AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-04-16 04:45 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81083274451.2332999706
EUREuro0.58677621921.7042272118
GBPBrittiskt pund0.48475624322.0628924619
INRIndisk rupie48.86337328980.0204652265
AUDAustralisk dollar0.86580304951.1549970869
CADKanadensisk dollar0.89051101591.1229507352
AEDEmiratisk dirham2.97818856070.3357745756
MYRMalaysisk ringgit2.62892343130.3803838439
CHFSchweiziska franc0.71384212311.4008699789
CNYKinesisk yuan renminbi5.04504420610.1982143187
THBThailändsk baht26.17743147710.0382008449
SARSaudiarabisk riyal3.04098757820.3288405409
NZDNyzeeländsk dollar0.94405405911.0592613743
JPYJapansk yen82.85042796650.0120699437
SGDSingaporiansk dollar1.01488100530.9853371921
PHPFilippinsk peso36.05583130030.0277347648
TRYTurkisk lira1.73381664950.5767622547
HKDHongkong-dollar6.28768053210.1590411591
IDRIndonesiska rupier9270.32632399030.0001078711
ZARSydafrikansk rand8.55688114520.1168650099
MXNMexikansk peso10.60658796240.0942810264
SEKSvensk krona5.32722071610.1877151433
BRLBrasiliansk real1.81313842280.5515298708
HUFUngersk forint181.16285254190.0055198954
PKRPakistansk rupie77.99067341050.0128220460
QARQatarisk riyal2.95215948780.3387350867
OMROmansk rial0.31213005973.2037926780
KWDKuwaitisk dinar0.22816802394.3827350692
DKKDansk krona4.38090610140.2282632809
NOKNorsk krona4.82597186860.2072121486
RUBRysk rubel29.44022186590.0339671353
EGPEgyptiskt pund5.66107125180.1766450121
KRWSydkoreansk won842.43130748790.0011870404
PLNPolsk zloty2.45699784440.4070007641
COPColombiansk peso1569.58704307090.0006371103
CZKTjeckisk krona16.11380303280.0620585965
ILSIsraelisk shekel2.81314368510.3554741997
IQDIrakisk dinar943.80550164730.0010595403
NGNNigeriansk naira131.11784355110.0076267270
MADMarockansk dirham6.59301626790.1516756458
ARSArgentinsk peso6.48909200710.1541047652
LKRLankesisk rupie105.90486219030.0094424371
TWDTaiwanesisk dollar24.43789566050.0409200536
BDTBangladeshisk taka62.97471822020.0158793882
BHDBahrainsk dinar0.30573205623.2708379107
VNDVietnamesisk dong17106.17604472350.0000584584
CLPChilensk peso450.90341498990.0022177699
KESKenyansk shilling70.50186155660.0141840226
TNDTunisisk dinar1.28679142820.7771267185
XOFCFA-franc384.89996841260.0025980776
JODJordansk dinar0.57447471221.7407206598
GHSGhana cedi2.23180973210.4480668695
HRKKroatisk kuna4.47197608890.2236147913
BGNBulgarisk lev1.15032668890.8693182638
RONNya rumänsk leu2.62308704260.3812302008
PENPeruansk Nuevo Sol2.25491854970.4434749983
DZDAlgerisk dinar64.38415049150.0155317728
NPRNepalesisk rupie78.21082928870.0127859532
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC384.89996841260.0025980776
ISKIsländsk krona91.01593438770.0109870871
UAHUkrainsk hryvnia10.54487744250.0948327760
FJDFiji-dollar1.49182979180.6703177571
DOPDominikansk peso35.00758589970.0285652373
XPFCFP-franc70.02102854320.0142814240
MURMauritisk rupie24.48707713960.0408378670
AZNAzerbajdzjansk manat0.63593586361.5724856188
BAMBosnisk konvertibilna marka1.14763453280.8713575371
XAUUns av guld0.00062364001603.4891589004
IRRIransk rial20695.06749668640.0000483207
RSDSerbisk dinar67.80223766280.0147487758
LTLLitauisk litas2.02602092960.4935783167
BNDBruneisk dollar1.01488100530.9853371921
ETBEtiopisk birr15.76503694920.0634315037
CRCCostaricansk colón443.24028169890.0022561126
VEFVenezuelansk bolivar5.09827199050.1961448902
AFNAfghansk afghani45.59307654920.0219331547
TZSTanzanisk shilling1322.03864951450.0007564075
UGXUgandisk shilling2045.69655476250.0004888311
JMDJamaicansk dollar88.78433925460.0112632476
GELGeorgiska lari1.41914674750.7046487629
LVLLettisk lats0.41218599662.4260892128
ZWDZimbabwisk dollar293.44037024190.0034078474
BWPBotswana pula7.09389977710.1409661866
CUCKubansk konvertibel peso0.81083274451.2332999706
ZMWZambisk kwacha5.03932224550.1984393836
