AD

Aktuella och historiska kursgrafer

Bygg upp aktuella och historiska kursgrafer med din valda källvaluta med XE Valutagrafer. För kommersiella ändamål kan du få ett automatiserat valutaflöde genom XE Currency Data Feed.
 

Från:

Datum:

XE Valutagraf: LYD - Libysk dinar

Mid-market kurs enligt 2015-03-03 00:42 UTC

Valutakod ▲▼ Valutanamn ▲▼ Enheter per LYD LYD per enhet
USDUSA-dollar0.73800738011.3550000000
EUREuro0.65999296391.5151676680
GBPBrittiskt pund0.48040600272.0815726583
INRIndisk rupie45.68983054180.0218867084
AUDAustralisk dollar0.95132686731.0511634165
CADKanadensisk dollar0.92552562871.0804671086
SGDSingaporiansk dollar1.00754245260.9925140102
CHFSchweiziska franc0.70683833721.4147506543
MYRMalaysisk ringgit2.68005430950.3731267670
JPYJapansk yen88.65239547100.0112800110
CNYKinesisk yuan renminbi4.62953744120.2160043012
NZDNyzeeländsk dollar0.98309774161.0171928565
THBThailändsk baht23.87569186470.0418836030
HUFUngersk forint201.17225079560.0049708645
AEDEmiratisk dirham2.71070110700.3689082494
HKDHongkong-dollar5.72335887970.1747225748
MXNMexikansk peso11.08886043750.0901805921
ZARSydafrikansk rand8.68831252440.1150971489
PHPFilippinsk peso32.56023856750.0307123057
SEKSvensk krona6.15449648790.1624828289
IDRIndonesiska rupier9588.65865629710.0001042899
SARSaudiarabisk riyal2.76815498150.3612514497
BRLBrasiliansk real2.13829417280.4676625007
TRYTurkisk lira1.86087272560.5373822649
KESKenyansk shilling67.49077490770.0148168398
KRWSydkoreansk won813.48787307090.0012292746
EGPEgyptiskt pund5.61992619930.1779382797
IQDIrakisk dinar877.85977859780.0011391341
NOKNorsk krona5.67650179180.1761648347
KWDKuwaitisk dinar0.21892295934.5678169296
RUBRysk rubel46.21737691030.0216368835
DKKDansk krona4.91728728560.2033641603
PKRPakistansk rupie75.18450184500.0133006135
ILSIsraelisk shekel2.95123349270.3388413700
PLNPolsk zloty2.74425697490.3643973612
QARQatarisk riyal2.68734317340.3721147377
XAUUns av guld0.00061086881637.0126299626
OMROmansk rial0.28413283433.5194806067
COPColombiansk peso1869.37269372690.0005349388
CLPChilensk peso454.98154981550.0021978913
TWDTaiwanesisk dollar23.22668901730.0430539195
ARSArgentinsk peso6.44501845020.1551585938
CZKTjeckisk krona18.14800032950.0551024896
VNDVietnamesisk dong15763.83763837640.0000634363
MADMarockansk dirham7.11618310250.1405247709
JODJordansk dinar0.52250922831.9138417963
BHDBahrainsk dinar0.27823616243.5940691228
XOFCFA-franc432.92700462170.0023098582
LKRLankesisk rupie98.05903698690.0101979382
UAHUkrainsk hryvnia19.54981532920.0511513783
NGNNigeriansk naira149.40959409590.0066930106
TNDTunisisk dinar1.43726937270.6957637997
UGXUgandisk shilling2132.84132841330.0004688581
RONNya rumänsk leu2.93481623630.3407368365
BDTBangladeshisk taka57.41697642200.0174164518
PENPeruansk Nuevo Sol2.28597785980.4374495561
GELGeorgiska lari1.57918824480.6332367299
XAFCentralafrikansk CFA-franc BEAC432.92700462170.0023098582
FJDFiji-dollar1.49815498150.6674876847
VEFVenezuelansk bolivar4.65036900370.2150366991
BYRVitrysk rubel11033.21033210330.0000906355
HRKKroatisk kuna5.06712177120.1973506944
UZSUzbekistansk som1819.18819188190.0005496957
BGNBulgarisk lev1.29090773980.7746486981
DZDAlgerisk dinar70.12915129150.0142594054
IRRIransk rial20490.77490774910.0000488024
DOPDominikansk peso33.08118081180.0302286670
ISKIsländsk krona98.30258302580.0101726727
XAGUns av silver0.044886270422.2785273093
CRCCostaricansk colón390.14761949380.0025631324
SYPSyriskt pund139.43082941130.0071720150
LYDLibysk dinar1.00000000001.0000000000
JMDJamaicansk dollar84.98155094160.0117672599
MURMauritisk rupie24.87084870850.0402077151
GHSGhana cedi2.57933579340.3876967096
AOAAngolansk kwanza78.04206763690.0128136021
UYUUruguayansk peso18.18450139460.0549918845
AFNAfghansk afghani42.15867158670.0237199125
LBPLibanesiskt pund1115.49815498150.0008964605
XPFCFP-franc78.75811025070.0126971051
TTDTrinidad-dollar4.67143920950.2140667908
