AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-08-01 16:02 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.79360041241.2600799904
EUREuro0.59077248401.6926990121
GBPBrittiskt pund0.47150576902.1208648247
INRIndisk rupie48.36660768290.0206754215
AUDAustralisk dollar0.85299339871.1723420152
CADKanadensisk dollar0.86645234501.1541315639
AEDEmiratisk dirham2.91497365790.3430562734
MYRMalaysisk ringgit2.54364364380.3931368305
CHFSchweiziska franc0.71817210781.3924238899
CNYKinesisk yuan renminbi4.90346383250.2039374683
THBThailändsk baht25.53388350430.0391636470
SARSaudiarabisk riyal2.97634263270.3359828230
NZDNyzeeländsk dollar0.93260317361.0722674212
JPYJapansk yen81.31054986310.0122985271
SGDSingaporiansk dollar0.98970847591.0103985409
PHPFilippinsk peso34.68447889840.0288313399
TRYTurkisk lira1.69549227990.5897992057
HKDHongkong-dollar6.15043546560.1625901134
IDRIndonesiska rupier9327.42372678510.0001072107
ZARSydafrikansk rand8.49511041290.1177147737
MXNMexikansk peso10.48549351880.0953698553
SEKSvensk krona5.45126653220.1834436078
BRLBrasiliansk real1.79827237500.5560892854
HUFUngersk forint185.89113193560.0053794928
PKRPakistansk rupie78.32629085110.0127671053
QARQatarisk riyal2.88933941190.3460998718
OMROmansk rial0.30557583363.2725100939
KWDKuwaitisk dinar0.22471969374.4499882649
DKKDansk krona4.40453737990.2270385999
NOKNorsk krona4.97630697050.2009522334
RUBRysk rubel28.40204691860.0352087300
EGPEgyptiskt pund5.67471806710.1762202083
KRWSydkoreansk won820.41361416580.0012188974
PLNPolsk zloty2.47228572010.4044839930
COPColombiansk peso1488.71327434430.0006717210
CZKTjeckisk krona16.34675323330.0611742274
ILSIsraelisk shekel2.71690976740.3680652232
IQDIrakisk dinar925.13629010480.0010809218
NGNNigeriansk naira128.08704174570.0078071910
MADMarockansk dirham6.62075600070.1510401531
ARSArgentinsk peso6.53218090760.1530882280
LKRLankesisk rupie103.34657448190.0096761794
TWDTaiwanesisk dollar23.83137018100.0419614983
BDTBangladeshisk taka61.55701408190.0162451024
BHDBahrainsk dinar0.29920270163.3422158105
VNDVietnamesisk dong16831.39792953790.0000594128
CLPChilensk peso454.74991408760.0021990109
KESKenyansk shilling69.67806506310.0143517189
TNDTunisisk dinar1.35606460340.7374279938
XOFCFA-franc387.52134627620.0025805030
JODJordansk dinar0.56182907121.7799007762
GHSGhana cedi2.66053942470.3758636278
HRKKroatisk kuna4.51431685220.2215174594
BGNBulgarisk lev1.15530566930.8655717933
RONNya rumänsk leu2.61820139290.3819415889
PENPeruansk Nuevo Sol2.21969321760.4505127069
DZDAlgerisk dinar63.36895388860.0157805982
NPRNepalesisk rupie77.43750041500.0129136400
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC387.52134627620.0025805030
ISKIsländsk krona91.34337914820.0109477010
UAHUkrainsk hryvnia9.49796657180.1052856938
FJDFiji-dollar1.46021324020.6848314838
DOPDominikansk peso34.60078158560.0289010813
XPFCFP-franc70.49790978320.0141848177
MURMauritisk rupie24.31585384200.0411254323
AZNAzerbajdzjansk manat0.62242046801.6066309696
BAMBosnisk konvertibilna marka1.15545054730.8654632622
XAUUns av guld0.00061295581631.4389849244
IRRIransk rial20895.21886197230.0000478578
RSDSerbisk dinar68.96266678520.0145005993
LTLLitauisk litas2.03981923270.4902395193
BNDBruneisk dollar0.98970847591.0103985409
ETBEtiopisk birr15.69821643310.0637015042
CRCCostaricansk colón428.23478023180.0023351676
VEFVenezuelansk bolivar4.99968759770.2000124969
AFNAfghansk afghani44.58444311450.0224293482
TZSTanzanisk shilling1316.08691936600.0007598282
UGXUgandisk shilling2073.63385721070.0004822452
JMDJamaicansk dollar89.35432218130.0111914004
GELGeorgiska lari1.37365785400.7279833163
ZWDZimbabwisk dollar287.20398923950.0034818458
BWPBotswana pula7.03542410770.1421378420
CUCKubansk konvertibel peso0.79360041241.2600799904
ZMWZambisk kwacha4.87270322640.2052248934
MMKBurmesisk kyat774.54656683360.0012910780