MMKBurmesisk kyat778.39694386920.0012846916
GTQGuatemalansk quetzal6.29165634600.1589406581
XCDÖstkaribisk dollar2.18925059600.4567773109
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.00085026950.0277771217
TTDTrinidad-dollar5.23048890710.1911867165
MZNMocambique metical25.33846002150.0394656976
ALLAlbansk lek82.17738227890.0121687984
BOBBoliviansk boliviano5.60256081860.1784898071
KZTKazakstansk tenge147.62005455720.0067741473
BBDBarbadisk dollar1.62166548900.6166499853
AOAAngolansk kwanza79.25029439300.0126182497
KHRKambodjansk riel3234.40794816220.0003091756
XAGUns av silver0.041526213124.0811748626
AMDArmenisk dram336.26791878150.0029738192
UYUUruguayansk peso18.50311461730.0540449552
MOPMacao pataca6.47631094810.1544088923
NADNamibisk dollar8.55688114520.1168650099
LBPLibanesiskt pund1223.23484519450.0008175045
LAKLaotisk kip6504.84646602070.0001537315
BYRVitrysk rubel8076.02335179320.0001238233
MGAMadagaskisk ariary1887.58903184690.0005297763
SYPSyriskt pund119.03005644750.0084012394
VUVVanuatu-vatu74.79661942690.0133695882
PGKPapua Nya Guineansk kina2.25387737010.4436798618
MNTMongolisk tögrög1437.18876699360.0006958028
SDGSudanesiskt pund4.60755347240.2170349202
ANGNederländska gulden1.45139060810.6889943992
MWKMalawisk kwacha318.13581218670.0031433116
GMDGambisk dalasi32.10384738070.0311489146
CUPKubansk peso21.48706772980.0465396215
RWFRwandisk franc551.73334533140.0018124698
MVRMaldivisk rufiyaa12.48682523310.0800844075
BTNBhutanesisk ngultrum48.86337328980.0204652265
SCRSeychellisk rupie9.94362175560.1005669790
HNLHonduransk lempira15.50312078470.0645031419
KPWNordkoreansk won105.00939028500.0095229579
PYGParaguayansk guarani3584.11379929300.0002790090
DJFDjiboutisk franc145.94872642380.0068517213
XBTBitcoin0.0015691147637.3020391955
YERJemenitisk rial174.21152241470.0057401484
CDFKongolesisk franc749.00954464370.0013350965
WSTSamoansk tala1.84742024270.5412953571
GYDGuyansk dollar166.38166192730.0060102777
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45139061270.6889943970
MDLMoldavisk leu10.86906145980.0920042640
BZDBelizisk dollar1.63333501280.6122442684
HTGHaitisk gourde31.94681137130.0313020285
KGSKirgizistansk som44.13329424970.0226586303
NIONicaraguansk cordoba21.23165170290.0470994916
CVEKapverdisk escudo63.97213783440.0156318052
KYDCaymansk dollar0.66488295671.5040241142
GNFGuinesisk franc5684.86815200290.0001759056
BSDBahamansk dollar0.81083274451.2332999706
BIFBurundisk franc1255.15904724480.0007967118
SLLSierra Leonsk leone3518.93192541000.0002841771
MROMauretansk ouguiya239.59999660770.0041736228
TOPTongansk pa'anga1.46386124670.6831248537
BMDBermudisk dollar0.81083274451.2332999706
SBDSalomon-dollar5.89482184310.1696404110
UZSUzbekistansk som1842.21647045880.0005428244
SOSSomalisk shilling972.17488911820.0010286215
PABPanamansk balboa0.81083274451.2332999706
SRDSurinamesisk dollar2.66531052220.3751908049
XDRSärskilda dragningsrätter0.52359523951.9098722153
SZLSwaziland-lilangeni8.55688114520.1168650099
ERNEritreansk nakfa8.48941650310.1177937258
LRDLiberiansk dollar69.32617765850.0144245656
TJSTadzjikistan-somoni3.91745303640.2552678975
TMTTurkmenistansk manat2.31087332190.4327368318
GIPGibraltar-pund0.48475624322.0628924619
LSLLesotho loti8.55688114520.1168650099
KMFKomoransk franc288.67497630940.0034641035
SVCSalvadoransk colón7.09478651460.1409485681
GGPGuernsey-pund0.48475624322.0628924619
XPTUns av platina0.00056317061775.6607242943
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14391.91730884470.0000694834
IMPIsle of Man-pund0.48475624322.0628924619
FKPFalklands-pund0.48475624322.0628924619
XPDUns av palladium0.0010205978979.8179447800
JEPJersey-pund0.48475624322.0628924619
SHPSankthelenskt pund0.48475624322.0628924619
SPLSeborga luigino0.13513879087.3997998238
TVDTuvaluansk dollar0.86580304951.1549970869
Klistra in länk i meddelande eller chatt