AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-09-29 08:24 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,72562044001,3781309689
EUREuro0,64653939631,5466961576
GBPBrittiskt pund0,55747356441,7938070321
INRIndisk rupie48,48822948150,0206235619
AUDAustralisk dollar0,94534799161,0578115243
CADKanadensisk dollar0,94962061811,0530521147
SGDSingaporiansk dollar0,98918260071,0109356950
CHFSchweiziska franc0,70433198831,4197850114
MYRMalaysisk ringgit2,98609584240,3348854333
JPYJapansk yen73,63986636890,0135796010
CNYKinesisk yuan renminbi4,84053449510,2065887561
NZDNyzeeländsk dollar0,99698621911,0030228912
THBThailändsk baht25,13718383870,0397817037
HUFUngersk forint199,17510724350,0050207077
AEDEmiratisk dirham2,66516727090,3752109712
HKDHongkong-dollar5,62692559930,1777169402
MXNMexikansk peso14,08612846980,0709918273
ZARSydafrikansk rand9,92097419310,1007965529
PHPFilippinsk peso35,07607421530,0285094619
SEKSvensk krona6,22048464880,1607591782
IDRIndonesiska rupier9412,02730663450,0001062470
SARSaudiarabisk riyal2,72522730990,3669418681
BRLBrasiliansk real2,33380081550,4284855817
TRYTurkisk lira2,17211154340,4603815136
KESKenyansk shilling73,48687166210,0136078728
KRWSydkoreansk won797,21774522470,0012543624
EGPEgyptiskt pund6,44252940350,1552185388
IQDIrakisk dinar843,73488680360,0011852064
NOKNorsk krona5,84109132360,1712008843
KWDKuwaitisk dinar0,21875933254,5712335502
RUBRysk rubel45,88734930230,0217924987
DKKDansk krona4,81834130210,2075403001
PKRPakistansk rupie75,93967323660,0131683474
ILSIsraelisk shekel2,72482481520,3669960705
PLNPolsk zloty2,77849749780,3599067485
QARQatarisk riyal2,64198143900,3785037946
XAUUns av guld0,00054872301822,4130181436
OMROmansk rial0,27940014573,5790962008
COPColombiansk peso2112,44442209320,0004733852
CLPChilensk peso478,17463162610,0020912862
TWDTaiwanesisk dollar22,77307515720,0439115048
ARSArgentinsk peso11,14169945040,0897529147
CZKTjeckisk krona17,47074186340,0572385539
VNDVietnamesisk dong16182,43268255570,0000617954
MADMarockansk dirham7,05389775410,1417655933
JODJordansk dinar0,51471828311,9428103348
BHDBahrainsk dinar0,27358748913,6551378983
XOFCFA-franc424,10204277550,0023579231
LKRLankesisk rupie106,21171203490,0094151575
UAHUkrainsk hryvnia18,79349547490,0532098992
NGNNigeriansk naira228,72201420360,0043721196
TNDTunisisk dinar1,59661051100,6263268299
UGXUgandisk shilling2452,16599641780,0004078027
RONNya rumänsk leu2,87738025920,3475383543
BDTBangladeshisk taka56,85990858360,0175870842
PENPeruansk Sol2,44874828930,4083719035
GELGeorgiska lari1,70138651960,5877559205
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC424,10204277550,0023579231
FJDFiji-dollar1,48418382210,6737709879
VEFVenezuelansk bolivar7,21974110310,1385091218
BYRVitrysk rubel14582,29682052880,0000685763
HRKKroatisk kuna4,85993047340,2057642605
UZSUzbekistansk som2184,33842696190,0004578045
BGNBulgarisk lev1,26447882770,7908396551
DZDAlgerisk dinar79,53721995850,0125727301
IRRIransk rial22681,39997648430,0000440890
DOPDominikansk peso33,51589383400,0298365905
ISKIsländsk krona82,90919058290,0120613890
XAGUns av silver0,037869435726,4065196918
CRCCostaricansk colón400,87315705070,0024945547
SYPSyriskt pund154,81851350760,0064591758
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar92,60997315970,0107979731
MURMauritisk rupie25,72267749570,0388762018
GHSGhana cedi2,86574146420,3489498311
AOAAngolansk kwanza120,26366680780,0083150633
UYUUruguayansk peso20,67292345120,0483724521
AFNAfghansk afghani48,17809581960,0207563205
LBPLibanesiskt pund1093,42666301890,0009145561
XPFCFP-franc77,15267258890,0129613138
TTDTrinidad-dollar4,86161311870,2056930438
TZSTanzanisk shilling1580,45914604290,0006327275
ALLAlbansk lek88,53888115390,0112944730
XCDÖstkaribisk dollar1,95917519000,5104188768
