AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-08-31 07:58 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,72169349721,3856297776
EUREuro0,64817270891,5427986806
GBPBrittiskt pund0,55097550281,8149627249
INRIndisk rupie48,35761001390,0206792685
AUDAustralisk dollar0,96078219241,0408186245
CADKanadensisk dollar0,94565470021,0574684394
SGDSingaporiansk dollar0,98431034271,0159397465
CHFSchweiziska franc0,71026559901,4079240237
MYRMalaysisk ringgit2,93729400110,3404494067
JPYJapansk yen74,52260111870,0134187479
CNYKinesisk yuan renminbi4,81981632120,2074767861
NZDNyzeeländsk dollar0,99606098011,0039545972
THBThailändsk baht25,00108706830,0399982608
HUFUngersk forint200,72047842930,0049820527
AEDEmiratisk dirham2,65088820020,3772320537
HKDHongkong-dollar5,59787000540,1786393752
MXNMexikansk peso13,55637322970,0737660422
ZARSydafrikansk rand10,42281281050,0959433905
PHPFilippinsk peso33,64417647760,0297228259
SEKSvensk krona6,17284779150,1619997826
IDRIndonesiska rupier9587,71413116640,0001043001
SARSaudiarabisk riyal2,70644077960,3694889641
BRLBrasiliansk real2,33675219870,4279443925
TRYTurkisk lira2,13425462560,4685476550
KESKenyansk shilling73,11442680090,0136771913
KRWSydkoreansk won805,21541526750,0012419037
EGPEgyptiskt pund6,40855832000,1560413357
IQDIrakisk dinar847,25698192080,0011802794
NOKNorsk krona6,03354705880,1657399852
KWDKuwaitisk dinar0,21798679774,5874337830
RUBRysk rubel47,05596077980,0212512928
DKKDansk krona4,82482506090,2072614006
PKRPakistansk rupie75,61332419100,0132251823
ILSIsraelisk shekel2,73660062830,3654168568
PLNPolsk zloty2,82474978050,3540136570
QARQatarisk riyal2,62793778000,3805265131
XAUUns av guld0,00054960301819,4952556032
OMROmansk rial0,27788807643,5985710974
COPColombiansk peso2111,07908851620,0004736914
CLPChilensk peso486,41470459000,0020558589
TWDTaiwanesisk dollar22,90382478010,0436608300
ARSArgentinsk peso10,83661153270,0922797682
CZKTjeckisk krona17,51600040300,0570906587
VNDVietnamesisk dong16096,11428798070,0000621268
MADMarockansk dirham7,05026062820,1418387281
JODJordansk dinar0,51243789591,9514559872
BHDBahrainsk dinar0,27204192223,6759040371
XOFCFA-franc425,17342558050,0023519814
LKRLankesisk rupie105,57071615020,0094723237
UAHUkrainsk hryvnia18,56554703520,0538632122
NGNNigeriansk naira227,51356273000,0043953424
TNDTunisisk dinar1,59735198320,6260360963
UGXUgandisk shilling2435,68510698670,0004105621
RONNya rumänsk leu2,88959311620,3460694844
BDTBangladeshisk taka56,82446326330,0175980545
PENPeruansk Sol2,43892537830,4100166446
GELGeorgiska lari1,66337824910,6011861707
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC425,17342558050,0023519814
FJDFiji-dollar1,49203636310,6702249521
VEFVenezuelansk bolivar7,18066900890,1392627900
BYRVitrysk rubel14500,81339739190,0000689616
HRKKroatisk kuna4,85064324260,2061582248
UZSUzbekistansk som2157,59364944300,0004634793
BGNBulgarisk lev1,26602790550,7898720049
DZDAlgerisk dinar79,13557527600,0126365417
IRRIransk rial22538,85665428920,0000443678
DOPDominikansk peso33,31290768900,0300183944
ISKIsländsk krona84,66894077820,0118107064
XAGUns av silver0,038477499625,9892147471
CRCCostaricansk colón397,98029905900,0025126872
SYPSyriskt pund154,76722915430,0064613162
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar91,83475159100,0108891240
MURMauritisk rupie25,42867604940,0393256809
GHSGhana cedi2,85312661020,3504926828
AOAAngolansk kwanza119,61423469840,0083602090
UYUUruguayansk peso20,62238066710,0484910067
AFNAfghansk afghani48,09840872070,0207907086
LBPLibanesiskt pund1087,23112221280,0009197676
XPFCFP-franc77,34757862200,0129286529
TTDTrinidad-dollar4,83530338730,2068122556
TZSTanzanisk shilling1591,45606686110,0006283554
ALLAlbansk lek88,47149714430,0113030754
XCDÖstkaribisk dollar1,94857244440,5131962134
