AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2014-11-29 07:29 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.76555023921.3062500000
EUREuro0.61480191391.6265401545
GBPBrittiskt pund0.48932581612.0436281250
INRIndisk rupie47.65167464110.0209856213
AUDAustralisk dollar0.89921916871.1120759375
CADKanadensisk dollar0.87391387561.1442775174
SGDSingaporiansk dollar0.99879808611.0012033602
CHFSchweiziska franc0.73928803831.3526527527
MYRMalaysisk ringgit2.57607655500.3881872214
JPYJapansk yen90.85933014350.0110060244
CNYKinesisk yuan renminbi4.70097607660.2127217803
NZDNyzeeländsk dollar0.97596919841.0246225000
THBThailändsk baht25.15215311000.0397580277
HUFUngersk forint188.35062200960.0053092471
AEDEmiratisk dirham2.81182775120.3556405614
HKDHongkong-dollar5.93677703350.1684415625
MXNMexikansk peso10.66673301440.0937494169
ZARSydafrikansk rand8.47022775120.1180605799
PHPFilippinsk peso34.41531100480.0290568346
SEKSvensk krona5.70316172250.1753413367
IDRIndonesiska rupier9389.47368421050.0001065022
SARSaudiarabisk riyal2.87341626790.3480177972
BRLBrasiliansk real1.96432535890.5090806345
TRYTurkisk lira1.69944497610.5884274066
KESKenyansk shilling69.05263157890.0144817073
KRWSydkoreansk won852.27559808610.0011733294
EGPEgyptiskt pund5.48133971290.1824371508
IQDIrakisk dinar917.51196172250.0010899040
NOKNorsk krona5.38227751200.1857949535
KWDKuwaitisk dinar0.22315789474.4811320755
RUBRysk rubel38.51854545450.0259615203
DKKDansk krona4.57487464110.2185852244
PKRPakistansk rupie77.89473684210.0128378378
ILSIsraelisk shekel2.98220095690.3353228084
PLNPolsk zloty2.57205741630.3887938091
QARQatarisk riyal2.78748325360.3587465499
XAUUns av guld0.00065578501524.8901250051
OMROmansk rial0.29481339743.3919761067
COPColombiansk peso1692.98356716080.0005906732
CLPChilensk peso465.69998797620.0021473052
TWDTaiwanesisk dollar23.75885167460.0420895763
ARSArgentinsk peso6.52938019080.1531538937
CZKTjeckisk krona16.96796172250.0589345978
VNDVietnamesisk dong16355.98086124400.0000611397
MADMarockansk dirham6.77511961720.1475988701
JODJordansk dinar0.53994234831.8520495813
BHDBahrainsk dinar0.28862392343.4647162580
XOFCFA-franc403.28361902010.0024796445
LKRLankesisk rupie100.40174314240.0099599864
UAHUkrainsk hryvnia11.46334805780.0872345492
NGNNigeriansk naira136.80382775120.0073097370
TNDTunisisk dinar1.41167464110.7083785249
UGXUgandisk shilling2124.40403827960.0004707202
RONNya rumänsk leu2.72631578950.3667953668
BDTBangladeshisk taka59.18220578090.0168969707
PENPeruansk Nuevo Sol2.23616565680.4471940605
GELGeorgiska lari1.40494413780.7117720720
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC403.28361902010.0024796445
FJDFiji-dollar1.50239234450.6656050955
VEFVenezuelansk bolivar4.81913875600.2075059571
BYRVitrysk rubel8366.66928125080.0001195219
HRKKroatisk kuna4.71961407150.2118817312
UZSUzbekistansk som1858.75598086120.0005379942
BGNBulgarisk lev1.20119043060.8325074647
DZDAlgerisk dinar65.82966507180.0151907199
IRRIransk rial20546.16852481080.0000486709
DOPDominikansk peso33.76842105260.0296134663
ISKIsländsk krona94.69849868310.0105598295
XAGUns av silver0.049486117620.2076875000
CRCCostaricansk colón405.61149633670.0024654134
SYPSyriskt pund130.41119660980.0076680533
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar86.63559524360.0115425997
MURMauritisk rupie24.12248803830.0414550936
GHSGhana cedi2.43827751200.4101255887
AOAAngolansk kwanza77.30901878360.0129351014
UYUUruguayansk peso18.04393567290.0554202818
AFNAfghansk afghani44.05741626790.0226976542
LBPLibanesiskt pund1157.51196172250.0008639220
XPFCFP-franc73.36538351740.0136304065
TTDTrinidad-dollar4.84922060460.2062187064
LTLLitauisk litas2.12278804820.4710785897
TZSTanzanisk shilling1330.88251318530.0007513811
ALLAlbansk lek85.97894736840.0116307542
XCDÖstkaribisk dollar2.06698564800.4837962958
