AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-11-01 12:02 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76923076921.3000000000
EUREuro0.61415769231.6282463161
GBPBrittiskt pund0.48132576372.0775950000
INRIndisk rupie47.29368834790.0211444705
AUDAustralisk dollar0.87422521791.1438700000
CADKanadensisk dollar0.86665384621.1538632228
SGDSingaporiansk dollar0.98884615381.0112796577
CHFSchweiziska franc0.74052692311.3503897952
MYRMalaysisk ringgit2.54500003960.3929273023
JPYJapansk yen86.40000000000.0115740741
CNYKinesisk yuan renminbi4.70384615380.2125919869
NZDNyzeeländsk dollar0.98707913411.0130900000
THBThailändsk baht25.07692190320.0398773025
HUFUngersk forint189.19807692310.0052854660
AEDEmiratisk dirham2.82523081850.3539533809
HKDHongkong-dollar5.96507692310.1676424316
MXNMexikansk peso10.36761538460.0964541954
ZARSydafrikansk rand8.49192307690.1177589565
PHPFilippinsk peso34.57692366380.0289210229
SEKSvensk krona5.68818846150.1758028952
IDRIndonesiska rupier9275.15384615380.0001078149
SARSaudiarabisk riyal2.88600000000.3465003465
BRLBrasiliansk real1.90630769230.5245742878
TRYTurkisk lira1.70649388880.5859968246
KESKenyansk shilling68.73076805700.0145495246
KRWSydkoreansk won826.07692307690.0012105410
EGPEgyptiskt pund5.50000007340.1818181794
IQDIrakisk dinar893.84615384620.0011187608
NOKNorsk krona5.18984615380.1926839391
KWDKuwaitisk dinar0.22230769584.4982698257
RUBRysk rubel33.08769226070.0302227182
DKKDansk krona4.57296153850.2186766697
PKRPakistansk rupie78.96153963530.0126643934
ILSIsraelisk shekel2.91992307690.3424747754
PLNPolsk zloty2.59657692310.3851224245
QARQatarisk riyal2.80076925570.3570447647
XAUUns av guld0.00065586461524.7049999942
OMROmansk rial0.29599999013.3783784918
COPColombiansk peso1584.61538461540.0006310680
CLPChilensk peso442.16923640320.0022615775
TWDTaiwanesisk dollar23.44115384620.0426600161
ARSArgentinsk peso6.53999988850.1529052014
CZKTjeckisk krona17.07838461540.0585535472
VNDVietnamesisk dong16350.00000000000.0000611621
MADMarockansk dirham6.78193921540.1474504516
JODJordansk dinar0.54369229541.8392756501
BHDBahrainsk dinar0.29000000313.4482758250
XOFCFA-franc402.86103737310.0024822455
LKRLankesisk rupie100.59617316060.0099407360
UAHUkrainsk hryvnia9.96192271890.1003822282
NGNNigeriansk naira127.26922842170.0078573589
TNDTunisisk dinar1.40000004030.7142856937
UGXUgandisk shilling2076.92307692310.0004814815
RONNya rumänsk leu2.70884481060.3691610520
BDTBangladeshisk taka59.46154080900.0168175931
PENPeruansk Nuevo Sol2.24499995890.4454343066
GELGeorgiska lari1.34606457180.7429064110
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC402.86103737310.0024822455
FJDFiji-dollar1.50037453100.6665002500
VEFVenezuelansk bolivar4.83400014730.2068680119
BYRVitrysk rubel8246.15384615380.0001212687
HRKKroatisk kuna4.71238144770.2122069300
UZSUzbekistansk som1863.07692307690.0005367465
BGNBulgarisk lev1.20133846150.8324048817
DZDAlgerisk dinar64.46475076810.0155123535
IRRIransk rial20542.30769230770.0000486800
DOPDominikansk peso33.46153846150.0298850575
ISKIsländsk krona93.75375015000.0106662400
XAGUns av silver0.047571476121.0210000000
CRCCostaricansk colón410.07690429690.0024385670
SYPSyriskt pund126.65384145880.0078955363
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.38461773210.0115761350
MURMauritisk rupie24.07692249000.0415335473
GHSGhana cedi2.47269226950.4044174895
AOAAngolansk kwanza76.53024716440.0130667290
UYUUruguayansk peso18.40769254240.0543251142
AFNAfghansk afghani43.88461479770.0227870292
LBPLibanesiskt pund1163.07692307690.0008597884
XPFCFP-franc73.28850743530.0136447041
TTDTrinidad-dollar4.86115382270.2057124782
LTLLitauisk litas2.12056368000.4715727282
TZSTanzanisk shilling1307.69230769230.0007647059
ALLAlbansk lek85.20769230770.0117360296
XCDÖstkaribisk dollar2.07692307900.4814814810