GTQGuatemalansk quetzal6.19206673370.1614969675
XCDÖstkaribisk dollar2.14272325610.4666958260
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.08887118100.0277093732
TTDTrinidad-dollar5.05244881220.1979238261
MZNMocambique metical24.21268133580.0413006716
ALLAlbansk lek82.43066597600.0121314075
BOBBoliviansk boliviano5.48349164730.1823655554
KZTKazakstansk tenge144.87046593240.0069027182
BBDBarbadisk dollar1.58720082480.6300399952
AOAAngolansk kwanza77.69458021630.0128709107
KHRKambodjansk riel3210.09793858790.0003115170
XAGUns av silver0.038905379725.7033861760
AMDArmenisk dram322.47070787510.0031010569
UYUUruguayansk peso18.53841866570.0539420335
MOPMacao pataca6.33494852950.1578544791
NADNamibisk dollar8.49511041290.1177147737
LBPLibanesiskt pund1197.88741504860.0008348030
LAKLaotisk kip6386.61204231220.0001565775
BYRVitrysk rubel8197.50447679220.0001219883
MGAMadagaskisk ariary1976.58716049110.0005059225
SYPSyriskt pund118.52389030070.0084371176
VUVVanuatu-vatu74.19946822290.0134771855
PGKPapua Nya Guineansk kina1.94271241820.5147442260
MNTMongolisk tögrög1473.31367748580.0006787421
SDGSudanesiskt pund4.52351865030.2210668458
ANGNederländska gulden1.42054473280.7039553046
MWKMalawisk kwacha314.00743566440.0031846380
GMDGambisk dalasi31.42163056530.0318252103
CUPKubansk peso21.03041092800.0475501883
RWFRwandisk franc547.49942227520.0018264859
MVRMaldivisk rufiyaa12.21350996300.0818765452
BTNBhutanesisk ngultrum48.36660768290.0206754215
SCRSeychellisk rupie9.79518148390.1020910130
HNLHonduransk lempira16.64997499920.0600601502
KPWNordkoreansk won103.25287673410.0096849602
PYGParaguayansk guarani3393.48504394810.0002946823
DJFDjiboutisk franc141.27564801100.0070783607
XBTBitcoin0.0013150294760.4392522540
YERJemenitisk rial170.62785953690.0058607076
CDFKongolesisk franc733.09107504360.0013640870
WSTSamoansk tala1.84558235440.5418343959
GYDGuyansk dollar163.24255419700.0061258537
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.42054473820.7039553019
MDLMoldavisk leu11.03088412960.0906545648
BZDBelizisk dollar1.58314329180.6316547625
HTGHaitisk gourde35.99390300950.0277824830
KGSKirgizistansk som41.02740151190.0243739541
NIONicaraguansk cordoba20.66138140260.0483994744
CVEKapverdisk escudo64.66008760210.0154654910
KYDCaymansk dollar0.65075244231.5366826692
GNFGuinesisk franc5571.86275628530.0001794732
BSDBahamansk dollar0.79360041241.2600799904
BIFBurundisk franc1220.94249503290.0008190394
SLLSierra Leonsk leone3457.95386888450.0002891884
MROMauretansk ouguiya230.73805202260.0043339189
TOPTongansk pa'anga1.47976955510.6757808988
BMDBermudisk dollar0.79360041241.2600799904
SBDSalomon-dollar5.72583270110.1746470867
UZSUzbekistansk som1847.64484163180.0005412296
SOSSomalisk shilling951.51361131090.0010509571
PABPanamansk balboa0.79360041241.2600799904
SRDSurinamesisk dollar2.59874450310.3848011987
XDRSärskilda dragningsrätter0.51766553081.9317492482
SZLSwaziland-lilangeni8.49511041290.1177147737
ERNEritreansk nakfa8.30899403510.1203515126
LRDLiberiansk dollar73.40675352990.0136227248
TJSTadzjikistan-somoni3.93776182310.2539513675
TMTTurkmenistansk manat2.26176117530.4421333300
GIPGibraltar-pund0.47150576902.1208648247
LSLLesotho loti8.49511041290.1177147737
KMFKomoransk franc290.64100970720.0034406707
SVCSalvadoransk colón6.94400360830.1440091418
GGPGuernsey-pund0.47150576902.1208648247
XPTUns av platina0.00054326931840.7077616322
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14497.63267040030.0000689768
IMPIsle of Man-pund0.47150576902.1208648247
FKPFalklands-pund0.47150576902.1208648247
XPDUns av palladium0.00091709481090.3997621134
JEPJersey-pund0.47150576902.1208648247
SHPSankthelenskt pund0.47150576902.1208648247
SPLSeborga luigino0.13226673547.5604799423
TVDTuvaluansk dollar0.85299339871.1723420152
Klistra in länk i meddelande eller chatt