AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-01-31 16:17 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.73800738011.3550000000
EUREuro0.65394464941.5291814083
GBPBrittiskt pund0.48993087932.0411042500
INRIndisk rupie45.85977814730.0218056005
AUDAustralisk dollar0.94981644801.0528350000
CADKanadensisk dollar0.93963099631.0642475652
SGDSingaporiansk dollar0.99946494461.0005353418
CHFSchweiziska franc0.67962730631.4713946758
MYRMalaysisk ringgit2.68011070110.3731189162
JPYJapansk yen86.70479704800.0115333872
CNYKinesisk yuan renminbi4.61287822880.2167843915
NZDNyzeeländsk dollar1.01787101590.9824427500
THBThailändsk baht24.16420664210.0413835229
HUFUngersk forint203.18228782290.0049216888
AEDEmiratisk dirham2.71077490380.3688982064
HKDHongkong-dollar5.72140221400.1747823283
MXNMexikansk peso11.05235793360.0904784306
ZARSydafrikansk rand8.60040959410.1162735320
PHPFilippinsk peso32.61992619930.0306561086
SEKSvensk krona6.11415129150.1635549976
IDRIndonesiska rupier9415.64575645760.0001062062
SARSaudiarabisk riyal2.77435424350.3604442375
BRLBrasiliansk real1.97959409590.5051540627
TRYTurkisk lira1.80546125460.5538750818
KESKenyansk shilling67.63837638380.0147845063
KRWSydkoreansk won813.71955719560.0012289246
EGPEgyptiskt pund5.60188223070.1785114286
IQDIrakisk dinar874.53874538750.0011434599
NOKNorsk krona5.70239483390.1753649176
KWDKuwaitisk dinar0.21793358434.5885539078
RUBRysk rubel51.07317509160.0195797500
DKKDansk krona4.86476383760.2055598244
PKRPakistansk rupie74.61254612550.0134025717
ILSIsraelisk shekel2.90217712180.3445689074
PLNPolsk zloty2.73634686350.3654507451
QARQatarisk riyal2.68782284850.3720483292
XAUUns av guld0.00057492431739.3592999974
OMROmansk rial0.28418817203.5187952860
COPColombiansk peso1799.63099631000.0005556695
CLPChilensk peso467.93357933580.0021370554
TWDTaiwanesisk dollar23.36900369000.0427917259
ARSArgentinsk peso6.37343173430.1569013432
CZKTjeckisk krona18.15132841330.0550923865
VNDVietnamesisk dong15760.14760147600.0000634512
MADMarockansk dirham7.05166051660.1418105704
JODJordansk dinar0.52287824921.9124911039
BHDBahrainsk dinar0.27824723853.5939260542
XOFCFA-franc428.95957041700.0023312220
LKRLankesisk rupie97.60885203460.0102449725
UAHUkrainsk hryvnia11.92435373680.0838619872
NGNNigeriansk naira138.63468634690.0072132020
TNDTunisisk dinar1.42675276750.7008922798
UGXUgandisk shilling2103.32103321030.0004754386
RONNya rumänsk leu2.89715867160.3451657687
BDTBangladeshisk taka57.17712059790.0174895131
PENPeruansk Nuevo Sol2.26051660520.4423767548
GELGeorgiska lari1.51675284130.6593031988
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC428.95957041700.0023312220
FJDFiji-dollar1.50535055350.6642970952
VEFVenezuelansk bolivar4.65036900370.2150366991
BYRVitrysk rubel11365.31365313650.0000879870
HRKKroatisk kuna5.02915129150.1988407073
UZSUzbekistansk som1808.11808118080.0005530612
BGNBulgarisk lev1.27699261990.7830898820
DZDAlgerisk dinar68.30258302580.0146407347
IRRIransk rial20317.34317343170.0000492190
DOPDominikansk peso33.00000000000.0303030303
ISKIsländsk krona98.32103321030.0101707637
XAGUns av silver0.042770639223.3805250000
CRCCostaricansk colón391.04796687620.0025572310
SYPSyriskt pund139.44649221270.0071712094
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar85.27675501970.0117265250
MURMauritisk rupie24.09594095940.0415007657
GHSGhana cedi2.48708487080.4020771513
AOAAngolansk kwanza76.49520367270.0130727150
UYUUruguayansk peso17.94833925820.0557154612
AFNAfghansk afghani42.06642066420.0237719298
LBPLibanesiskt pund1114.76014760150.0008970540
XPFCFP-franc78.03635434920.0128145402
TTDTrinidad-dollar4.64966798620.2150691196
TZSTanzanisk shilling1306.27306273060.0007655367
ALLAlbansk lek91.03321033210.0109850020
XCDÖstkaribisk dollar1.99261996140.5018518430
