AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-11-23 02:22 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76481835561.3075000000
EUREuro0.61723518161.6201279994
GBPBrittiskt pund0.48850517402.0470612250
INRIndisk rupie47.17399640930.0211981192
AUDAustralisk dollar0.88219430841.1335371250
CADKanadensisk dollar0.85904397711.1640847578
SGDSingaporiansk dollar0.99370554491.0063343262
CHFSchweiziska franc0.74157170171.3484872706
MYRMalaysisk ringgit2.56214141850.3902985186
JPYJapansk yen90.12237093690.0110960241
CNYKinesisk yuan renminbi4.68416826000.2134850724
NZDNyzeeländsk dollar0.96972024301.0312252500
THBThailändsk baht25.03250443000.0399480604
HUFUngersk forint188.10478011470.0053161860
AEDEmiratisk dirham2.80917789470.3559760320
HKDHongkong-dollar5.93369024860.1685291881
MXNMexikansk peso10.41430210330.0960217968
ZARSydafrikansk rand8.37256596560.1194376974
PHPFilippinsk peso34.34034533530.0291202663
SEKSvensk krona5.70665391970.1752340363
IDRIndonesiska rupier9261.64435946460.0001079722
SARSaudiarabisk riyal2.86963671130.3484761664
BRLBrasiliansk real1.92378585090.5198083766
TRYTurkisk lira1.69720841180.5892028304
KESKenyansk shilling68.87189525950.0145197108
KRWSydkoreansk won849.94263862330.0011765500
EGPEgyptiskt pund5.46845131580.1828671304
IQDIrakisk dinar888.10703722510.0011259904
NOKNorsk krona5.20576290630.1920948030
KWDKuwaitisk dinar0.22256214154.4931271478
RUBRysk rubel35.06080233570.0285218801
DKKDansk krona4.59279158700.2177325013
PKRPakistansk rupie77.62906309750.0128817734
ILSIsraelisk shekel2.95146080310.3388152738
PLNPolsk zloty2.59219885280.3857728735
QARQatarisk riyal2.78470365770.3591046384
XAUUns av guld0.00063649471571.1050749920
OMROmansk rial0.29430209343.3978691370
COPColombiansk peso1640.15296367110.0006096992
CLPChilensk peso453.88146249100.0022032184
TWDTaiwanesisk dollar23.67112810710.0422455574
ARSArgentinsk peso6.51166343320.1535705907
CZKTjeckisk krona17.07724665390.0585574490
VNDVietnamesisk dong16325.04780114720.0000612556
MADMarockansk dirham6.76879518120.1477367793
JODJordansk dinar0.53980879301.8525078008
BHDBahrainsk dinar0.28833652323.4681697240
XOFCFA-franc404.87973804590.0024698692
LKRLankesisk rupie100.24843341210.0099752182
UAHUkrainsk hryvnia11.54569768090.0866123493
NGNNigeriansk naira135.52581028550.0073786683
TNDTunisisk dinar1.40711281090.7106750733
UGXUgandisk shilling2099.42638623330.0004763206
RONNya rumänsk leu2.73957793690.3650197304
BDTBangladeshisk taka59.02868092170.0169409173
PENPeruansk Nuevo Sol2.23403441970.4476206773
GELGeorgiska lari1.37421737140.7276869153
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC404.87973804590.0024698692
FJDFiji-dollar1.50002913620.6666537175
VEFVenezuelansk bolivar4.80627165700.2080614812
BYRVitrysk rubel8290.63097514340.0001206181
HRKKroatisk kuna4.73544614710.2111733444
UZSUzbekistansk som1833.12965735230.0005455152
BGNBulgarisk lev1.20639005740.8289192984
DZDAlgerisk dinar65.21605861800.0153336467
IRRIransk rial20488.71892925430.0000488073
DOPDominikansk peso33.34607913890.0299885332
ISKIsländsk krona94.43974124040.0105887626
XAGUns av silver0.046507653121.5018375000
CRCCostaricansk colón405.62139624160.0024653532
SYPSyriskt pund130.36328638490.0076708714
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.27151285030.0115913117
MURMauritisk rupie24.13001853690.0414421563
GHSGhana cedi2.43977059830.4098746008
AOAAngolansk kwanza77.16630065080.0129590247
UYUUruguayansk peso18.24091807380.0548218021
AFNAfghansk afghani43.74761052610.0228583913
LBPLibanesiskt pund1154.87571701720.0008658940
XPFCFP-franc73.65574959960.0135766726
TTDTrinidad-dollar4.82676854330.2071779475
LTLLitauisk litas2.13118963520.4692215012
TZSTanzanisk shilling1319.31166347990.0007579710
ALLAlbansk lek85.98087954110.0116304928
XCDÖstkaribisk dollar2.06500956230.4842592588