GTQGuatemalansk quetzal5.85576937750.1707717527
NPRNepalesisk rupie76.92115389420.0130003250
BOBBoliviansk boliviano5.27692317960.1895043695
ZWDZimbabwisk dollar278.38461538460.0035921525
BBDBarbadisk dollar1.53846153850.6500000000
CUCKubansk konvertibel peso0.76923076921.3000000000
LAKLaotisk kip6179.23076923080.0001618324
BNDBruneisk dollar0.98884615381.0112796577
BWPBotswana pula7.16897279290.1394899979
HNLHonduransk lempira16.34615384620.0611764706
PYGParaguayansk guarani3553.84615384620.0002813853
ETBEtiopisk birr15.42615802820.0648249550
NADNamibisk dollar8.49192307690.1177589565
PGKPapua Nya Guineansk kina1.94003554980.5154544720
SDGSudanesiskt pund4.36923063720.2288732464
MOPMacao pataca6.14402923080.1627596423
NIONicaraguansk cordoba20.43462401820.0489365500
BMDBermudisk dollar0.76923076921.3000000000
KZTKazakstansk tenge139.23076923080.0071823204
PABPanamansk balboa0.76923076921.3000000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.20118803930.8325091220
GYDGuyansk dollar156.30768996020.0063976379
YERJemenitisk rial165.19230769230.0060535506
MGAMadagaskisk ariary2061.53846153850.0004850746
KYDCaymansk dollar0.63447411741.5761084221
MZNMocambique metical23.60000023480.0423728809
RSDSerbisk dinar73.01190232730.0136963970
SCRSeychellisk rupie10.71230741650.0933505697
AMDArmenisk dram316.35278143690.0031610280
SBDSalomon-dollar5.64798663490.1770542433
AZNAzerbajdzjansk manat0.60338436711.6573183770
SLLSierra Leonsk leone3342.30769230770.0002991945
TOPTongansk pa'anga1.52081999980.6575400114
BZDBelizisk dollar1.52292306610.6566319877
MWKMalawisk kwacha346.92307692310.0028824834
GMDGambisk dalasi30.80769172080.0324594263
BIFBurundisk franc1183.84615384620.0008447044
SOSSomalisk shilling634.58984237420.0015758210
HTGHaitisk gourde34.00000058690.0294117642
GNFGuinesisk franc5453.84615384620.0001833568
MVRMaldivisk rufiyaa11.73076923080.0852459016
MNTMongolisk tögrög1425.38461538460.0007015650
CDFKongolesisk franc699.23076923080.0014301430
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15050.00000000000.0000664452
TJSTadzjikistan-somoni3.84884226250.2598183900
KPWNordkoreansk won100.57612461000.0099427176
MMKBurmesisk kyat769.23076923080.0013000000
LSLLesotho loti8.49192307690.1177589565
LRDLiberiansk dollar71.15378567310.0140540660
KGSKirgizistansk som44.11414906630.0226684640
GIPGibraltar-pund0.48132576372.0775950000
XPTUns av platina0.00062221661607.1574999990
MDLMoldavisk leu11.21923079860.0891326703
CUPKubansk peso20.38461538460.0490566038
KHRKambodjansk riel3130.76923076920.0003194103
MKDMakedonisk denar37.69230769230.0265306122
VUVVanuatu-vatu74.53846271220.0134158925
MROMauretansk ouguiya222.30769230770.0044982699
ANGNederländska gulden1.36153844690.7344632848
SZLSwaziland-lilangeni8.49192307690.1177589565
CVEKapverdisk escudo66.56153752250.0150236914
SRDSurinamesisk dollar2.50000000000.4000000000
XPDUns av palladium0.00097060761030.2825000005
SVCSalvadoransk colón6.73076923080.1485714286
BSDBahamansk dollar0.76923076921.3000000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52149999721.9175455520
RWFRwandisk franc526.92307692310.0018978102
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.37692307690.7262569832
DJFDjiboutisk franc136.26922607420.0073384140
BTNBhutanesisk ngultrum47.29368834790.0211444705
KMFKomoransk franc302.14577802980.0033096607
WSTSamoansk tala1.88075978420.5317000121
SPLSeborga luigino0.12820512827.8000000000
ERNEritreansk nakfa8.05384394150.1241643130
FKPFalklands-pund0.48132576372.0775950000
SHPSankthelenskt pund0.48132576372.0775950000
JEPJersey-pund0.48132576372.0775950000
TMTTurkmenistansk manat2.19230769230.4561403509
TVDTuvaluansk dollar0.87422521791.1438700000
IMPIsle of Man-pund0.48132576372.0775950000
GGPGuernsey-pund0.48132576372.0775950000
Klistra in länk i meddelande eller chatt