AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-07-07 11:12 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73249003001,3652062950
EUREuro0,66755248301,4980095580
GBPBrittiskt pund0,47376699072,1107422417
INRIndisk rupie46,49213432430,0215090147
AUDAustralisk dollar0,98561595051,0145939699
CADKanadensisk dollar0,93114884761,0739421550
SGDSingaporiansk dollar0,99327220001,0067733699
CHFSchweiziska franc0,69467668391,4395185892
MYRMalaysisk ringgit2,79657309680,3575804978
JPYJapansk yen89,72854209870,0111447258
CNYKinesisk yuan renminbi4,54903593450,2198267972
NZDNyzeeländsk dollar1,10350634410,9062023117
THBThailändsk baht24,85713489910,0402298979
HUFUngersk forint210,83086032630,0047431386
AEDEmiratisk dirham2,69039902700,3716920761
HKDHongkong-dollar5,68057161880,1760386220
MXNMexikansk peso11,58732364630,0863012056
ZARSydafrikansk rand9,13165073920,1095092255
PHPFilippinsk peso33,14128442690,0301738456
SEKSvensk krona6,22874864610,1605458908
IDRIndonesiska rupier9770,56571488970,0001023482
SARSaudiarabisk riyal2,74707567770,3640234625
BRLBrasiliansk real2,31192838590,4325393494
TRYTurkisk lira1,96508596860,5088835888
KESKenyansk shilling73,70568341260,0135674748
KRWSydkoreansk won829,50741244190,0012055347
EGPEgyptiskt pund5,73560154330,1743496288
IQDIrakisk dinar849,91417200400,0011765894
NOKNorsk krona6,00158883970,1666225439
KWDKuwaitisk dinar0,22188868044,5067643744
RUBRysk rubel42,06643926140,0237719193
DKKDansk krona4,98149079930,2007431189
PKRPakistansk rupie74,53378051600,0134167352
ILSIsraelisk shekel2,76810109180,3612584826
PLNPolsk zloty2,80625395050,3563469371
QARQatarisk riyal2,66735963530,3749025766
XAUUns av guld0,00062844901591,2189811135
OMROmansk rial0,28204526963,5455301255
COPColombiansk peso1938,36838762580,0005158978
CLPChilensk peso470,18084075250,0021268412
TWDTaiwanesisk dollar22,72476559590,0440048543
ARSArgentinsk peso6,67893695120,1497244258
CZKTjeckisk krona18,08133759960,0553056429
VNDVietnamesisk dong15975,79114254340,0000625947
MADMarockansk dirham7,20555742930,1387817681
JODJordansk dinar0,51900574601,9267609417
BHDBahrainsk dinar0,27617028233,6209544042
XOFCFA-franc437,88572409920,0022837008
LKRLankesisk rupie97,85083317600,0102196370
UAHUkrainsk hryvnia15,74717052280,0635034718
NGNNigeriansk naira145,76538915410,0068603391
TNDTunisisk dinar1,45013769780,6895896862
UGXUgandisk shilling2538,08049203020,0003939985
RONNya rumänsk leu2,98991547650,3344576152
BDTBangladeshisk taka56,91954911550,0175686564
PENPeruansk Nuevo Sol2,32693744560,4297494124
GELGeorgiska lari1,64296634930,6086551927
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC437,88572409920,0022837008
FJDFiji-dollar1,55089945560,6447871243
VEFVenezuelansk bolivar4,65102328980,2150064486
BYRVitrysk rubel11309,09417546900,0000884244
HRKKroatisk kuna5,05550654900,1978041152
UZSUzbekistansk som1875,48655257620,0005331950
BGNBulgarisk lev1,30567211530,7658890684
DZDAlgerisk dinar73,01302481700,0136961864
IRRIransk rial21562,85045628270,0000463761
DOPDominikansk peso32,92538399610,0303717035
ISKIsländsk krona97,97398453210,0102067912
XAGUns av silver0,046930209121,3082366224
CRCCostaricansk colón390,63842688780,0025599120
SYPSyriskt pund138,31005098190,0072301325
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar85,47642921350,0116991317
MURMauritisk rupie26,01030787270,0384462962
GHSGhana cedi2,89287199670,3456772374
AOAAngolansk kwanza90,06618817210,0111029457
UYUUruguayansk peso19,94188678170,0501457064
AFNAfghansk afghani44,34482460100,0225505458
LBPLibanesiskt pund1104,96150306970,0009050089
XPFCFP-franc79,66020083680,0125533201
TTDTrinidad-dollar4,62238026680,2163387567
TZSTanzanisk shilling1627,72525349230,0006143543
ALLAlbansk lek92,83871446090,0107713685
XCDÖstkaribisk dollar1,97772308300,5056319606
