AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-11-24 15:18 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76481835561.3075000000
EUREuro0.61535010041.6250911463
GBPBrittiskt pund0.48742324582.0516050654
INRIndisk rupie47.30546003800.0211392089
AUDAustralisk dollar0.88717213411.1271769723
CADKanadensisk dollar0.86159956951.1606319634
SGDSingaporiansk dollar0.99772760211.0022775735
CHFSchweiziska franc0.74001068991.3513318302
MYRMalaysisk ringgit2.56558317400.3897749292
JPYJapansk yen90.56196614170.0110421631
CNYKinesisk yuan renminbi4.69702540460.2129007007
NZDNyzeeländsk dollar0.97246405311.0283156450
THBThailändsk baht25.12222479280.0398053918
HUFUngersk forint187.81092788750.0053245038
AEDEmiratisk dirham2.80917782030.3559760414
HKDHongkong-dollar5.93220679770.1685713317
MXNMexikansk peso10.41465475120.0960185454
ZARSydafrikansk rand8.39339834970.1191412534
PHPFilippinsk peso34.40000000000.0290697674
SEKSvensk krona5.69249996550.1756697420
IDRIndonesiska rupier9282.95024587140.0001077244
SARSaudiarabisk riyal2.86936902980.3485086755
BRLBrasiliansk real1.94014516510.5154253496
TRYTurkisk lira1.70336349360.5870737536
KESKenyansk shilling69.02485659660.0144875346
KRWSydkoreansk won854.02370513930.0011709277
EGPEgyptiskt pund5.47036340540.1828032118
IQDIrakisk dinar888.71892925430.0011252151
NOKNorsk krona5.18244253820.1929592065
KWDKuwaitisk dinar0.22273040154.4897328480
RUBRysk rubel34.31058501800.0291455246
DKKDansk krona4.57799504020.2184362349
PKRPakistansk rupie77.66730634930.0128754304
ILSIsraelisk shekel2.95172112190.3387853929
PLNPolsk zloty2.57977493320.3876307143
QARQatarisk riyal2.78546842060.3590060446
XAUUns av guld0.00063798781567.4280173816
OMROmansk rial0.29453155423.3952219580
COPColombiansk peso1650.22736719360.0006059771
CLPChilensk peso454.93109447890.0021981351
TWDTaiwanesisk dollar23.70548403560.0421843316
ARSArgentinsk peso6.51434028580.1535074860
CZKTjeckisk krona16.97512690550.0589097216
VNDVietnamesisk dong16282.98279158700.0000614138
MADMarockansk dirham6.78039679720.1474839939
JODJordansk dinar0.53992353481.8521141153
BHDBahrainsk dinar0.28835181643.4679857832
XOFCFA-franc403.64320578750.0024774355
LKRLankesisk rupie100.22518092520.0099775325
UAHUkrainsk hryvnia11.52237113530.0867876922
NGNNigeriansk naira132.96367579620.0075208510
TNDTunisisk dinar1.40879541690.7098262728
UGXUgandisk shilling2103.25047801150.0004754545
RONNya rumänsk leu2.72780793080.3665947256
BDTBangladeshisk taka59.13193303360.0169113362
PENPeruansk Nuevo Sol2.22944550670.4485420240
GELGeorgiska lari1.39014788260.7193479287
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC403.64320578750.0024774355
FJDFiji-dollar1.46698810410.6816687860
VEFVenezuelansk bolivar4.80894850960.2079456659
BYRVitrysk rubel8284.89483747610.0001207016
HRKKroatisk kuna4.72035466170.2118484884
UZSUzbekistansk som1836.38675480340.0005445476
BGNBulgarisk lev1.20350820620.8309041807
DZDAlgerisk dinar65.10441262960.0153599420
IRRIransk rial20530.01912045890.0000487092
DOPDominikansk peso33.72084130020.0296552506
ISKIsländsk krona94.86036780340.0105418103
XAGUns av silver0.046504196721.5034356283
CRCCostaricansk colón411.31930232730.0024312012
SYPSyriskt pund130.40152963670.0076686217
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.57743552450.0115503537
MURMauritisk rupie24.47418738050.0408593750
GHSGhana cedi2.44168268790.4095536267
AOAAngolansk kwanza77.17011582710.0129583841
UYUUruguayansk peso18.17973266370.0550063094
AFNAfghansk afghani43.78967495220.0228364335
LBPLibanesiskt pund1159.08221797320.0008627516
XPFCFP-franc73.43079956670.0136182638
TTDTrinidad-dollar4.85544952330.2059541542
LTLLitauisk litas2.12468082660.4706589279
TZSTanzanisk shilling1325.81261950290.0007542544
ALLAlbansk lek86.23326959850.0115964523
XCDÖstkaribisk dollar2.06500956230.4842592588
