AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data API.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2016-02-12 07:57 GMT

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0,72646009001,3765381110
EUREuro0,64274502401,5558269028
GBPBrittiskt pund0,50082483701,9967060858
INRIndisk rupie49,66427767830,0201351967
AUDAustralisk dollar1,02452205660,9760648817
CADKanadensisk dollar1,01134599880,9887812887
SGDSingaporiansk dollar1,01310330880,9870661672
CHFSchweiziska franc0,70818761391,4120551960
MYRMalaysisk ringgit3,02488647570,3305909190
JPYJapansk yen81,43387408900,0122799021
CNYKinesisk yuan renminbi4,77661385160,2093533267
NZDNyzeeländsk dollar1,09083340120,9167302715
THBThailändsk baht25,79605489510,0387656176
HUFUngersk forint199,90474401250,0050023825
AEDEmiratisk dirham2,66825136000,3747772848
HKDHongkong-dollar5,65751147710,1767561593
MXNMexikansk peso13,91763058250,0718513108
ZARSydafrikansk rand11,49727546530,0869771280
PHPFilippinsk peso34,48962288250,0289942283
SEKSvensk krona6,08962448580,1642137380
IDRIndonesiska rupier9795,74913351820,0001020851
SARSaudiarabisk riyal2,72515177710,3669520386
BRLBrasiliansk real2,89931921430,3449085548
TRYTurkisk lira2,12849891530,4698146627
KESKenyansk shilling73,89398139910,0135329019
KRWSydkoreansk won878,43549355680,0011383875
EGPEgyptiskt pund5,68941696990,1757649343
IQDIrakisk dinar803,73076429580,0012441977
NOKNorsk krona6,22846606740,1605531746
KWDKuwaitisk dinar0,21680075514,6125300606
RUBRysk rubel57,86030877640,0172830049
DKKDansk krona4,79752761290,2084406971
PKRPakistansk rupie75,82061780060,0131890247
ILSIsraelisk shekel2,82095854780,3544894344
PLNPolsk zloty2,84001059070,3521113630
QARQatarisk riyal2,64474755910,3781079206
XAUUns av guld0,00058457641710,6403176137
OMROmansk rial0,27972345293,5749594448
COPColombiansk peso2479,48753830890,0004033091
CLPChilensk peso517,92767796200,0019307715
TWDTaiwanesisk dollar24,01370968440,0416428787
ARSArgentinsk peso10,59901384010,0943484002
CZKTjeckisk krona17,38637974080,0575162866
VNDVietnamesisk dong16204,75679044160,0000617103
MADMarockansk dirham7,02985661210,1422504121
JODJordansk dinar0,51542316911,9401533731
BHDBahrainsk dinar0,27398398323,6498483902
XOFCFA-franc421,61309772580,0023718428
LKRLankesisk rupie104,85205021850,0095372479
UAHUkrainsk hryvnia18,89517781980,0529235559
NGNNigeriansk naira144,53960271170,0069185191
TNDTunisisk dinar1,45534461950,6871224771
UGXUgandisk shilling2502,25455660220,0003996396
RONNya rumänsk leu2,87599406530,3477058635
BDTBangladeshisk taka57,29194978250,0174544592
PENPeruansk Nuevo Sol2,55363181540,3915991311
GELGeorgiska lari1,80150399610,5550917468
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC421,61309772580,0023718428
FJDFiji-dollar1,55593042960,6427022577
VEFVenezuelansk bolivar4,61273599560,2167910760
BYRVitrysk rubel15997,79982380300,0000625086
HRKKroatisk kuna4,90387941750,2039201854
UZSUzbekistansk som2060,87968794010,0004852297
BGNBulgarisk lev1,25746045130,7952536392
DZDAlgerisk dinar76,52145331470,0130682306
IRRIransk rial21996,05675639810,0000454627
DOPDominikansk peso33,15877833880,0301579265
ISKIsländsk krona91,84977658970,0108873428
XAGUns av silver0,046318854421,5894804049
CRCCostaricansk colón389,47062860150,0025675877
SYPSyriskt pund137,16732311690,0072903661
LYDLibysk dinar1,00000000001,0000000000
JMDJamaicansk dollar88,12036873790,0113481141
MURMauritisk rupie25,86177526120,0386671058
GHSGhana cedi2,88375369050,3467702541
AOAAngolansk kwanza112,97329547440,0088516494
UYUUruguayansk peso22,84352192560,0437760869
AFNAfghansk afghani50,03844113940,0199846354
LBPLibanesiskt pund1095,50177189840,0009128237
XPFCFP-franc76,69988353550,0130378294
TTDTrinidad-dollar4,70659723990,2124677233
TZSTanzanisk shilling1590,67776297000,0006286628
ALLAlbansk lek89,12459384640,0112202475
