AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-05-29 23:02 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,76722727001,3033947555
EUREuro0,69051124741,4482023338
GBPBrittiskt pund0,52492291561,9050416173
INRIndisk rupie51,42987465420,0194439517
AUDAustralisk dollar1,06803712060,9362970450
CADKanadensisk dollar1,00125099560,9987505675
SGDSingaporiansk dollar1,05879617180,9444688474
CHFSchweiziska franc0,76324714711,3101915990
MYRMalaysisk ringgit3,13910961620,3185616695
JPYJapansk yen84,93074994340,0117742985
CNYKinesisk yuan renminbi5,03873440660,1984625343
NZDNyzeeländsk dollar1,14517657210,8732277837
THBThailändsk baht27,40581908430,0364886011
HUFUngersk forint216,91078750620,0046101903
AEDEmiratisk dirham2,81814056200,3548439043
HKDHongkong-dollar5,95823875470,1678348319
MXNMexikansk peso14,16581348080,0705924867
ZARSydafrikansk rand12,04282040440,0830370267
PHPFilippinsk peso35,84033632290,0279015239
SEKSvensk krona6,40593887310,1561051424
IDRIndonesiska rupier10419,71355387000,0000959719
SARSaudiarabisk riyal2,87813801930,3474468539
BRLBrasiliansk real2,77264237200,3606667813
TRYTurkisk lira2,27121110980,4402937251
KESKenyansk shilling77,28271757150,0129395036
KRWSydkoreansk won910,65551335310,0010981101
EGPEgyptiskt pund6,81746123280,1466821689
IQDIrakisk dinar848,83418892310,0011780864
NOKNorsk krona6,39567365750,1563556950
KWDKuwaitisk dinar0,23189367404,3123211718
RUBRysk rubel50,67089459480,0197351953
DKKDansk krona5,13500384340,1947418211
PKRPakistansk rupie80,28631539510,0124554228
ILSIsraelisk shekel2,95471457460,3384421658
PLNPolsk zloty3,03031328070,3299988837
QARQatarisk riyal2,79343524540,3579821661
XAUUns av guld0,00063454921575,9218311987
OMROmansk rial0,29531125073,3862577121
COPColombiansk peso2355,11947079230,0004246069
CLPChilensk peso528,23336592220,0018931027
TWDTaiwanesisk dollar24,99583862750,0400066593
ARSArgentinsk peso10,67209214950,0937023393
CZKTjeckisk krona18,65994984750,0535907121
VNDVietnamesisk dong17167,76169165360,0000582487
MADMarockansk dirham7,49065868390,1334996083
JODJordansk dinar0,54292132711,8418874892
BHDBahrainsk dinar0,28938274383,4556310674
XOFCFA-franc452,94568630330,0022077702
LKRLankesisk rupie112,85774574960,0088607122
UAHUkrainsk hryvnia19,29123499490,0518370130
NGNNigeriansk naira152,78937641770,0065449577
TNDTunisisk dinar1,61189680000,6203871116
UGXUgandisk shilling2580,99734239390,0003874471
RONNya rumänsk leu3,10904201230,3216424854
BDTBangladeshisk taka60,31020842910,0165809409
PENPeruansk Sol2,56299942870,3901678591
GELGeorgiska lari1,64474346010,6079975536
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC452,94568630330,0022077702
FJDFiji-dollar1,61712327830,6183820451
VEFVenezuelansk bolivar7,63371860420,1309977551
BYRVitrysk rubel15099,03267360000,0000662294
HRKKroatisk kuna5,17360929590,1932886584
UZSUzbekistansk som2258,71708288000,0004427292
BGNBulgarisk lev1,34913908840,7412134217
DZDAlgerisk dinar84,75027284380,0117993720
IRRIransk rial23118,85932691000,0000432547
DOPDominikansk peso35,19266842410,0284150093
ISKIsländsk krona95,82668602300,0104355064
XAGUns av silver0,047432522121,0825812216
CRCCostaricansk colón408,04980481840,0024506812
SYPSyriskt pund167,17881745020,0059816191
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar95,71091018190,0104481297
MURMauritisk rupie27,01850765380,0370116667
GHSGhana cedi2,95753664920,3381192251
AOAAngolansk kwanza127,15258762560,0078645666
UYUUruguayansk peso23,96800266660,0417222918
AFNAfghansk afghani52,74687481250,0189584692
LBPLibanesiskt pund1159,23375740360,0008626388
XPFCFP-franc82,39991018960,0121359356
TTDTrinidad-dollar5,10654420450,1958271504
TZSTanzanisk shilling1680,12103361440,0005951952
ALLAlbansk lek94,72842109680,0105564939
XCDÖstkaribisk dollar2,07151363110,4827387979
