AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-08-01 01:37 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73260073261,3650000000
EUREuro0,66703097791,4991807475
GBPBrittiskt pund0,46892449122,1325395000
INRIndisk rupie46,93040293040,0213081486
AUDAustralisk dollar1,00349391490,9965182500
CADKanadensisk dollar0,95904761901,0427010924
SGDSingaporiansk dollar1,00519780220,9948290752
CHFSchweiziska franc0,70720879121,4140095718
MYRMalaysisk ringgit2,79963369960,3571895852
JPYJapansk yen90,76556776560,0110173938
CNYKinesisk yuan renminbi4,54912087910,2198226925
NZDNyzeeländsk dollar1,11075844530,9002857500
THBThailändsk baht25,61538461540,0390390390
HUFUngersk forint204,86923076920,0048811625
AEDEmiratisk dirham2,69084249080,3716308195
HKDHongkong-dollar5,67963369960,1760676925
MXNMexikansk peso11,80223406590,0847297210
ZARSydafrikansk rand9,29829670330,1075465789
PHPFilippinsk peso33,38095238100,0299572040
SEKSvensk krona6,31902564100,1582522460
IDRIndonesiska rupier9871,79487179490,0001012987
SARSaudiarabisk riyal2,74853479850,3638302126
BRLBrasiliansk real2,50952380950,3984819734
TRYTurkisk lira2,03186813190,4921579232
KESKenyansk shilling75,01831501830,0133300781
KRWSydkoreansk won853,66300366300,0011714224
EGPEgyptiskt pund5,72893772890,1745524297
IQDIrakisk dinar873,26007326010,0011451342
NOKNorsk krona5,99540659340,1667943591
KWDKuwaitisk dinar0,22175824184,5094152626
RUBRysk rubel44,77655677660,0223331152
DKKDansk krona4,97725641030,2009139007
PKRPakistansk rupie74,59706959710,0134053523
ILSIsraelisk shekel2,76465201470,3617091752
PLNPolsk zloty2,76475824180,3616952777
QARQatarisk riyal2,66754578750,3748764144
XAUUns av guld0,00066874861495,3301999939
OMROmansk rial0,28190475243,5472974164
COPColombiansk peso2109,89010989010,0004739583
CLPChilensk peso492,17948717950,0020317791
TWDTaiwanesisk dollar23,19047619050,0431211499
ARSArgentinsk peso6,73333333330,1485148515
CZKTjeckisk krona18,06260073260,0553630130
VNDVietnamesisk dong15923,07692307690,0000628019
MADMarockansk dirham7,15384615380,1397849462
JODJordansk dinar0,51868132181,9279660900
BHDBahrainsk dinar0,27623809523,6200655059
XOFCFA-franc437,54363914360,0022854863
LKRLankesisk rupie97,97802600230,0102063702
UAHUkrainsk hryvnia15,54578704280,0643261095
NGNNigeriansk naira145,71428571430,0068627451
TNDTunisisk dinar1,43589743590,6964285714
UGXUgandisk shilling2509,15750915750,0003985401
RONNya rumänsk leu2,93369963370,3408665252
BDTBangladeshisk taka56,95970695970,0175562701
PENPeruansk Nuevo Sol2,33406593410,4284369115
GELGeorgiska lari1,66344328240,6011626670
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC437,54363914360,0022854863
FJDFiji-dollar1,56886446890,6374036890
VEFVenezuelansk bolivar4,61904761900,2164948454
BYRVitrysk rubel11163,36996337000,0000895787
HRKKroatisk kuna5,05963384890,1976427603
UZSUzbekistansk som1886,44688644690,0005300971
BGNBulgarisk lev1,30442124540,7666235148
DZDAlgerisk dinar72,85714285710,0137254902
IRRIransk rial21684,98168498170,0000461149
DOPDominikansk peso33,01465201470,0302895817
ISKIsländsk krona97,54578754580,0102515959
XAGUns av silver0,049603949520,1596850729
CRCCostaricansk colón387,11353343920,0025832215
SYPSyriskt pund138,33095404090,0072290400
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar83,66300142730,0119527149
MURMauritisk rupie25,86080586080,0386685552
GHSGhana cedi2,76190476190,3620689655
AOAAngolansk kwanza91,68498280280,0109069116
UYUUruguayansk peso20,80586052640,0480633809
AFNAfghansk afghani44,38461538460,0225303293
LBPLibanesiskt pund1102,56410256410,0009069767
XPFCFP-franc79,59796871830,0125631347
TTDTrinidad-dollar4,63369949400,2158102832
TZSTanzanisk shilling1553,11355311360,0006438679
ALLAlbansk lek92,52747252750,0108076010
XCDÖstkaribisk dollar1,97802201300,5055555466
