AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-02-27 00:28 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.73271665001.3647840540
EUREuro0.65365153401.5298671356
GBPBrittiskt pund0.47503510842.1051075642
INRIndisk rupie45.26699787780.0220911491
AUDAustralisk dollar0.93807822381.0660091820
CADKanadensisk dollar0.91580937731.0919302912
SGDSingaporiansk dollar0.99388817251.0061494116
CHFSchweiziska franc0.69863212851.4313684688
MYRMalaysisk ringgit2.63751880530.3791442161
JPYJapansk yen87.37058446190.0114454997
CNYKinesisk yuan renminbi4.58537343300.2180847459
NZDNyzeeländsk dollar0.97081867341.0300584727
THBThailändsk baht23.71396678790.0421692418
HUFUngersk forint197.96919977900.0050512908
AEDEmiratisk dirham2.69123138700.3715771170
HKDHongkong-dollar5.68259414810.1759759670
MXNMexikansk peso10.98425488070.0910394024
ZARSydafrikansk rand8.45038397990.1183378178
PHPFilippinsk peso32.27261207320.0309860261
SEKSvensk krona6.15139556210.1625647367
IDRIndonesiska rupier9430.11769979650.0001060432
SARSaudiarabisk riyal2.74766912170.3639448404
BRLBrasiliansk real2.13086734400.4692924704
TRYTurkisk lira1.83548966130.5448137470
KESKenyansk shilling67.02941662880.0149188230
KRWSydkoreansk won805.48741715390.0012414843
EGPEgyptiskt pund5.58715417080.1789819950
IQDIrakisk dinar871.51396391440.0011474285
NOKNorsk krona5.60752529250.1783317859
KWDKuwaitisk dinar0.21722775644.6034632791
RUBRysk rubel44.82681604860.0223080756
DKKDansk krona4.87716042900.2050373398
PKRPakistansk rupie74.64515070200.0133967175
ILSIsraelisk shekel2.90168064580.3446278630
PLNPolsk zloty2.71282551840.3686193577
QARQatarisk riyal2.66796529550.3748174692
XAUUns av guld0.00060482361653.3746573391
OMROmansk rial0.28209591003.5448936502
COPColombiansk peso1825.86641485880.0005476852
CLPChilensk peso453.54601538200.0022048479
TWDTaiwanesisk dollar23.05956208670.0433659580
ARSArgentinsk peso6.39302415490.1564204946
CZKTjeckisk krona17.99548891480.0555694821
VNDVietnamesisk dong15650.56414083260.0000638955
MADMarockansk dirham7.05430849300.1417573389
JODJordansk dinar0.51905631231.9265732374
BHDBahrainsk dinar0.27624838503.6199306649
XOFCFA-franc428.76729928620.0023322674
LKRLankesisk rupie97.46462715240.0102601326
UAHUkrainsk hryvnia24.71697397170.0404580270
NGNNigeriansk naira148.41327793730.0067379416
TNDTunisisk dinar1.42958322090.6995045727
UGXUgandisk shilling2124.94157138940.0004706012
RONNya rumänsk leu2.89604340860.3452986917
BDTBangladeshisk taka57.07578357770.0175205654
PENPeruansk Nuevo Sol2.26555958420.4413920547
GELGeorgiska lari1.63953301390.6099297736
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC428.76729928620.0023322674
FJDFiji-dollar1.49931993970.6669690528
VEFVenezuelansk bolivar4.65246232840.2149399457
BYRVitrysk rubel10843.83331676780.0000922183
HRKKroatisk kuna5.02976895170.1988162895
UZSUzbekistansk som1804.71761586120.0005541033
BGNBulgarisk lev1.27838524230.7822368148
DZDAlgerisk dinar69.43388602880.0144021897
IRRIransk rial20351.21015410940.0000491371
DOPDominikansk peso32.82565970150.0304639727
ISKIsländsk krona97.68578475890.0102369040
XAGUns av silver0.044011150122.7215148184
CRCCostaricansk colón391.72653517740.0025528013
SYPSyriskt pund138.43125826560.0072238020
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar84.52215556010.0118312174
MURMauritisk rupie24.43560128170.0409238958
GHSGhana cedi2.55351223850.3916174690
AOAAngolansk kwanza77.86789539330.0128422631
UYUUruguayansk peso18.05778483060.0553777780
AFNAfghansk afghani41.98449585020.0238183163
LBPLibanesiskt pund1105.95936782440.0009041924
XPFCFP-franc78.00137637200.0128202866
TTDTrinidad-dollar4.65731528390.2147159767
TZSTanzanisk shilling1333.10939409400.0007501260
ALLAlbansk lek90.66041175850.0110301727
XCDÖstkaribisk dollar1.97833503290.5054755556
