AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-04-24 04:11 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81214976281.2312999964
EUREuro0.58749976251.7021283477
GBPBrittiskt pund0.48370234392.0673871287
INRIndisk rupie49.62641058680.0201505607
AUDAustralisk dollar0.87372861601.1445201424
CADKanadensisk dollar0.89565023211.1165072751
AEDEmiratisk dirham2.98298677070.3352344737
MYRMalaysisk ringgit2.65105985160.3772076286
CHFSchweiziska franc0.71688148631.3949307091
CNYKinesisk yuan renminbi5.06804602830.1973147036
THBThailändsk baht26.26572167540.0380724357
SARSaudiarabisk riyal3.04588647040.3283116458
NZDNyzeeländsk dollar0.94142714221.0622170906
JPYJapansk yen83.10199867720.0120334049
SGDSingaporiansk dollar1.02021490900.9801856365
PHPFilippinsk peso36.30309206180.0275458630
TRYTurkisk lira1.74605056460.5727211000
HKDHongkong-dollar6.29704175760.1588047274
IDRIndonesiska rupier9435.96201916310.0001059775
ZARSydafrikansk rand8.59345662780.1163676089
MXNMexikansk peso10.61606515980.0941968597
SEKSvensk krona5.33506159540.1874392605
BRLBrasiliansk real1.80362232580.5544397991
HUFUngersk forint180.42321789120.0055425239
PKRPakistansk rupie79.47697628720.0125822603
QARQatarisk riyal2.95688622590.3381936008
OMROmansk rial0.31267765093.1981818880
KWDKuwaitisk dinar0.22840360664.3782145767
DKKDansk krona4.38664225690.2279647944
NOKNorsk krona4.86399750670.2055922107
RUBRysk rubel29.03475685180.0344414801
EGPEgyptiskt pund5.68098749790.1760257350
KRWSydkoreansk won843.92526274970.0011849391
PLNPolsk zloty2.46001246350.4065020055
COPColombiansk peso1569.88549150430.0006369891
CZKTjeckisk krona16.12455424450.0620172183
ILSIsraelisk shekel2.82867627530.3535222495
IQDIrakisk dinar943.71802438070.0010596386
NGNNigeriansk naira131.24340662640.0076194304
MADMarockansk dirham6.60118068600.1514880515
ARSArgentinsk peso6.49719810240.1539124995
LKRLankesisk rupie106.13985448390.0094215317
TWDTaiwanesisk dollar24.58417927830.0406765664
BDTBangladeshisk taka62.84414641530.0159123810
BHDBahrainsk dinar0.30618046393.2660477006
VNDVietnamesisk dong17128.23849758150.0000583831
CLPChilensk peso456.39211172020.0021910983
KESKenyansk shilling70.53520566050.0141773174
TNDTunisisk dinar1.29310488550.7733324738
XOFCFA-franc385.37458170990.0025948779
JODJordansk dinar0.57475839861.7398614834
GHSGhana cedi2.26183715910.4421184770
HRKKroatisk kuna4.47657546840.2233850422
BGNBulgarisk lev1.14906325260.8702741105
RONNya rumänsk leu2.62335744790.3811909051
PENPeruansk Nuevo Sol2.26427362550.4416427364
DZDAlgerisk dinar63.86285777100.0156585539
NPRNepalesisk rupie79.08367133810.0126448353
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC385.37458170990.0025948779
ISKIsländsk krona90.99717230320.0109893525
UAHUkrainsk hryvnia9.35011796520.1069505223
FJDFiji-dollar1.50231180690.6656407780
DOPDominikansk peso34.71940236000.0288023391
XPFCFP-franc70.10737022670.0142638356
MURMauritisk rupie24.29952096510.0411530746
AZNAzerbajdzjansk manat0.63696871571.5699358153
BAMBosnisk konvertibilna marka1.14904966050.8702844049
XAUUns av guld0.00063115931584.3859860282
IRRIransk rial20720.37689847300.0000482617
RSDSerbisk dinar67.87712183920.0147325045
LTLLitauisk litas2.02851918000.4929704436
BNDBruneisk dollar1.02021490900.9801856365
ETBEtiopisk birr15.80796019160.0632592686
CRCCostaricansk colón439.37302167810.0022759704
VEFVenezuelansk bolivar5.10371169500.1959358325
AFNAfghansk afghani46.33314334850.0215828223
TZSTanzanisk shilling1326.24056266240.0007540110
UGXUgandisk shilling2036.87160511780.0004909490
JMDJamaicansk dollar88.76797155320.0112653244
GELGeorgiska lari1.42453673870.7019825974
LVLLettisk lats0.41289483312.4219242283
ZWDZimbabwisk dollar293.91699915950.0034023211
BWPBotswana pula7.11167529460.1406138439
CUCKubansk konvertibel peso0.81214976281.2312999964
ZMWZambisk kwacha5.05969303780.1976404483
