AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-09-17 11:34 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.82236033261.2160119602
EUREuro0.63469040191.5755713289
GBPBrittiskt pund0.50409235921.9837634546
INRIndisk rupie50.09144537020.0199634886
AUDAustralisk dollar0.90748955221.1019410610
CADKanadensisk dollar0.90206438801.1085683165
AEDEmiratisk dirham3.02049186870.3310719060
MYRMalaysisk ringgit2.64862964210.3775537297
CHFSchweiziska franc0.76813378921.3018565438
CNYKinesisk yuan renminbi5.05171050820.1979527525
THBThailändsk baht26.52112064550.0377057973
SARSaudiarabisk riyal3.08426245750.3242266227
NZDNyzeeländsk dollar1.00626046410.9937784855
JPYJapansk yen88.26412524740.0113296313
SGDSingaporiansk dollar1.03909013350.9623804209
PHPFilippinsk peso36.43889628500.0274432022
TRYTurkisk lira1.81506914750.5509431976
HKDHongkong-dollar6.37422302500.1568818656
IDRIndonesiska rupier9847.69293833070.0001015466
ZARSydafrikansk rand8.98282000530.1113236155
MXNMexikansk peso10.83881304790.0922610249
SEKSvensk krona5.87208829600.1702971668
BRLBrasiliansk real1.92145151160.5204398831
HUFUngersk forint199.00793554020.0050249252
PKRPakistansk rupie84.46495737810.0118392293
QARQatarisk riyal2.99446130630.3339498820
OMROmansk rial0.31660885183.1584713894
KWDKuwaitisk dinar0.23563705334.2438147399
DKKDansk krona4.72586094270.2116016557
NOKNorsk krona5.26741418550.1898464721
RUBRysk rubel31.54702131480.0316987138
EGPEgyptiskt pund5.87987974550.1700715054
KRWSydkoreansk won851.76085666930.0011740385
PLNPolsk zloty2.65739617000.3763082115
COPColombiansk peso1629.83925174410.0006135574
CZKTjeckisk krona17.48145259940.0572034843
ILSIsraelisk shekel3.00006452770.3333261637
IQDIrakisk dinar954.76166179490.0010473818
NGNNigeriansk naira133.96282207790.0074647576
MADMarockansk dirham7.04964346700.1418511453
ARSArgentinsk peso6.90782976970.1447632662
LKRLankesisk rupie107.09228537540.0093377408
TWDTaiwanesisk dollar24.80953983810.0403070757
BDTBangladeshisk taka63.07507577640.0158541228
BHDBahrainsk dinar0.31003726213.2254187548
VNDVietnamesisk dong17413.48662042720.0000574268
CLPChilensk peso487.31889245370.0020520444
KESKenyansk shilling73.19020116510.0136630312
TNDTunisisk dinar1.45064499020.6893485358
XOFCFA-franc416.32961198000.0024019430
JODJordansk dinar0.58239655611.7170431204
GHSGhana cedi2.95227681260.3387216252
HRKKroatisk kuna4.84093463300.2065716800
BGNBulgarisk lev1.24138075790.8055546162
RONNya rumänsk leu2.80586922740.3563957971
PENPeruansk Nuevo Sol2.35277625100.4250297918
DZDAlgerisk dinar66.48605044900.0150407490
NPRNepalesisk rupie80.76397329760.0123817583
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC416.32961198000.0024019430
ISKIsländsk krona97.51548665560.0102547814
UAHUkrainsk hryvnia10.68082250890.0936257483
FJDFiji-dollar1.53508671030.6514289996
DOPDominikansk peso35.90444934490.0278517013
XPFCFP-franc75.73871144770.0132032877
MURMauritisk rupie25.74812047830.0388377863
AZNAzerbajdzjansk manat0.64505907321.5502456156
BAMBosnisk konvertibilna marka1.24134652880.8055768287
XAUUns av guld0.00066466931504.5075583009
IRRIransk rial21904.42271038570.0000456529
RSDSerbisk dinar75.29986178740.0132802369
LTLLitauisk litas2.19145901980.4563169975
BNDBruneisk dollar1.03909013350.9623804209
ETBEtiopisk birr16.38923791670.0610156497
CRCCostaricansk colón439.52035746790.0022752075
VEFVenezuelansk bolivar5.16788156430.1935028865
AFNAfghansk afghani46.52928068930.0214918431
TZSTanzanisk shilling1363.47803630820.0007334185
UGXUgandisk shilling2138.14344311850.0004676955
JMDJamaicansk dollar92.31027625300.0108330301
GELGeorgiska lari1.43026991330.6991687308
ZWDZimbabwisk dollar297.61220435360.0033600773
BWPBotswana pula7.62150439400.1312076919
CUCKubansk konvertibel peso0.82236033261.2160119602
ZMWZambisk kwacha5.05752928160.1977250045
MMKBurmesisk kyat801.80790270800.0012471815
