AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-06-26 08:19 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,73928338001,3526612758
EUREuro0,66494473971,5038843685
GBPBrittiskt pund0,54059558261,8498116379
INRIndisk rupie50,18883974310,0199247483
AUDAustralisk dollar0,98858465941,0115471553
CADKanadensisk dollar0,96110535821,0404686557
SGDSingaporiansk dollar0,99969595061,0003041419
CHFSchweiziska franc0,72004722651,3887977945
MYRMalaysisk ringgit3,02662395860,3304011379
JPYJapansk yen75,55032573570,0132362103
CNYKinesisk yuan renminbi4,89509097230,2042862953
NZDNyzeeländsk dollar1,03648512460,9647991816
THBThailändsk baht26,09888852170,0383158079
HUFUngersk forint211,09867274210,0047371212
AEDEmiratisk dirham2,71549847290,3682565135
HKDHongkong-dollar5,73787402550,1742805777
MXNMexikansk peso14,00774927060,0713890562
ZARSydafrikansk rand11,14231276460,0897479743
PHPFilippinsk peso34,73308902640,0287909895
SEKSvensk krona6,25695445800,1598221638
IDRIndonesiska rupier10031,52100406500,0000996858
SARSaudiarabisk riyal2,77231267500,3607096736
BRLBrasiliansk real2,49345498410,4010499513
TRYTurkisk lira2,16561868730,4617618078
KESKenyansk shilling74,70308368090,0133863283
KRWSydkoreansk won866,65081712330,0011538673
EGPEgyptiskt pund6,52357407770,1532902038
IQDIrakisk dinar817,91801827720,0012226164
NOKNorsk krona6,21819383040,1608184028
KWDKuwaitisk dinar0,22315194734,4812515060
RUBRysk rubel48,54801718950,0205981636
DKKDansk krona4,95353132350,2018761838
PKRPakistansk rupie76,97420738630,0129913647
ILSIsraelisk shekel2,87327290980,3480351611
PLNPolsk zloty2,95487870570,3384233668
QARQatarisk riyal2,69169297130,3715133972
XAUUns av guld0,00056197691779,4326716818
OMROmansk rial0,28448359543,5151411763
COPColombiansk peso2194,19307184000,0004557484
CLPChilensk peso501,68508367250,0019932823
TWDTaiwanesisk dollar23,97680822180,0417069691
ARSArgentinsk peso11,02419354260,0907095831
CZKTjeckisk krona18,01005206190,0555245480
VNDVietnamesisk dong16395,72809935680,0000609915
MADMarockansk dirham7,20025155180,1388840366
JODJordansk dinar0,52344280651,9104283935
BHDBahrainsk dinar0,27873936353,5875808408
XOFCFA-franc436,17515663520,0022926569
LKRLankesisk rupie107,88867063230,0092688138
UAHUkrainsk hryvnia18,28543832490,0546883253
NGNNigeriansk naira206,65093292710,0048390781
TNDTunisisk dinar1,62859577100,6140259098
UGXUgandisk shilling2486,90880344470,0004021056
RONNya rumänsk leu3,01601629180,3315631957
BDTBangladeshisk taka57,64289451340,0173481920
PENPeruansk Sol2,44887619620,4083505738
GELGeorgiska lari1,71883385850,5817897961
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC436,17515663520,0022926569
FJDFiji-dollar1,52384786700,6562334874
VEFVenezuelansk bolivar7,35568391840,1359492892
BYRVitrysk rubel14807,84610140000,0000675318
HRKKroatisk kuna5,00927261400,1996297820
UZSUzbekistansk som2185,69131297000,0004575211
BGNBulgarisk lev1,30213678140,7679684764
DZDAlgerisk dinar81,27395975680,0123040640
IRRIransk rial22622,07142800000,0000442046
DOPDominikansk peso33,75826475060,0296223757
ISKIsländsk krona92,50283292250,0108104797
XAGUns av silver0,041614600624,0300275653
CRCCostaricansk colón399,30913564920,0025043254
SYPSyriskt pund160,20270618990,0062420918
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar92,18778898960,0108474236
MURMauritisk rupie26,15813768840,0382290212
GHSGhana cedi2,89042776560,3459695523
AOAAngolansk kwanza122,52307075270,0081617282
UYUUruguayansk peso22,53367950980,0443780165
AFNAfghansk afghani50,65939361450,0197396757
LBPLibanesiskt pund1106,34728083560,0009038753
XPFCFP-franc79,34901428690,0126025510
TTDTrinidad-dollar4,89915927790,2041166542
TZSTanzanisk shilling1609,30684836080,0006213855
ALLAlbansk lek92,35363677140,0108279439
XCDÖstkaribisk dollar1,99606512800,5009856572