MMKBurmesisk kyat778.03947276830.0012852818
GTQGuatemalansk quetzal6.29294233180.1589081780
XCDÖstkaribisk dollar2.19280655240.4560365797
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.14066444490.0276696628
TTDTrinidad-dollar5.23008186840.1912015959
MZNMocambique metical25.29846480160.0395280903
ALLAlbansk lek82.13270551260.0121754177
BOBBoliviansk boliviano5.61195473290.1781910310
KZTKazakstansk tenge147.81125683070.0067653846
BBDBarbadisk dollar1.62429952560.6156499982
AOAAngolansk kwanza79.66939011240.0125518722
KHRKambodjansk riel3250.22335075020.0003076712
XAGUns av silver0.041670212523.9979577858
AMDArmenisk dram336.29389764230.0029735895
UYUUruguayansk peso18.61447262550.0537216402
MOPMacao pataca6.48595301030.1541793470
NADNamibisk dollar8.59345662780.1163676089
LBPLibanesiskt pund1223.90969254890.0008170537
LAKLaotisk kip6519.12614604490.0001533948
BYRVitrysk rubel8097.13313517720.0001235005
MGAMadagaskisk ariary1920.73418903650.0005206342
SYPSyriskt pund120.07634738790.0083280348
VUVVanuatu-vatu75.44871420390.0132540363
PGKPapua Nya Guineansk kina2.26858426170.4408035518
MNTMongolisk tögrög1437.50508016690.0006956497
SDGSudanesiskt pund4.60488921710.2171604903
ANGNederländska gulden1.43750506470.6956497230
MWKMalawisk kwacha313.89588332460.0031857697
GMDGambisk dalasi30.53682984230.0327473417
CUPKubansk peso21.52196871440.0464641508
RWFRwandisk franc547.38894013130.0018268546
MVRMaldivisk rufiyaa12.44213411830.0803720640
BTNBhutanesisk ngultrum49.62641058680.0201505607
SCRSeychellisk rupie9.78802897850.1021656150
HNLHonduransk lempira15.52018246290.0644322322
KPWNordkoreansk won104.94426167360.0095288678
PYGParaguayansk guarani3589.70195160310.0002785747
DJFDjiboutisk franc143.18200566120.0069841178
XBTBitcoin0.0016523901605.1839639779
YERJemenitisk rial174.40916156260.0057336438
CDFKongolesisk franc740.27450879780.0013508502
WSTSamoansk tala1.86701093870.5356155014
GYDGuyansk dollar164.62275444230.0060744944
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45374807540.6878770929
MDLMoldavisk leu10.87468560280.0919566815
BZDBelizisk dollar1.60781286050.6219629315
HTGHaitisk gourde31.99870189380.0312512677
KGSKirgizistansk som44.21547053600.0226165183
NIONicaraguansk cordoba22.08639198310.0452767478
CVEKapverdisk escudo63.83497011730.0156653947
KYDCaymansk dollar0.66373899221.5066163232
GNFGuinesisk franc5506.37539182560.0001816077
BSDBahamansk dollar0.81214976281.2312999964
BIFBurundisk franc1242.58913709340.0008047712
SLLSierra Leonsk leone3484.12248243830.0002870163
MROMauretansk ouguiya238.77203026500.0041880952
TOPTongansk pa'anga1.47986475080.6757374277
BMDBermudisk dollar0.81214976281.2312999964
SBDSalomon-dollar5.86134483650.1706093103
UZSUzbekistansk som1849.99945969510.0005405407
SOSSomalisk shilling973.75397199910.0010269534
PABPanamansk balboa0.81214976281.2312999964
SRDSurinamesisk dollar2.63948672910.3788615373
XDRSärskilda dragningsrätter0.52428327511.9073658221
SZLSwaziland-lilangeni8.59345662780.1163676089
ERNEritreansk nakfa8.50320568070.1176027063
LRDLiberiansk dollar69.03272983850.0144858823
TJSTadzjikistan-somoni3.91569200380.2553827009
TMTTurkmenistansk manat2.31462682400.4320350864
GIPGibraltar-pund0.48370234392.0673871287
LSLLesotho loti8.59345662780.1163676089
KMFKomoransk franc289.03093628240.0034598373
SVCSalvadoransk colón7.10631042460.1407199996
GGPGuernsey-pund0.48370234392.0673871287
XPTUns av platina0.00057805641729.9351419921
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14379.11155048270.0000695453
IMPIsle of Man-pund0.48370234392.0673871287
FKPFalklands-pund0.48370234392.0673871287
XPDUns av palladium0.0010322443968.7629526344
JEPJersey-pund0.48370234392.0673871287
SHPSankthelenskt pund0.48370234392.0673871287
SPLSeborga luigino0.13535829387.3877999783
TVDTuvaluansk dollar0.87372861601.1445201424
Klistra in länk i meddelande eller chatt