GTQGuatemalansk quetzal5.83097519880.1714978997
NPRNepalesisk rupie75.99040561100.0131595560
BOBBoliviansk boliviano5.28489472080.1892185281
ZWDZimbabwisk dollar276.78776290630.0036128765
BBDBarbadisk dollar1.52963671130.6537500000
CUCKubansk konvertibel peso0.76481835561.3075000000
LAKLaotisk kip6162.52390057360.0001622712
BNDBruneisk dollar0.99772760211.0022775735
BWPBotswana pula7.02309508530.1423873645
HNLHonduransk lempira16.24856514870.0615438958
PYGParaguayansk guarani3567.87762906310.0002802787
ETBEtiopisk birr15.37926133140.0650226288
NADNamibisk dollar8.39339834970.1191412534
PGKPapua Nya Guineansk kina1.94609862550.5138485721
SDGSudanesiskt pund4.35372857700.2296881816
MOPMacao pataca6.11017300160.1636614871
NIONicaraguansk cordoba20.24091498070.0494048812
BMDBermudisk dollar0.76481835561.3075000000
KZTKazakstansk tenge138.48949308380.0072207644
PABPanamansk balboa0.76481835561.3075000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.20352018680.8308959093
GYDGuyansk dollar157.32313342120.0063563443
YERJemenitisk rial164.35945995910.0060842254
MGAMadagaskisk ariary2072.65774378590.0004824723
KYDCaymansk dollar0.63601462031.5722909003
MZNMocambique metical24.24474245730.0412460558
RSDSerbisk dinar74.25420928550.0134672500
SCRSeychellisk rupie10.83059292680.0923310484
AMDArmenisk dram332.69462065570.0030057595
SBDSalomon-dollar5.66169994460.1766253969
AZNAzerbajdzjansk manat0.59992327131.6668798292
SLLSierra Leonsk leone3361.37667304020.0002974972
TOPTongansk pa'anga1.52142112480.6572802123
BZDBelizisk dollar1.52757172370.6546337461
MWKMalawisk kwacha376.17591288990.0026583308
GMDGambisk dalasi33.30783880460.0300229626
BIFBurundisk franc1189.29254302100.0008408360
SOSSomalisk shilling630.94974767610.0015849123
HTGHaitisk gourde35.56405353730.0281182796
GNFGuinesisk franc5447.03632887190.0001835861
MVRMaldivisk rufiyaa11.73996205080.0851791510
MNTMongolisk tögrög1439.77055449330.0006945551
CDFKongolesisk franc699.80879541110.0014289617
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15120.45889101340.0000661356
TJSTadzjikistan-somoni3.88320838350.2575190155
KPWNordkoreansk won100.82032340700.0099186351
MMKBurmesisk kyat793.88145315490.0012596339
LSLLesotho loti8.39339834970.1191412534
LRDLiberiansk dollar70.74563776300.0141351472
KGSKirgizistansk som44.02792641620.0227128571
GIPGibraltar-pund0.48742324582.0516050654
XPTUns av platina0.00062559991598.4658555205
MDLMoldavisk leu11.52198893620.0867905711
CUPKubansk peso20.26768642450.0493396226
KHRKambodjansk riel3101.33843212240.0003224414
MKDMakedonisk denar38.03441939340.0262919749
VUVVanuatu-vatu75.52581261950.0132405063
MROMauretansk ouguiya222.17973231360.0045008606
ANGNederländska gulden1.35564056450.7376586583
SZLSwaziland-lilangeni8.39339834970.1191412534
CVEKapverdisk escudo67.08986709040.0149053805
SRDSurinamesisk dollar2.50478018770.3992366296
XPDUns av palladium0.00095823481043.5855065394
SVCSalvadoransk colón6.69216061190.1494285714
BSDBahamansk dollar0.76481835561.3075000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52333156191.9108344934
RWFRwandisk franc526.19502868070.0019004360
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.36902485660.7304469274
DJFDjiboutisk franc136.13766730400.0073455056
BTNBhutanesisk ngultrum47.30546003800.0211392089
KMFKomoransk franc302.73240434070.0033032473
WSTSamoansk tala1.85861079660.5380362590
SPLSeborga luigino0.12746972597.8450000000
ERNEritreansk nakfa8.00764598390.1248806456
FKPFalklands-pund0.48742324582.0516050654
SHPSankthelenskt pund0.48742324582.0516050654
JEPJersey-pund0.48742324582.0516050654
TMTTurkmenistansk manat2.17973231360.4587719298
TVDTuvaluansk dollar0.88717213411.1271769723
IMPIsle of Man-pund0.48742324582.0516050654
GGPGuernsey-pund0.48742324582.0516050654
Klistra in länk i meddelande eller chatt