GTQGuatemalansk quetzal5,58194007100,1791491824
NPRNepalesisk rupie74,24223385290,0134694223
BOBBoliviansk boliviano5,05391569950,1978663792
ZWDZimbabwisk dollar265,08814185700,0037723302
BBDBarbadisk dollar1,46498006000,6826031475
CUCKubansk konvertibel peso0,73249003001,3652062950
LAKLaotisk kip5948,43333788760,0001681115
BNDBruneisk dollar0,99327220001,0067733699
BWPBotswana pula7,31329118150,1367373424
HNLHonduransk lempira16,04057982090,0623418861
PYGParaguayansk guarani3766,13184307230,0002655244
ETBEtiopisk birr15,15411123700,0659886934
NADNamibisk dollar9,13165073920,1095092255
PGKPapua Nya Guineansk kina2,01510175110,4962528564
SDGSudanesiskt pund4,37003560930,2288310873
MOPMacao pataca5,85098876740,1709112835
NIONicaraguansk cordoba19,97888428210,0500528451
BMDBermudisk dollar0,73249003001,3652062950
KZTKazakstansk tenge136,42976589160,0073297788
PABPanamansk balboa0,73249003001,3652062950
BAMBosnisk konvertibilna marka1,30561917280,7659201249
GYDGuyansk dollar151,77397284390,0065887450
YERJemenitisk rial157,40456865910,0063530558
MGAMadagaskisk ariary2213,56269076160,0004517604
KYDCaymansk dollar0,60064182601,6648857218
MZNMocambique metical28,23459315570,0354175459
RSDSerbisk dinar80,32456294230,0124494920
SCRSeychellisk rupie9,55032706230,1047084559
AMDArmenisk dram346,79666001120,0028835341
SBDSalomon-dollar5,75856941820,1736542407
AZNAzerbajdzjansk manat0,76945131651,2996273820
SLLSierra Leonsk leone3103,77131355900,0003221887
TOPTongansk pa'anga1,51858615110,6585072564
BZDBelizisk dollar1,47226852420,6792239212
MWKMalawisk kwacha321,83076084900,0031072232
GMDGambisk dalasi28,52817733860,0350530631
BIFBurundisk franc1200,86238666880,0008327349
SOSSomalisk shilling502,22148097360,0019911534
HTGHaitisk gourde34,56620350980,0289299923
GNFGuinesisk franc5289,28798616700,0001890614
MVRMaldivisk rufiyaa11,27302120770,0887073644
MNTMongolisk tögrög1439,97443140000,0006944568
CDFKongolesisk franc679,57177581700,0014715149
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16276,25861632090,0000614392
TJSTadzjikistan-somoni4,58553395530,2180771116
KPWNordkoreansk won96,81804084760,0103286535
MMKBurmesisk kyat828,47742471270,0012070335
LSLLesotho loti9,13165073920,1095092255
LRDLiberiansk dollar67,75527018300,0147589995
KGSKirgizistansk som45,51813163950,0219692673
GIPGibraltar-pund0,47376699072,1107422417
XPTUns av platina0,00069517231438,4923143562
MDLMoldavisk leu13,87326413910,0720810899
CUPKubansk peso19,41098579500,0515172187
KHRKambodjansk riel2975,90814170770,0003360319
MKDMakedonisk denar41,08431103150,0243401915
VUVVanuatu-vatu81,41998723940,0122819965
MROMauretansk ouguiya213,52084374500,0046833835
ANGNederländska gulden1,31115714870,7626850839
SZLSwaziland-lilangeni9,13165073920,1095092255
CVEKapverdisk escudo73,12827407140,0136746014
SRDSurinamesisk dollar2,41666214400,4137938778
XPDUns av palladium0,0010878084919,2795331695
SVCSalvadoransk colón6,40928776250,1560235766
BSDBahamansk dollar0,73249003001,3652062950
XDRSärskilda dragningsrätter0,52515857551,9041867479
RWFRwandisk franc529,93693418330,0018870170
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,31115715370,7626850810
DJFDjiboutisk franc129,68901302220,0077107534
BTNBhutanesisk ngultrum46,49213432430,0215090147
KMFKomoransk franc328,41429307440,0030449345
WSTSamoansk tala1,86859701530,5351608677
SPLSeborga luigino0,12208167178,1912377702
ERNEritreansk nakfa7,66916850740,1303922321
FKPFalklands-pund0,47376699072,1107422417
SHPSankthelenskt pund0,47376699072,1107422417
JEPJersey-pund0,47376699072,1107422417
TMTTurkmenistansk manat2,56371510500,3900589414
TVDTuvaluansk dollar0,98561595051,0145939699
IMPIsle of Man-pund0,47376699072,1107422417
GGPGuernsey-pund0,47376699072,1107422417
ZMWZambisk kwacha5,55226438450,1801066972
Klistra in länk i meddelande eller chatt