AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-04-26 09:54 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.72727272731.3750000000
EUREuro0.66884727271.4951096323
GBPBrittiskt pund0.47895730992.0878687500
INRIndisk rupie46.38472727270.0215588203
AUDAustralisk dollar0.92942201571.0759375000
CADKanadensisk dollar0.88578181821.1289461801
SGDSingaporiansk dollar0.96882909091.0321737955
CHFSchweiziska franc0.69372727271.4414886647
MYRMalaysisk ringgit2.60363630810.3840782205
JPYJapansk yen86.50981818180.0115593816
CNYKinesisk yuan renminbi4.50549090910.2219513967
NZDNyzeeländsk dollar0.95662312041.0453437500
THBThailändsk baht23.69090909090.0422102840
HUFUngersk forint202.88727272730.0049288454
AEDEmiratisk dirham2.67127272730.3743533896
HKDHongkong-dollar5.63639636360.1774183247
MXNMexikansk peso11.18110909090.0894365659
ZARSydafrikansk rand8.80304727270.1135970271
PHPFilippinsk peso32.17454667520.0310804690
SEKSvensk krona6.27724727270.1593054975
IDRIndonesiska rupier9419.63636363640.0001061612
SARSaudiarabisk riyal2.72741818180.3666471122
BRLBrasiliansk real2.14789090910.4655729934
TRYTurkisk lira1.97422545450.5065277614
KESKenyansk shilling68.47272727270.0146043548
KRWSydkoreansk won782.76727272730.0012775189
EGPEgyptiskt pund5.54909099230.1802096959
IQDIrakisk dinar862.18181818180.0011598482
NOKNorsk krona5.65905454550.1767079628
KWDKuwaitisk dinar0.21939272734.5580362322
RUBRysk rubel36.97189090910.0270475752
DKKDansk krona4.99160000000.2003365654
PKRPakistansk rupie74.05454545450.0135035600
ILSIsraelisk shekel2.85120000000.3507295174
PLNPolsk zloty2.70112727270.3702158022
QARQatarisk riyal2.64756363640.3777057466
XAUUns av guld0.00061660981621.7712499955
OMROmansk rial0.27985453613.5732849433
COPColombiansk peso1783.27272727270.0005607667
CLPChilensk peso445.27272727270.0022458146
TWDTaiwanesisk dollar22.34327272730.0447562008
ARSArgentinsk peso6.47054568200.1545464709
CZKTjeckisk krona18.37989090910.0544072870
VNDVietnamesisk dong15601.81818181820.0000640951
MADMarockansk dirham7.19272727270.1390293225
JODJordansk dinar0.51490909401.9420903837
BHDBahrainsk dinar0.27419636363.6470213782
XOFCFA-franc438.73505047640.0022792799
LKRLankesisk rupie96.58246567070.0103538462
UAHUkrainsk hryvnia16.69090964580.0599128520
NGNNigeriansk naira144.74545454550.0069086798
TNDTunisisk dinar1.41872727270.7048571062
UGXUgandisk shilling2178.18181818180.0004590985
RONNya rumänsk leu2.95105465980.3388619037
BDTBangladeshisk taka56.56727183950.0176780666
PENPeruansk Nuevo Sol2.26654538240.4412000782
GELGeorgiska lari1.66025443200.6023173200
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC438.73505047640.0022792799
FJDFiji-dollar1.49436363640.6691811656
VEFVenezuelansk bolivar4.58181818180.2182539683
BYRVitrysk rubel10352.72727272730.0000965929
HRKKroatisk kuna5.10054458070.1960574962
UZSUzbekistansk som1818.18181818180.0005500000
BGNBulgarisk lev1.30905090910.7639122307
DZDAlgerisk dinar71.67272727270.0139523085
IRRIransk rial20609.45454545450.0000485214
DOPDominikansk peso32.53454545450.0307365597
ISKIsländsk krona98.43636363640.0101588474
XAGUns av silver0.046205382921.6425000000
CRCCostaricansk colón382.39999112220.0026150628
SYPSyriskt pund137.40274461980.0072778750
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar83.46908846770.0119804831
MURMauritisk rupie27.14181818180.0368435155
GHSGhana cedi2.80000000000.3571428571
AOAAngolansk kwanza79.25650267410.0126172613
UYUUruguayansk peso19.40363658560.0515367310
AFNAfghansk afghani41.80000000000.0239234450
LBPLibanesiskt pund1098.18181818180.0009105960
XPFCFP-franc79.81471034930.0125290187
TTDTrinidad-dollar4.59163631090.2177872837
TZSTanzanisk shilling1407.27272727270.0007105943
ALLAlbansk lek93.78181818180.0106630477
XCDÖstkaribisk dollar1.96363636560.5092592587
