AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-04-23 08:02 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81188604841.2316999435
EUREuro0.58722211701.7029331340
GBPBrittiskt pund0.48283333402.0711080401
INRIndisk rupie49.63794510460.0201458783
AUDAustralisk dollar0.87514230921.1426712999
CADKanadensisk dollar0.89658536171.1153427690
AEDEmiratisk dirham2.98211888880.3353320365
MYRMalaysisk ringgit2.65418553550.3767634126
CHFSchweiziska franc0.71759349401.3935466365
CNYKinesisk yuan renminbi5.06618562940.1973871613
THBThailändsk baht26.26096982310.0380793248
SARSaudiarabisk riyal3.04487305800.3284209164
NZDNyzeeländsk dollar0.94536250731.0577952820
JPYJapansk yen83.23519791980.0120141482
SGDSingaporiansk dollar1.02021462040.9801859139
PHPFilippinsk peso36.28083905730.0275627584
TRYTurkisk lira1.74252204580.5738808312
HKDHongkong-dollar6.29420274150.1588763567
IDRIndonesiska rupier9448.08032265580.0001058416
ZARSydafrikansk rand8.60514768400.1162095105
MXNMexikansk peso10.61942282330.0941670764
SEKSvensk krona5.34386307100.1871305433
BRLBrasiliansk real1.81852369170.5498966027
HUFUngersk forint180.39482094890.0055433964
PKRPakistansk rupie79.42474021080.0125905354
QARQatarisk riyal2.95607560100.3382863414
OMROmansk rial0.31253552933.1996362212
KWDKuwaitisk dinar0.22836932644.3788717844
DKKDansk krona4.38459267540.2280713567
NOKNorsk krona4.86513002040.2055443525
RUBRysk rubel28.98628172240.0344990782
EGPEgyptiskt pund5.67711233020.1761458893
KRWSydkoreansk won844.97537235480.0011834664
PLNPolsk zloty2.46203089390.4061687457
COPColombiansk peso1568.95288310140.0006373678
CZKTjeckisk krona16.13716984340.0619687349
ILSIsraelisk shekel2.83019989950.3533319326
IQDIrakisk dinar944.21823389950.0010590772
NGNNigeriansk naira131.56602534110.0076007464
MADMarockansk dirham6.59818880030.1515567424
ARSArgentinsk peso6.49752157920.1539048371
LKRLankesisk rupie106.09311479510.0094256824
TWDTaiwanesisk dollar24.60292682510.0406455706
BDTBangladeshisk taka62.98348145980.0158771789
BHDBahrainsk dinar0.30611299163.2667675903
VNDVietnamesisk dong17109.63196383150.0000584466
CLPChilensk peso457.09157100470.0021877454
KESKenyansk shilling70.75580317530.0141331164
TNDTunisisk dinar1.29276599350.7735351990
XOFCFA-franc385.19245817830.0025961048
JODJordansk dinar0.57505862941.7389531237
GHSGhana cedi2.25906663530.4426606920
HRKKroatisk kuna4.47459120430.2234841026
BGNBulgarisk lev1.14893462180.8703715434
RONNya rumänsk leu2.62335526180.3811912228
PENPeruansk Nuevo Sol2.26353102920.4417876261
DZDAlgerisk dinar63.82112742500.0156687925
NPRNepalesisk rupie79.28667605660.0126124596
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC385.19245817830.0025961048
ISKIsländsk krona90.97180356950.0109924170
UAHUkrainsk hryvnia9.13566451220.1094611124
FJDFiji-dollar1.47803757840.6765727845
DOPDominikansk peso35.07342903060.0285116120
XPFCFP-franc70.07423830140.0142705797
MURMauritisk rupie24.43780930950.0409201982
AZNAzerbajdzjansk manat0.63676196951.5704455477
BAMBosnisk konvertibilna marka1.14850663300.8706958856
XAUUns av guld0.00063190471582.5170980544
IRRIransk rial20737.83010008950.0000482211
RSDSerbisk dinar67.86584839940.0147349517
LTLLitauisk litas2.02756052550.4932035258
BNDBruneisk dollar1.02021462040.9801859139
ETBEtiopisk birr15.80296865820.0632792497
CRCCostaricansk colón445.31804582070.0022455861
VEFVenezuelansk bolivar5.10489483770.1958904212
AFNAfghansk afghani45.99332031240.0217422876
TZSTanzanisk shilling1327.82619458740.0007531106
UGXUgandisk shilling2037.44724991880.0004908103
JMDJamaicansk dollar88.77786982140.0112640684
GELGeorgiska lari1.42415566050.7021704353
LVLLettisk lats0.41269970382.4230693426
ZWDZimbabwisk dollar293.82156092270.0034034262
BWPBotswana pula7.09693703570.1409058577
CUCKubansk konvertibel peso0.81188604841.2316999435
ZMWZambisk kwacha5.08240370250.1967572941
