AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-08-02 02:44 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.81466397641.2274999619
EUREuro0.60653362371.6487132137
GBPBrittiskt pund0.48431364152.0647776858
INRIndisk rupie49.54786279830.0201825052
AUDAustralisk dollar0.87490090371.1429865895
CADKanadensisk dollar0.88949086271.1242386425
AEDEmiratisk dirham2.99226086470.3341954613
MYRMalaysisk ringgit2.61604896020.3822558428
CHFSchweiziska franc0.73777191701.3554324540
CNYKinesisk yuan renminbi5.03364577760.1986631647
THBThailändsk baht26.17920829820.0381982522
SARSaudiarabisk riyal3.05527504400.3273027749
NZDNyzeeländsk dollar0.95741447461.0444797175
JPYJapansk yen83.60489058190.0119610228
SGDSingaporiansk dollar1.01541347350.9848204954
PHPFilippinsk peso35.69857519890.0280123225
TRYTurkisk lira1.74016297540.5746588188
HKDHongkong-dollar6.31370284390.1583856613
IDRIndonesiska rupier9609.24673447140.0001040664
ZARSydafrikansk rand8.69967033150.1149468844
MXNMexikansk peso10.73718974300.0931342394
SEKSvensk krona5.58850526530.1789387238
BRLBrasiliansk real1.83967419160.5435745115
HUFUngersk forint189.77067799530.0052695180
PKRPakistansk rupie80.37475089870.0124417182
QARQatarisk riyal2.96602860480.3371511652
OMROmansk rial0.31364562323.1883116682
KWDKuwaitisk dinar0.23046844354.3389888217
DKKDansk krona4.52456225870.2210158559
NOKNorsk krona5.10754394690.1957888195
RUBRysk rubel29.12888005610.0343301905
EGPEgyptiskt pund5.82484750920.1716783141
KRWSydkoreansk won845.37680834910.0011829045
PLNPolsk zloty2.53845221740.3939408405
COPColombiansk peso1527.47586237190.0006546748
CZKTjeckisk krona16.78623270090.0595726282
ILSIsraelisk shekel2.78441963850.3591412681
IQDIrakisk dinar949.43648556310.0010532563
NGNNigeriansk naira131.48669926470.0076053320
MADMarockansk dirham6.80069255020.1470438478
ARSArgentinsk peso6.70386702300.1491676366
LKRLankesisk rupie106.08957607060.0094259968
TWDTaiwanesisk dollar24.43543864130.0409241682
BDTBangladeshisk taka62.97352786480.0158796884
BHDBahrainsk dinar0.30712832243.2559680336
VNDVietnamesisk dong17281.79839706070.0000578643
CLPChilensk peso466.05224022600.0021456822
KESKenyansk shilling71.51118285600.0139838269
TNDTunisisk dinar1.39226061040.7182563326
XOFCFA-franc397.85997622580.0025134471
JODJordansk dinar0.57613035661.7357182946
GHSGhana cedi2.73115486510.3661454767
HRKKroatisk kuna4.61670060530.2166049059
BGNBulgarisk lev1.18560085150.8434541850
RONNya rumänsk leu2.68944862690.3718234251
PENPeruansk Nuevo Sol2.27942254510.4387076026
DZDAlgerisk dinar65.05092349080.0153725719
NPRNepalesisk rupie79.17814913380.0126297471
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC397.85997622580.0025134471
ISKIsländsk krona93.86557013010.0106535335
UAHUkrainsk hryvnia9.75005946920.1025634770
FJDFiji-dollar1.52365486940.6563166109
DOPDominikansk peso35.43788297500.0282183899
XPFCFP-franc72.37871404980.0138162167
MURMauritisk rupie24.76578457290.0403782887
AZNAzerbajdzjansk manat0.63894061241.5650906839
BAMBosnisk konvertibilna marka1.18627665730.8429736806
XAUUns av guld0.00062946821588.6427256385
IRRIransk rial21449.81507207590.0000466204
RSDSerbisk dinar71.09610629170.0140654679
LTLLitauisk litas2.09423929600.4775003515
BNDBruneisk dollar1.01541347350.9848204954
ETBEtiopisk birr16.11487497090.0620544684
CRCCostaricansk colón434.33811892690.0023023538
VEFVenezuelansk bolivar5.12936801930.1949557911
AFNAfghansk afghani46.65574966840.0214335855
TZSTanzanisk shilling1351.10782877380.0007401334
UGXUgandisk shilling2124.64365054890.0004706672
JMDJamaicansk dollar91.72935282600.0109016358
GELGeorgiska lari1.41011360900.7091627183
ZWDZimbabwisk dollar294.82689307270.0033918208
BWPBotswana pula7.22216635950.1384626094
CUCKubansk konvertibel peso0.81466397641.2274999619
ZMWZambisk kwacha5.00203342190.1999186962
MMKBurmesisk kyat795.10440800060.0012576965
