AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-08-28 11:11 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81567425001.2259796113
EUREuro0.61864135511.6164454441
GBPBrittiskt pund0.49172961272.0336379471
INRIndisk rupie49.47975733380.0202102851
AUDAustralisk dollar0.87182912031.1470137630
CADKanadensisk dollar0.88591316881.1287787959
AEDEmiratisk dirham2.99601262960.3337769641
MYRMalaysisk ringgit2.57795610240.3879042002
CHFSchweiziska franc0.74614023971.3402306252
CNYKinesisk yuan renminbi5.01047750590.1995817762
THBThailändsk baht26.06473763730.0383660106
SARSaudiarabisk riyal3.05910503280.3268929930
NZDNyzeeländsk dollar0.97271948661.0280456121
JPYJapansk yen84.59646462730.0118208250
SGDSingaporiansk dollar1.01893187480.9814198817
PHPFilippinsk peso35.66481364010.0280388399
TRYTurkisk lira1.76605460590.5662339073
HKDHongkong-dollar6.32159249090.1581879885
IDRIndonesiska rupier9561.61153922230.0001045849
ZARSydafrikansk rand8.68585146600.1151297606
MXNMexikansk peso10.68636154110.0935772195
SEKSvensk krona5.68920491900.1757714855
BRLBrasiliansk real1.83264772150.5456586054
HUFUngersk forint194.27017056910.0051474706
PKRPakistansk rupie83.47414133660.0119797579
QARQatarisk riyal2.97019785550.3366779079
OMROmansk rial0.31407536473.1839491807
KWDKuwaitisk dinar0.23197628264.3107855200
DKKDansk krona4.61014774880.2169127877
NOKNorsk krona5.04646591710.1981584769
RUBRysk rubel29.89893819510.0334460038
EGPEgyptiskt pund5.83252078060.1714524539
KRWSydkoreansk won828.75847587210.0012066242
PLNPolsk zloty2.60614636430.3837083035
COPColombiansk peso1573.41534343040.0006355601
CZKTjeckisk krona17.17813065300.0582135519
ILSIsraelisk shekel2.90614563450.3440983783
IQDIrakisk dinar948.62388788740.0010541586
NGNNigeriansk naira132.24291036700.0075618420
MADMarockansk dirham6.89022916230.1451330538
ARSArgentinsk peso6.85084532540.1459673883
LKRLankesisk rupie106.20481883330.0094157686
TWDTaiwanesisk dollar24.36462384030.0410431126
BDTBangladeshisk taka62.59971221120.0159745143
BHDBahrainsk dinar0.30754943413.2515098031
VNDVietnamesisk dong17270.25725174680.0000579030
CLPChilensk peso481.37710524510.0020773734
KESKenyansk shilling72.10558581780.0138685511
TNDTunisisk dinar1.41397118710.7072279896
XOFCFA-franc405.80212738500.0024642552
JODJordansk dinar0.57810901991.7297775429
GHSGhana cedi3.08528240170.3241194386
HRKKroatisk kuna4.72117146120.2118118370
BGNBulgarisk lev1.20991645830.8265033450
RONNya rumänsk leu2.72477904310.3670022355
PENPeruansk Nuevo Sol2.31242788500.4324459182
DZDAlgerisk dinar65.51638316050.0152633578
NPRNepalesisk rupie79.11831748250.0126392981
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC405.80212738500.0024642552
ISKIsländsk krona94.98522832340.0105279528
UAHUkrainsk hryvnia11.33419906910.0882285545
FJDFiji-dollar1.50018808510.6665830838
DOPDominikansk peso35.35782733760.0282822808
XPFCFP-franc73.82355073110.0135458128
MURMauritisk rupie25.22058271070.0396501545
AZNAzerbajdzjansk manat0.63981461841.5629527229
BAMBosnisk konvertibilna marka1.20995732160.8264754319
XAUUns av guld0.00063126981584.1087340868
IRRIransk rial21751.31333333330.0000459742
RSDSerbisk dinar72.95429502290.0137072122
LTLLitauisk litas2.13604487100.4681549595
BNDBruneisk dollar1.01893187480.9814198817
ETBEtiopisk birr16.20700497780.0617017149
CRCCostaricansk colón441.19833727290.0022665543
VEFVenezuelansk bolivar5.12871390780.1949806556
AFNAfghansk afghani45.35144167870.0220500157
TZSTanzanisk shilling1359.29849850850.0007356736
UGXUgandisk shilling2128.86402192350.0004697341
JMDJamaicansk dollar91.80227724030.0108929760
GELGeorgiska lari1.41211643500.7081569021
ZWDZimbabwisk dollar295.19251107500.0033876198
BWPBotswana pula7.25688834520.1378001083
CUCKubansk konvertibel peso0.81567425001.2259796113
ZMWZambisk kwacha4.91035563910.2036512370
MMKBurmesisk kyat794.46211161980.0012587133
