AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-03-29 04:23 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.73287441001.3644902678
EUREuro0.67304254321.4857901780
GBPBrittiskt pund0.49278806482.0292699263
INRIndisk rupie45.81710823750.0218259082
AUDAustralisk dollar0.94570541331.0574117331
CADKanadensisk dollar0.92478123861.0813368159
SGDSingaporiansk dollar1.00535711560.9946714301
CHFSchweiziska franc0.70516076421.4181163371
MYRMalaysisk ringgit2.69653684360.3708460362
JPYJapansk yen87.29596890990.0114552827
CNYKinesisk yuan renminbi4.55107679870.2197282191
NZDNyzeeländsk dollar0.96851382321.0325097857
THBThailändsk baht23.86419402540.0419037827
HUFUngersk forint202.13738895690.0049471303
AEDEmiratisk dirham2.69181083550.3714971300
HKDHongkong-dollar5.68234173790.1759837838
MXNMexikansk peso11.16498252790.0895657470
ZARSydafrikansk rand8.82329488430.1133363458
PHPFilippinsk peso32.84418968280.0304467856
SEKSvensk krona6.29458135570.1588668004
IDRIndonesiska rupier9584.34831537750.0001043368
SARSaudiarabisk riyal2.74952492400.3636991945
BRLBrasiliansk real2.37704150510.4206910135
TRYTurkisk lira1.91243270530.5228942159
KESKenyansk shilling67.57062801670.0147993297
KRWSydkoreansk won808.65728836610.0012366178
EGPEgyptiskt pund5.59183183220.1788322736
IQDIrakisk dinar851.33810768430.0011746214
NOKNorsk krona5.84518643180.1710809418
KWDKuwaitisk dinar0.21975898094.5504397404
RUBRysk rubel42.43342137990.0235663297
DKKDansk krona5.02689550940.1989299356
PKRPakistansk rupie74.66158751830.0133937682
ILSIsraelisk shekel2.90661655380.3440426288
PLNPolsk zloty2.75989509690.3623326123
QARQatarisk riyal2.66879793170.3747005302
XAUUns av guld0.00061118711636.1602801673
OMROmansk rial0.28219328683.5436704087
COPColombiansk peso1874.69274078000.0005334207
CLPChilensk peso456.46351720610.0021907556
TWDTaiwanesisk dollar22.93383891210.0436036899
ARSArgentinsk peso6.45735633150.1548621369
CZKTjeckisk krona18.49928914470.0540561311
VNDVietnamesisk dong15781.10271317830.0000633669
MADMarockansk dirham7.21202682150.1386572769
JODJordansk dinar0.51909485081.9264302051
BHDBahrainsk dinar0.27639581083.6179998426
XOFCFA-franc441.48696748860.0022650725
LKRLankesisk rupie97.42599872110.0102642007
UAHUkrainsk hryvnia17.18559187890.0581882781
NGNNigeriansk naira145.87845824040.0068550217
TNDTunisisk dinar1.42378212980.7023546504
UGXUgandisk shilling2176.63917433920.0004594239
RONNya rumänsk leu2.97645948510.3359696327
BDTBangladeshisk taka57.01763133460.0175384346
PENPeruansk Nuevo Sol2.26714688300.4410830227
GELGeorgiska lari1.63138046410.6129777952
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC441.48696748860.0022650725
FJDFiji-dollar1.49492893590.6689281183
VEFVenezuelansk bolivar4.65346395150.2148936814
BYRVitrysk rubel10698.89649635040.0000934676
HRKKroatisk kuna5.13044993710.1949146785
UZSUzbekistansk som1820.57982859270.0005492756
BGNBulgarisk lev1.31661254190.7595248930
DZDAlgerisk dinar71.18983258290.0140469497
IRRIransk rial20511.45843828720.0000487532
DOPDominikansk peso32.75211428110.0305323800
ISKIsländsk krona99.49111146410.0100511491
XAGUns av silver0.043250186523.1212875887
CRCCostaricansk colón390.14432490270.0025631540
SYPSyriskt pund138.46106366900.0072222470
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar84.14075728180.0118848467
MURMauritisk rupie26.74971119600.0373835812
GHSGhana cedi2.78490344190.3590788768
AOAAngolansk kwanza79.25862747690.0126169230
UYUUruguayansk peso18.85303508710.0530418575
AFNAfghansk afghani42.38198728670.0235949295
LBPLibanesiskt pund1101.86794864080.0009075498
XPFCFP-franc80.31533928010.0124509217
TTDTrinidad-dollar4.65985530860.2145989379
TZSTanzanisk shilling1352.74084943800.0007392399
ALLAlbansk lek94.99518102420.0105268498
XCDÖstkaribisk dollar1.97876090900.5053667654
