AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-04-29 17:52 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,74237380111,3470302946
EUREuro0,64916770731,5404339877
GBPBrittiskt pund0,50853288281,9664411759
INRIndisk rupie49,32065305600,0202754817
AUDAustralisk dollar0,97766585061,0228443587
CADKanadensisk dollar0,93343045301,0713170936
SGDSingaporiansk dollar0,99978658811,0002134575
CHFSchweiziska franc0,71261934241,4032737263
MYRMalaysisk ringgit2,90808275240,3438691692
JPYJapansk yen79,21939213250,0126231718
CNYKinesisk yuan renminbi4,80587826190,2080785125
NZDNyzeeländsk dollar1,06490350490,9390522197
THBThailändsk baht25,93216214820,0385621528
HUFUngersk forint202,40884408900,0049404956
AEDEmiratisk dirham2,72659121930,3667583145
HKDHongkong-dollar5,75895985000,1736424677
MXNMexikansk peso12,79694046260,0781436784
ZARSydafrikansk rand10,57690090640,0945456527
PHPFilippinsk peso34,86672117820,0286806435
SEKSvensk krona5,97236306480,1674379118
IDRIndonesiska rupier9793,15344735410,0001021122
SARSaudiarabisk riyal2,78406157320,3591874582
BRLBrasiliansk real2,56422864730,3899808237
TRYTurkisk lira2,07756651800,4813323623
KESKenyansk shilling74,99063925770,0133349977
KRWSydkoreansk won851,67898044760,0011741513
EGPEgyptiskt pund6,59469705760,1516369882
IQDIrakisk dinar821,33715521780,0012175268
NOKNorsk krona5,99653964820,1667628430
KWDKuwaitisk dinar0,22378824374,4685099790
RUBRysk rubel48,12407340800,0207796209
DKKDansk krona4,83157301330,2069719318
PKRPakistansk rupie77,81731311140,0128506107
ILSIsraelisk shekel2,77330594830,3605804836
PLNPolsk zloty2,84018087270,3520902523
QARQatarisk riyal2,70194002460,3701044401
XAUUns av guld0,00057510351738,8175379027
OMROmansk rial0,28585058233,4983311624
COPColombiansk peso2117,03685427200,0004723583
CLPChilensk peso490,30217720850,0020395586
TWDTaiwanesisk dollar23,96591406310,0417259278
ARSArgentinsk peso10,59730503470,0943636138
CZKTjeckisk krona17,55717269430,0569567787
VNDVietnamesisk dong16534,06000027030,0000604812
MADMarockansk dirham7,13356380570,1401823867
JODJordansk dinar0,52638299721,8997574112
BHDBahrainsk dinar0,27990402553,5726531557
XOFCFA-franc425,82610175130,0023483765
LKRLankesisk rupie108,17486377510,0092442917
UAHUkrainsk hryvnia18,70714158720,0534555210
NGNNigeriansk naira147,84305002830,0067639297
TNDTunisisk dinar1,48721829830,6723962455
UGXUgandisk shilling2464,65950863090,0004057356
RONNya rumänsk leu2,90863330280,3438040811
BDTBangladeshisk taka58,21382751650,0171780493
PENPeruansk Sol2,43149361120,4112698448
GELGeorgiska lari1,65174834550,6054191020
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC425,82610175130,0023483765
FJDFiji-dollar1,53986721070,6494066456
VEFVenezuelansk bolivar7,39757169050,1351794943
BYRVitrysk rubel14264,25314701830,0000701053
HRKKroatisk kuna4,87307447390,2052092586
UZSUzbekistansk som2151,82808263760,0004647211
BGNBulgarisk lev1,26620209350,7897633444
DZDAlgerisk dinar81,21241252130,0123133887
IRRIransk rial22459,09753916210,0000445254
DOPDominikansk peso33,83260658050,0295572851
ISKIsländsk krona90,81436090230,0110114743
XAGUns av silver0,041768020323,9417619428
CRCCostaricansk colón398,62475602340,0025086249
SYPSyriskt pund162,86370879650,0061401033
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar91,37463467490,0109439562
MURMauritisk rupie26,11169775910,0382970119
GHSGhana cedi2,85040854340,3508269025
AOAAngolansk kwanza123,03219450110,0081279539
UYUUruguayansk peso23,62571826030,0423267555
AFNAfghansk afghani50,75616383650,0197020406
LBPLibanesiskt pund1120,40715148400,0008925327
XPFCFP-franc77,46631351550,0129088368
TTDTrinidad-dollar4,93897760700,2024710536
TZSTanzanisk shilling1623,59353996740,0006159177
ALLAlbansk lek90,09377670410,0110995458
XCDÖstkaribisk dollar2,00440926520,4989001086