GTQGuatemalansk quetzal6.34903491500.1575042528
XCDÖstkaribisk dollar2.22037290010.4503747996
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar39.00468239150.0256379475
TTDTrinidad-dollar5.19981723760.1923144515
MZNMocambique metical25.04107010720.0399343956
ALLAlbansk lek88.83908725540.0112563066
BOBBoliviansk boliviano5.64145777540.1772591482
KZTKazakstansk tenge149.66961341030.0066813829
BBDBarbadisk dollar1.64472066510.6080059801
AOAAngolansk kwanza80.50028608740.0124223161
KHRKambodjansk riel3338.78952865670.0002995097
XAGUns av silver0.044067654922.6923806618
AMDArmenisk dram336.21305936770.0029743045
UYUUruguayansk peso19.96697522280.0500826985
MOPMacao pataca6.56544971580.1523124909
NADNamibisk dollar8.98282000530.1113236155
LBPLibanesiskt pund1241.76870708930.0008053029
LAKLaotisk kip6601.10941407760.0001514897
BYRVitrysk rubel8643.01038444010.0001157004
MGAMadagaskisk ariary2125.81461659170.0004704079
SYPSyriskt pund129.39860069350.0077280588
VUVVanuatu-vatu78.29001684240.0127730206
PGKPapua Nya Guineansk kina2.07629929740.4816261322
MNTMongolisk tögrög1505.74505814880.0006641230
SDGSudanesiskt pund4.67102299430.2140858654
ANGNederländska gulden1.45558106230.6870108618
MWKMalawisk kwacha318.80113482100.0031367517
GMDGambisk dalasi32.15560344060.0310987788
CUPKubansk peso21.79254881280.0458872438
RWFRwandisk franc563.32077488080.0017751875
MVRMaldivisk rufiyaa12.54112664130.0797376527
BTNBhutanesisk ngultrum50.09144537020.0199634886
SCRSeychellisk rupie10.58400763230.0944821692
HNLHonduransk lempira17.33538863940.0576854676
KPWNordkoreansk won108.89018659420.0091835640
PYGParaguayansk guarani3536.18232231760.0002827908
DJFDjiboutisk franc145.56435732480.0068698136
XBTBitcoin0.0017955457556.9337622102
YERJemenitisk rial176.68418823840.0056598160
CDFKongolesisk franc747.53212075900.0013377352
WSTSamoansk tala1.97063211760.5074513863
GYDGuyansk dollar167.10690629740.0059841931
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.47202499530.6793362906
MDLMoldavisk leu11.69731913640.0854896740
BZDBelizisk dollar1.62813199950.6142008144
HTGHaitisk gourde36.34898517270.0275110844
KGSKirgizistansk som44.28689927530.0225800410
NIONicaraguansk cordoba21.56639624920.0463684330
CVEKapverdisk escudo70.14760201150.0142556548
KYDCaymansk dollar0.67433558061.4829411776
GNFGuinesisk franc5575.60305475920.0001793528
BSDBahamansk dollar0.82236033261.2160119602
BIFBurundisk franc1254.11266407780.0007973765
SLLSierra Leonsk leone3552.66242127690.0002814790
MROMauretansk ouguiya237.66410964840.0042076189
TOPTongansk pa'anga1.57088641330.6365832638
BMDBermudisk dollar0.82236033261.2160119602
SBDSalomon-dollar6.02903469620.1658640314
UZSUzbekistansk som1940.39860446980.0005153580
SOSSomalisk shilling679.24372909870.0014722256
PABPanamansk balboa0.82236033261.2160119602
SRDSurinamesisk dollar2.67270397330.3741529215
XDRSärskilda dragningsrätter0.54756862151.8262551226
SZLSwaziland-lilangeni8.98282000530.1113236155
ERNEritreansk nakfa8.61011031670.1161425305
LRDLiberiansk dollar76.06826610380.0131460864
TJSTadzjikistan-somoni4.10604109250.2435435928
TMTTurkmenistansk manat2.34372694780.4266708632
GIPGibraltar-pund0.50409235921.9837634546
LSLLesotho loti8.98282000530.1113236155
KMFKomoransk franc312.24720898500.0032025907
SVCSalvadoransk colón7.19565290990.1389727955
GGPGuernsey-pund0.50409235921.9837634546
XPTUns av platina0.00060211681660.8072129774
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15600.20840097800.0000641017
IMPIsle of Man-pund0.50409235921.9837634546
FKPFalklands-pund0.50409235921.9837634546
XPDUns av palladium0.00097558751025.0233375924
JEPJersey-pund0.50409235921.9837634546
SHPSankthelenskt pund0.50409235921.9837634546
SPLSeborga luigino0.13706005547.2960717613
TVDTuvaluansk dollar0.90748955221.1019410610
Klistra in länk i meddelande eller chatt