AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-04-19 23:43 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81168831611.2319999933
EUREuro0.58754265231.7020040948
GBPBrittiskt pund0.48339238072.0687127888
INRIndisk rupie48.98133143420.0204159416
AUDAustralisk dollar0.87020993421.1491479938
CADKanadensisk dollar0.89468344641.1177137612
AEDEmiratisk dirham2.98133118500.3354206353
MYRMalaysisk ringgit2.62905852240.3803642983
CHFSchweiziska franc0.71685877011.3949749123
CNYKinesisk yuan renminbi5.05884743000.1976734847
THBThailändsk baht26.10795468690.0383025025
SARSaudiarabisk riyal3.04590099050.3283100807
NZDNyzeeländsk dollar0.94663049281.0563783943
JPYJapansk yen83.13717577520.0120283133
SGDSingaporiansk dollar1.01676136910.9835149430
PHPFilippinsk peso35.94967626260.0278166622
TRYTurkisk lira1.72670455480.5791378712
HKDHongkong-dollar6.29395295620.1588826620
IDRIndonesiska rupier9267.89777749180.0001078993
ZARSydafrikansk rand8.52475653970.1173054028
MXNMexikansk peso10.58753577910.0944506844
SEKSvensk krona5.35568184720.1867175886
BRLBrasiliansk real1.81314930720.5515265599
HUFUngersk forint180.08157565110.0055530389
PKRPakistansk rupie79.13961081840.0126358974
QARQatarisk riyal2.95551949650.3383499927
OMROmansk rial0.31249999403.2000000619
KWDKuwaitisk dinar0.22832792334.3796658135
DKKDansk krona4.38758119260.2279160102
NOKNorsk krona4.85990262370.2057654396
RUBRysk rubel28.88056630800.0346253598
EGPEgyptiskt pund5.67370114370.1762517931
KRWSydkoreansk won842.69480976100.0011866692
PLNPolsk zloty2.45783280550.4068625001
COPColombiansk peso1566.15169679800.0006385078
CZKTjeckisk krona16.13189943810.0619889805
ILSIsraelisk shekel2.82508118410.3539721285
IQDIrakisk dinar943.99351160860.0010593293
NGNNigeriansk naira131.67207962640.0075946245
MADMarockansk dirham6.57954544680.1519861833
ARSArgentinsk peso6.49350652870.1539999992
LKRLankesisk rupie106.01449457070.0094326724
TWDTaiwanesisk dollar24.51745143160.0407872736
BDTBangladeshisk taka62.82467690360.0159173123
BHDBahrainsk dinar0.30601461203.2678178121
VNDVietnamesisk dong17106.33126152360.0000584579
CLPChilensk peso452.28893970980.0022109760
KESKenyansk shilling70.37337452760.0142099197
TNDTunisisk dinar1.28652601200.7772870433
XOFCFA-franc385.40271554560.0025946885
JODJordansk dinar0.57402596961.7420814613
GHSGhana cedi2.22402599380.4496350325
HRKKroatisk kuna4.47877437490.2232753687
BGNBulgarisk lev1.14716721400.8717125000
RONNya rumänsk leu2.62219968950.3813592092
PENPeruansk Nuevo Sol2.24837662010.4447653436
DZDAlgerisk dinar63.59172211460.0157253172
NPRNepalesisk rupie79.13752950140.0126362297
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC385.40271554560.0025946885
ISKIsländsk krona90.78729117190.0110147575
UAHUkrainsk hryvnia9.11306797980.1097325294
FJDFiji-dollar1.49482194490.6689759964
DOPDominikansk peso34.65909171620.0288524583
XPFCFP-franc70.11248833600.0142627943
MURMauritisk rupie24.24513068270.0412453953
AZNAzerbajdzjansk manat0.63660680321.5708283275
BAMBosnisk konvertibilna marka1.14913354560.8702208754
XAUUns av guld0.00062668961595.6863913531
IRRIransk rial20698.05206020650.0000483137
RSDSerbisk dinar67.86124204390.0147359519
LTLLitauisk litas2.02866726970.4929344575
BNDBruneisk dollar1.01676136910.9835149430
ETBEtiopisk birr15.78167192250.0633646425
CRCCostaricansk colón439.73214523990.0022741117
VEFVenezuelansk bolivar5.10081187140.1960472225
AFNAfghansk afghani44.74837773280.0223471788
TZSTanzanisk shilling1323.05195522100.0007558282
UGXUgandisk shilling2033.27923179680.0004918164
JMDJamaicansk dollar88.75811612550.0112665753
GELGeorgiska lari1.42190052290.7032840792
LVLLettisk lats0.41292497602.4217474314
ZWDZimbabwisk dollar293.75000159170.0034042553
BWPBotswana pula7.10137763710.1408177471
CUCKubansk konvertibel peso0.81168831611.2319999933
ZMWZambisk kwacha5.03763113160.1985059989