GTQGuatemalansk quetzal5.64944664930.1770084863
NPRNepalesisk rupie73.80073800740.0135500000
BOBBoliviansk boliviano5.06273072580.1975218620
ZWDZimbabwisk dollar267.08487084870.0037441282
BBDBarbadisk dollar1.47601476010.6775000000
CUCKubansk konvertibel peso0.73800738011.3550000000
LAKLaotisk kip5993.72693726940.0001668411
BNDBruneisk dollar0.99946494461.0005353418
BWPBotswana pula7.25670970210.1378035006
HNLHonduransk lempira15.96678966790.0626299977
PYGParaguayansk guarani3554.24354243540.0002813538
ETBEtiopisk birr15.05904059040.0664052928
NADNamibisk dollar8.60040959410.1162735320
PGKPapua Nya Guineansk kina1.91881918820.5211538462
SDGSudanesiskt pund4.20110703230.2380324977
MOPMacao pataca5.89304428040.1696915809
NIONicaraguansk cordoba19.59778597790.0510261721
BMDBermudisk dollar0.73800738011.3550000000
KZTKazakstansk tenge136.08855638120.0073481564
PABPanamansk balboa0.73800738011.3550000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.27900456370.7818580389
GYDGuyansk dollar149.96309737880.0066683072
YERJemenitisk rial158.70848708490.0063008603
MGAMadagaskisk ariary2016.60516605170.0004958829
KYDCaymansk dollar0.60517257981.6524211991
MZNMocambique metical24.16974169740.0413740458
RSDSerbisk dinar80.13682910880.0124786570
SCRSeychellisk rupie10.34686346860.0966476462
AMDArmenisk dram351.80073980920.0028425182
SBDSalomon-dollar5.75668807620.1737109926
AZNAzerbajdzjansk manat0.57852400181.7285367535
SLLSierra Leonsk leone3136.53136531370.0003188235
TOPTongansk pa'anga1.50798402330.6631369992
BZDBelizisk dollar1.48339156990.6741308366
MWKMalawisk kwacha346.86346863470.0028829787
GMDGambisk dalasi31.63099631000.0316145590
BIFBurundisk franc1147.23247232470.0008716629
SOSSomalisk shilling520.29520295200.0019219858
HTGHaitisk gourde33.94833948340.0294565217
GNFGuinesisk franc5346.86346863470.0001870255
MVRMaldivisk rufiyaa11.21771217710.0891447368
MNTMongolisk tögrög1426.56826568270.0007009829
CDFKongolesisk franc682.28782287820.0014656571
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15996.30996309960.0000625144
TJSTadzjikistan-somoni3.96612561500.2521352315
KPWNordkoreansk won102.89707846260.0097184489
MMKBurmesisk kyat756.45756457560.0013219512
LSLLesotho loti8.60040959410.1162735320
LRDLiberiansk dollar68.26562463100.0146486611
KGSKirgizistansk som44.12177110510.0226645480
GIPGibraltar-pund0.48993087932.0411042500
XPTUns av platina0.00059513841680.2812999980
MDLMoldavisk leu13.19926216150.0757618106
CUPKubansk peso19.55719557200.0511320755
KHRKambodjansk riel2994.09594095940.0003339906
MKDMakedonisk denar39.99261891270.0250046140
VUVVanuatu-vatu75.83025830260.0131873479
MROMauretansk ouguiya214.76014760150.0046563574
ANGNederländska gulden1.30612542270.7656232569
SZLSwaziland-lilangeni8.60040959410.1162735320
CVEKapverdisk escudo70.86346615720.0141116439
SRDSurinamesisk dollar2.39114391850.4182098753
XPDUns av palladium0.00095567101046.3852000014
SVCSalvadoransk colón6.45756457560.1548571429
BSDBahamansk dollar0.73800738011.3550000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52348265351.9102829737
RWFRwandisk franc509.59409594100.0019623461
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.32103321030.7569832402
DJFDjiboutisk franc130.94095940960.0076370297
BTNBhutanesisk ngultrum45.85977814730.0218056005
KMFKomoransk franc321.71967781270.0031082960
WSTSamoansk tala1.89865542610.5266885114
SPLSeborga luigino0.12300123008.1300000000
ERNEritreansk nakfa7.72693514680.1294174185
FKPFalklands-pund0.48993087932.0411042500
SHPSankthelenskt pund0.48993087932.0411042500
JEPJersey-pund0.48993087932.0411042500
TMTTurkmenistansk manat2.58302583030.3871428571
TVDTuvaluansk dollar0.94981644801.0528350000
IMPIsle of Man-pund0.48993087932.0411042500
GGPGuernsey-pund0.48993087932.0411042500
Klistra in länk i meddelande eller chatt