GTQGuatemalansk quetzal5.59246678700.1788119694
NPRNepalesisk rupie72.39238706670.0138136072
BOBBoliviansk boliviano5.06280671530.1975188974
ZWDZimbabwisk dollar265.17015563500.0037711635
BBDBarbadisk dollar1.46543330000.6823920270
CUCKubansk konvertibel peso0.73271665001.3647840540
LAKLaotisk kip5932.92892511030.0001685508
BNDBruneisk dollar0.99388817251.0061494116
BWPBotswana pula6.98913822530.1430791562
HNLHonduransk lempira15.38704950110.0649897175
PYGParaguayansk guarani3470.37675721240.0002881532
ETBEtiopisk birr14.90821695310.0670771027
NADNamibisk dollar8.45038397990.1183378178
PGKPapua Nya Guineansk kina1.95520515180.5114552808
SDGSudanesiskt pund4.17098955120.2397512599
MOPMacao pataca5.85307197250.1708504534
NIONicaraguansk cordoba19.63812346680.0509213623
BMDBermudisk dollar0.73271665001.3647840540
KZTKazakstansk tenge135.72476138850.0073678523
PABPanamansk balboa0.73271665001.3647840540
BAMBosnisk konvertibilna marka1.27843127970.7822086457
GYDGuyansk dollar151.82092913870.0065867072
YERJemenitisk rial157.59954475700.0063451960
MGAMadagaskisk ariary2104.90372405110.0004750811
KYDCaymansk dollar0.60082765061.6643708042
MZNMocambique metical24.81080456880.0403050210
RSDSerbisk dinar78.75946700660.0126968863
SCRSeychellisk rupie10.22855277430.0977655414
AMDArmenisk dram351.05211318370.0028485799
SBDSalomon-dollar5.70207509730.1753747509
AZNAzerbajdzjansk manat0.76769857011.3025945846
SLLSierra Leonsk leone3205.29070878020.0003119842
TOPTongansk pa'anga1.44107906380.6939244522
BZDBelizisk dollar1.46168705450.6841409705
MWKMalawisk kwacha336.80391608590.0029690866
GMDGambisk dalasi31.46800341530.0317783110
BIFBurundisk franc1140.13109575590.0008770921
SOSSomalisk shilling512.20659066530.0019523372
HTGHaitisk gourde34.47105037120.0290098500
GNFGuinesisk franc5234.06364370230.0001910561
MVRMaldivisk rufiyaa11.24720054380.0889110136
MNTMongolisk tögrög1445.63912751800.0006917356
CDFKongolesisk franc676.11874948140.0014790301
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15918.25794808960.0000628209
TJSTadzjikistan-somoni3.99733558840.2501666367
KPWNordkoreansk won102.15941555810.0097886230
MMKBurmesisk kyat758.72576937410.0013179993
LSLLesotho loti8.45038397990.1183378178
LRDLiberiansk dollar67.77623251520.0147544347
KGSKirgizistansk som44.81175511880.0223155732
GIPGibraltar-pund0.47503510842.1051075642
XPTUns av platina0.00062084221610.7151642959
MDLMoldavisk leu13.51852235130.0739725818
CUPKubansk peso19.41699122500.0515012851
KHRKambodjansk riel2965.19436840570.0003372460
MKDMakedonisk denar40.20768298110.0248708686
VUVVanuatu-vatu78.83507113190.0126847098
MROMauretansk ouguiya213.19866053240.0046904610
ANGNederländska gulden1.31156279850.7624491951
SZLSwaziland-lilangeni8.45038397990.1183378178
CVEKapverdisk escudo71.11987834680.0140607665
SRDSurinamesisk dollar2.41740981830.4136658966
XPDUns av palladium0.00090087251110.0350126161
SVCSalvadoransk colón6.41127068750.1559753205
BSDBahamansk dollar0.73271665001.3647840540
XDRSärskilda dragningsrätter0.52099812331.9193927104
RWFRwandisk franc504.80059341090.0019809802
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.31156280350.7624491922
DJFDjiboutisk franc130.25147189420.0076774564
BTNBhutanesisk ngultrum45.26699787780.0220911491
KMFKomoransk franc321.57547446470.0031096899
WSTSamoansk tala1.81141322620.5520551498
SPLSeborga luigino0.12211944178.1887043238
ERNEritreansk nakfa7.67154121810.1303519034
FKPFalklands-pund0.47503510842.1051075642
SHPSankthelenskt pund0.47503510842.1051075642
JEPJersey-pund0.47503510842.1051075642
TMTTurkmenistansk manat2.56450827500.3899383011
TVDTuvaluansk dollar0.93807822381.0660091820
IMPIsle of Man-pund0.47503510842.1051075642
GGPGuernsey-pund0.47503510842.1051075642
Klistra in länk i meddelande eller chatt