AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-09-02 07:01 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81467747001.2274796307
EUREuro0.62063650141.6112490932
GBPBrittiskt pund0.49169249902.0337914491
INRIndisk rupie49.36371401210.0202577950
AUDAustralisk dollar0.87708829281.1401360710
CADKanadensisk dollar0.88747950151.1267865887
AEDEmiratisk dirham2.99231165050.3341897893
MYRMalaysisk ringgit2.58327497380.3871055192
CHFSchweiziska franc0.74955387181.3341269222
CNYKinesisk yuan renminbi5.00760486740.1996962673
THBThailändsk baht26.11734991710.0382887239
SARSaudiarabisk riyal3.05532678780.3272972318
NZDNyzeeländsk dollar0.97627395391.0243026519
JPYJapansk yen85.43364886720.0117049899
SGDSingaporiansk dollar1.02010295600.9802932088
PHPFilippinsk peso35.53302847850.0281428306
TRYTurkisk lira1.76258323330.5673490937
HKDHongkong-dollar6.31403067470.1583774377
IDRIndonesiska rupier9556.98087925380.0001046356
ZARSydafrikansk rand8.72227386010.1146490028
MXNMexikansk peso10.67417277930.0936840747
SEKSvensk krona5.70675006040.1752310841
BRLBrasiliansk real1.82975041890.5465226239
HUFUngersk forint195.16394549510.0051238972
PKRPakistansk rupie83.33139095150.0120002797
QARQatarisk riyal2.96652496960.3370947524
OMROmansk rial0.31369155453.1878448289
KWDKuwaitisk dinar0.23207737374.3089077755
DKKDansk krona4.62357164160.2162830118
NOKNorsk krona5.04651474780.1981565595
RUBRysk rubel30.41912077460.0328740600
EGPEgyptiskt pund5.82539166230.1716622775
KRWSydkoreansk won829.54459679370.0012054807
PLNPolsk zloty2.61183890110.3828720062
COPColombiansk peso1565.18245955880.0006389031
CZKTjeckisk krona17.22252333990.0580635009
ILSIsraelisk shekel2.90946967660.3437052491
IQDIrakisk dinar947.46463918130.0010554484
NGNNigeriansk naira132.38177937180.0075539096
MADMarockansk dirham6.91959225480.1445171859
ARSArgentinsk peso6.84573231950.1460764098
LKRLankesisk rupie106.07503920580.0094272885
TWDTaiwanesisk dollar24.36578260390.0410411607
BDTBangladeshisk taka63.03700556750.0158636977
BHDBahrainsk dinar0.30715730633.2556607954
VNDVietnamesisk dong17333.56211103180.0000576915
CLPChilensk peso481.67860204690.0020760731
KESKenyansk shilling72.13965656780.0138620011
TNDTunisisk dinar1.42201939320.7032252899
XOFCFA-franc407.11085751610.0024563334
JODJordansk dinar0.57711723211.7327502011
GHSGhana cedi3.03263145100.3297466297
HRKKroatisk kuna4.72140427540.2118013925
BGNBulgarisk lev1.21391329300.8237820656
RONNya rumänsk leu2.72855384560.3664945083
PENPeruansk Nuevo Sol2.32182359650.4306959415
DZDAlgerisk dinar65.56276582020.0152525597
NPRNepalesisk rupie79.02162192550.0126547643
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC407.11085751610.0024563334
ISKIsländsk krona95.33353265730.0104894886
UAHUkrainsk hryvnia10.68779888530.0935646348
FJDFiji-dollar1.50974931130.6623616202
DOPDominikansk peso35.60135128930.0280888215
XPFCFP-franc74.06163500600.0135022674
MURMauritisk rupie25.42596486910.0393298742
AZNAzerbajdzjansk manat0.63903274451.5648650379
BAMBosnisk konvertibilna marka1.21385948840.8238185799
XAUUns av guld0.00063844061566.3165289248
IRRIransk rial21701.58417687800.0000460796
RSDSerbisk dinar73.23990305170.0136537592
LTLLitauisk litas2.14293371190.4666499922
BNDBruneisk dollar1.02010295600.9802932088
ETBEtiopisk birr16.19457141880.0617490870
CRCCostaricansk colón440.60436470440.0022696098
VEFVenezuelansk bolivar5.12635309080.1950704492
AFNAfghansk afghani45.29602076770.0220769945
TZSTanzanisk shilling1353.57713459720.0007387832
UGXUgandisk shilling2123.82353554580.0004708489
JMDJamaicansk dollar91.81233454560.0108917827
GELGeorgiska lari1.40950024590.7094713200
ZWDZimbabwisk dollar294.83177639300.0033917647
BWPBotswana pula7.25445626690.1378463062
CUCKubansk konvertibel peso0.81467747001.2274796307
ZMWZambisk kwacha4.92064846850.2032252469
MMKBurmesisk kyat793.49125353070.0012602533