GTQGuatemalansk quetzal5.85531057680.1707851338
NPRNepalesisk rupie76.33875622710.0130995061
BOBBoliviansk boliviano5.28967510210.1890475276
ZWDZimbabwisk dollar277.05263157890.0036094225
BBDBarbadisk dollar1.53110047850.6531250000
CUCKubansk konvertibel peso0.76555023921.3062500000
LAKLaotisk kip6167.27272727270.0001621462
BNDBruneisk dollar0.99879808611.0012033602
BWPBotswana pula7.04926101090.1418588414
HNLHonduransk lempira16.22960015340.0616158125
PYGParaguayansk guarani3544.70639086190.0002821108
ETBEtiopisk birr15.50239234450.0645061728
NADNamibisk dollar8.47022775120.1180605799
PGKPapua Nya Guineansk kina1.96382775120.5092096287
SDGSudanesiskt pund4.36363636360.2291666667
MOPMacao pataca6.11488034450.1635354976
NIONicaraguansk cordoba20.34832535890.0491440933
BMDBermudisk dollar0.76555023921.3062500000
KZTKazakstansk tenge139.00090044780.0071941980
PABPanamansk balboa0.76555023921.3062500000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.20244802720.8316367755
GYDGuyansk dollar157.47267071640.0063503082
YERJemenitisk rial164.63157894740.0060741688
MGAMadagaskisk ariary2089.18660287080.0004786552
KYDCaymansk dollar0.62774751651.5929971424
MZNMocambique metical24.37129186600.0410318831
RSDSerbisk dinar74.13625448460.0134886771
SCRSeychellisk rupie10.87464114830.0919570574
AMDArmenisk dram332.01068576390.0030119513
SBDSalomon-dollar5.65819083330.1767349369
AZNAzerbajdzjansk manat0.60049736061.6652862538
SLLSierra Leonsk leone3346.98564593300.0002987763
TOPTongansk pa'anga1.52804438970.6544312500
BZDBelizisk dollar1.53876640650.6498712188
MWKMalawisk kwacha377.41626794260.0026495943
GMDGambisk dalasi33.00287081340.0303003943
BIFBurundisk franc1191.96172248800.0008389531
SOSSomalisk shilling631.55352733890.0015833971
HTGHaitisk gourde35.70924919570.0280039492
GNFGuinesisk franc5374.16267942580.0001860755
MVRMaldivisk rufiyaa11.67081339710.0856838308
MNTMongolisk tögrög1441.14425412630.0006938931
CDFKongolesisk franc708.13397129190.0014121622
STDSão Tomé och Príncipe-dobra15046.88995215310.0000664589
TJSTadzjikistan-somoni3.89205356450.2569337712
KPWNordkoreansk won99.49761340490.0100504923
MMKBurmesisk kyat790.04967980520.0012657432
LSLLesotho loti8.47022775120.1180605799
LRDLiberiansk dollar70.81333693790.0141216336
KGSKirgizistansk som44.07947253400.0226862969
GIPGibraltar-pund0.48932581612.0436281250
XPTUns av platina0.00063689701570.1124999956
MDLMoldavisk leu11.48312555170.0870843043
CUPKubansk peso20.28708133970.0492924528
KHRKambodjansk riel3116.55502392340.0003208671
MKDMakedonisk denar37.82194661470.0264396756
VUVVanuatu-vatu75.78752367120.0131947839
MROMauretansk ouguiya222.77511961720.0044888316
ANGNederländska gulden1.37033492300.7297486061
SZLSwaziland-lilangeni8.47022775120.1180605799
CVEKapverdisk escudo67.31483253590.0148555669
SRDSurinamesisk dollar2.50689067830.3989005219
XPDUns av palladium0.00094570171057.4159062467
SVCSalvadoransk colón6.69856459330.1492857143
BSDBahamansk dollar0.76555023921.3062500000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52348323971.9102808347
RWFRwandisk franc532.44019138760.0018781452
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.37033492820.7297486034
DJFDjiboutisk franc136.28708133970.0073374526
BTNBhutanesisk ngultrum47.65167464110.0209856213
KMFKomoransk franc302.46271426510.0033061926
WSTSamoansk tala1.87176097610.5342562500
SPLSeborga luigino0.12759170657.8375000000
ERNEritreansk nakfa8.01530880300.1247612568
FKPFalklands-pund0.48932581612.0436281250
SHPSankthelenskt pund0.48932581612.0436281250
JEPJersey-pund0.48932581612.0436281250
TMTTurkmenistansk manat2.18181818180.4583333333
TVDTuvaluansk dollar0.89921916871.1120759375
IMPIsle of Man-pund0.48932581612.0436281250
GGPGuernsey-pund0.48932581612.0436281250
Klistra in länk i meddelande eller chatt