GTQGuatemalansk quetzal5,84999467790,1709403265
NPRNepalesisk rupie82,29279727650,0121517318
BOBBoliviansk bolíviano5,22481766480,1913942388
ZWDZimbabwisk dollar277,65954901300,0036015329
BBDBarbadisk dollar1,53445454000,6516973778
CUCKubansk konvertibel peso0,76722727001,3033947555
LAKLaotisk kip6213,00643246000,0001609527
BNDBruneisk dollar1,05879617180,9444688474
BWPBotswana pula8,55467168600,1168951933
HNLHonduransk lempira17,30059573540,0578014778
PYGParaguayansk guarani4295,70548473000,0002327906
ETBEtiopisk birr16,88667221270,0592182988
NADNamibisk dollar12,04282040440,0830370267
PGKPapua Nya Guineansk kina2,42789069590,4118801566
SDGSudanesiskt pund4,65706966060,2147273013
MOPMacao pataca6,13698591740,1629464388
NIONicaraguansk cordoba21,90433855850,0456530562
BMDBermudisk dollar0,76722727001,3033947555
KZTKazakstansk tenge257,98016953750,0038762669
PABPanamansk balboa0,76722727001,3033947555
BAMBosnisk konvertibilna marka1,35052261300,7404540956
GYDGuyansk dollar159,22533361000,0062804076
YERJemenitisk rial190,77105600270,0052418853
MGAMadagaskisk ariary2463,24612322210,0004059684
KYDCaymansk dollar0,64237422201,5567249834
MZNMocambique metical43,39437544480,0230444612
RSDSerbisk dinar85,39977070220,0117096333
SCRSeychellisk rupie9,96156740060,1003858088
AMDArmenisk dram366,56471032290,0027280313
SBDSalomon-dollar6,09625543630,1640351213
AZNAzerbajdzjansk manat1,13857560500,8782903793
SLLSierra Leonsk leone2996,02248935000,0003337759
TOPTongansk pa'anga1,77147840300,5645002492
BZDBelizisk dollar1,56262101390,6399504365
MWKMalawisk kwacha543,19282235000,0018409669
GMDGambisk dalasi32,86791824780,0304248049
BIFBurundisk franc1173,93442709590,0008518363
SOSSomalisk shilling454,58215747500,0021998224
HTGHaitisk gourde48,08495981990,0207965236
GNFGuinesisk franc5638,06047912990,0001773660
MVRMaldivisk rufiyaa11,74624950370,0851335569
MNTMongolisk tögrög1528,31672184000,0006543146
CDFKongolesisk franc704,31463386000,0014198200
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16827,59571291000,0000594262
TJSTadzjikistan-somoni6,03731141450,1656366438
KPWNordkoreansk won101,90080673270,0098134650
MMKBurmesisk kyat908,41278505290,0011008211
LSLLesotho loti12,04282040440,0830370267
LRDLiberiansk dollar69,05045430000,0144821640
KGSKirgizistansk som52,41504173520,0190784929
GIPGibraltar-pund0,52492291561,9050416173
XPTUns av platina0,00078442941274,8119068194
MDLMoldavisk leu15,35516810530,0651246534
CUPKubansk peso20,33152265500,0491847078
KHRKambodjansk riel3118,01162528000,0003207172
MKDMakedonisk denar42,51322645190,0235220914
VUVVanuatu-vatu84,20319288250,0118760342
MROMauretansk ouguiya239,75852187500,0041708632
ANGNederländska gulden1,35799225330,7363812257
SZLSwaziland-lilangeni12,04282040440,0830370267
CVEKapverdisk escudo75,76369291250,0131989342
SRDSurinamesisk dollar4,33526175560,2306665794
XPDUns av palladium0,0014304766699,0676872208
SVCSalvadoransk colón6,71323861250,1489594006
BSDBahamansk dollar0,76722727001,3033947555
XDRSärskilda dragningsrätter0,54730156751,8271462379
RWFRwandisk franc572,30994793300,0017473049
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,37333681330,7281534947
DJFDjiboutisk franc134,91692011230,0074119688
BTNBhutanesisk ngultrum51,42987465420,0194439517
KMFKomoransk franc339,70926472750,0029436936
WSTSamoansk tala2,04867091270,4881213443
SPLSeborga luigino0,12787121177,8203685330
ERNEritreansk nakfa8,03286731030,1244885495
FKPFalklands-pund0,52492291561,9050416173
SHPSankthelenskt pund0,52492291561,9050416173
JEPJersey-pund0,52492291561,9050416173
TMTTurkmenistansk manat2,68529544500,3723985016
TVDTuvaluansk dollar1,06803712060,9362970450
IMPIsle of Man-pund0,52492291561,9050416173
GGPGuernsey-pund0,52492291561,9050416173
ZMWZambisk kwacha7,93907894440,1259591959
Klistra in länk i meddelande eller chatt