GTQGuatemalansk quetzal6.31741593120.1582925694
XCDÖstkaribisk dollar2.19962917120.4546220850
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar38.13490355400.0262226964
TTDTrinidad-dollar5.16927919080.1934505688
MZNMocambique metical24.80671934650.0403116585
ALLAlbansk lek86.52054696020.0115579482
BOBBoliviansk boliviano5.62912648770.1776474560
KZTKazakstansk tenge148.27117795760.0067443991
BBDBarbadisk dollar1.62935494000.6137398153
AOAAngolansk kwanza79.52829057770.0125741418
KHRKambodjansk riel3313.71756616450.0003017759
XAGUns av silver0.042047050323.7828811640
AMDArmenisk dram335.04312791520.0029846904
UYUUruguayansk peso19.38108860640.0515966889
MOPMacao pataca6.50345159500.1537645026
NADNamibisk dollar8.72227386010.1146490028
LBPLibanesiskt pund1232.19412850140.0008115604
LAKLaotisk kip6552.54138180650.0001526125
BYRVitrysk rubel8501.27799227800.0001176294
MGAMadagaskisk ariary2077.41092921260.0004813684
SYPSyriskt pund125.54146280580.0079654958
VUVVanuatu-vatu76.96855038710.0129923195
PGKPapua Nya Guineansk kina2.01404558140.4965130925
MNTMongolisk tögrög1460.30951100600.0006847863
SDGSudanesiskt pund4.63754782550.2156311994
ANGNederländska gulden1.45827266580.6857428130
MWKMalawisk kwacha321.62553099090.0031092059
GMDGambisk dalasi32.25607406550.0310019129
CUPKubansk peso21.58895295500.0463199861
RWFRwandisk franc561.29298002660.0017816008
MVRMaldivisk rufiyaa12.51344529850.0799140425
BTNBhutanesisk ngultrum49.36371401210.0202577950
SCRSeychellisk rupie10.49490467090.0952843338
HNLHonduransk lempira17.20077322220.0581369214
KPWNordkoreansk won106.36153126190.0094018955
PYGParaguayansk guarani3465.23808778130.0002885805
DJFDjiboutisk franc147.61832170340.0067742269
XBTBitcoin0.0016994045588.4414357311
YERJemenitisk rial175.07821895380.0057117328
CDFKongolesisk franc752.56107893040.0013287958
WSTSamoansk tala1.89680435390.5272025014
GYDGuyansk dollar167.57807704650.0059673677
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45827267130.6857428104
MDLMoldavisk leu11.44199966260.0873973107
BZDBelizisk dollar1.62518964400.6153128059
HTGHaitisk gourde36.97242807150.0270471822
KGSKirgizistansk som43.13114570970.0231851017
NIONicaraguansk cordoba21.32417915210.0468951228
CVEKapverdisk escudo67.55057270740.0148037235
KYDCaymansk dollar0.66803552271.4969263849
GNFGuinesisk franc5737.16505998570.0001743021
BSDBahamansk dollar0.81467747001.2274796307
BIFBurundisk franc1250.52185058410.0007996662
SLLSierra Leonsk leone3584.62383709920.0002789693
MROMauretansk ouguiya236.66248445830.0042254268
TOPTongansk pa'anga1.52475663480.6558423667
BMDBermudisk dollar0.81467747001.2274796307
SBDSalomon-dollar5.90132176750.1694535630
UZSUzbekistansk som1912.88240378160.0005227713
SOSSomalisk shilling976.78465061630.0010237671
PABPanamansk balboa0.81467747001.2274796307
SRDSurinamesisk dollar2.66776398290.3748457534
XDRSärskilda dragningsrätter0.53789079651.8591134231
SZLSwaziland-lilangeni8.72227386010.1146490028
ERNEritreansk nakfa8.52967076780.1172378193
LRDLiberiansk dollar75.35760192100.0132700613
TJSTadzjikistan-somoni4.05138690110.2468290549
TMTTurkmenistansk manat2.32183078950.4306946073
GIPGibraltar-pund0.49169249902.0337914491
LSLLesotho loti8.72227386010.1146490028
KMFKomoransk franc305.33314313710.0032751112
SVCSalvadoransk colón7.12842786250.1402833864
GGPGuernsey-pund0.49169249902.0337914491
XPTUns av platina0.00057440391740.9352084059
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15216.23963391840.0000657193
IMPIsle of Man-pund0.49169249902.0337914491
FKPFalklands-pund0.49169249902.0337914491
XPDUns av palladium0.00090213441108.4822695451
JEPJersey-pund0.49169249902.0337914491
SHPSankthelenskt pund0.49169249902.0337914491
SPLSeborga luigino0.13577957837.3648777841
TVDTuvaluansk dollar0.87708829281.1401360710
Klistra in länk i meddelande eller chatt