AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-10-23 00:15 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76923076921.3000000000
EUREuro0.60839906951.6436580036
GBPBrittiskt pund0.47936995732.0860714877
INRIndisk rupie47.09461538460.0212338500
AUDAustralisk dollar0.87730809471.1398504198
CADKanadensisk dollar0.86556319121.1553171510
SGDSingaporiansk dollar0.97903990431.0214088267
CHFSchweiziska franc0.73385825821.3626609618
MYRMalaysisk ringgit2.51196461890.3980947791
JPYJapansk yen82.43090986500.0121313716
CNYKinesisk yuan renminbi4.70641917650.2124757618
NZDNyzeeländsk dollar0.97912807941.0213168440
THBThailändsk baht24.87500076920.0402010038
HUFUngersk forint186.70564474210.0053560245
AEDEmiratisk dirham2.82540769230.3539312230
HKDHongkong-dollar5.96669441850.1675969858
MXNMexikansk peso10.42800509910.0958956186
ZARSydafrikansk rand8.47250512160.1180288457
PHPFilippinsk peso34.46153846150.0290178571
SEKSvensk krona5.59688821060.1786707117
IDRIndonesiska rupier9231.07692309680.0001083297
SARSaudiarabisk riyal2.88600000000.3465003465
BRLBrasiliansk real1.91353846080.5225920568
TRYTurkisk lira1.72824177190.5786227461
KESKenyansk shilling68.46153850090.0146067416
KRWSydkoreansk won811.20305160790.0012327370
EGPEgyptiskt pund5.50000007430.1818181794
IQDIrakisk dinar895.80773026160.0011163110
NOKNorsk krona5.08937801580.1964876645
KWDKuwaitisk dinar0.22192308584.5060656786
RUBRysk rubel31.88958584650.0313581997
DKKDansk krona4.53023104430.2207392935
PKRPakistansk rupie79.15384736700.0126336247
ILSIsraelisk shekel2.88656832700.3464321252
PLNPolsk zloty2.57299617860.3886519569
QARQatarisk riyal2.80084610010.3570349688
XAUUns av guld0.00061905041615.3772595339
OMROmansk rial0.29599999013.3783784914
COPColombiansk peso1574.23077021540.0006352309
CLPChilensk peso450.09230393630.0022217665
TWDTaiwanesisk dollar23.37576923090.0427793409
ARSArgentinsk peso6.53000024750.1531393510
CZKTjeckisk krona16.85785369420.0593195325
VNDVietnamesisk dong16323.07692504610.0000612630
MADMarockansk dirham6.74206996420.1483224003
JODJordansk dinar0.54438462651.8369365174
BHDBahrainsk dinar0.29000000323.4482758245
XOFCFA-franc399.08362845210.0025057405
LKRLankesisk rupie100.49999530500.0099502492
UAHUkrainsk hryvnia9.96153831680.1003861018
NGNNigeriansk naira126.88461313560.0078811763
TNDTunisisk dinar1.38653846930.7212205230
UGXUgandisk shilling2080.76923273840.0004805915
RONNya rumänsk leu2.69280866230.3713594709
BDTBangladeshisk taka59.48461681280.0168110690
PENPeruansk Nuevo Sol2.23115389260.4481985771
GELGeorgiska lari1.34738463620.7421785681
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC399.08362845210.0025057405
FJDFiji-dollar1.49846153850.6673511294
VEFVenezuelansk bolivar4.83400014870.2068680118
BYRVitrysk rubel8200.00000492300.0001219512
HRKKroatisk kuna4.66963411920.2141495403
UZSUzbekistansk som1825.38461538460.0005478298
BGNBulgarisk lev1.18988449910.8404177050
DZDAlgerisk dinar64.25000156760.0155642020
IRRIransk rial20537.69231753830.0000486910
DOPDominikansk peso33.73076811610.0296465232
ISKIsländsk krona92.78461538460.0107776488
XAGUns av silver0.044724701022.3590091700
CRCCostaricansk colón410.73078157460.0024346848
SYPSyriskt pund125.11537997940.0079926225
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.32307796050.0115843877
MURMauritisk rupie24.03846173540.0415999997
GHSGhana cedi2.46538455770.4056162341
AOAAngolansk kwanza75.96307607800.0131642905
UYUUruguayansk peso18.67692362480.0535420083
AFNAfghansk afghani43.67692217730.0228953862
LBPLibanesiskt pund1163.84615522460.0008592201
XPFCFP-franc72.60132094640.0137738541
TTDTrinidad-dollar4.85292325640.2060613670
LTLLitauisk litas2.10068030730.4760362615
TZSTanzanisk shilling1307.69230907080.0007647059
ALLAlbansk lek84.23076923080.0118721461
XCDÖstkaribisk dollar2.07692311360.4814814730
