AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-08-28 19:14 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73340667451,3634999990
EUREuro0,65580682531,5248392688
GBPBrittiskt pund0,47610292602,1003861672
INRIndisk rupie48,52918704190,0206061560
AUDAustralisk dollar1,02346098780,9770768128
CADKanadensisk dollar0,96959380541,0313597245
SGDSingaporiansk dollar1,03213321940,9688671784
CHFSchweiziska franc0,70617845881,4160726478
MYRMalaysisk ringgit3,06145948140,3266415924
JPYJapansk yen88,99543424090,0112365315
CNYKinesisk yuan renminbi4,69045561480,2131989048
NZDNyzeeländsk dollar1,13477254590,8812338681
THBThailändsk baht26,28796806130,0380402166
HUFUngersk forint206,12526838180,0048514188
AEDEmiratisk dirham2,69336266980,3712830846
HKDHongkong-dollar5,68393256870,1759345291
MXNMexikansk peso12,28062456150,0814290833
ZARSydafrikansk rand9,75829186430,1024769513
PHPFilippinsk peso34,25375873320,0291938764
SEKSvensk krona6,20406047720,1611847602
IDRIndonesiska rupier10343,92268627600,0000966751
SARSaudiarabisk riyal2,75119178780,3634788401
BRLBrasiliansk real2,62984615790,3802503797
TRYTurkisk lira2,14384414620,4664518182
KESKenyansk shilling76,12761505270,0131358378
KRWSydkoreansk won865,42310322500,0011555042
EGPEgyptiskt pund5,74198667420,1741557507
IQDIrakisk dinar839,75064231820,0011908297
NOKNorsk krona6,08016165610,1644693113
KWDKuwaitisk dinar0,22148880564,5149008658
RUBRysk rubel47,92096713450,0208676924
DKKDansk krona4,89453822260,2043093658
PKRPakistansk rupie76,20095460110,0131231952
ILSIsraelisk shekel2,88384534100,3467592335
PLNPolsk zloty2,76353451290,3618554410
QARQatarisk riyal2,67033372570,3744850280
XAUUns av guld0,00064627171547,3368361534
OMROmansk rial0,28236156273,5415585268
COPColombiansk peso2255,24807661040,0004434102
CLPChilensk peso506,65200425920,0019737413
TWDTaiwanesisk dollar23,70883756700,0421783648
ARSArgentinsk peso6,81213651340,1467968233
CZKTjeckisk krona17,72912704040,0564043564
VNDVietnamesisk dong16472,31390957770,0000607079
MADMarockansk dirham7,13435702230,1401668009
JODJordansk dinar0,51961864921,9244882792
BHDBahrainsk dinar0,27651587173,6164289366
XOFCFA-franc430,18107770770,0023246025
LKRLankesisk rupie98,48033291710,0101543117
UAHUkrainsk hryvnia15,47488111200,0646208519
NGNNigeriansk naira145,94792822820,0068517588
TNDTunisisk dinar1,42720937390,7006680437
UGXUgandisk shilling2669,60029522990,0003745879
RONNya rumänsk leu2,90294723290,3444774981
BDTBangladeshisk taka57,02236894340,0175369775
PENPeruansk Nuevo Sol2,36926984350,4220709611
GELGeorgiska lari1,71976828810,5814736828
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC430,18107770770,0023246025
FJDFiji-dollar1,58162629020,6322606081
VEFVenezuelansk bolivar4,60887436440,2169727185
BYRVitrysk rubel12291,04532451310,0000813600
HRKKroatisk kuna4,95639741310,2017594468
UZSUzbekistansk som1903,56798825190,0005253293
BGNBulgarisk lev1,28263946110,7796423160
DZDAlgerisk dinar77,46168197270,0129096087
IRRIransk rial21950,86176819500,0000455563
DOPDominikansk peso32,92996080480,0303674822
ISKIsländsk krona95,08967241600,0105163892
XAGUns av silver0,050241059919,9040386792
CRCCostaricansk colón386,79869804400,0025853241
SYPSyriskt pund138,48313340520,0072210960
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar85,91859303840,0116389243
MURMauritisk rupie25,66923360800,0389571428
GHSGhana cedi2,92629263830,3417293223
AOAAngolansk kwanza92,15110363120,0108517420
UYUUruguayansk peso20,88008751980,0478925196
AFNAfghansk afghani47,63476127150,0209930726
LBPLibanesiskt pund1103,04363846860,0009065824
XPFCFP-franc78,25857103900,0127781531
TTDTrinidad-dollar4,64173084020,2154368778
TZSTanzanisk shilling1565,82325008680,0006386417
ALLAlbansk lek90,90575730600,0110004034
XCDÖstkaribisk dollar1,98019802320,5049999991
