AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-02-07 08:31 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73800738011,3550000000
EUREuro0,66133210331,5120995865
GBPBrittiskt pund0,50883024001,9652920000
INRIndisk rupie50,09594095940,0199616971
AUDAustralisk dollar1,04408658200,9577749750
CADKanadensisk dollar1,02601476010,9746448480
SGDSingaporiansk dollar1,03900369000,9624604894
CHFSchweiziska franc0,73133948341,3673540438
MYRMalaysisk ringgit3,07069288480,3256593992
JPYJapansk yen86,21955719560,0115982966
CNYKinesisk yuan renminbi4,85147601480,2061228370
NZDNyzeeländsk dollar1,11388933680,8977552500
THBThailändsk baht26,26787986780,0380693076
HUFUngersk forint204,33210332100,0048939936
AEDEmiratisk dirham2,71066397630,3689133027
HKDHongkong-dollar5,74974169740,1739208564
MXNMexikansk peso13,62260516610,0734073981
ZARSydafrikansk rand11,81552767530,0846343919
PHPFilippinsk peso35,26834401840,0283540390
SEKSvensk krona6,23095940960,1604889286
IDRIndonesiska rupier10033,61623616240,0000996650
SARSaudiarabisk riyal2,76771217710,3613092461
BRLBrasiliansk real2,88103321030,3470976997
TRYTurkisk lira2,15745277910,4635095654
KESKenyansk shilling75,41175942400,0132605314
KRWSydkoreansk won890,47970479700,0011229902
EGPEgyptiskt pund5,77948252590,1730258714
IQDIrakisk dinar816,50629530440,0012247303
NOKNorsk krona6,32523985240,1580967716
KWDKuwaitisk dinar0,22205829864,5033219040
RUBRysk rubel56,82758775260,0175970869
DKKDansk krona4,93437269370,2026600061
PKRPakistansk rupie76,91879520880,0130007236
ILSIsraelisk shekel2,86553874540,3489745171
PLNPolsk zloty2,91760147600,3427472903
QARQatarisk riyal2,68719466260,3721353030
XAUUns av guld0,00062862641590,7699999970
OMROmansk rial0,28446283363,5153977318
COPColombiansk peso2458,74545952490,0004067115
CLPChilensk peso521,08487625400,0019190732
TWDTaiwanesisk dollar24,60701107010,0406388243
ARSArgentinsk peso10,59630981670,0943724766
CZKTjeckisk krona17,90649446490,0558456599
VNDVietnamesisk dong16447,67952025410,0000607988
MADMarockansk dirham7,19223982700,1390387451
JODJordansk dinar0,52361597611,9097965794
BHDBahrainsk dinar0,27828737423,5934077241
XOFCFA-franc433,80542249820,0023051810
LKRLankesisk rupie106,27068226730,0094099330
UAHUkrainsk hryvnia19,09592267510,0523671999
NGNNigeriansk naira146,78184618570,0068128316
TNDTunisisk dinar1,49072866950,6708128853
UGXUgandisk shilling2523,96504813200,0003962020
RONNya rumänsk leu2,97651840880,3359629818
BDTBangladeshisk taka57,99523784280,0172427950
PENPeruansk Nuevo Sol2,56863460540,3893118928
GELGeorgiska lari1,83388151700,5452914982
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC433,80542249820,0023051810
FJDFiji-dollar1,57627132240,6344085474
VEFVenezuelansk bolivar4,68605629050,2133990584
BYRVitrysk rubel15946,57260315040,0000627094
HRKKroatisk kuna5,06860668330,1972928780
UZSUzbekistansk som2093,63795765620,0004776375
BGNBulgarisk lev1,29574538750,7717565578
DZDAlgerisk dinar78,56282355730,0127286668
IRRIransk rial22276,10564665860,0000448912
DOPDominikansk peso33,73751107770,0296405979
ISKIsländsk krona94,16217934450,0106199751
XAGUns av silver0,049167713520,3385500000
CRCCostaricansk colón396,43714013420,0025224680
SYPSyriskt pund139,34763679230,0071762968
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar89,32367405580,0111952404
MURMauritisk rupie26,40543603320,0378709898
GHSGhana cedi2,94833478510,3391745080
AOAAngolansk kwanza114,74762461950,0087147774
UYUUruguayansk peso23,00736197280,0434643486
AFNAfghansk afghani50,67148522090,0197349652
LBPLibanesiskt pund1112,91508463470,0008985412
XPFCFP-franc78,91791209080,0126713945
TTDTrinidad-dollar4,76685857330,2097817640
TZSTanzanisk shilling1611,33464350950,0006206036
ALLAlbansk lek91,47681192930,0109317321
XCDÖstkaribisk dollar1,99261992820,5018518514
