarabisk riyal2.87430103410.3479106705
BRLBrasiliansk real1.88839525090.5295501562
TRYTurkisk lira1.71664324000.5825322214
KESKenyansk shilling68.28801174370.0146438588
KRWSydkoreansk won808.02965607570.0012375783
EGPEgyptiskt pund5.47874318090.1825236130
IQDIrakisk dinar892.06568545480.0011209937
NOKNorsk krona5.01973194800.1992138246
KWDKuwaitisk dinar0.22118716174.5210580585
RUBRysk rubel31.37556646400.0318719345
DKKDansk krona4.45247890600.2245939894
PKRPakistansk rupie78.82037065980.0126870756
ILSIsraelisk shekel2.85634735280.3500974764
PLNPolsk zloty2.52681777530.3957546958
QARQatarisk riyal2.78927768100.3585157573
XAUUns av guld0.00061206151633.8228026998
OMROmansk rial0.29486786173.3913495831
COPColombiansk peso1581.67635534380.0006322406
CLPChilensk peso448.86612489270.0022278358
TWDTaiwanesisk dollar23.25728644660.0429972775
ARSArgentinsk peso6.49099711680.1540595354
CZKTjeckisk krona16.50431293170.0605902229
VNDVietnamesisk dong16273.42345717980.0000614499
MADMarockansk dirham6.62358428000.1509756588
JODJordansk dinar0.54385265741.8387333158
BHDBahrainsk dinar0.28880837803.4625034323
XOFCFA-franc392.20224445720.0025497049
LKRLankesisk rupie100.14170862510.0099858492
UAHUkrainsk hryvnia9.92414334650.1007643648
NGNNigeriansk naira126.50307626610.0079049461
TNDTunisisk dinar1.37380303990.7279063817
UGXUgandisk shilling2049.03309560350.0004880351
RONNya rumänsk leu2.64093131460.3786543007
BDTBangladeshisk taka59.28763042960.0168669247
PENPeruansk Nuevo Sol2.22519447360.4493989230
GELGeorgiska lari1.33951158520.7465407623
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC392.20224445720.0025497049
FJDFiji-dollar1.45737269240.6861662807
VEFVenezuelansk bolivar4.81631457940.2076276339
BYRVitrysk rubel8173.17586565780.0001223515
HRKKroatisk kuna4.58322012480.2181872074
UZSUzbekistansk som1819.45378178020.0005496155
BGNBulgarisk lev1.16933531940.8551866889
DZDAlgerisk dinar63.70616924060.0156970669
IRRIransk rial20426.40112345210.0000489563
DOPDominikansk peso33.60389538830.0297584547
ISKIsländsk krona91.57412006760.0109201159
XAGUns av silver0.043841986422.8091855108
CRCCostaricansk colón413.47427742510.0024185301
SYPSyriskt pund124.77948151160.0080141381
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.09551130040.0116150074
MURMauritisk rupie24.06740718210.0415499681
GHSGhana cedi2.44158726820.4095696324
AOAAngolansk kwanza75.71757591180.0132069733
UYUUruguayansk peso18.71303558530.0534386842
AFNAfghansk afghani44.22822999500.0226099937
LBPLibanesiskt pund1158.94036089430.0008628572
XPFCFP-franc71.34945910000.0140155232
TTDTrinidad-dollar4.84701637980.2063124862
LTLLitauisk litas2.06445835570.4843885551
TZSTanzanisk shilling1297.18889437670.0007708978
ALLAlbansk lek83.26295480040.0120101431
XCDÖstkaribisk dollar2.06817311580.4835185180
GTQGuatemalansk quetzal5.84565248460.1710673022
NPRNepalesisk rupie76.59900421290.0130550000
BOBBoliviansk boliviano5.29271398100.1889389836
ZWDZimbabwisk dollar277.21179624660.0036073501
BBDBarbadisk dollar1.53198008430.6527500000
CUCKubansk konvertibel peso0.76599004211.3055000000
LAKLaotisk kip6169.37856096530.0001620909
BNDBruneisk dollar0.97366272641.0270496887
BWPBotswana pula7.18564757670.1391663019
HNLHonduransk lempira16.32730669110.0612470886
PYGParaguayansk guarani3497.67142524860.0002859045