GTQGuatemalansk quetzal5,63072957570,1775968792
NPRNepalesisk rupie77,58265423710,0128894791
BOBBoliviansk boliviano5,02383565050,1990510975
ZWDZimbabwisk dollar265,41987550650,0037676154
BBDBarbadisk dollar1,46681334900,6817499995
CUCKubansk konvertibel peso0,73340667451,3634999990
LAKLaotisk kip5990,46571742790,0001669319
BNDBruneisk dollar1,03213321940,9688671784
BWPBotswana pula7,54014493840,1326234453
HNLHonduransk lempira15,90025692730,0628920655
PYGParaguayansk guarani3945,72790888370,0002534387
ETBEtiopisk birr15,28198324990,0654365329
NADNamibisk dollar9,75829186430,1024769513
PGKPapua Nya Guineansk kina2,05724939880,4860859362
SDGSudanesiskt pund4,45691246450,2243705722
MOPMacao pataca5,85445054580,1708102224
NIONicaraguansk cordoba20,14338295650,0496440942
BMDBermudisk dollar0,73340667451,3634999990
KZTKazakstansk tenge176,31096007670,0056717971
PABPanamansk balboa0,73340667451,3634999990
BAMBosnisk konvertibilna marka1,28264666310,7796379383
GYDGuyansk dollar149,08690789990,0067074971
YERJemenitisk rial157,57242849560,0063462879
MGAMadagaskisk ariary2398,23982565980,0004169725
KYDCaymansk dollar0,58533246571,7084307783
MZNMocambique metical29,92299176060,0334191182
RSDSerbisk dinar78,67245722220,0127109288
SCRSeychellisk rupie9,47928140800,1054932285
AMDArmenisk dram355,48253116080,0028130778
SBDSalomon-dollar5,50783986610,1815593816
AZNAzerbajdzjansk manat0,77024324981,2982911570
SLLSierra Leonsk leone2970,29703178050,0003366667
TOPTongansk pa'anga1,55679616750,6423448496
BZDBelizisk dollar1,43479026740,6969659766
MWKMalawisk kwacha336,80205115530,0029691031
GMDGambisk dalasi28,78621197470,0347388535
BIFBurundisk franc1127,97946540210,0008865410
SOSSomalisk shilling481,54447024270,0020766514
HTGHaitisk gourde37,76311090170,0264808692
GNFGuinesisk franc5416,20829128370,0001846310
MVRMaldivisk rufiyaa10,97176387870,0911430478
MNTMongolisk tögrög1456,54565558420,0006865559
CDFKongolesisk franc668,86688715650,0014950658
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15951,59517067290,0000626897
TJSTadzjikistan-somoni4,63499391410,2157500136
KPWNordkoreansk won92,88646301020,0107658314
MMKBurmesisk kyat927,75944325980,0010778656
LSLLesotho loti9,75829186430,1024769513
LRDLiberiansk dollar67,84005972850,0147405531
KGSKirgizistansk som45,57755537200,0219406239
GIPGibraltar-pund0,47610292602,1003861672
XPTUns av platina0,00071860111391,5926888944
MDLMoldavisk leu13,93472681580,0717631578
CUPKubansk peso19,43527687460,0514528302
KHRKambodjansk riel3003,30033213360,0003329670
MKDMakedonisk denar40,11734565540,0249268735
VUVVanuatu-vatu78,84121751020,0126837209
MROMauretansk ouguiya213,78804562070,0046775300
ANGNederländska gulden1,28346168040,7791428566
SZLSwaziland-lilangeni9,75829186430,1024769513
CVEKapverdisk escudo72,31389698800,0138286006
SRDSurinamesisk dollar2,37623763240,4208333318
XPDUns av palladium0,0012477783801,4244023200
SVCSalvadoransk colón6,41730840200,1558285713
BSDBahamansk dollar0,73340667451,3634999990
XDRSärskilda dragningsrätter0,52214887791,9151625951
RWFRwandisk franc532,43856323910,0018781510
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,31279794740,7617318430
DJFDjiboutisk franc129,81298138890,0077033898
BTNBhutanesisk ngultrum48,52918704190,0206061560
KMFKomoransk franc322,63580828080,0030994700
WSTSamoansk tala1,99132960260,5021770372
SPLSeborga luigino0,12223444588,1809999943
ERNEritreansk nakfa7,67876577280,1302292620
FKPFalklands-pund0,47610292602,1003861672
SHPSankthelenskt pund0,47610292602,1003861672
JEPJersey-pund0,47610292602,1003861672
TMTTurkmenistansk manat2,56692336080,3895714283
TVDTuvaluansk dollar1,02346098780,9770768128
IMPIsle of Man-pund0,47610292602,1003861672
GGPGuernsey-pund0,47610292602,1003861672
ZMWZambisk kwacha6,27796144160,1592873753
Klistra in länk i meddelande eller chatt