AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-09-02 19:32 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81516323981.2267481545
EUREuro0.62079932491.6108264941
GBPBrittiskt pund0.49472847092.0213107975
INRIndisk rupie49.42753410300.0202316385
AUDAustralisk dollar0.87841811501.1384100384
CADKanadensisk dollar0.89076040151.1226363434
AEDEmiratisk dirham2.99426319960.3339719769
MYRMalaysisk ringgit2.59266087410.3857041274
CHFSchweiziska franc0.74917149171.3348078659
CNYKinesisk yuan renminbi5.01185863510.1995267770
THBThailändsk baht26.18711908070.0381867130
SARSaudiarabisk riyal3.05732507590.3270833082
NZDNyzeeländsk dollar0.98022838271.0201704191
JPYJapansk yen85.69039173720.0116699198
SGDSingaporiansk dollar1.02171510330.9787464204
PHPFilippinsk peso35.59230078010.0280959640
TRYTurkisk lira1.77120745850.5645866018
HKDHongkong-dollar6.31778404530.1582833463
IDRIndonesiska rupier9584.53683964090.0001043347
ZARSydafrikansk rand8.75333186380.1142422126
MXNMexikansk peso10.69181557630.0935294846
SEKSvensk krona5.72274594140.1747412886
BRLBrasiliansk real1.83026152380.5463700061
HUFUngersk forint195.91596864410.0051042292
PKRPakistansk rupie83.22551398440.0120155461
QARQatarisk riyal2.96837128380.3368850809
OMROmansk rial0.31389620623.1857664419
KWDKuwaitisk dinar0.23232145014.3043808471
DKKDansk krona4.62315537860.2163024857
NOKNorsk krona5.05034861180.1980061332
RUBRysk rubel30.53180755150.0327527284
EGPEgyptiskt pund5.82993458860.1715285111
KRWSydkoreansk won830.32025649690.0012043546
PLNPolsk zloty2.61346054300.3826344357
COPColombiansk peso1575.22960037950.0006348281
CZKTjeckisk krona17.21142357190.0581009465
ILSIsraelisk shekel2.91460341340.3430998521
IQDIrakisk dinar948.16065723230.0010546736
NGNNigeriansk naira132.49826580320.0075472686
MADMarockansk dirham6.91924313340.1445244777
ARSArgentinsk peso6.84911878750.1460041840
LKRLankesisk rupie106.13413706800.0094220392
TWDTaiwanesisk dollar24.44516508310.0409078849
BDTBangladeshisk taka63.12977371840.0158403863
BHDBahrainsk dinar0.30737794663.2533238347
VNDVietnamesisk dong17293.94650523510.0000578237
CLPChilensk peso480.19845197490.0020824724
KESKenyansk shilling72.30233005920.0138308129
TNDTunisisk dinar1.42186292740.7033026748
XOFCFA-franc407.21766273180.0024556892
JODJordansk dinar0.57772707451.7309211290
GHSGhana cedi3.05883419100.3269219374
HRKKroatisk kuna4.72451602230.2116618920
BGNBulgarisk lev1.21417042390.8236076092
RONNya rumänsk leu2.73853457990.3651587996
PENPeruansk Nuevo Sol2.32355677570.4303746784
DZDAlgerisk dinar65.68684131460.0152237492
NPRNepalesisk rupie79.55784842050.0125694701
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC407.21766273180.0024556892
ISKIsländsk krona95.62592993730.0104574146
UAHUkrainsk hryvnia10.60555086440.0942902460
FJDFiji-dollar1.51827759310.6586410842
DOPDominikansk peso35.70023956540.0280110165
XPFCFP-franc74.08106501810.0134987260
MURMauritisk rupie25.62332405640.0390269427
AZNAzerbajdzjansk manat0.63941378221.5639325080
BAMBosnisk konvertibilna marka1.21417794350.8236025085
XAUUns av guld0.00064393401552.9540767498
IRRIransk rial21702.42500579460.0000460778
RSDSerbisk dinar73.31329897870.0136400901
LTLLitauisk litas2.14349590880.4665275991
BNDBruneisk dollar1.02171510330.9787464204
ETBEtiopisk birr16.12784132000.0620045783
CRCCostaricansk colón441.37884509560.0022656274
VEFVenezuelansk bolivar5.12932259740.1949575175
AFNAfghansk afghani45.32039625350.0220651204
TZSTanzanisk shilling1353.19420844690.0007389922
UGXUgandisk shilling2121.73948695220.0004713114
JMDJamaicansk dollar91.86214821540.0108858765
GELGeorgiska lari1.41262169900.7079036098
ZWDZimbabwisk dollar295.00757646570.0033897434
BWPBotswana pula7.44441325780.1343289209
CUCKubansk konvertibel peso0.81516323981.2267481545
ZMWZambisk kwacha4.93962196650.2024446419
MMKBurmesisk kyat793.01200792780.0012610150