GTQGuatemalansk quetzal5,74616000650,1740292646
NPRNepalesisk rupie78,78668062540,0126925007
BOBBoliviansk bolíviano5,13321034610,1948098622
ZWDZimbabwisk dollar268,66507862780,0037221064
BBDBarbadisk dollar1,48474760230,6735151473
CUCKubansk konvertibel peso0,74237380111,3470302946
LAKLaotisk kip6022,17467122970,0001660530
BNDBruneisk dollar0,99978658811,0002134575
BWPBotswana pula7,87405282440,1269994020
HNLHonduransk lempira16,77143674600,0596251839
PYGParaguayansk guarani4138,68219557610,0002416228
ETBEtiopisk birr15,99441643150,0625218184
NADNamibisk dollar10,57690090640,0945456527
PGKPapua Nya Guineansk kina2,33817393300,4276841795
SDGSudanesiskt pund4,52169959050,2211557800
MOPMacao pataca5,93172864550,1685849201
NIONicaraguansk cordoba21,06752918110,0474664111
BMDBermudisk dollar0,74237380111,3470302946
KZTKazakstansk tenge243,00980462470,0041150603
PABPanamansk balboa0,74237380111,3470302946
BAMBosnisk konvertibilna marka1,26966167690,7876113914
GYDGuyansk dollar153,26856568200,0065244951
YERJemenitisk rial185,55662629300,0053891905
MGAMadagaskisk ariary2360,23233379860,0004236871
KYDCaymansk dollar0,60874661051,6427196189
MZNMocambique metical36,58046905050,0273369923
RSDSerbisk dinar79,50804813140,0125773431
SCRSeychellisk rupie9,89149176040,1010969856
AMDArmenisk dram356,04262740670,0028086525
SBDSalomon-dollar5,85006935480,1709381444
AZNAzerbajdzjansk manat1,11685067010,8953748489
SLLSierra Leonsk leone2929,89867294370,0003413087
TOPTongansk pa'anga1,65105907930,6056718457
BZDBelizisk dollar1,48191408880,6748029509
MWKMalawisk kwacha510,12649909820,0019602981
GMDGambisk dalasi31,89634243670,0313515571
BIFBurundisk franc1144,76548333760,0008735414
SOSSomalisk shilling449,62104349610,0022240952
HTGHaitisk gourde46,05452183080,0217133945
GNFGuinesisk franc5588,10831448320,0001789514
MVRMaldivisk rufiyaa11,34363199590,0881551870
MNTMongolisk tögrög1493,46425575660,0006695842
CDFKongolesisk franc685,12468850210,0014595883
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15802,38056625050,0000632816
TJSTadzjikistan-somoni5,84225922380,1711666603
KPWNordkoreansk won96,35950741450,0103778032
MMKBurmesisk kyat867,23765346530,0011530865
LSLLesotho loti10,57690090640,0945456527
LRDLiberiansk dollar67,19670695240,0148816816
KGSKirgizistansk som50,86745101540,0196589367
GIPGibraltar-pund0,50853288281,9664411759
XPTUns av platina0,00069191841445,2572110159
MDLMoldavisk leu14,69895321120,0680320555
CUPKubansk peso19,67290572990,0508313319
KHRKambodjansk riel3009,09308916270,0003323260
MKDMakedonisk denar40,48851840120,0246983599
VUVVanuatu-vatu79,60568344220,0125619171
MROMauretansk ouguiya231,99181285220,0043104969
ANGNederländska gulden1,32240531080,7561978100
SZLSwaziland-lilangeni10,57690090640,0945456527
CVEKapverdisk escudo71,64032260780,0139586194
SRDSurinamesisk dollar4,04710817610,2470900101
XPDUns av palladium0,0011870904842,3957948439
SVCSalvadoransk colón6,49577075990,1539463194
BSDBahamansk dollar0,74237380111,3470302946
XDRSärskilda dragningsrätter0,52296528211,9121728232
RWFRwandisk franc576,97854366310,0017331667
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,32884910400,7525308908
DJFDjiboutisk franc131,65126179540,0075958254
BTNBhutanesisk ngultrum49,32065305600,0202754817
KMFKomoransk franc319,36957631340,0031311686
WSTSamoansk tala1,89551210270,5275619178
SPLSeborga luigino0,12372896698,0821817673
ERNEritreansk nakfa7,77265156270,1286562239
FKPFalklands-pund0,50853288281,9664411759
SHPSankthelenskt pund0,50853288281,9664411759
JEPJersey-pund0,50853288281,9664411759
TMTTurkmenistansk manat2,59830830390,3848657984
TVDTuvaluansk dollar0,97766585061,0228443587
IMPIsle of Man-pund0,50853288281,9664411759
GGPGuernsey-pund0,50853288281,9664411759
ZMWZambisk kwacha7,16361580030,1395943093
Klistra in länk i meddelande eller chatt