AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-06-30 05:22 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73057805001,3687791469
EUREuro0,65267383691,5321588570
GBPBrittiskt pund0,46458930952,1524386797
INRIndisk rupie46,55687584420,0214791045
AUDAustralisk dollar0,95244183321,0499328832
CADKanadensisk dollar0,90599912351,1037538272
SGDSingaporiansk dollar0,98404246301,0162163094
CHFSchweiziska franc0,67972275461,4711880589
MYRMalaysisk ringgit2,75916172170,3624289189
JPYJapansk yen89,35185701130,0111917092
CNYKinesisk yuan renminbi4,53286030680,2206112548
NZDNyzeeländsk dollar1,07192276010,9329030385
THBThailändsk baht24,67020006090,0405347341
HUFUngersk forint206,06773241390,0048527733
AEDEmiratisk dirham2,68337642070,3726648234
HKDHongkong-dollar5,66353352300,1765682142
MXNMexikansk peso11,45875928700,0872694831
ZARSydafrikansk rand8,95724253960,1116415008
PHPFilippinsk peso32,96058428520,0303392680
SEKSvensk krona6,01834668330,1661585902
IDRIndonesiska rupier9731,66491453670,0001027573
SARSaudiarabisk riyal2,73997208620,3649672218
BRLBrasiliansk real2,27741109010,4390950779
TRYTurkisk lira1,97390963990,5066088030
KESKenyansk shilling71,97806209070,0138931220
KRWSydkoreansk won815,40994288680,0012263770
EGPEgyptiskt pund5,57430900560,1793944324
IQDIrakisk dinar870,28583425770,0011490478
NOKNorsk krona5,75714240050,1736972842
KWDKuwaitisk dinar0,22066190204,5318199064
RUBRysk rubel40,73939148120,0245462675
DKKDansk krona4,86950062420,2053598669
PKRPakistansk rupie74,37466022100,0134454396
ILSIsraelisk shekel2,75830818320,3625410699
PLNPolsk zloty2,73442682530,3657073544
QARQatarisk riyal2,66025340340,3759040393
XAUUns av guld0,00062071501611,0452172132
OMROmansk rial0,28123601673,5557323410
COPColombiansk peso1879,71885139020,0005319945
CLPChilensk peso464,05943518490,0021548964
TWDTaiwanesisk dollar22,57511828280,0442965564
ARSArgentinsk peso6,63854582260,1506353992
CZKTjeckisk krona17,80624698680,0561600657
VNDVietnamesisk dong15905,29331674370,0000628722
MADMarockansk dirham7,08729853160,1410974852
JODJordansk dinar0,51787018441,9309858535
BHDBahrainsk dinar0,27504756823,6357347446
XOFCFA-franc428,12597205730,0023357611
LKRLankesisk rupie96,96334278680,0103131758
UAHUkrainsk hryvnia15,33847913550,0651955120
NGNNigeriansk naira145,28813334240,0068828746
TNDTunisisk dinar1,42763603110,7004586451
UGXUgandisk shilling2403,61260075770,0004160404
RONNya rumänsk leu2,93523742780,3406879425
BDTBangladeshisk taka56,36336959660,0177420195
PENPeruansk Nuevo Sol2,31775883310,4314512734
GELGeorgiska lari1,64087017430,6094327362
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC428,12597205730,0023357611
FJDFiji-dollar1,52712560620,6548249836
VEFVenezuelansk bolivar4,62076257430,2164144952
BYRVitrysk rubel11243,11641606010,0000889433
HRKKroatisk kuna4,95360172080,2018733149
UZSUzbekistansk som1867,05353948550,0005356033
BGNBulgarisk lev1,27642557050,7834377680
DZDAlgerisk dinar72,26319887330,0138383024
IRRIransk rial21418,29522137030,0000466891
DOPDominikansk peso32,80291750800,0304850933
ISKIsländsk krona96,12565524260,0104030500
XAGUns av silver0,046580101221,4683947388
CRCCostaricansk colón389,80170178330,0025654070
SYPSyriskt pund137,94902756810,0072490544
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar85,21485033730,0117350438
MURMauritisk rupie25,72344703150,0388750387
GHSGhana cedi3,20446453440,3120646177
AOAAngolansk kwanza80,34020869690,0124470675
UYUUruguayansk peso19,72553652450,0506957060
AFNAfghansk afghani44,37519057070,0225351145
LBPLibanesiskt pund1100,61621266400,0009085819
XPFCFP-franc77,88470607870,0128394912
TTDTrinidad-dollar4,63728059010,2156436257
TZSTanzanisk shilling1595,70603267660,0006266818
ALLAlbansk lek91,35124273030,0109467586
XCDÖstkaribisk dollar1,97256073700,5069552391
