AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-07-28 04:46 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,72321374041,3827170920
EUREuro0,65336228311,5305444252
GBPBrittiskt pund0,54840611181,8234661842
INRIndisk rupie48,49261027630,0206216987
AUDAustralisk dollar0,96088304281,0407093844
CADKanadensisk dollar0,94985006511,0527977380
SGDSingaporiansk dollar0,97676640401,0237862358
CHFSchweiziska franc0,71288961901,4027417054
MYRMalaysisk ringgit2,93253237940,3410022024
JPYJapansk yen75,74012522840,0132030413
CNYKinesisk yuan renminbi4,81905580770,2075095288
NZDNyzeeländsk dollar1,01626279500,9839974512
THBThailändsk baht25,24466674130,0396123272
HUFUngersk forint204,64236656430,0048865737
AEDEmiratisk dirham2,65632768210,3764595787
HKDHongkong-dollar5,60944719830,1782706860
MXNMexikansk peso13,59909617700,0735342987
ZARSydafrikansk rand10,27898514500,0972858688
PHPFilippinsk peso34,05687920620,0293626434
SEKSvensk krona6,23614605260,1603554490
IDRIndonesiska rupier9481,88756469890,0001054642
SARSaudiarabisk riyal2,71230460320,3686901533
BRLBrasiliansk real2,35837612730,4240205743
TRYTurkisk lira2,18082690980,4585416640
KESKenyansk shilling73,31849087480,0136391242
KRWSydkoreansk won813,35718180490,0012294721
EGPEgyptiskt pund6,42148639330,1557271851
IQDIrakisk dinar839,84272297660,0011906991
NOKNorsk krona6,17071040500,1620558954
KWDKuwaitisk dinar0,21859062884,5747615334
RUBRysk rubel47,69955856340,0209645546
DKKDansk krona4,86065742510,2057334868
PKRPakistansk rupie75,81253891260,0131904302
ILSIsraelisk shekel2,77215461180,3607302406
PLNPolsk zloty2,85550805780,3502003776
QARQatarisk riyal2,63361635380,3797060261
XAUUns av guld0,00054035951850,6197464675
OMROmansk rial0,27843728813,5914729910
COPColombiansk peso2229,25140238520,0004485811
CLPChilensk peso480,79306772330,0020798969
TWDTaiwanesisk dollar23,11331688860,0432651014
ARSArgentinsk peso10,84512518150,0922073266
CZKTjeckisk krona17,66779874630,0566001466
VNDVietnamesisk dong16132,36103302180,0000619872
MADMarockansk dirham7,10253898230,1407947218
JODJordansk dinar0,51319237591,9485870153
BHDBahrainsk dinar0,27294043223,6638030944
XOFCFA-franc428,57756311490,0023332999
LKRLankesisk rupie104,65311770440,0095553771
UAHUkrainsk hryvnia17,93931359510,0557434929
NGNNigeriansk naira227,99168729180,0043861248
TNDTunisisk dinar1,61198741190,6203522389
UGXUgandisk shilling2442,29953407680,0004094502
RONNya rumänsk leu2,91525501350,3430231645
BDTBangladeshisk taka56,34124803660,0177489856
PENPeruansk Sol2,42310601010,4126934587
GELGeorgiska lari1,69591646550,5896516841
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC428,57756311490,0023332999
FJDFiji-dollar1,50449984360,6646727178
VEFVenezuelansk bolivar7,19579507860,1389700497
BYRVitrysk rubel14531,35910594800,0000688167
HRKKroatisk kuna4,88995367120,2045009150
UZSUzbekistansk som2143,61770229420,0004665011
BGNBulgarisk lev1,27731028850,7828951266
DZDAlgerisk dinar80,10537338840,0124835571
IRRIransk rial22383,58890802590,0000446756
DOPDominikansk peso33,22757286660,0300954874
ISKIsländsk krona86,93371659750,0115030168
XAGUns av silver0,035685753628,0223870820
CRCCostaricansk colón395,14478371280,0025307180
SYPSyriskt pund155,85226649540,0064163327
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar91,61597274800,0109151272
MURMauritisk rupie25,65916171000,0389724345
GHSGhana cedi2,85300487420,3505076381
AOAAngolansk kwanza119,86120467470,0083429831
UYUUruguayansk peso21,62046614950,0462524718
AFNAfghansk afghani49,79713426790,0200814769
LBPLibanesiskt pund1089,95071221790,0009174727
XPFCFP-franc77,96685955470,0128259623
TTDTrinidad-dollar4,84543499820,2063798194
TZSTanzanisk shilling1570,49726757570,0006367410
ALLAlbansk lek89,08781365440,0112248798
XCDÖstkaribisk dollar1,95267710100,5121174410