TZSTanzanisk shilling1346.86346863470.0007424658
ALLAlbansk lek92.34317343170.0108291708
XCDÖstkaribisk dollar1.99261996140.5018518430
GTQGuatemalansk quetzal5.62767542600.1776932613
NPRNepalesisk rupie73.24723247230.0136523929
BOBBoliviansk boliviano5.06273072580.1975218620
ZWDZimbabwisk dollar267.08487084870.0037441282
BBDBarbadisk dollar1.47601476010.6775000000
CUCKubansk konvertibel peso0.73800738011.3550000000
LAKLaotisk kip5984.13284132840.0001671086
BNDBruneisk dollar1.00754245260.9925140102
BWPBotswana pula7.32150177690.1365840002
HNLHonduransk lempira16.06642066420.0622416169
PYGParaguayansk guarani3472.32472324720.0002879915
ETBEtiopisk birr14.94464944650.0669135802
NADNamibisk dollar8.68831252440.1150971489
PGKPapua Nya Guineansk kina1.94686346860.5136467020
SDGSudanesiskt pund4.20110703230.2380324977
MOPMacao pataca5.89505964610.1696335678
NIONicaraguansk cordoba19.65313653140.0508824634
BMDBermudisk dollar0.73800738011.3550000000
KZTKazakstansk tenge136.67896453740.0073164148
PABPanamansk balboa0.73800738011.3550000000
BAMBosnisk konvertibilna marka1.29083403860.7746929273
GYDGuyansk dollar149.96309737880.0066683072
YERJemenitisk rial158.69741697420.0063012998
MGAMadagaskisk ariary2070.11070110700.0004830660
KYDCaymansk dollar0.60516604641.6524390388
MZNMocambique metical25.20295202950.0396778917
RSDSerbisk dinar79.11579089850.0126397017
SCRSeychellisk rupie10.38376383760.0963041933
AMDArmenisk dram353.17342272540.0028314701
SBDSalomon-dollar5.71213142470.1750660000
AZNAzerbajdzjansk manat0.77424357301.2915832109
SLLSierra Leonsk leone3232.47232472320.0003093607
TOPTongansk pa'anga1.45148466920.6889497500
BZDBelizisk dollar1.46103318770.6844471491
MWKMalawisk kwacha315.35054449670.0031710743
GMDGambisk dalasi31.80811808120.0314385151
BIFBurundisk franc1158.67158671590.0008630573
SOSSomalisk shilling517.34317343170.0019329529
HTGHaitisk gourde33.94833948340.0294565217
GNFGuinesisk franc5226.93726937270.0001913166
MVRMaldivisk rufiyaa11.25830258300.0888233366
MNTMongolisk tögrög1452.39852398520.0006885163
CDFKongolesisk franc684.13284132840.0014617044
STDSão Tomé och Príncipe-dobra16118.08118081180.0000620421
TJSTadzjikistan-somoni4.01667879960.2489619036
KPWNordkoreansk won102.89707846260.0097184489
MMKBurmesisk kyat762.36162361620.0013117135
LSLLesotho loti8.68831252440.1150971489
LRDLiberiansk dollar68.26562463100.0146486611
KGSKirgizistansk som45.24132703940.0221036841
GIPGibraltar-pund0.48040600272.0815726583
XPTUns av platina0.00062126541609.6179461842
MDLMoldavisk leu13.41697439500.0745324520
CUPKubansk peso19.55719557200.0511320755
KHRKambodjansk riel2988.92988929890.0003345679
MKDMakedonisk denar40.28044415580.0248259427
VUVVanuatu-vatu76.64206529460.0130476651
MROMauretansk ouguiya216.97416974170.0046088435
ANGNederländska gulden1.30590407170.7657530302
SZLSwaziland-lilangeni8.68831252440.1150971489
CVEKapverdisk escudo72.25092250920.0138406537
SRDSurinamesisk dollar2.39114391850.4182098753
XPDUns av palladium0.00089030761123.2072664068
SVCSalvadoransk colón6.45756457560.1548571429
BSDBahamansk dollar0.73800738011.3550000000
XDRSärskilda dragningsrätter0.52459556681.9062303674
RWFRwandisk franc503.69003690040.0019853480
AWGArubansk eller nederländsk gulden1.32103321030.7569832402
DJFDjiboutisk franc130.86715867160.0076413365
BTNBhutanesisk ngultrum45.68983054180.0218867084
KMFKomoransk franc324.69525346630.0030798110
WSTSamoansk tala1.86365501030.5365799971
SPLSeborga luigino0.12300123008.1300000000
ERNEritreansk nakfa7.72693514680.1294174185
FKPFalklands-pund0.48040600272.0815726583
SHPSankthelenskt pund0.48040600272.0815726583
JEPJersey-pund0.48040600272.0815726583
TMTTurkmenistansk manat2.58302583030.3871428571
TVDTuvaluansk dollar0.95132686731.0511634165
IMPIsle of Man-pund0.48040600272.0815726583
GGPGuernsey-pund0.48040600272.0815726583
Klistra in länk i meddelande eller chatt