GTQGuatemalansk quetzal5,57175294280,1794767303
NPRNepalesisk rupie74,53645913400,0134162531
BOBBoliviansk boliviano5,04072373060,1983842110
ZWDZimbabwisk dollar264,39619629520,0037822027
BBDBarbadisk dollar1,46115610000,6843895734
CUCKubansk konvertibel peso0,73057805001,3687791469
LAKLaotisk kip5832,49212970000,0001714533
BNDBruneisk dollar0,98404246301,0162163094
BWPBotswana pula7,18524680650,1391740642
HNLHonduransk lempira16,00608499940,0624762395
PYGParaguayansk guarani3787,92995256440,0002639964
ETBEtiopisk birr15,09665909430,0662398213
NADNamibisk dollar8,95724253960,1116415008
PGKPapua Nya Guineansk kina1,99886015720,5002851232
SDGSudanesiskt pund4,36703026040,2289885667
MOPMacao pataca5,83343952870,1714254506
NIONicaraguansk cordoba19,90803362070,0502309781
BMDBermudisk dollar0,73057805001,3687791469
KZTKazakstansk tenge136,02626952700,0073515212
PABPanamansk balboa0,73057805001,3687791469
BAMBosnisk konvertibilna marka1,27651907050,7833803843
GYDGuyansk dollar151,37780526580,0066059882
YERJemenitisk rial157,09239986150,0063656803
MGAMadagaskisk ariary2207,78474509890,0004529427
KYDCaymansk dollar0,59907399881,6692428683
MZNMocambique metical28,05357177400,0356460849
RSDSerbisk dinar78,63930856480,0127162868
SCRSeychellisk rupie9,44489822840,1058772658
AMDArmenisk dram345,60672116820,0028934622
SBDSalomon-dollar5,78904952460,1727399283
AZNAzerbajdzjansk manat0,76693142791,3038975372
SLLSierra Leonsk leone3113,86963137320,0003211438
TOPTongansk pa'anga1,51430832210,6603674994
BZDBelizisk dollar1,47203318880,6793325094
MWKMalawisk kwacha320,72022172250,0031179824
GMDGambisk dalasi28,92051331470,0345775329
BIFBurundisk franc1139,67622942720,0008774422
SOSSomalisk shilling507,40267547680,0019708213
HTGHaitisk gourde34,47597717620,0290057043
GNFGuinesisk franc5508,39214356230,0001815412
MVRMaldivisk rufiyaa11,19976186370,0892876127
MNTMongolisk tögrög1425,68505580940,0007014172
CDFKongolesisk franc677,80687733150,0014753465
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16035,75111125310,0000623607
TJSTadzjikistan-somoni4,57356457810,2186478365
KPWNordkoreansk won93,63053640000,0106802763
MMKBurmesisk kyat817,62350418200,0012230568
LSLLesotho loti8,95724253960,1116415008
LRDLiberiansk dollar67,57841218340,0147976250
KGSKirgizistansk som44,69485331520,0223739408
GIPGibraltar-pund0,46458930952,1524386797
XPTUns av platina0,00067587131479,5716640509
MDLMoldavisk leu13,71926030940,0728902271
CUPKubansk peso19,36031832500,0516520433
KHRKambodjansk riel3002,41667694100,0003330650
MKDMakedonisk denar40,18075005960,0248875394
VUVVanuatu-vatu79,36691953350,0125997079
MROMauretansk ouguiya213,69407962520,0046795868
ANGNederländska gulden1,30773472430,7646810790
SZLSwaziland-lilangeni8,95724253960,1116415008
CVEKapverdisk escudo71,79380329940,0139287787
SRDSurinamesisk dollar2,41035405870,4148768088
XPDUns av palladium0,0010950419913,2070694166
SVCSalvadoransk colón6,39255793750,1564319025
BSDBahamansk dollar0,73057805001,3687791469
XDRSärskilda dragningsrätter0,51918528641,9260946452
RWFRwandisk franc523,26948554120,0019110612
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,30773470950,7646810876
DJFDjiboutisk franc129,42450143980,0077265123
BTNBhutanesisk ngultrum46,55687584420,0214791045
KMFKomoransk franc321,09447904300,0031143482
WSTSamoansk tala1,86753080270,5354664022
SPLSeborga luigino0,12176300838,2126748812
ERNEritreansk nakfa7,64915008230,1307334788
FKPFalklands-pund0,46458930952,1524386797
SHPSankthelenskt pund0,46458930952,1524386797
JEPJersey-pund0,46458930952,1524386797
TMTTurkmenistansk manat2,55702317500,3910797562
TVDTuvaluansk dollar0,95244183321,0499328832
IMPIsle of Man-pund0,46458930952,1524386797
GGPGuernsey-pund0,46458930952,1524386797
Klistra in länk i meddelande eller chatt