AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-08-31 08:21 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81634013001.2249795928
EUREuro0.62155729331.6088621448
GBPBrittiskt pund0.49169711192.0337723689
INRIndisk rupie49.44000706900.0202265343
AUDAustralisk dollar0.87407262701.1440696907
CADKanadensisk dollar0.88777397311.1264128374
AEDEmiratisk dirham2.99841737690.3335092732
MYRMalaysisk ringgit2.57310404930.3886356637
CHFSchweiziska franc0.74948187341.3342550842
CNYKinesisk yuan renminbi5.02759395860.1989022996
THBThailändsk baht26.08612984650.0383345481
SARSaudiarabisk riyal3.06143875550.3266438037
NZDNyzeeländsk dollar0.97613310411.0244504523
JPYJapansk yen84.93202712520.0117741214
SGDSingaporiansk dollar1.01937208370.9809960621
PHPFilippinsk peso35.58426639130.0281023076
TRYTurkisk lira1.76451919100.5667266217
HKDHongkong-dollar6.32663600750.1580618829
IDRIndonesiska rupier9554.19997948100.0001046660
ZARSydafrikansk rand8.70300212590.1149028790
MXNMexikansk peso10.68023914630.0936308622
SEKSvensk krona5.70580933860.1752599746
BRLBrasiliansk real1.82447937350.5481015650
HUFUngersk forint195.77468997660.0051079126
PKRPakistansk rupie83.07077337270.0120379281
QARQatarisk riyal2.97245773490.3364219408
OMROmansk rial0.31429094233.1817652548
KWDKuwaitisk dinar0.23224876934.3057278750
DKKDansk krona4.62775056300.2160877053
NOKNorsk krona5.05959449170.1976442977
RUBRysk rubel30.24711705750.0330610021
EGPEgyptiskt pund5.83683200740.1713258149
KRWSydkoreansk won827.93215984600.0012078284
PLNPolsk zloty2.61571704450.3823043483
COPColombiansk peso1567.61799149940.0006379105
CZKTjeckisk krona17.23416465450.0580242803
ILSIsraelisk shekel2.91788534370.3427139460
IQDIrakisk dinar948.58193797280.0010542052
NGNNigeriansk naira132.45931412720.0075494880
MADMarockansk dirham6.90068666470.1449131150
ARSArgentinsk peso6.85725678060.1458309105
LKRLankesisk rupie106.31200642820.0094062753
TWDTaiwanesisk dollar24.46244833560.0408789826
BDTBangladeshisk taka62.87451407220.0159046955
BHDBahrainsk dinar0.30776023233.2492827045
VNDVietnamesisk dong17284.35591784880.0000578558
CLPChilensk peso478.58757258590.0020894818
KESKenyansk shilling72.24606971670.0138415834
TNDTunisisk dinar1.41994189570.7042541692
XOFCFA-franc407.71485742900.0024526945
JODJordansk dinar0.57858096231.7283665817
GHSGhana cedi3.06331090440.3264441747
HRKKroatisk kuna4.73420131590.2112288712
BGNBulgarisk lev1.21426104470.8235461431
RONNya rumänsk leu2.73392309540.3657747366
PENPeruansk Nuevo Sol2.31676610560.4316361490
DZDAlgerisk dinar65.33169960740.0153065052
NPRNepalesisk rupie80.22778046400.0124645104
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC407.71485742900.0024526945
ISKIsländsk krona95.40562401540.0104815624
UAHUkrainsk hryvnia11.11095862590.0900012351
FJDFiji-dollar1.51820742050.6586715270
DOPDominikansk peso35.63319603970.0280637190
XPFCFP-franc74.17151471140.0134822648
MURMauritisk rupie25.59220421340.0390743990
AZNAzerbajdzjansk manat0.64033693451.5616778389
BAMBosnisk konvertibilna marka1.21566040090.8225981526
XAUUns av guld0.00063402591577.2225344793
IRRIransk rial21734.29526091590.0000460102
RSDSerbisk dinar73.31588585450.0136396088
LTLLitauisk litas2.14611302220.4659586842
BNDBruneisk dollar1.01937208370.9809960621
ETBEtiopisk birr16.22353976940.0616388294
CRCCostaricansk colón440.67657236010.0022692379
VEFVenezuelansk bolivar5.13290076060.1948216119
AFNAfghansk afghani45.38846456870.0220320297
TZSTanzanisk shilling1359.59250870210.0007355145
UGXUgandisk shilling2130.60193135850.0004693509
JMDJamaicansk dollar91.87722056650.0108840907
GELGeorgiska lari1.41310656210.7076607149
ZWDZimbabwisk dollar295.43349304700.0033848566
BWPBotswana pula7.42127394930.1347477545
CUCKubansk konvertibel peso0.81634013001.2249795928
ZMWZambisk kwacha4.91815603820.2033282377
MMKBurmesisk kyat794.29835076620.0012589728