GTQGuatemalansk quetzal5.87961527080.1700791555
NPRNepalesisk rupie75.34615149860.0132720780
BOBBoliviansk boliviano5.27692319930.1895043688
ZWDZimbabwisk dollar278.38461538460.0035921525
BBDBarbadisk dollar1.53846153850.6500000000
CUCKubansk konvertibel peso0.76923076921.3000000000
LAKLaotisk kip6180.76923766150.0001617922
BNDBruneisk dollar0.97903990431.0214088267
BWPBotswana pula7.20253538430.1388399982
HNLHonduransk lempira16.34615385600.0611764706
PYGParaguayansk guarani3519.23077907680.0002841530
ETBEtiopisk birr15.51538461540.0644521567
NADNamibisk dollar8.47250512160.1180288457
PGKPapua Nya Guineansk kina1.92346153850.5198960208
SDGSudanesiskt pund4.36884623800.2288933841
MOPMacao pataca6.14569525100.1627155202
NIONicaraguansk cordoba20.22307762730.0494484578
BMDBermudisk dollar0.76923076921.3000000000
KZTKazakstansk tenge139.34614916100.0071763734
PABPanamansk balboa0.76923076921.3000000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.18992515220.8403889927
GYDGuyansk dollar158.38461167420.0063137447
YERJemenitisk rial165.26923548390.0060507329
MGAMadagaskisk ariary2076.92308086150.0004814815
KYDCaymansk dollar0.63076922251.5853658745
MZNMocambique metical23.80769295360.0420032299
RSDSerbisk dinar71.92561809830.0139032521
SCRSeychellisk rupie10.61769272270.0941824204
AMDArmenisk dram314.88462007960.0031757664
SBDSalomon-dollar5.71069612170.1751100004
AZNAzerbajdzjansk manat0.60292308151.6585863616
SLLSierra Leonsk leone3300.00001969210.0003030303
TOPTongansk pa'anga1.50681831150.6636500183
BZDBelizisk dollar1.52292307300.6566319847
MWKMalawisk kwacha325.38461932300.0030732860
GMDGambisk dalasi30.80769172080.0324594263
BIFBurundisk franc1188.46154239990.0008414239
SOSSomalisk shilling634.58984237420.0015758210
HTGHaitisk gourde34.00000078380.0294117640
GNFGuinesisk franc5392.30771199970.0001854494
MVRMaldivisk rufiyaa11.75384598780.0850785352
MNTMongolisk tögrög1418.46153944610.0007049892
CDFKongolesisk franc701.53846350770.0014254386
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14876.92308676910.0000672182
TJSTadzjikistan-somoni3.84123068590.2603332322
KPWNordkoreansk won99.21277021250.0100793476
MMKBurmesisk kyat763.84615581540.0013091641
LSLLesotho loti8.47250512160.1180288457
LRDLiberiansk dollar71.15378567310.0140540660
KGSKirgizistansk som43.10846182020.0231973018
GIPGibraltar-pund0.47936995732.0860714877
XPTUns av platina0.00060872391642.7808420460
MDLMoldavisk leu11.19615410060.0893163841
CUPKubansk peso20.38461538460.0490566038
KHRKambodjansk riel3130.76923273840.0003194103
MKDMakedonisk denar37.39999921780.0267379685
VUVVanuatu-vatu74.53846310610.0134158924
MROMauretansk ouguiya222.61538051110.0044920526
ANGNederländska gulden1.36153844790.7344632842
SZLSwaziland-lilangeni8.47250512160.1180288457
CVEKapverdisk escudo65.93846255620.0151656554
SRDSurinamesisk dollar2.50000000980.3999999984
XPDUns av palladium0.00099753511002.4709821953
SVCSalvadoransk colón6.73076923080.1485714286
BSDBahamansk dollar0.76923076921.3000000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.51692077751.9345324150
RWFRwandisk franc526.92307810460.0018978102
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.37692307690.7262569832
DJFDjiboutisk franc136.19231200900.0073425584
BTNBhutanesisk ngultrum47.09461538460.0212338500
KMFKomoransk franc299.31272133910.0033409873
WSTSamoansk tala1.86029200510.5375500175
SPLSeborga luigino0.12820512827.8000000000
ERNEritreansk nakfa8.05384394150.1241643130
FKPFalklands-pund0.47936995732.0860714877
SHPSankthelenskt pund0.47936995732.0860714877
JEPJersey-pund0.47936995732.0860714877
TMTTurkmenistansk manat2.19230769230.4561403509
TVDTuvaluansk dollar0.87730809471.1398504198
IMPIsle of Man-pund0.47936995732.0860714877
GGPGuernsey-pund0.47936995732.0860714877
Klistra in länk i meddelande eller chatt