GTQGuatemalansk quetzal5,60823039400,1783093649
NPRNepalesisk rupie80,29797485540,0124536142
BOBBoliviansk bolíviano5,03451977550,1986286765
ZWDZimbabwisk dollar267,54665522200,0037376659
BBDBarbadisk dollar1,47856676000,6763306379
CUCKubansk konvertibel peso0,73928338001,3526612758
LAKLaotisk kip5991,89179490000,0001668922
BNDBruneisk dollar0,99969595061,0003041419
BWPBotswana pula8,15841992580,1225727542
HNLHonduransk lempira16,65863077530,0600289432
PYGParaguayansk guarani4166,60112968000,0002400038
ETBEtiopisk birr16,27162719380,0614566686
NADNamibisk dollar11,14231276460,0897479743
PGKPapua Nya Guineansk kina2,33927743520,4274824290
SDGSudanesiskt pund4,51332503490,2215661385
MOPMacao pataca5,91001024630,1692044444
NIONicaraguansk cordoba21,05109424550,0475034689
BMDBermudisk dollar0,73928338001,3526612758
KZTKazakstansk tenge250,98670751000,0039842747
PABPanamansk balboa0,73928338001,3526612758
BAMBosnisk konvertibilna marka1,30051887030,7689238679
GYDGuyansk dollar152,39468492780,0065619086
YERJemenitisk rial184,91325542250,0054079411
MGAMadagaskisk ariary2398,63528113950,0004169037
KYDCaymansk dollar0,61104116271,6365509576
MZNMocambique metical46,57485294000,0214708139
RSDSerbisk dinar82,58497797650,0121087397
SCRSeychellisk rupie9,64638705130,1036657553
AMDArmenisk dram352,13528433910,0028398177
SBDSalomon-dollar5,80797751740,1721769750
AZNAzerbajdzjansk manat1,14078410120,8765900567
SLLSierra Leonsk leone2914,58064261780,0003431025
TOPTongansk pa'anga1,66768185280,5996347554
BZDBelizisk dollar1,49667138640,6681493406
MWKMalawisk kwacha523,01248664670,0019120002
GMDGambisk dalasi31,63517612840,0316103819
BIFBurundisk franc1245,69249530000,0008027663
SOSSomalisk shilling430,10098553690,0023250354
HTGHaitisk gourde46,14124794500,0216725824
GNFGuinesisk franc5433,90944505700,0001840296
MVRMaldivisk rufiyaa11,29255362950,0885539297
MNTMongolisk tögrög1426,81692340000,0007008608
CDFKongolesisk franc709,71204480000,0014090222
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16351,10015715000,0000611580
TJSTadzjikistan-somoni5,81705108620,1719084095
KPWNordkoreansk won96,66267147320,0103452552
MMKBurmesisk kyat868,29459021400,0011516829
LSLLesotho loti11,14231276460,0897479743
LRDLiberiansk dollar68,38371265000,0146233651
KGSKirgizistansk som49,81764431980,0200732093
GIPGibraltar-pund0,54059558261,8498116379
XPTUns av platina0,00075025211332,8853679866
MDLMoldavisk leu14,45832815880,0691642899
CUPKubansk peso19,59100957000,0510438217
KHRKambodjansk riel2984,48700506000,0003350660
MKDMakedonisk denar40,96075037480,0244136152
VUVVanuatu-vatu77,53603886390,0128972284
MROMauretansk ouguiya231,02605625000,0043285161
ANGNederländska gulden1,30853156850,7642154183
SZLSwaziland-lilangeni11,14231276460,0897479743
CVEKapverdisk escudo73,52173214100,0136014206
SRDSurinamesisk dollar5,16019800650,1937910132
XPDUns av palladium0,0013500180740,7308412652
SVCSalvadoransk colón6,46872957500,1545898601
BSDBahamansk dollar0,73928338001,3526612758
XDRSärskilda dragningsrätter0,52847672161,8922309332
RWFRwandisk franc548,35658443230,0018236309
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,32331725020,7556766904
DJFDjiboutisk franc131,38544229360,0076111933
BTNBhutanesisk ngultrum50,18883974310,0199247483
KMFKomoransk franc327,13136747640,0030568759
WSTSamoansk tala1,91772594940,5214509405
SPLSeborga luigino0,12321389678,1159676551
ERNEritreansk nakfa7,74029486230,1291940446
FKPFalklands-pund0,54059558261,8498116379
SHPSankthelenskt pund0,54059558261,8498116379
JEPJersey-pund0,54059558261,8498116379
TMTTurkmenistansk manat2,58749183000,3864746502
TVDTuvaluansk dollar0,98858465941,0115471553
IMPIsle of Man-pund0,54059558261,8498116379
GGPGuernsey-pund0,54059558261,8498116379
ZMWZambisk kwacha8,01291655260,1247985042
Klistra in länk i meddelande eller chatt