GTQGuatemalansk quetzal5.82638625660.1716329738
NPRNepalesisk rupie76.05161159720.0131489653
BOBBoliviansk boliviano5.24665402180.1905976639
ZWDZimbabwisk dollar276.78776290630.0036128765
BBDBarbadisk dollar1.52963671130.6537500000
CUCKubansk konvertibel peso0.76481835561.3075000000
LAKLaotisk kip6141.49139579350.0001628269
BNDBruneisk dollar0.99370554491.0063343262
BWPBotswana pula7.01664997540.1425181537
HNLHonduransk lempira16.22944498150.0616164016
PYGParaguayansk guarani3557.93499043980.0002810619
ETBEtiopisk birr15.37709687140.0650317813
NADNamibisk dollar8.37256596560.1194376974
PGKPapua Nya Guineansk kina1.94609862550.5138485721
SDGSudanesiskt pund4.34416812870.2301936689
MOPMacao pataca6.11170095600.1636205710
NIONicaraguansk cordoba20.36328624990.0491079872
BMDBermudisk dollar0.76481835561.3075000000
KZTKazakstansk tenge138.49330923980.0072205654
PABPanamansk balboa0.76481835561.3075000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.20720708530.8283582926
GYDGuyansk dollar157.51433801010.0063486284
YERJemenitisk rial164.24474187380.0060884750
MGAMadagaskisk ariary2065.00956022940.0004842593
KYDCaymansk dollar0.63601462031.5722909003
MZNMocambique metical24.13001853690.0414421563
RSDSerbisk dinar74.17247553820.0134820901
SCRSeychellisk rupie10.69445491520.0935064020
AMDArmenisk dram319.99964672040.0031250035
SBDSalomon-dollar5.66169994460.1766253969
AZNAzerbajdzjansk manat0.59992327131.6668798292
SLLSierra Leonsk leone3323.13575525810.0003009206
TOPTongansk pa'anga1.52506149480.6557112637
BZDBelizisk dollar1.55906701030.6414092489
MWKMalawisk kwacha367.95411556670.0027177302
GMDGambisk dalasi32.58126078330.0306924894
BIFBurundisk franc1181.64435946460.0008462783
SOSSomalisk shilling630.94974767610.0015849123
HTGHaitisk gourde35.18164435950.0284239130
GNFGuinesisk franc5407.26577437860.0001849364
MVRMaldivisk rufiyaa11.67877664070.0856254067
MNTMongolisk tögrög1433.26959847040.0006977054
CDFKongolesisk franc695.21988527720.0014383938
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15097.51434034420.0000662361
TJSTadzjikistan-somoni3.89919316290.2564633139
KPWNordkoreansk won100.82032340700.0099186351
MMKBurmesisk kyat803.05927342260.0012452381
LSLLesotho loti8.37256596560.1194376974
LRDLiberiansk dollar70.74563776300.0141351472
KGSKirgizistansk som44.02792641620.0227128571
GIPGibraltar-pund0.48850517402.0470612250
XPTUns av platina0.00062301161605.1066125084
MDLMoldavisk leu11.49904386040.0869637521
CUPKubansk peso20.26768642450.0493396226
KHRKambodjansk riel3099.04397705540.0003226802
MKDMakedonisk denar37.95028599000.0263502626
VUVVanuatu-vatu74.87571818420.0133554646
MROMauretansk ouguiya221.03250478010.0045242215
ANGNederländska gulden1.35372847490.7387005729
SZLSwaziland-lilangeni8.37256596560.1194376974
CVEKapverdisk escudo66.88336286670.0149514013
SRDSurinamesisk dollar2.48565965580.4023076923
XPDUns av palladium0.00096628981034.8862500011
SVCSalvadoransk colón6.69216061190.1494285714
BSDBahamansk dollar0.76481835561.3075000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52363286091.9097349968
RWFRwandisk franc523.90057361380.0019087591
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.36902485660.7304469274
DJFDjiboutisk franc135.37284894840.0073870056
BTNBhutanesisk ngultrum47.17399640930.0211981192
KMFKomoransk franc303.65980353440.0032931590
WSTSamoansk tala1.88471741710.5305835193
SPLSeborga luigino0.12746972597.8450000000
ERNEritreansk nakfa8.00764598390.1248806456
FKPFalklands-pund0.48850517402.0470612250
SHPSankthelenskt pund0.48850517402.0470612250
JEPJersey-pund0.48850517402.0470612250
TMTTurkmenistansk manat2.17973231360.4587719298
TVDTuvaluansk dollar0.88219430841.1335371250
IMPIsle of Man-pund0.48850517402.0470612250
GGPGuernsey-pund0.48850517402.0470612250
Klistra in länk i meddelande eller chatt