GTQGuatemalansk quetzal5,45203319260,1834178122
NPRNepalesisk rupie77,34960764310,0129283138
BOBBoliviansk bolíviano5,00082559890,1999669815
ZWDZimbabwisk dollar261,18087663670,0038287642
BBDBarbadisk dollar1,44338699440,6928148888
CUCKubansk konvertibel peso0,72169349721,3856297776
LAKLaotisk kip5881,21961151880,0001700328
BNDBruneisk dollar0,98431034271,0159397465
BWPBotswana pula7,73154611650,1293402361
HNLHonduransk lempira16,52230593670,0605242394
PYGParaguayansk guarani3977,58761684400,0002514087
ETBEtiopisk birr15,97020358510,0626166094
NADNamibisk dollar10,42281281050,0959433905
PGKPapua Nya Guineansk kina2,28747487390,4371632718
SDGSudanesiskt pund4,38580793540,2280081606
MOPMacao pataca5,76580610560,1734362866
NIONicaraguansk cordoba20,82201380720,0480260944
BMDBermudisk dollar0,72169349721,3856297776
KZTKazakstansk tenge246,74545373370,0040527596
PABPanamansk balboa0,72169349721,3856297776
BAMBosnisk konvertibilna marka1,26771562920,7888204397
GYDGuyansk dollar149,53690119950,0066873126
YERJemenitisk rial180,31457897780,0055458633
MGAMadagaskisk ariary2201,62750823720,0004542094
KYDCaymansk dollar0,59178876241,6897921413
MZNMocambique metical52,47637926700,0190561928
RSDSerbisk dinar79,81189664930,0125294604
SCRSeychellisk rupie9,30095286380,1075158658
AMDArmenisk dram342,52183065980,0029195219
SBDSalomon-dollar5,61847798520,1779841449
AZNAzerbajdzjansk manat1,18559711300,8434568447
SLLSierra Leonsk leone4060,81927274040,0002462557
TOPTongansk pa'anga1,57437499390,6351726900
BZDBelizisk dollar1,45056803140,6893851087
MWKMalawisk kwacha520,06449319030,0019228384
GMDGambisk dalasi30,92035685760,0323411533
BIFBurundisk franc1210,61075787600,0008260293
SOSSomalisk shilling422,24306276160,0023683042
HTGHaitisk gourde46,80434396480,0213655382
GNFGuinesisk franc5304,61960455840,0001885149
MVRMaldivisk rufiyaa11,09964527880,0900929692
MNTMongolisk tögrög1598,43520974570,0006256118
CDFKongolesisk franc714,39947852440,0013997771
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15788,02538351880,0000633391
TJSTadzjikistan-somoni5,67886136900,1760916379
KPWNordkoreansk won93,70125097960,0106722161
MMKBurmesisk kyat874,38784690520,0011436572
LSLLesotho loti10,42281281050,0959433905
LRDLiberiansk dollar64,94517336120,0153976031
KGSKirgizistansk som49,67128676430,0201323554
GIPGibraltar-pund0,55097550281,8149627249
XPTUns av platina0,00068179391466,7189704677
MDLMoldavisk leu14,26183513150,0701172038
CUPKubansk peso19,12487767580,0522879161
KHRKambodjansk riel2982,08131495570,0003353363
MKDMakedonisk denar39,90180083300,0250615255
VUVVanuatu-vatu79,14798593600,0126345603
MROMauretansk ouguiya257,69889885130,0038804978
ANGNederländska gulden1,29183135510,7740948507
SZLSwaziland-lilangeni10,42281281050,0959433905
CVEKapverdisk escudo71,06443958630,0140717355
SRDSurinamesisk dollar5,33001523750,1876167244
XPDUns av palladium0,0010523927950,2155992210
SVCSalvadoransk colón6,31481810050,1583576889
BSDBahamansk dollar0,72169349721,3856297776
XDRSärskilda dragningsrätter0,51785116741,9310567650
RWFRwandisk franc578,76234779000,0017278249
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,29183136000,7740948478
DJFDjiboutisk franc128,29536415220,0077945139
BTNBhutanesisk ngultrum48,35761001390,0206792685
KMFKomoransk franc318,88006918540,0031359752
WSTSamoansk tala1,81375596180,5513420885
SPLSeborga luigino0,12028224958,3137786654
ERNEritreansk nakfa7,55612884000,1323428995
FKPFalklands-pund0,55097550281,8149627249
SHPSankthelenskt pund0,55097550281,8149627249
JEPJersey-pund0,55097550281,8149627249
TMTTurkmenistansk manat2,52592724020,3958942222
TVDTuvaluansk dollar0,96078219241,0408186245
IMPIsle of Man-pund0,55097550281,8149627249
GGPGuernsey-pund0,55097550281,8149627249
ZMWZambisk kwacha6,85609780610,1458555622
Klistra in länk i meddelande eller chatt