GTQGuatemalansk quetzal5,60329667810,1784663668
NPRNepalesisk rupie75,68497989640,0132126612
BOBBoliviansk boliviano5,01831494840,1992700758
ZWDZimbabwisk dollar265,12820512820,0037717602
BBDBarbadisk dollar1,46520146520,6825000000
CUCKubansk konvertibel peso0,73260073261,3650000000
LAKLaotisk kip6014,65201465200,0001662607
BNDBruneisk dollar1,00519780220,9948290752
BWPBotswana pula7,62331647590,1311765034
HNLHonduransk lempira16,08791208790,0621584699
PYGParaguayansk guarani3772,89377289380,0002650485
ETBEtiopisk birr15,36996337000,0650619638
NADNamibisk dollar9,29829670330,1075465789
PGKPapua Nya Guineansk kina2,03142857140,4922644163
SDGSudanesiskt pund4,45787545790,2243221035
MOPMacao pataca5,85002271060,1709395073
NIONicaraguansk cordoba19,72161172160,0507057949
BMDBermudisk dollar0,73260073261,3650000000
KZTKazakstansk tenge137,72893772890,0072606383
PABPanamansk balboa0,73260073261,3650000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1,30459919740,7665189446
GYDGuyansk dollar149,21611185040,0067016892
YERJemenitisk rial157,61904761900,0063444109
MGAMadagaskisk ariary2434,06593406590,0004108352
KYDCaymansk dollar0,60073660881,6646230401
MZNMocambique metical28,02197802200,0356862745
RSDSerbisk dinar80,16651977990,0124740353
SCRSeychellisk rupie9,57875457880,1043977055
AMDArmenisk dram350,35896720470,0028542155
SBDSalomon-dollar5,85612096400,1707615000
AZNAzerbajdzjansk manat0,76849818671,3012392447
SLLSierra Leonsk leone3016,48351648350,0003315118
TOPTongansk pa'anga1,55508540140,6430515000
BZDBelizisk dollar1,46520146520,6825000000
MWKMalawisk kwacha336,43193877580,0029723694
GMDGambisk dalasi29,38461538460,0340314136
BIFBurundisk franc1139,19413919410,0008778135
SOSSomalisk shilling490,84249084250,0020373134
HTGHaitisk gourde41,08425042570,0243402275
GNFGuinesisk franc5329,67032967030,0001876289
MVRMaldivisk rufiyaa11,17216117220,0895081967
MNTMongolisk tögrög1446,88644688640,0006911392
CDFKongolesisk franc679,12087912090,0014724919
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16153,84615384620,0000619048
TJSTadzjikistan-somoni4,58586067510,2180615747
KPWNordkoreansk won95,33094788860,0104897730
MMKBurmesisk kyat854,94505494510,0011696658
LSLLesotho loti9,29829670330,1075465789
LRDLiberiansk dollar67,76551016490,0147567693
KGSKirgizistansk som44,75018288190,0223462774
GIPGibraltar-pund0,46892449122,1325395000
XPTUns av platina0,00074469461342,8324000058
MDLMoldavisk leu13,65201481970,0732492612
CUPKubansk peso19,41391941390,0515094340
KHRKambodjansk riel3018,31501831500,0003313107
MKDMakedonisk denar40,51281995390,0246835446
VUVVanuatu-vatu78,52014674370,0127355850
MROMauretansk ouguiya213,55311355310,0046826758
ANGNederländska gulden1,28769228310,7765830495
SZLSwaziland-lilangeni9,29829670330,1075465789
CVEKapverdisk escudo73,18681318680,0136636637
SRDSurinamesisk dollar2,37362638060,4212962951
XPDUns av palladium0,0011977156834,9227249975
SVCSalvadoransk colón6,41025641030,1560000000
BSDBahamansk dollar0,73260073261,3650000000
XDRSärskilda dragningsrätter0,52527473091,9037656701
RWFRwandisk franc505,49450549450,0019782609
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,31135531140,7625698324
DJFDjiboutisk franc130,51282051280,0076620825
BTNBhutanesisk ngultrum46,93040293040,0213081486
KMFKomoransk franc328,15772935770,0030473151
WSTSamoansk tala1,89792932270,5268900101
SPLSeborga luigino0,12210012218,1900000000
ERNEritreansk nakfa7,67032756330,1303725286
FKPFalklands-pund0,46892449122,1325395000
SHPSankthelenskt pund0,46892449122,1325395000
JEPJersey-pund0,46892449122,1325395000
TMTTurkmenistansk manat2,56410256410,3900000000
TVDTuvaluansk dollar1,00349391490,9965182500
IMPIsle of Man-pund0,46892449122,1325395000
GGPGuernsey-pund0,46892449122,1325395000
ZMWZambisk kwacha5,61172149990,1781984370
Klistra in länk i meddelande eller chatt