GTQGuatemalansk quetzal5,45993036150,1831525191
NPRNepalesisk rupie77,65589750800,0128773220
BOBBoliviansk bolíviano5,02803636840,1988847985
ZWDZimbabwisk dollar262,60203723600,0038080436
BBDBarbadisk dollar1,45124088000,6890654844
CUCKubansk konvertibel peso0,72562044001,3781309689
LAKLaotisk kip5867,39257701950,0001704335
BNDBruneisk dollar0,98918260071,0109356950
BWPBotswana pula7,55044524540,1324425206
HNLHonduransk lempira16,69090137520,0599128817
PYGParaguayansk guarani4043,35473077070,0002473194
ETBEtiopisk birr16,08569603090,0621670332
NADNamibisk dollar9,92097419310,1007965529
PGKPapua Nya Guineansk kina2,30007400970,4347686187
SDGSudanesiskt pund4,40450419490,2270403105
MOPMacao pataca5,79573336730,1725407186
NIONicaraguansk cordoba21,01643702070,0475818046
BMDBermudisk dollar0,72562044001,3781309689
KZTKazakstansk tenge244,21383129110,0040947722
PABPanamansk balboa0,72562044001,3781309689
BAMBosnisk konvertibilna marka1,26452114750,7908131881
GYDGuyansk dollar150,35057467690,0066511219
YERJemenitisk rial181,47769410860,0055103191
MGAMadagaskisk ariary2234,87884911200,0004474515
KYDCaymansk dollar0,59500885231,6806472647
MZNMocambique metical56,23325604320,0177830713
RSDSerbisk dinar79,74911389320,0125393243
SCRSeychellisk rupie9,58949167180,1042808143
AMDArmenisk dram343,56540390100,0029106540
SBDSalomon-dollar5,60541089220,1783990539
AZNAzerbajdzjansk manat1,18724542130,8422858342
SLLSierra Leonsk leone4095,54627583560,0002441677
TOPTongansk pa'anga1,56721477320,6380746386
BZDBelizisk dollar1,45846099110,6856542657
MWKMalawisk kwacha522,89431432200,0019124323
GMDGambisk dalasi31,08859833680,0321661334
BIFBurundisk franc1208,94426950570,0008271680
SOSSomalisk shilling418,35951349690,0023902887
HTGHaitisk gourde47,49763631490,0210536792
GNFGuinesisk franc6596,56482887780,0001515941
MVRMaldivisk rufiyaa11,15278594310,0896636953
MNTMongolisk tögrög1650,37518421660,0006059228
CDFKongolesisk franc710,34849381520,0014077597
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15825,96379498370,0000631873
TJSTadzjikistan-somoni5,71222855180,1750630233
KPWNordkoreansk won93,52584878330,0106922312
MMKBurmesisk kyat908,64187885590,0011005436
LSLLesotho loti9,92097419310,1007965529
LRDLiberiansk dollar66,02347516090,0151461279
KGSKirgizistansk som49,45145191410,0202218532
GIPGibraltar-pund0,55747356441,7938070321
XPTUns av platina0,00070387421420,7084873215
MDLMoldavisk leu14,33453922270,0697615727
CUPKubansk peso19,22894166000,0520049422
KHRKambodjansk riel2968,74263693680,0003368429
MKDMakedonisk denar39,82101025980,0251123714
VUVVanuatu-vatu79,33607555300,0126046063
MROMauretansk ouguiya259,28193460110,0038568055
ANGNederländska gulden1,29886058270,7699055721
SZLSwaziland-lilangeni9,92097419310,1007965529
CVEKapverdisk escudo71,22836411040,0140393509
SRDSurinamesisk dollar5,59797114750,1786361476
XPDUns av palladium0,0010194568980,9145558988
SVCSalvadoransk colón6,34917885000,1575006822
BSDBahamansk dollar0,72562044001,3781309689
XDRSärskilda dragningsrätter0,51892747431,9270515621
RWFRwandisk franc584,35760814310,0017112809
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,29886058760,7699055692
DJFDjiboutisk franc129,19625386360,0077401625
BTNBhutanesisk ngultrum48,48822948150,0206235619
KMFKomoransk franc318,07653208160,0031438975
WSTSamoansk tala1,81043023950,5523548923
SPLSeborga luigino0,12093674008,2687858131
ERNEritreansk nakfa7,59724391980,1316266807
FKPFalklands-pund0,55747356441,7938070321
SHPSankthelenskt pund0,55747356441,7938070321
JEPJersey-pund0,55747356441,7938070321
TMTTurkmenistansk manat2,53967154000,3937517054
TVDTuvaluansk dollar0,94534799161,0578115243
IMPIsle of Man-pund0,55747356441,7938070321
GGPGuernsey-pund0,55747356441,7938070321
ZMWZambisk kwacha7,11107239030,1406257657
Klistra in länk i meddelande eller chatt