GTQGuatemalansk quetzal6.31910619760.1582502285
XCDÖstkaribisk dollar2.20094294830.4543507140
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar38.20409470390.0261752047
TTDTrinidad-dollar5.17009112160.1934201886
MZNMocambique metical24.81751882760.0402941167
ALLAlbansk lek86.65185238550.0115404342
BOBBoliviansk boliviano5.63147360860.1775734150
KZTKazakstansk tenge148.25716225820.0067450367
BBDBarbadisk dollar1.63032647950.6133740773
AOAAngolansk kwanza79.57470126420.0125668081
KHRKambodjansk riel3313.50814346740.0003017949
XAGUns av silver0.042515792823.5206716151
AMDArmenisk dram335.32013153040.0029822248
UYUUruguayansk peso19.46479474490.0513748032
MOPMacao pataca6.50731756670.1536731518
NADNamibisk dollar8.75333186380.1142422126
LBPLibanesiskt pund1234.47342831930.0008100620
LAKLaotisk kip6556.15684972700.0001525284
BYRVitrysk rubel8504.12528563780.0001175900
MGAMadagaskisk ariary2000.94597813280.0004997636
SYPSyriskt pund125.65338480300.0079584008
VUVVanuatu-vatu76.92117758480.0130003210
PGKPapua Nya Guineansk kina2.01524665080.4962171750
MNTMongolisk tögrög1460.96413282020.0006844795
SDGSudanesiskt pund4.63997995200.2155181726
ANGNederländska gulden1.44546370660.6918195147
MWKMalawisk kwacha322.29925168330.0031027066
GMDGambisk dalasi32.78423517630.0305024654
CUPKubansk peso21.60182585340.0462923832
RWFRwandisk franc560.75405327730.0017833130
MVRMaldivisk rufiyaa12.52645114680.0798310701
BTNBhutanesisk ngultrum49.42753410300.0202316385
SCRSeychellisk rupie10.59989352380.0943405703
HNLHonduransk lempira17.16668527320.0582523640
KPWNordkoreansk won106.57101722270.0093834142
PYGParaguayansk guarani3482.54039286210.0002871467
DJFDjiboutisk franc147.52315563300.0067785969
XBTBitcoin0.0016936394590.4444761870
YERJemenitisk rial175.17722181160.0057085047
CDFKongolesisk franc744.92877501360.0013424102
WSTSamoansk tala1.90175141420.5258310800
GYDGuyansk dollar167.60192421440.0059665186
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45914219920.6853341645
MDLMoldavisk leu11.43135988530.0874786561
BZDBelizisk dollar1.62758753980.6144062765
HTGHaitisk gourde36.42475482690.0274538567
KGSKirgizistansk som43.16248505500.0231682675
NIONicaraguansk cordoba21.33683832400.0468672999
CVEKapverdisk escudo67.65272843890.0147813698
KYDCaymansk dollar0.67214451201.4877752956
GNFGuinesisk franc5566.26066631230.0001796538
BSDBahamansk dollar0.81516323981.2267481545
BIFBurundisk franc1262.39676980660.0007921440
SLLSierra Leonsk leone3581.49908415750.0002792127
MROMauretansk ouguiya236.77462575370.0042234255
TOPTongansk pa'anga1.52656864630.6550638928
BMDBermudisk dollar0.81516323981.2267481545
SBDSalomon-dollar5.91417556910.1690852746
UZSUzbekistansk som1918.03115235410.0005213680
SOSSomalisk shilling977.36708041640.0010231570
PABPanamansk balboa0.81516323981.2267481545
SRDSurinamesisk dollar2.66893282660.3746815918
XDRSärskilda dragningsrätter0.53861918411.8565992996
SZLSwaziland-lilangeni8.75333186380.1142422126
ERNEritreansk nakfa8.53475677570.1171679553
LRDLiberiansk dollar75.40253558480.0132621535
TJSTadzjikistan-somoni4.05380404280.2466818794
TMTTurkmenistansk manat2.32321523330.4304379490
GIPGibraltar-pund0.49472847092.0213107975
LSLLesotho loti8.75333186380.1142422126
KMFKomoransk franc305.41324704880.0032742522
SVCSalvadoransk colón7.13267834780.1401997891
GGPGuernsey-pund0.49472847092.0213107975
XPTUns av platina0.00057854051728.4873258619
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15227.03283506050.0000656727
IMPIsle of Man-pund0.49472847092.0213107975
FKPFalklands-pund0.49472847092.0213107975
XPDUns av palladium0.00092373731082.5588193057
JEPJersey-pund0.49472847092.0213107975
SHPSankthelenskt pund0.49472847092.0213107975
SPLSeborga luigino0.13586054007.3604889271
TVDTuvaluansk dollar0.87841811501.1384100384
Klistra in länk i meddelande eller chatt