AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-12-20 15:51 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76378985001.3092606559
EUREuro0.62455859821.6011307871
GBPBrittiskt pund0.48871603162.0461780161
INRIndisk rupie48.32498415910.0206932298
AUDAustralisk dollar0.93808628101.0660000261
CADKanadensisk dollar0.88637812091.1281866919
SGDSingaporiansk dollar1.00495267620.9950717319
CHFSchweiziska franc0.75169141881.3303331327
MYRMalaysisk ringgit2.66170777900.3756986428
JPYJapansk yen91.31107656750.0109515739
CNYKinesisk yuan renminbi4.75264415210.2104091887
NZDNyzeeländsk dollar0.98610786911.0140878410
THBThailändsk baht25.10651344850.0398303015
HUFUngersk forint196.99361531470.0050763067
AEDEmiratisk dirham2.80551440400.3564408718
HKDHongkong-dollar5.92212098100.1688584214
MXNMexikansk peso11.16366319710.0895763319
ZARSydafrikansk rand8.84041687770.1131168376
PHPFilippinsk peso34.20148020310.0292385006
SEKSvensk krona5.90973230960.1692124021
IDRIndonesiska rupier9481.22892399000.0001054716
SARSaudiarabisk riyal2.86719071790.3487734505
BRLBrasiliansk real2.03141044310.4922688093
TRYTurkisk lira1.77107588320.5646285456
KESKenyansk shilling69.00796791510.0144910802
KRWSydkoreansk won840.16043339570.0011902489
EGPEgyptiskt pund5.46280899110.1830560068
IQDIrakisk dinar877.16319265000.0011400387
NOKNorsk krona5.62724081460.1777069852
KWDKuwaitisk dinar0.22352230974.4738263542
RUBRysk rubel44.97002841430.0222370329
DKKDansk krona4.64672559470.2152053052
PKRPakistansk rupie76.82580387530.0130164600
ILSIsraelisk shekel2.99775538220.3335829221
PLNPolsk zloty2.66451908120.3753022476
QARQatarisk riyal2.78153076180.3595142695
XAUUns av guld0.00063868971565.7055406008
OMROmansk rial0.29424991583.3984716608
COPColombiansk peso1753.66177618590.0005702354
CLPChilensk peso466.82426320490.0021421337
TWDTaiwanesisk dollar24.08153179240.0415255976
ARSArgentinsk peso6.53124220780.1531102305
CZKTjeckisk krona17.24144836850.0579997677
VNDVietnamesisk dong16327.27340743900.0000612472
MADMarockansk dirham6.81438002380.1467484931
JODJordansk dinar0.54217609311.8444192077
BHDBahrainsk dinar0.28803153853.4718420257
XOFCFA-franc409.68358442800.0024409081
LKRLankesisk rupie100.23580925280.0099764745
UAHUkrainsk hryvnia12.08249887370.0827643363
NGNNigeriansk naira137.48217300000.0072736703
TNDTunisisk dinar1.42212805170.7031715596
UGXUgandisk shilling2119.51895326890.0004718052
RONNya rumänsk leu2.79382725700.3579319364
BDTBangladeshisk taka59.03566456970.0169389132
PENPeruansk Nuevo Sol2.27114133450.4403072521
GELGeorgiska lari1.43421968590.6972432535
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC409.68358442800.0024409081
FJDFiji-dollar1.52238438060.6568643325
VEFVenezuelansk bolivar4.84976482330.2061955654
BYRVitrysk rubel8401.60433395660.0001190249
HRKKroatisk kuna4.78812155190.2088501700
UZSUzbekistansk som1843.74511176560.0005423743
BGNBulgarisk lev1.22179615730.8184671346
DZDAlgerisk dinar66.32750777690.0150767010
IRRIransk rial20626.24493653790.0000484819
DOPDominikansk peso33.80911583430.0295778217
ISKIsländsk krona96.86372571400.0103237821
XAGUns av silver0.047425634921.0856428637
CRCCostaricansk colón407.07668898030.0024565396
SYPSyriskt pund134.27407006320.0074474543
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar87.30832892290.0114536610
MURMauritisk rupie24.10369238260.0414874196
GHSGhana cedi2.44851894850.4084101537
AOAAngolansk kwanza78.05546017360.0128114036
UYUUruguayansk peso18.32331191430.0545752866
AFNAfghansk afghani44.38367869930.0225308048
LBPLibanesiskt pund1154.84267743200.0008659188
XPFCFP-franc74.52966566150.0134174760
TTDTrinidad-dollar4.85112322330.2061378270
TZSTanzanisk shilling1296.11880398450.0007715342
ALLAlbansk lek87.22480087000.0114646292
XCDÖstkaribisk dollar2.06223259710.4849113536