XCDÖstkaribisk dollar1,96144382820,5098285180
GTQGuatemalansk quetzal5,56141482820,1798103596
NPRNepalesisk rupie79,52428702480,0125747748
BOBBoliviansk boliviano5,01231644520,1995085528
ZWDZimbabwisk dollar262,90590657060,0038036422
BBDBarbadisk dollar1,45292018000,6882690555
CUCKubansk konvertibel peso0,72646009001,3765381110
LAKLaotisk kip5902,34071990000,0001694243
BNDBruneisk dollar1,01310330880,9870661672
BWPBotswana pula8,20949097350,1218102320
HNLHonduransk lempira16,41202960380,0609309162
PYGParaguayansk guarani4205,02483213560,0002378107
ETBEtiopisk birr15,44959403550,0647266199
NADNamibisk dollar11,49727546530,0869771280
PGKPapua Nya Guineansk kina2,20475372230,4535653982
SDGSudanesiskt pund4,42944509330,2257619135
MOPMacao pataca5,82723682140,1716079217
NIONicaraguansk cordoba20,40543312620,0490065559
BMDBermudisk dollar0,72646009001,3765381110
KZTKazakstansk tenge262,23723937240,0038133409
PABPanamansk balboa0,72646009001,3765381110
BAMBosnisk konvertibilna marka1,25710000030,7954816639
GYDGuyansk dollar150,52455249360,0066434345
YERJemenitisk rial156,10911855670,0064057757
MGAMadagaskisk ariary2301,61926939420,0004344767
KYDCaymansk dollar0,59569734961,6787047999
MZNMocambique metical36,26865591900,0275720171
RSDSerbisk dinar78,86806867370,0126794027
SCRSeychellisk rupie10,61358191490,0942188988
AMDArmenisk dram360,22177757860,0027760676
SBDSalomon-dollar5,91579877850,1690388800
AZNAzerbajdzjansk manat1,15336418860,8670288274
SLLSierra Leonsk leone2975,83192691660,0003360405
TOPTongansk pa'anga1,61867221480,6177903042
BZDBelizisk dollar1,44920586540,6900330891
MWKMalawisk kwacha540,44449817280,0018503288
GMDGambisk dalasi28,46043840500,0351364932
BIFBurundisk franc1116,54384061190,0008956209
SOSSomalisk shilling442,75559036240,0022585824
HTGHaitisk gourde43,42509133940,0230281611
GNFGuinesisk franc5599,78792102200,0001785782
MVRMaldivisk rufiyaa11,15842641110,0896183712
MNTMongolisk tögrög1464,90104583820,0006826400
CDFKongolesisk franc674,80385490580,0014819121
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16011,68084896280,0000624544
TJSTadzjikistan-somoni5,70961293850,1751432209
KPWNordkoreansk won90,85392735680,0110066788
MMKBurmesisk kyat895,46031530670,0011167441
LSLLesotho loti11,49727546530,0869771280
LRDLiberiansk dollar61,50207833770,0162596131
KGSKirgizistansk som53,97373973300,0185275285
GIPGibraltar-pund0,50082483701,9967060858
XPTUns av platina0,00076126611313,6011279908
MDLMoldavisk leu14,47394894730,0690896454
CUPKubansk peso19,25119238500,0519448344
KHRKambodjansk riel2935,19228282380,0003406932
MKDMakedonisk denar39,53657693710,0252930344
VUVVanuatu-vatu81,93373906880,0122049843
MROMauretansk ouguiya221,93355749470,0045058531
ANGNederländska gulden1,30036355620,7690157074
SZLSwaziland-lilangeni11,49727546530,0869771280
CVEKapverdisk escudo70,82841033390,0141186283
SRDSurinamesisk dollar2,90554980500,3441689412
XPDUns av palladium0,0013871176720,9194094444
SVCSalvadoransk colón6,35652578750,1573186413
BSDBahamansk dollar0,72646009001,3765381110
XDRSärskilda dragningsrätter0,51611353781,9375581663
RWFRwandisk franc553,31991965960,0018072727
AWGArubansk eller nederländsk gulden1,30036356110,7690157045
DJFDjiboutisk franc129,04155668350,0077494415
BTNBhutanesisk ngultrum49,66427767830,0201351967
KMFKomoransk franc316,20982329430,0031624571
WSTSamoansk tala1,89280898910,5283153270
SPLSeborga luigino0,12107668178,2592286660
ERNEritreansk nakfa7,60603505290,1314745453
FKPFalklands-pund0,50082483701,9967060858
SHPSankthelenskt pund0,50082483701,9967060858
JEPJersey-pund0,50082483701,9967060858
TMTTurkmenistansk manat2,54261031500,3932966031
TVDTuvaluansk dollar1,02452205660,9760648817
IMPIsle of Man-pund0,50082483701,9967060858
GGPGuernsey-pund0,50082483701,9967060858
ZMWZambisk kwacha8,24532056830,1212809122
Klistra in länk i meddelande eller chatt