GTQGuatemalansk quetzal6.34173726940.1576854981
XCDÖstkaribisk dollar2.20411835320.4536961450
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar38.07398526830.0262646527
TTDTrinidad-dollar5.17982907590.1930565633
MZNMocambique metical24.81666967120.0402954955
ALLAlbansk lek86.40143935920.0115738813
BOBBoliviansk boliviano5.64061018960.1772857841
KZTKazakstansk tenge148.63491829400.0067278942
BBDBarbadisk dollar1.63268026000.6124897964
AOAAngolansk kwanza79.68281979180.0125497567
KHRKambodjansk riel3318.32092191370.0003013572
XAGUns av silver0.041895822723.8687281126
AMDArmenisk dram335.66617187500.0029791504
UYUUruguayansk peso19.46958262780.0513621693
MOPMacao pataca6.51643508770.1534581388
NADNamibisk dollar8.70300212590.1149028790
LBPLibanesiskt pund1234.70889043500.0008099075
LAKLaotisk kip6563.80260512990.0001523507
BYRVitrysk rubel8514.18575302460.0001174510
MGAMadagaskisk ariary2077.57139948590.0004813312
SYPSyriskt pund125.30797876180.0079803378
VUVVanuatu-vatu76.93787875650.0129974990
PGKPapua Nya Guineansk kina2.01069453160.4973405877
MNTMongolisk tögrög1471.43987815210.0006796064
SDGSudanesiskt pund4.64701251010.2151920181
ANGNederländska gulden1.46124882710.6843461438
MWKMalawisk kwacha323.39523745380.0030921915
GMDGambisk dalasi32.32190488330.0309387706
CUPKubansk peso21.63301344500.0462256450
RWFRwandisk franc563.24568254730.0017754242
MVRMaldivisk rufiyaa12.50633106670.0799595017
BTNBhutanesisk ngultrum49.44000706900.0202265343
SCRSeychellisk rupie10.59936274510.0943452945
HNLHonduransk lempira17.22445144200.0580570013
KPWNordkoreansk won106.13412093550.0094220406
PYGParaguayansk guarani3482.82832032080.0002871230
DJFDjiboutisk franc147.83788976900.0067641658
XBTBitcoin0.0016688124599.2285125354
YERJemenitisk rial175.43553281380.0057000995
CDFKongolesisk franc753.39405657330.0013273266
WSTSamoansk tala1.88096804150.5316411433
GYDGuyansk dollar167.92008400730.0059552138
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.46124883270.6843461412
MDLMoldavisk leu11.43269786920.0874684183
BZDBelizisk dollar1.62890434640.6139095903
HTGHaitisk gourde37.05775650670.0269849040
KGSKirgizistansk som43.21917125770.0231378800
NIONicaraguansk cordoba21.35953661790.0468174951
CVEKapverdisk escudo67.42723040760.0148308034
KYDCaymansk dollar0.66938900261.4938996550
GNFGuinesisk franc5731.51814926630.0001744738
BSDBahamansk dollar0.81634013001.2249795928
BIFBurundisk franc1264.50653675760.0007908223
SLLSierra Leonsk leone3590.20199665760.0002785359
MROMauretansk ouguiya237.14548449320.0042168208
TOPTongansk pa'anga1.50727498150.6634489474
BMDBermudisk dollar0.81634013001.2249795928
SBDSalomon-dollar5.88992994010.1697813064
UZSUzbekistansk som1916.78632980350.0005217066
SOSSomalisk shilling978.77815212700.0010216820
PABPanamansk balboa0.81634013001.2249795928
SRDSurinamesisk dollar2.65310542250.3769167978
XDRSärskilda dragningsrätter0.53849876351.8570144775
SZLSwaziland-lilangeni8.70300212590.1149028790
ERNEritreansk nakfa8.54707881320.1169990381
LRDLiberiansk dollar75.51139784030.0132430339
TJSTadzjikistan-somoni4.06520648120.2459899650
TMTTurkmenistansk manat2.32656937050.4298174010
GIPGibraltar-pund0.49169711192.0337723689
LSLLesotho loti8.70300212590.1149028790
KMFKomoransk franc305.78614307170.0032702594
SVCSalvadoransk colón7.14297613750.1399976677
GGPGuernsey-pund0.49169711192.0337723689
XPTUns av platina0.00057319411744.6098111094
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15190.54949758090.0000658304
IMPIsle of Man-pund0.49169711192.0337723689
FKPFalklands-pund0.49169711192.0337723689
XPDUns av palladium0.00090116701109.6722636924
JEPJersey-pund0.49169711192.0337723689
SHPSankthelenskt pund0.49169711192.0337723689
SPLSeborga luigino0.13605668837.3498775566
TVDTuvaluansk dollar0.87407262701.1440696907
Klistra in länk i meddelande eller chatt