GTQGuatemalansk quetzal5.81740501140.1718979507
NPRNepalesisk rupie77.33828913850.0129302059
BOBBoliviansk boliviano5.27751144960.1894832459
ZWDZimbabwisk dollar276.41554671500.0036177415
BBDBarbadisk dollar1.52757970000.6546303280
CUCKubansk konvertibel peso0.76378985001.3092606559
LAKLaotisk kip6172.03919191920.0001620210
BNDBruneisk dollar1.00495267620.9950717319
BWPBotswana pula7.26907231300.1375691363
HNLHonduransk lempira16.05868013890.0622716183
PYGParaguayansk guarani3533.93721371400.0002829705
ETBEtiopisk birr15.43916185950.0647703554
NADNamibisk dollar8.84041687770.1131168376
PGKPapua Nya Guineansk kina1.96850502170.5079997201
SDGSudanesiskt pund4.34978307460.2298965219
MOPMacao pataca6.09978461040.1639402149
NIONicaraguansk cordoba20.28297354790.0493024357
BMDBermudisk dollar0.76378985001.3092606559
KZTKazakstansk tenge139.09368461120.0071893990
PABPanamansk balboa0.76378985001.3092606559
BAMBosnisk konvertibilna marka1.22153044320.8186451722
GYDGuyansk dollar158.25938266000.0063187407
YERJemenitisk rial164.13833749160.0060924219
MGAMadagaskisk ariary1984.90085758840.0005038035
KYDCaymansk dollar0.63670925191.5705755758
MZNMocambique metical26.00429563440.0384551850
RSDSerbisk dinar75.93959848320.0131683604
SCRSeychellisk rupie10.82246974650.0924003507
AMDArmenisk dram354.83354471250.0028182228
SBDSalomon-dollar5.73896727260.1742473781
AZNAzerbajdzjansk manat0.59811618311.6719159727
SLLSierra Leonsk leone3259.32341896390.0003068121
TOPTongansk pa'anga1.55178762680.6444180781
BZDBelizisk dollar1.56073386480.6407242276
MWKMalawisk kwacha368.01877701270.0027172527
GMDGambisk dalasi32.91491093720.0303813673
BIFBurundisk franc1183.08810545390.0008452456
SOSSomalisk shilling630.10126467410.0015870465
HTGHaitisk gourde35.68464455980.0280232580
GNFGuinesisk franc5358.80060338170.0001866089
MVRMaldivisk rufiyaa11.74708714350.0851274863
MNTMongolisk tögrög1437.07285179400.0006958589
CDFKongolesisk franc704.19391866350.0014200634
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15288.02742193750.0000654107
TJSTadzjikistan-somoni3.91831457290.2552117706
KPWNordkoreansk won100.91804321520.0099090308
MMKBurmesisk kyat786.69851062950.0012711350
LSLLesotho loti8.84041687770.1131168376
LRDLiberiansk dollar70.65050107210.0141541813
KGSKirgizistansk som43.99429817560.0227302183
GIPGibraltar-pund0.48871603162.0461780161
XPTUns av platina0.00063798281567.4403109767
MDLMoldavisk leu11.89590415990.0840625468
CUPKubansk peso20.24043102500.0494060625
KHRKambodjansk riel3095.39959473150.0003230601
MKDMakedonisk denar38.28486008650.0261199858
VUVVanuatu-vatu76.34079317660.0130991565
MROMauretansk ouguiya223.74842175880.0044693053
ANGNederländska gulden1.36718382630.7314305368
SZLSwaziland-lilangeni8.84041687770.1131168376
CVEKapverdisk escudo67.94032148880.0147187999
SRDSurinamesisk dollar2.51992783630.3968367608
XPDUns av palladium0.00094552441057.6142115539
SVCSalvadoransk colón6.68316118750.1496297892
BSDBahamansk dollar0.76378985001.3092606559
XDRSärskilda dragningsrätter0.52606025421.9009229306
RWFRwandisk franc526.23264642460.0019003002
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.36718383150.7314305340
DJFDjiboutisk franc135.96566634390.0073547979
BTNBhutanesisk ngultrum48.32498415910.0206932298
KMFKomoransk franc307.26268832100.0032545442
WSTSamoansk tala1.85882173280.5379752035
SPLSeborga luigino0.12729830837.8555639356
ERNEritreansk nakfa7.99687753280.1250488076
FKPFalklands-pund0.48871603162.0461780161
SHPSankthelenskt pund0.48871603162.0461780161
JEPJersey-pund0.48871603162.0461780161
TMTTurkmenistansk manat2.17680107250.4593897038
TVDTuvaluansk dollar0.93808628101.0660000261
IMPIsle of Man-pund0.48871603162.0461780161
GGPGuernsey-pund0.48871603162.0461780161
Klistra in länk i meddelande eller chatt