MMKBurmesisk kyat775.16234186260.0012900523
GTQGuatemalansk quetzal6.28977282020.1589882542
XCDÖstkaribisk dollar2.19155845560.4562962934
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.07954626930.0277165348
TTDTrinidad-dollar5.22711024390.1913102945
MZNMocambique metical25.06493451960.0398963739
ALLAlbansk lek82.21590953640.0121630960
BOBBoliviansk boliviano5.56818195670.1795918323
KZTKazakstansk tenge147.72727352770.0067692307
BBDBarbadisk dollar1.62337663220.6159999967
AOAAngolansk kwanza79.33391743240.0126049492
KHRKambodjansk riel3241.88313444960.0003084627
XAGUns av silver0.041328325724.1964798689
AMDArmenisk dram336.08612246450.0029754278
UYUUruguayansk peso18.56331247010.0538696960
MOPMacao pataca6.48277154490.1542550116
NADNamibisk dollar8.52475653970.1173054028
LBPLibanesiskt pund1221.59091571020.0008186046
LAKLaotisk kip6516.23380154270.0001534629
BYRVitrysk rubel8060.06497873920.0001240685
MGAMadagaskisk ariary1879.05845174030.0005321814
SYPSyriskt pund119.72402662280.0083525423
VUVVanuatu-vatu75.12175613090.0133117229
PGKPapua Nya Guineansk kina2.24224220840.4459821496
MNTMongolisk tögrög1440.74676105360.0006940845
SDGSudanesiskt pund4.60227281410.2172839465
ANGNederländska gulden1.43668830400.6960452015
MWKMalawisk kwacha314.89449213410.0031756669
GMDGambisk dalasi31.73701192040.0315089525
CUPKubansk peso21.50974037630.0464905658
RWFRwandisk franc547.88961335840.0018251852
MVRMaldivisk rufiyaa12.37824682030.0807868848
BTNBhutanesisk ngultrum48.98133143420.0204159416
SCRSeychellisk rupie9.78084436370.1022406617
HNLHonduransk lempira15.51136421580.0644688621
KPWNordkoreansk won104.72566104920.0095487581
PYGParaguayansk guarani3552.75975951070.0002814713
DJFDjiboutisk franc142.85714363120.0070000000
XBTBitcoin0.0016110354620.7188360522
YERJemenitisk rial174.18831758630.0057409131
CDFKongolesisk franc740.86851050800.0013497672
WSTSamoansk tala1.87890809040.5322240109
GYDGuyansk dollar164.52921919370.0060779478
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45292208580.6882681527
MDLMoldavisk leu10.81980519150.0924231058
BZDBelizisk dollar1.62366955470.6158888655
HTGHaitisk gourde31.98052089230.0312690342
KGSKirgizistansk som44.17110993070.0226392319
NIONicaraguansk cordoba22.07384295140.0453024878
CVEKapverdisk escudo63.77435074720.0156802851
KYDCaymansk dollar0.66235641301.5097611806
GNFGuinesisk franc5608.76626415790.0001782923
BSDBahamansk dollar0.81168831611.2319999933
BIFBurundisk franc1249.18831845720.0008005198
SLLSierra Leonsk leone3482.14287601120.0002871795
MROMauretansk ouguiya238.63636492940.0041904762
TOPTongansk pa'anga1.47875442510.6762448064
BMDBermudisk dollar0.81168831611.2319999933
SBDSalomon-dollar5.84913555870.1709654341
UZSUzbekistansk som1844.74617292390.0005420800
SOSSomalisk shilling973.20070510590.0010275373
PABPanamansk balboa0.81168831611.2319999933
SRDSurinamesisk dollar2.59740265020.3849999922
XDRSärskilda dragningsrätter0.52406648131.9081548537
SZLSwaziland-lilangeni8.52475653970.1173054028
ERNEritreansk nakfa8.49837433490.1176695637
LRDLiberiansk dollar68.99350686740.0144941176
TJSTadzjikistan-somoni3.91249570920.2555913346
TMTTurkmenistansk manat2.31331170080.4322806994
GIPGibraltar-pund0.48339238072.0687127888
LSLLesotho loti8.52475653970.1173054028
KMFKomoransk franc289.05203665920.0034595847
SVCSalvadoransk colón7.10227276580.1407999992
GGPGuernsey-pund0.48339238072.0687127888
XPTUns av platina0.00057444331740.8159905679
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14389.61046758200.0000694946
IMPIsle of Man-pund0.48339238072.0687127888
FKPFalklands-pund0.48339238072.0687127888
XPDUns av palladium0.0010184295981.9039946803
JEPJersey-pund0.48339238072.0687127888
SHPSankthelenskt pund0.48339238072.0687127888
SPLSeborga luigino0.13528138607.3919999599
TVDTuvaluansk dollar0.87020993421.1491479938
Klistra in länk i meddelande eller chatt