GTQGuatemalansk quetzal6.33901183830.1577532943
XCDÖstkaribisk dollar2.20232047720.4540665223
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar38.05959685030.0262745820
TTDTrinidad-dollar5.16937149880.1934471145
MZNMocambique metical24.67407981260.0405283604
ALLAlbansk lek86.26889243030.0115916638
BOBBoliviansk boliviano5.63601387670.1774303651
KZTKazakstansk tenge148.46879936090.0067354219
BBDBarbadisk dollar1.63134850000.6129898057
AOAAngolansk kwanza79.60966413950.0125612890
KHRKambodjansk riel3307.54734195690.0003023388
XAGUns av silver0.041263984924.2342081637
AMDArmenisk dram334.56696062350.0029889383
UYUUruguayansk peso19.61687681860.0509765142
MOPMacao pataca6.51124026560.1535805713
NADNamibisk dollar8.68585146600.1151297606
LBPLibanesiskt pund1233.06765739840.0008109855
LAKLaotisk kip6578.01794194660.0001520215
BYRVitrysk rubel8502.80665471740.0001176082
MGAMadagaskisk ariary2083.99144098110.0004798484
SYPSyriskt pund125.24652401900.0079842535
VUVVanuatu-vatu77.11984631460.0129668308
PGKPapua Nya Guineansk kina2.00905439450.4977466029
MNTMongolisk tögrög1485.74543587950.0006730628
SDGSudanesiskt pund4.64460873840.2153033886
ANGNederländska gulden1.46005690200.6849048134
MWKMalawisk kwacha323.13144738300.0030947158
GMDGambisk dalasi32.33594648680.0309253357
CUPKubansk peso21.61536762500.0462633816
RWFRwandisk franc563.18648503090.0017756108
MVRMaldivisk rufiyaa12.49612978530.0800247770
BTNBhutanesisk ngultrum49.47975733380.0202102851
SCRSeychellisk rupie10.49275369960.0953038667
HNLHonduransk lempira17.20803434040.0581123898
KPWNordkoreansk won107.75170121990.0092805959
PYGParaguayansk guarani3488.32164392940.0002866708
DJFDjiboutisk franc147.79893672730.0067659485
XBTBitcoin0.0016038455623.5014422383
YERJemenitisk rial175.29243190740.0057047528
CDFKongolesisk franc753.34963471960.0013274049
WSTSamoansk tala1.89912514550.5265582431
GYDGuyansk dollar167.78311337290.0059600754
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.46005690750.6849048108
MDLMoldavisk leu11.30101950690.0884875917
BZDBelizisk dollar1.62717810760.6145608740
HTGHaitisk gourde37.00041958940.0270267205
KGSKirgizistansk som42.99419451210.0232589542
NIONicaraguansk cordoba21.33395852500.0468736263
CVEKapverdisk escudo67.30696393680.0148573036
KYDCaymansk dollar0.66885288231.4950970930
GNFGuinesisk franc5726.84301060170.0001746163
BSDBahamansk dollar0.81567425001.2259796113
BIFBurundisk franc1263.88622030770.0007912105
SLLSierra Leonsk leone3589.00976811720.0002786284
MROMauretansk ouguiya236.95204743260.0042202632
TOPTongansk pa'anga1.53900801890.6497691940
BMDBermudisk dollar0.81567425001.2259796113
SBDSalomon-dollar5.91711461730.1690012894
UZSUzbekistansk som1915.22282116050.0005221325
SOSSomalisk shilling977.97977315240.0010225160
PABPanamansk balboa0.81567425001.2259796113
SRDSurinamesisk dollar2.67102806450.3743876799
XDRSärskilda dragningsrätter0.53724381541.8613522785
SZLSwaziland-lilangeni8.68585146600.1151297606
ERNEritreansk nakfa8.54010705150.1170945509
LRDLiberiansk dollar75.44980399270.0132538449
TJSTadzjikistan-somoni4.05520588630.2465966040
TMTTurkmenistansk manat2.32467161250.4301682847
GIPGibraltar-pund0.49172961272.0336379471
LSLLesotho loti8.68585146600.1151297606
KMFKomoransk franc304.35159553880.0032856736
SVCSalvadoransk colón7.13714968750.1401119556
GGPGuernsey-pund0.49172961272.0336379471
XPTUns av platina0.00057079471751.9433914930
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15175.33488372100.0000658964
IMPIsle of Man-pund0.49172961272.0336379471
FKPFalklands-pund0.49172961272.0336379471
XPDUns av palladium0.00091049921098.2986104629
JEPJersey-pund0.49172961272.0336379471
SHPSankthelenskt pund0.49172961272.0336379471
SPLSeborga luigino0.13594570837.3558776681
TVDTuvaluansk dollar0.87182912031.1470137630
Klistra in länk i meddelande eller chatt