AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-10-31 09:25 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76923076921.3000000000
EUREuro0.61278281381.6318995532
GBPBrittiskt pund0.48141892562.0771929538
INRIndisk rupie47.21849050690.0211781442
AUDAustralisk dollar0.87362190141.1446599478
CADKanadensisk dollar0.86193039241.1601864940
SGDSingaporiansk dollar0.98655963161.0136234729
CHFSchweiziska franc0.73914564361.3529133381
MYRMalaysisk ringgit2.53224765540.3949060819
JPYJapansk yen85.87947489830.0116442258
CNYKinesisk yuan renminbi4.70347799090.2126086275
NZDNyzeeländsk dollar0.97998845331.0204201863
THBThailändsk baht25.03846858040.0399385448
HUFUngersk forint188.42482076580.0053071564
AEDEmiratisk dirham2.82534615380.3539389319
HKDHongkong-dollar5.96550302290.1676304573
MXNMexikansk peso10.31979012010.0969011955
ZARSydafrikansk rand8.35194960410.1197325232
PHPFilippinsk peso34.57752735160.0289205179
SEKSvensk krona5.66275972960.1765923415
IDRIndonesiska rupier9294.00004643540.0001075963
SARSaudiarabisk riyal2.88573095380.3465326519
BRLBrasiliansk real1.85011538460.5405068291
TRYTurkisk lira1.69031260230.5916065458
KESKenyansk shilling68.76918359360.0145413970
KRWSydkoreansk won821.10112845950.0012178768
EGPEgyptiskt pund5.50192247900.1817546510
IQDIrakisk dinar894.61041952760.0011178050
NOKNorsk krona5.16414333720.1936429597
KWDKuwaitisk dinar0.22309697484.4823557141
RUBRysk rubel32.52843070930.0307423376
DKKDansk krona4.56211905430.2191963840
PKRPakistansk rupie79.06153746350.0126483753
ILSIsraelisk shekel2.91407164110.3431624624
PLNPolsk zloty2.57985372470.3876188756
QARQatarisk riyal2.80115252410.3569959120
XAUUns av guld0.00065481221527.1555331196
OMROmansk rial0.29611537963.3770620130
COPColombiansk peso1579.82125902280.0006329830
CLPChilensk peso443.74431452600.0022535500
TWDTaiwanesisk dollar23.41369657760.0427100435
ARSArgentinsk peso6.53924297800.1529229000
CZKTjeckisk krona17.01594897070.0587683944
VNDVietnamesisk dong16324.93143528800.0000612560
MADMarockansk dirham6.78127910250.1474648049
JODJordansk dinar0.54538434301.8335693220
BHDBahrainsk dinar0.29004564303.4477332240
XOFCFA-franc401.95917616200.0024878148
LKRLankesisk rupie100.70000264970.0099304863
UAHUkrainsk hryvnia9.96730653680.1003280070
NGNNigeriansk naira127.19225389000.0078621140
TNDTunisisk dinar1.39346142610.7176373750
UGXUgandisk shilling2080.74540623430.0004805970
RONNya rumänsk leu2.70795522670.3692823242
BDTBangladeshisk taka59.25384586450.0168765417
PENPeruansk Nuevo Sol2.24460876790.4455119370
GELGeorgiska lari1.34706313060.7423557050
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC401.95917616200.0024878148
FJDFiji-dollar1.46492315610.6826296628
VEFVenezuelansk bolivar4.83669129490.2067529100
BYRVitrysk rubel8271.29859387920.0001209000
HRKKroatisk kuna4.69401013040.2130374610
UZSUzbekistansk som1833.81593255960.0005453110
BGNBulgarisk lev1.19849917380.8343768789
DZDAlgerisk dinar64.48117056660.0155084033
IRRIransk rial20790.02079002080.0000481000
DOPDominikansk peso33.82304594120.0295656400
ISKIsländsk krona93.76917872730.0106644850
XAGUns av silver0.047849046920.8990578642
CRCCostaricansk colón415.96230383220.0024040640
SYPSyriskt pund126.88342585250.0078812500
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.61367468820.0115455210
MURMauritisk rupie24.23076932920.0412698411
GHSGhana cedi2.47499395430.4040413910
AOAAngolansk kwanza76.52895281610.0130669500
UYUUruguayansk peso18.32299317970.0545762360
AFNAfghansk afghani44.50021805110.0224718000
LBPLibanesiskt pund1163.73792621900.0008593000
XPFCFP-franc73.12444078220.0136753183
TTDTrinidad-dollar4.87821297400.2049931000
LTLLitauisk litas2.11581649930.4726307789
TZSTanzanisk shilling1314.20551020090.0007609160
ALLAlbansk lek85.16057409470.0117425230
XCDÖstkaribisk dollar2.07692307900.4814814810