GTQGuatemalansk quetzal6.35478627980.1573617044
XCDÖstkaribisk dollar2.19959273860.4546296150
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
MKDMakedonisk denar36.98574577330.0270374432
TTDTrinidad-dollar5.18654977480.1928064018
MZNMocambique metical24.78608171030.0403452232
ALLAlbansk lek84.63469754640.0118154850
BOBBoliviansk boliviano5.62903325210.1776503984
KZTKazakstansk tenge148.71667124940.0067241957
BBDBarbadisk dollar1.62932795290.6137499809
AOAAngolansk kwanza79.75673232950.0125381265
KHRKambodjansk riel3290.37512192510.0003039167
XAGUns av silver0.040101598624.9366617250
AMDArmenisk dram330.98123656740.0030213193
UYUUruguayansk peso19.03046121390.0525473339
MOPMacao pataca6.50311392920.1537724867
NADNamibisk dollar8.69967033150.1149468844
LBPLibanesiskt pund1229.73716007890.0008131819
LAKLaotisk kip6551.37898220700.0001526396
BYRVitrysk rubel8415.08084327490.0001188343
MGAMadagaskisk ariary2048.87990074020.0004880716
SYPSyriskt pund121.66972481410.0082189715
VUVVanuatu-vatu76.16885385790.0131287258
PGKPapua Nya Guineansk kina1.99427657810.5014349619
MNTMongolisk tögrög1512.41803849890.0006611929
SDGSudanesiskt pund4.63853011050.2155855360
ANGNederländska gulden1.45824851230.6857541712
MWKMalawisk kwacha322.34175055790.0031022975
GMDGambisk dalasi32.27302021150.0309856342
CUPKubansk peso21.58859537560.0463207533
RWFRwandisk franc561.28368328990.0017816303
MVRMaldivisk rufiyaa12.53767820370.0797595842
BTNBhutanesisk ngultrum49.54786279830.0201825052
SCRSeychellisk rupie10.05943536300.0994091581
HNLHonduransk lempira17.00203787190.0588164788
KPWNordkoreansk won105.86678490370.0094458333
PYGParaguayansk guarani3482.06520959760.0002871859
DJFDjiboutisk franc146.67081531070.0068179890
XBTBitcoin0.0013711815729.2980285805
YERJemenitisk rial175.09977849610.0057110295
CDFKongolesisk franc754.06016127570.0013261541
WSTSamoansk tala1.89456738710.5278249836
GYDGuyansk dollar167.57530143850.0059674665
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.45824851780.6857541686
MDLMoldavisk leu11.32368226840.0883104962
BZDBelizisk dollar1.62516272580.6153229976
HTGHaitisk gourde36.94924510530.0270641524
KGSKirgizistansk som42.11634159620.0237437527
NIONicaraguansk cordoba21.18533308990.0472024677
CVEKapverdisk escudo66.38444842220.0150637691
KYDCaymansk dollar0.66802445801.4969511790
GNFGuinesisk franc5719.74988722490.0001748328
BSDBahamansk dollar0.81466397641.2274999619
BIFBurundisk franc1242.36256406710.0008049180
SLLSierra Leonsk leone3555.46622632320.0002812571
MROMauretansk ouguiya236.86223656380.0042218634
TOPTongansk pa'anga1.52046287160.6576944552
BMDBermudisk dollar0.81466397641.2274999619
SBDSalomon-dollar5.87780646780.1701314947
UZSUzbekistansk som1894.56738706380.0005278250
SOSSomalisk shilling976.76847206060.0010237841
PABPanamansk balboa0.81466397641.2274999619
SRDSurinamesisk dollar2.64765792340.3776922960
XDRSärskilda dragningsrätter0.53148676501.8815143965
SZLSwaziland-lilangeni8.69967033150.1149468844
ERNEritreansk nakfa8.52952949020.1172397611
LRDLiberiansk dollar74.94908583220.0133423909
TJSTadzjikistan-somoni4.04227701370.2473853218
TMTTurkmenistansk manat2.32179233280.4307017410
GIPGibraltar-pund0.48431364152.0647776858
LSLLesotho loti8.69967033150.1149468844
KMFKomoransk franc298.39498216930.0033512628
SVCSalvadoransk colón7.12830979380.1402857099
GGPGuernsey-pund0.48431364152.0647776858
XPTUns av platina0.00055661841796.5628066655
STDSão Tomé och Príncipe-dobra14882.42558343890.0000671933
IMPIsle of Man-pund0.48431364152.0647776858
FKPFalklands-pund0.48431364152.0647776858
XPDUns av palladium0.00094180811061.7874670046
JEPJersey-pund0.48431364152.0647776858
SHPSankthelenskt pund0.48431364152.0647776858
SPLSeborga luigino0.13577732947.3649997711
TVDTuvaluansk dollar0.87490090371.1429865895
Klistra in länk i meddelande eller chatt