GTQGuatemalansk quetzal5.60392364820.1784463998
NPRNepalesisk rupie73.25520870820.0136509064
BOBBoliviansk boliviano5.06389694740.1974763725
ZWDZimbabwisk dollar265.22724897900.0037703517
BBDBarbadisk dollar1.46574882000.6822451339
CUCKubansk konvertibel peso0.73287441001.3644902678
LAKLaotisk kip5954.45571985700.0001679415
BNDBruneisk dollar1.00535711560.9946714301
BWPBotswana pula7.23237273330.1382672101
HNLHonduransk lempira15.64686781640.0639105546
PYGParaguayansk guarani3524.95988648940.0002836912
ETBEtiopisk birr14.96748884190.0668114746
NADNamibisk dollar8.82329488430.1133363458
PGKPapua Nya Guineansk kina1.95694216430.5110013051
SDGSudanesiskt pund4.37524788860.2285584784
MOPMacao pataca5.85281199010.1708580425
NIONicaraguansk cordoba19.71864527720.0507134231
BMDBermudisk dollar0.73287441001.3644902678
KZTKazakstansk tenge136.17164097290.0073436730
PABPanamansk balboa0.73287441001.3644902678
BAMBosnisk konvertibilna marka1.31635679720.7596724552
GYDGuyansk dollar151.85361744980.0065852893
YERJemenitisk rial157.60434959320.0063450025
MGAMadagaskisk ariary2242.64637840820.0004459018
KYDCaymansk dollar0.62222090541.6071462583
MZNMocambique metical26.42122835420.0378483539
RSDSerbisk dinar80.88728693090.0123628822
SCRSeychellisk rupie10.05141101150.0994885195
AMDArmenisk dram345.64493399550.0028931424
SBDSalomon-dollar5.67538861220.1761993880
AZNAzerbajdzjansk manat0.76847463531.3012791237
SLLSierra Leonsk leone3187.51918058460.0003137236
TOPTongansk pa'anga1.45310679090.6881806666
BZDBelizisk dollar1.46200176790.6839937009
MWKMalawisk kwacha329.42321280880.0030356088
GMDGambisk dalasi31.46021039460.0317861828
BIFBurundisk franc1140.92692457380.0008764803
SOSSomalisk shilling512.55335175020.0019510164
HTGHaitisk gourde34.62480033000.0288810330
GNFGuinesisk franc5306.83859522090.0001884361
MVRMaldivisk rufiyaa11.27160770670.0887184886
MNTMongolisk tögrög1452.90513857500.0006882762
CDFKongolesisk franc676.99522419490.0014771153
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16491.32335733580.0000606379
TJSTadzjikistan-somoni4.19211487650.2385430813
KPWNordkoreansk won98.60995308470.0101409642
MMKBurmesisk kyat757.42247232820.0013202671
LSLLesotho loti8.82329488430.1133363458
LRDLiberiansk dollar67.79082530280.0147512587
KGSKirgizistansk som46.82634289400.0213555007
GIPGibraltar-pund0.49278806482.0292699263
XPTUns av platina0.00064400781552.7762799039
MDLMoldavisk leu13.52509676810.0739366244
CUPKubansk peso19.42117186500.0514901988
KHRKambodjansk riel2946.70262554780.0003393624
MKDMakedonisk denar41.43192523560.0241359771
VUVVanuatu-vatu78.41759872630.0127522395
MROMauretansk ouguiya213.02073602120.0046943787
ANGNederländska gulden1.31184518890.7622850687
SZLSwaziland-lilangeni8.82329488430.1133363458
CVEKapverdisk escudo73.66741753970.0135745223
SRDSurinamesisk dollar2.41793030670.4135768501
XPDUns av palladium0.00098802761012.1174786282
SVCSalvadoransk colón6.41265108750.1559417449
BSDBahamansk dollar0.73287441001.3644902678
XDRSärskilda dragningsrätter0.52829251531.8928907205
RWFRwandisk franc504.93265951510.0019804621
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.31184519390.7622850658
DJFDjiboutisk franc130.28299364470.0076755989
BTNBhutanesisk ngultrum45.81710823750.0218259082
KMFKomoransk franc331.11522561640.0030200967
WSTSamoansk tala1.81180323860.5519363133
SPLSeborga luigino0.12214573508.1869416071
ERNEritreansk nakfa7.67319296490.1303238436
FKPFalklands-pund0.49278806482.0292699263
SHPSankthelenskt pund0.49278806482.0292699263
JEPJersey-pund0.49278806482.0292699263
TMTTurkmenistansk manat2.56506043500.3898543622
TVDTuvaluansk dollar0.94570541331.0574117331
IMPIsle of Man-pund0.49278806482.0292699263
GGPGuernsey-pund0.49278806482.0292699263
Klistra in länk i meddelande eller chatt