CA

GREY HORSE CORPORATION SWIFT kood on

GHCACAT1 XXX

Panga nimi

GREY HORSE CORPORATION

Linn

TORONTO

Aadress

SUITE 400-200 UNIVERSITY AVE, TORONTO, ONTARIO, M5H 4H1

Riik

CANADA

SWIFT kood on kontrollitud ja seda uuendatakse regulaarselt


Millal peaksin GHCACAT1XXX kasutama?

SWIFT-koode kasutatakse selleks, et tagada teie raha õigesse kohta jõudmine piiriülesel raha saatmisel või vastuvõtmisel. Kasutage funktsiooni GHCACAT1XXX kui soovite saata raha sihtkohta GREY HORSE CORPORATION ülaltoodud aadressil, linnas ja riigis. Veenduge alati, et kasutatav SWIFT-kood kuulub sihtpangale.

Jaotamine GHCACAT1XXX

SWIFT/BIC-koodid koosnevad 8–11 tähest ja numbrist, et tuvastada konkreetne pank ja filiaal maailmas.

  • Pangakood (GHCA): Need neli tähte tähistavad GREY HORSE CORPORATION

  • Riigikood (CA): Need kaks tähte näitavad panga riiki Kanada.

  • Asukohakood (T1): Need kaks märki näitavad panga peakontori asukohta.

  • Filiaali kood (XXX): Need kolm numbrit tähistavad konkreetset filiaali. BIC-koodid, mis lõpevad tähega 'XXX', viitavad panga peakontorile.

GREY HORSE CORPORATION

GHCAPanga kood
CARiigi kood
T1Asukoha kood
XXXHarukontori kood
SWIFT/BIC kood asutusele GREY HORSE CORPORATION
SWIFT koodGHCACAT1XXX
SWIFT kood (8 tähemärki)GHCACAT1
Harukontori koodXXX
Panga nimiGREY HORSE CORPORATION
Harukontori nimiGREY HORSE CORPORATION
AadressSUITE 400-200 UNIVERSITY AVE
LinnTORONTO
RiikKanada

GREY HORSE CORPORATION koodi üksikasjad

Õiged SWIFT-koodid on üliolulised, et vältida probleeme või viivitusi ülekannetega. Enne SWIFT-koodi kasutamist veenduge, et:

  • Panga kontrollimine: kontrollige üle, kas panga nimi vastab saaja panga nimele.

  • Kontrollige filiaali nime: kui kasutate filiaalispetsiifilist SWIFT-koodi, veenduge, et see filiaal vastaks saaja filiaalile.

  • Kinnitage riik: Pankadel on esindusi üle kogu maailma. Veenduge, et SWIFT-kood vastab sihtpanga riigile.

Valige raha saatmisel ettevõttele GREY HORSE CORPORATIONXe

Better rates

Paremad hinnad

Võrdle meid oma pangaga ja avasta, kuidas säästad. Meie hinnad ületavad sageli suuremate pankade hindu, maksimeerides teie ülekande väärtust.

Saada rohkem
Lower fees

Madalamad tasud

Enne ülekande kinnitamist näitame teile kõiki tasusid ette, et teaksite täpselt, mille eest maksate. Meie madalamad tasud tähendavad teile suuremat kokkuhoidu.

Kuluta vähem
Faster transfers

Kiiremad ülekanded

Enamik ülekandeid tehakse samal päeval. Me mõistame, et kui tegemist on teie rahaga, on ajastus oluline.

Saada kiiremini
Xe 24/5 expert global transfer support

Xe ekspertide ööpäevaringne ülemaailmne ülekannete tugi

Kas vajate abi rahvusvahelise SWIFT-rahaülekandega? Oleme siin, et aidata – võtke meiega juba täna ühendust personaalse toe saamiseks!

Xe on miljonite inimeste usaldusväärne kogu maailmas

Kas olete valmis raha saatma aadressile GREY HORSE CORPORATION?

Xe abil on lihtne raha saata GREY HORSE CORPORATION ja tuhandetesse teistesse pankadesse üle maailma. Toetatud enam kui 130 valuutale ja ülekannetega 190 riiki saate raha enesekindlalt saata.

Korduma kippuvad küsimused teemal GHCACAT1XXX

SWIFT-kood on unikaalne identifikaator, mida kasutatakse pankade ja finantsasutuste tuvastamiseks üle maailma rahvusvaheliste rahaülekannete puhul. SWIFT tähistab Ülemaailmset Pankadevahelise Finantstelekommunikatsiooni Ühingut. Need koodid aitavad tagada, et maksed suunatakse õigesse panka ja riiki. Tüüpiline SWIFT-kood on kas 8 või 11 tähemärki pikk ja sisaldab teavet panga, riigi, asukoha ja mõnikord ka konkreetse filiaali kohta.

Lahtiütlus

Sellel lehel esitatud SWIFT-koodid, pankade nimed, aadressid ja muu asjakohane teave on mõeldud ainult üldiseks teavitamiseks. Kuigi me püüame tagada täpsuse, ei garanteeri Xe, et teave on täielik, ajakohane või veatu. Üksikasjad võivad muutuda ette teatamata ja ei pruugi kajastada vastavate finantsasutuste uusimaid andmeid.

Xe ei anna mingeid kinnitusi ühegi noteeritud panga, finantsasutuse või vahendaja õigusliku seisundi, regulatiivse staatuse ega tegevuse usaldusväärsuse kohta. Me ei toeta ega kontrolli ühegi kaasatud üksuse õiguspärasust ega vastuta selle eest, kuidas te esitatud teavet kasutate.

Kõik selle teabe põhjal tehtud finantstehingud või otsused tehakse teie enda vastutusel. Xe ei vastuta andmetele tuginemisest ega tehingutest kolmandate isikutega, kelle teavet sellel saidil kuvatakse, tulenevate kaotuste, viivituste või kahjude eest.

Soovitame teil enne mis tahes tehingu alustamist kõik üksikasjad vastava finantsasutusega iseseisvalt üle kontrollida.

See vastutusest loobumise klausel on esitatud ainult inglise keeles ja seda ei ole tõlgitud. Kuigi ülejäänud leht võib ilmuda teie valitud keeles, jääb juriidiline vastutusest loobumise klausel täpsuse ja eesmärgi säilitamiseks inglise keelde.