GTQGuatemalansk quetzal5.85652223310.1707498000
NPRNepalesisk rupie76.24614835780.0131154166
BOBBoliviansk boliviano5.31510182540.1881431500
ZWDZimbabwisk dollar278.38461538460.0035921525
BBDBarbadisk dollar1.53846153850.6500000000
CUCKubansk konvertibel peso0.76923076921.3000000000
LAKLaotisk kip6188.50176372300.0001615900
BNDBruneisk dollar0.98655963161.0136234729
BWPBotswana pula7.16897279290.1394899979
HNLHonduransk lempira16.38692143410.0610242750
PYGParaguayansk guarani3558.28832098610.0002810340
ETBEtiopisk birr15.42461758790.0648314290
NADNamibisk dollar8.35194960410.1197325232
PGKPapua Nya Guineansk kina1.93007365950.5181149409
SDGSudanesiskt pund4.37115043160.2287727260
MOPMacao pataca6.14446811360.1627480168
NIONicaraguansk cordoba20.29614964380.0492704290
BMDBermudisk dollar0.76923076921.3000000000
KZTKazakstansk tenge139.12681506580.0071876870
PABPanamansk balboa0.76923076921.3000000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.19849901060.8343769925
GYDGuyansk dollar158.22975086410.0063199240
YERJemenitisk rial165.27313865260.0060505900
MGAMadagaskisk ariary2088.42822803130.0004788290
KYDCaymansk dollar0.63076922821.5853658600
MZNMocambique metical23.94608949820.0417604720
RSDSerbisk dinar72.82265186450.0137319910
SCRSeychellisk rupie10.79716844260.0926168750
AMDArmenisk dram316.72270547070.0031573360
SBDSalomon-dollar5.67697984670.1761500000
AZNAzerbajdzjansk manat0.60338436711.6573183770
SLLSierra Leonsk leone3380.78833222330.0002957890
TOPTongansk pa'anga1.52021891150.6578000000
BZDBelizisk dollar1.53452860300.6516659240
MWKMalawisk kwacha362.55568402110.0027581970
GMDGambisk dalasi30.80769172080.0324594263
BIFBurundisk franc1201.52882527730.0008322730
SOSSomalisk shilling634.58984237420.0015758210
HTGHaitisk gourde35.20506953000.0284050000
GNFGuinesisk franc5407.97784892270.0001849120
MVRMaldivisk rufiyaa11.82307669020.0845803530
MNTMongolisk tögrög1427.30316775670.0007006220
CDFKongolesisk franc710.57953445670.0014073020
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14983.06913188100.0000667420
TJSTadzjikistan-somoni3.84884226250.2598183900
KPWNordkoreansk won99.98534565930.0100014656
MMKBurmesisk kyat776.15406347700.0012884040
LSLLesotho loti8.35194960410.1197325232
LRDLiberiansk dollar71.15378567310.0140540660
KGSKirgizistansk som44.11414906630.0226684640
GIPGibraltar-pund0.48141892562.0771929538
XPTUns av platina0.00062338321604.1498406524
MDLMoldavisk leu11.28831253270.0885872000
CUPKubansk peso20.38461538460.0490566038
KHRKambodjansk riel3135.62191925150.0003189160
MKDMakedonisk denar37.74995186880.0264901000
VUVVanuatu-vatu75.53697346010.0132385500
MROMauretansk ouguiya223.48366334420.0044746000
ANGNederländska gulden1.37692361390.7262567000
SZLSwaziland-lilangeni8.35194960410.1197325232
CVEKapverdisk escudo66.45932244190.0150467980
SRDSurinamesisk dollar2.51894303730.3969919070
XPDUns av palladium0.00098497841015.2507063879
SVCSalvadoransk colón6.73076923080.1485714286
BSDBahamansk dollar0.76923076921.3000000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52049999401.9212296090
RWFRwandisk franc530.68697428820.0018843500
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.37692307690.7262569832
DJFDjiboutisk franc140.00014000010.0071428500
BTNBhutanesisk ngultrum47.21849050690.0211781442
KMFKomoransk franc301.46938212150.0033170864
WSTSamoansk tala1.84202770410.5428800000
SPLSeborga luigino0.12820512827.8000000000
ERNEritreansk nakfa8.05384394150.1241643130
FKPFalklands-pund0.48141892562.0771929538
SHPSankthelenskt pund0.48141892562.0771929538
JEPJersey-pund0.48141892562.0771929538
TMTTurkmenistansk manat2.19230769230.4561403509
TVDTuvaluansk dollar0.87362190141.1446599478
IMPIsle of Man-pund0.48141892562.0771929538
GGPGuernsey-pund0.48141892562.0771929538
Klistra in länk i meddelande eller chatt