ETBEtiopisk birr15.34738008460.0651577008
NADNamibisk dollar8.41084577420.1188941073
PGKPapua Nya Guineansk kina1.91953401150.5209597715
SDGSudanesiskt pund4.38690149020.2279513233
MOPMacao pataca6.11954118140.1634109438
NIONicaraguansk cordoba20.18123292140.0495509865
BMDBermudisk dollar0.76599004211.3055000000
KZTKazakstansk tenge138.75374370610.0072070128
PABPanamansk balboa0.76599004211.3055000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.16940731750.8551340367
GYDGuyansk dollar157.56313758970.0063466621
YERJemenitisk rial164.67627408200.0060725202
MGAMadagaskisk ariary2066.61282106960.0004838836
KYDCaymansk dollar0.62811183201.5920731771
MZNMocambique metical24.09032802050.0415104352
RSDSerbisk dinar71.22788124270.0140394461
SCRSeychellisk rupie10.48317875640.0953909137
AMDArmenisk dram313.81845085130.0031865558
SBDSalomon-dollar5.67400031210.1762425000
AZNAzerbajdzjansk manat0.60076574641.6645423046
SLLSierra Leonsk leone3335.75770643840.0002997820
TOPTongansk pa'anga1.50785441360.6631940000
BZDBelizisk dollar1.52806371810.6544229721
MWKMalawisk kwacha335.19166216510.0029833678
GMDGambisk dalasi33.55036326090.0298059366
BIFBurundisk franc1191.10861952360.0008395540
SOSSomalisk shilling631.91635012370.0015824879
HTGHaitisk gourde35.03079604310.0285463110
GNFGuinesisk franc5373.86026469380.0001860860
MVRMaldivisk rufiyaa11.80390594370.0847177201
MNTMongolisk tögrög1414.38787622920.0007070196
CDFKongolesisk franc707.58590179530.0014132560
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14702.30407158260.0000680165
TJSTadzjikistan-somoni3.82458450980.2614663102
KPWNordkoreansk won98.17601957020.0101857868
MMKBurmesisk kyat762.92309130240.0013107481
LSLLesotho loti8.41084577420.1188941073
LRDLiberiansk dollar70.85401867110.0141135255
KGSKirgizistansk som42.24189602010.0236731798
GIPGibraltar-pund0.47380901582.1105550266
XPTUns av platina0.00060133371662.9702963938
MDLMoldavisk leu11.14119204060.0897570023
CUPKubansk peso20.29873611640.0492641509
KHRKambodjansk riel3124.32207092810.0003200694
MKDMakedonisk denar36.81759395000.0271609275
VUVVanuatu-vatu75.06504991790.0133217789
MROMauretansk ouguiya222.82568815910.0044878129
ANGNederländska gulden1.37112217020.7293296117
SZLSwaziland-lilangeni8.41084577420.1188941073
CVEKapverdisk escudo65.24617053910.0153265700
SRDSurinamesisk dollar2.50833086820.3986714881
XPDUns av palladium0.0010051318994.8944391337
SVCSalvadoransk colón6.70241286860.1492000000
BSDBahamansk dollar0.76599004211.3055000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.51225583821.9521495421
RWFRwandisk franc526.98243056910.0018975965
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.37112217540.7293296089
DJFDjiboutisk franc139.44738107300.0071711637
BTNBhutanesisk ngultrum46.93261256230.0213071454
KMFKomoransk franc294.15168334290.0033996066
WSTSamoansk tala1.83032268130.5463517500
SPLSeborga luigino0.12766500707.8330000000
ERNEritreansk nakfa8.01991353800.1246896236
FKPFalklands-pund0.47380901582.1105550266
SHPSankthelenskt pund0.47380901582.1105550266
JEPJersey-pund0.47380901582.1105550266
TMTTurkmenistansk manat2.18307162010.4580701754
TVDTuvaluansk dollar0.87094458671.1481786733
IMPIsle of Man-pund0.47380901582.1105550266
GGPGuernsey-pund0.47380901582.1105550266
Klistra in länk i meddelande eller chatt