MMKBurmesisk kyat782.63129338970.0012777409
GTQGuatemalansk quetzal6.29414601350.1588777886
XCDÖstkaribisk dollar2.19209233290.4561851638
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.22225132990.0276073398
TTDTrinidad-dollar5.23769133270.1909238129
MZNMocambique metical25.41196315310.0393515445
ALLAlbansk lek82.23879425280.0121597114
BOBBoliviansk boliviano5.60983877480.1782582424
KZTKazakstansk tenge147.77524242880.0067670334
BBDBarbadisk dollar1.62377209680.6158499718
AOAAngolansk kwanza79.54844322660.0125709563
KHRKambodjansk riel3241.68326017270.0003084817
XAGUns av silver0.041688740223.9872923726
AMDArmenisk dram336.19110326610.0029744987
UYUUruguayansk peso18.60833757740.0537393518
MOPMacao pataca6.48302882370.1542488900
NADNamibisk dollar8.60514768400.1162095105
LBPLibanesiskt pund1224.82281087790.0008164446
LAKLaotisk kip6532.71683632530.0001530757
BYRVitrysk rubel8102.65517383740.0001234163
MGAMadagaskisk ariary1899.77079843340.0005263793
SYPSyriskt pund120.19945968070.0083195050
VUVVanuatu-vatu76.07157432340.0131455147
PGKPapua Nya Guineansk kina2.25681277420.4431027737
MNTMongolisk tögrög1439.05499737410.0006949005
SDGSudanesiskt pund4.61785948560.2165505475
ANGNederländska gulden1.45327602110.6881005297
MWKMalawisk kwacha320.52730526560.0031198590
GMDGambisk dalasi30.92728631320.0323339070
CUPKubansk peso21.51498028310.0464792432
RWFRwandisk franc552.77347977620.0018090593
MVRMaldivisk rufiyaa12.51116336430.0799286182
BTNBhutanesisk ngultrum49.63794510460.0201458783
SCRSeychellisk rupie9.60697517450.1040910361
HNLHonduransk lempira15.51514349930.0644531583
KPWNordkoreansk won105.03926323750.0095202496
PYGParaguayansk guarani3592.25722213780.0002783765
DJFDjiboutisk franc146.95009482840.0068050313
XBTBitcoin0.0016559808603.8717249187
YERJemenitisk rial174.39699969680.0057340436
CDFKongolesisk franc749.03455860590.0013350519
WSTSamoansk tala1.85786281100.5382528753
GYDGuyansk dollar166.59779830600.0060024803
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45327602670.6881005271
MDLMoldavisk leu10.65422512990.0938594771
BZDBelizisk dollar1.62321634000.6160608265
HTGHaitisk gourde31.98831154650.0312614187
KGSKirgizistansk som44.20190739590.0226234581
NIONicaraguansk cordoba22.07922027710.0452914545
CVEKapverdisk escudo64.82654138100.0154257805
KYDCaymansk dollar0.66574655701.5020731079
GNFGuinesisk franc5714.05512152170.0001750071
BSDBahamansk dollar0.81188604841.2316999435
BIFBurundisk franc1250.28651043870.0007998167
SLLSierra Leonsk leone3522.19053134710.0002839142
MROMauretansk ouguiya239.91124650750.0041682081
TOPTongansk pa'anga1.47776856280.6766959490
BMDBermudisk dollar0.81188604841.2316999435
SBDSalomon-dollar5.90247945050.1694203272
UZSUzbekistansk som1848.00957917400.0005411227
SOSSomalisk shilling973.43778286230.0010272870
PABPanamansk balboa0.81188604841.2316999435
SRDSurinamesisk dollar2.65862312140.3761345457
XDRSärskilda dragningsrätter0.52419422171.9076898575
SZLSwaziland-lilangeni8.60514768400.1162095105
ERNEritreansk nakfa8.50044459190.1176409056
LRDLiberiansk dollar69.41580864490.0144059404
TJSTadzjikistan-somoni3.91458549000.2554548885
TMTTurkmenistansk manat2.31387523800.4321754188
GIPGibraltar-pund0.48283333402.0711080401
LSLLesotho loti8.60514768400.1162095105
KMFKomoransk franc288.89434363380.0034614731
SVCSalvadoransk colón7.10400292370.1407657078
GGPGuernsey-pund0.48283333402.0711080401
XPTUns av platina0.00057781031730.6716826193
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14423.27319983130.0000693324
IMPIsle of Man-pund0.48283333402.0711080401
FKPFalklands-pund0.48283333402.0711080401
XPDUns av palladium0.0010330673967.9911903790
JEPJersey-pund0.48283333402.0711080401
SHPSankthelenskt pund0.48283333402.0711080401
SPLSeborga luigino0.13531434147.3901996613
TVDTuvaluansk dollar0.87514230921.1426712999
Klistra in länk i meddelande eller chatt