GTQGuatemalansk quetzal5,64464903390,1771589330
NPRNepalesisk rupie79,92914537040,0125110808
BOBBoliviansk boliviano5,09936391300,1961028899
ZWDZimbabwisk dollar267,08487084870,0037441282
BBDBarbadisk dollar1,47601476010,6775000000
CUCKubansk konvertibel peso0,73800738011,3550000000
LAKLaotisk kip6003,47661330680,0001665702
BNDBruneisk dollar1,03900369000,9624604894
BWPBotswana pula8,34327673230,1198569857
HNLHonduransk lempira16,66280310420,0600139120
PYGParaguayansk guarani4327,22005320320,0002310952
ETBEtiopisk birr15,69518511570,0637138073
NADNamibisk dollar11,81552767530,0846343919
PGKPapua Nya Guineansk kina2,23979891080,4464686518
SDGSudanesiskt pund4,50760155470,2218474698
MOPMacao pataca5,92223394830,1688552004
NIONicaraguansk cordoba20,71040409790,0482849101
BMDBermudisk dollar0,73800738011,3550000000
KZTKazakstansk tenge269,46869194840,0037110062
PABPanamansk balboa0,73800738011,3550000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1,29345316760,7731242422
GYDGuyansk dollar152,91718313490,0065394874
YERJemenitisk rial158,70819276050,0063008720
MGAMadagaskisk ariary2355,66848630280,0004245080
KYDCaymansk dollar0,58993814361,6950929700
MZNMocambique metical35,79722385480,0279351272
RSDSerbisk dinar80,93348716470,0123558250
SCRSeychellisk rupie10,78228782290,0927446954
AMDArmenisk dram363,40185051130,0027517746
SBDSalomon-dollar5,85853475030,1706911442
AZNAzerbajdzjansk manat1,18904450490,8410114136
SLLSierra Leonsk leone3029,08955866770,0003301322
TOPTongansk pa'anga1,64954711680,6062270000
BZDBelizisk dollar1,43424572970,6972305926
MWKMalawisk kwacha538,14159258700,0018582470
GMDGambisk dalasi29,21460525940,0342294544
BIFBurundisk franc1154,68814355820,0008660347
SOSSomalisk shilling453,08492499240,0022070918
HTGHaitisk gourde43,83489615300,0228128748
GNFGuinesisk franc5721,87455476660,0001747679
MVRMaldivisk rufiyaa11,32841325010,0882736159
MNTMongolisk tögrög1486,32988958130,0006727982
CDFKongolesisk franc685,42818407350,0014589420
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16403,80929259390,0000609614
TJSTadzjikistan-somoni5,78583000170,1728360494
KPWNordkoreansk won93,49279352460,0106960116
MMKBurmesisk kyat932,48683421840,0010724012
LSLLesotho loti11,81552767530,0846343919
LRDLiberiansk dollar62,47967145790,0160052058
KGSKirgizistansk som55,61011371130,0179823405
GIPGibraltar-pund0,50883024001,9652920000
XPTUns av platina0,00080922311235,7532249980
MDLMoldavisk leu14,93530285930,0669554551
CUPKubansk peso19,55719557200,0511320755
KHRKambodjansk riel2981,24572843380,0003354302
MKDMakedonisk denar40,74426439530,0245433318
VUVVanuatu-vatu83,73649139370,0119422248
MROMauretansk ouguiya225,46125461250,0044353519
ANGNederländska gulden1,32103320530,7569832431
SZLSwaziland-lilangeni11,81552767530,0846343919
CVEKapverdisk escudo73,13346824310,0136736302
SRDSurinamesisk dollar2,95173434690,3387838750
XPDUns av palladium0,0014674449681,4565999998
SVCSalvadoransk colón6,45756457560,1548571429
BSDBahamansk dollar0,73800738011,3550000000
XDRSärskilda dragningsrätter0,52848707331,8921938692
RWFRwandisk franc551,25366383860,0018140469
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,32103321030,7569832402
DJFDjiboutisk franc131,09270898670,0076281893
BTNBhutanesisk ngultrum50,09594095940,0199616971
KMFKomoransk franc325,35406687360,0030735746
WSTSamoansk tala1,91939500670,5209975000
SPLSeborga luigino0,12300123008,1300000000
ERNEritreansk nakfa7,72693514680,1294174186
FKPFalklands-pund0,50883024001,9652920000
SHPSankthelenskt pund0,50883024001,9652920000
JEPJersey-pund0,50883024001,9652920000
TMTTurkmenistansk manat2,58302583030,3871428571
TVDTuvaluansk dollar1,04408658200,9577749750
IMPIsle of Man-pund0,50883024001,9652920000
GGPGuernsey-pund0,50883024001,9652920000
ZMWZambisk kwacha8,33947634800,1199116058
Klistra in länk i meddelande eller chatt