GTQGuatemalansk quetzal5,47942870770,1825007776
NPRNepalesisk rupie77,55160970150,0128946389
BOBBoliviansk bolíviano5,02213349680,1991185620
ZWDZimbabwisk dollar261,73105265080,0038207159
BBDBarbadisk dollar1,44642748080,6913585460
CUCKubansk konvertibel peso0,72321374041,3827170920
LAKLaotisk kip5812,21361729880,0001720515
BNDBruneisk dollar0,97676640401,0237862358
BWPBotswana pula7,73006985360,1293649370
HNLHonduransk lempira16,53888623700,0604635636
PYGParaguayansk guarani4037,36823939220,0002476861
ETBEtiopisk birr15,96724970270,0626281932
NADNamibisk dollar10,27898514500,0972858688
PGKPapua Nya Guineansk kina2,29230353210,4362424025
SDGSudanesiskt pund4,38976260530,2278027515
MOPMacao pataca5,77773061430,1730783359
NIONicaraguansk cordoba20,77156453340,0481427385
BMDBermudisk dollar0,72321374041,3827170920
KZTKazakstansk tenge253,31213346270,0039476988
PABPanamansk balboa0,72321374041,3827170920
BAMBosnisk konvertibilna marka1,27786555410,7825549384
GYDGuyansk dollar149,85189982160,0066732554
YERJemenitisk rial180,69456690180,0055342007
MGAMadagaskisk ariary2122,97816131450,0004710364
KYDCaymansk dollar0,59303526861,6862403518
MZNMocambique metical48,99762336230,0204091532
RSDSerbisk dinar80,57669853500,0124105358
SCRSeychellisk rupie9,53730748390,1048513956
AMDArmenisk dram344,52473757510,0029025492
SBDSalomon-dollar5,63469996420,1774717388
AZNAzerbajdzjansk manat1,15139578280,8685110845
SLLSierra Leonsk leone2851,22704671790,0003507262
TOPTongansk pa'anga1,59263100730,6278918315
BZDBelizisk dollar1,44272982190,6931304703
MWKMalawisk kwacha516,86921313300,0019347254
GMDGambisk dalasi30,98548530550,0322731753
BIFBurundisk franc1212,41004250610,0008248035
SOSSomalisk shilling418,11687596310,0023916758
HTGHaitisk gourde45,81112015940,0218287612
GNFGuinesisk franc5315,79375523700,0001881187
MVRMaldivisk rufiyaa11,12302339880,0899036138
MNTMongolisk tögrög1493,04019487700,0006697743
CDFKongolesisk franc685,58213690530,0014586144
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16003,84466474880,0000624850
TJSTadzjikistan-somoni5,69060713110,1757281740
KPWNordkoreansk won94,95017991060,0105318389
MMKBurmesisk kyat855,53352678780,0011688613
LSLLesotho loti10,27898514500,0972858688
LRDLiberiansk dollar65,08110374740,0153654432
KGSKirgizistansk som48,56547487040,0205907592
GIPGibraltar-pund0,54840611181,8234661842
XPTUns av platina0,00063586271572,6664801609
MDLMoldavisk leu14,26891343720,0700824211
CUPKubansk peso19,16516412060,0521780035
KHRKambodjansk riel2909,26320867640,0003437296
MKDMakedonisk denar40,21681368820,0248652220
VUVVanuatu-vatu79,52798611730,0125741899
MROMauretansk ouguiya226,00429387500,0044246947
ANGNederländska gulden1,29455259120,7724676516
SZLSwaziland-lilangeni10,27898514500,0972858688
CVEKapverdisk escudo72,03783312880,0138815947
SRDSurinamesisk dollar5,17057674860,1934020224
XPDUns av palladium0,0010251101975,5049916466
SVCSalvadoransk colón6,32812022850,1580248105
BSDBahamansk dollar0,72321374041,3827170920
XDRSärskilda dragningsrätter0,52009915671,9227102893
RWFRwandisk franc569,43808020350,0017561172
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,29455259530,7724676491
DJFDjiboutisk franc128,56516049960,0077781570
BTNBhutanesisk ngultrum48,49261027630,0206216987
KMFKomoransk franc321,43317233610,0031110666
WSTSamoansk tala1,83930249340,5436843606
SPLSeborga luigino0,12053562348,2963025518
ERNEritreansk nakfa7,57204578190,1320647060
FKPFalklands-pund0,54840611181,8234661842
SHPSankthelenskt pund0,54840611181,8234661842
JEPJersey-pund0,54840611181,8234661842
TMTTurkmenistansk manat2,53124809140,3950620263
TVDTuvaluansk dollar0,96088304281,0407093844
IMPIsle of Man-pund0,54840611181,8234661842
GGPGuernsey-pund0,54840611181,8234661842
ZMWZambisk kwacha7,39485302290,1352291921
Klistra in länk i meddelande eller chatt