GTQGuatemalansk quetzal5.63345440950.1775109777
NPRNepalesisk rupie73.99269581100.0135148475
BOBBoliviansk boliviano4.98181811250.2007299298
ZWDZimbabwisk dollar263.20000000000.0037993921
BBDBarbadisk dollar1.45454545450.6875000000
CUCKubansk konvertibel peso0.72727272731.3750000000
LAKLaotisk kip5890.90909090910.0001697531
BNDBruneisk dollar0.96882909091.0321737955
BWPBotswana pula7.23488880430.1382191250
HNLHonduransk lempira16.04363636360.0623300091
PYGParaguayansk guarani3630.54545454550.0002754407
ETBEtiopisk birr14.96363636360.0668286756
NADNamibisk dollar8.80304727270.1135970271
PGKPapua Nya Guineansk kina1.95290909090.5120566055
SDGSudanesiskt pund4.33454545450.2307046980
MOPMacao pataca5.80548825450.1722508006
NIONicaraguansk cordoba19.35272727270.0516723036
BMDBermudisk dollar0.72727272731.3750000000
KZTKazakstansk tenge135.12727494670.0074004304
PABPanamansk balboa0.72727272731.3750000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.30815156140.7644374165
GYDGuyansk dollar147.78181596240.0067667324
YERJemenitisk rial156.38181818180.0063946053
MGAMadagaskisk ariary2181.81818181820.0004583333
KYDCaymansk dollar0.59279043201.6869368093
MZNMocambique metical25.74545454550.0388418079
RSDSerbisk dinar80.71624365970.0123890800
SCRSeychellisk rupie9.89090909090.1011029412
AMDArmenisk dram344.69698764990.0029010987
SBDSalomon-dollar5.49734596520.1819059609
AZNAzerbajdzjansk manat0.76484350771.3074570025
SLLSierra Leonsk leone3170.90909090910.0003153670
TOPTongansk pa'anga1.44200005410.6934812500
BZDBelizisk dollar1.45306725790.6881993896
MWKMalawisk kwacha327.27272727270.0030555556
GMDGambisk dalasi31.34545454550.0319025522
BIFBurundisk franc1134.54545454550.0008814103
SOSSomalisk shilling509.09090909090.0019642857
HTGHaitisk gourde34.32727328210.0291313555
GNFGuinesisk franc5201.81818181820.0001922405
MVRMaldivisk rufiyaa11.09090909090.0901639344
MNTMongolisk tögrög1421.81818181820.0007033248
CDFKongolesisk franc676.72727272730.0014777002
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16381.81818181820.0000610433
TJSTadzjikistan-somoni4.51512728210.2214776987
KPWNordkoreansk won94.00658469390.0106375527
MMKBurmesisk kyat778.18181818180.0012850467
LSLLesotho loti8.80304727270.1135970271
LRDLiberiansk dollar67.27267009100.0148648775
KGSKirgizistansk som44.44334817520.0225005550
GIPGibraltar-pund0.47895730992.0878687500
XPTUns av platina0.00064701391545.5618749976
MDLMoldavisk leu13.30909035420.0751366152
CUPKubansk peso19.27272727270.0518867925
KHRKambodjansk riel2916.36363636360.0003428928
MKDMakedonisk denar41.05454600940.0243578385
VUVVanuatu-vatu75.65090664950.0132186122
MROMauretansk ouguiya211.63636363640.0047250859
ANGNederländska gulden1.28581818670.7777149292
SZLSwaziland-lilangeni8.80304727270.1135970271
CVEKapverdisk escudo73.54545454550.0135970334
SRDSurinamesisk dollar2.35636364330.4243827148
XPDUns av palladium0.00094015121063.6587500018
SVCSalvadoransk colón6.36363636360.1571428571
BSDBahamansk dollar0.72727272731.3750000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52323635861.9111821713
RWFRwandisk franc503.63636363640.0019855596
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.30181818180.7681564246
DJFDjiboutisk franc129.12727272730.0077442974
BTNBhutanesisk ngultrum46.38472727270.0215588203
KMFKomoransk franc329.05128785730.0030390399
WSTSamoansk tala1.85528761810.5389999859
SPLSeborga luigino0.12121212128.2500000000
ERNEritreansk nakfa7.61454336280.1313276388
FKPFalklands-pund0.47895730992.0878687500
SHPSankthelenskt pund0.47895730992.0878687500
JEPJersey-pund0.47895730992.0878687500
TMTTurkmenistansk manat2.54545454550.3928571429
TVDTuvaluansk dollar0.92942201571.0759375000
IMPIsle of Man-pund0.47895730992.0878687500
GGPGuernsey-pund0.47895730992.0878687500
Klistra in länk i meddelande eller chatt